Opinie o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy K.C.B. Interlight Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie K.C.B. Interlight Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

Aaa

Mamy pandemie, wymaga się noszenie maseczek, bo jak nie to mandat ale proszę zobaczyć jaki brud jest na szatniach, stołówkach aż się nie dobrze robi, nie ma żadnej dezynfekcji hal, szatni, a ludzi jest dużo to bardzo żałosne jak tak duża firma dba o zdrowie pracowników. Jak pracownik ma covit to zero jakiej kolwiek reakcji i tak się dalej zarażamy to jest przykre.

Bbb
@Aaa

Kto ten balagan robi??? przychodzi ktos z ulicy??? sprzataczka ma za kazdym chodzic z miotła i (usunięte przez administratora) Ludzie ogarnijcie sie.Sa płyny do dezynfekcji ile osob ich uzywa ciagle tylko pretensje a co robia pracownicy w tej kwesti...jest nakaz noszenia maseczek to je poprostu noscie...na palarni maja byc 3osoby nie 10 tak ciezko to zrozumiec..zacznijcie dostrzegac tez swoja wine w tym jak jest a nie ciagle zale do pracodawcy!!!!!!!

@Bbb

Tak? To proszę porozdzielać 90%zmiany która pali na 30sto minutowej przerwie mądralo.Uczepiłaś się maseczek? No tak bo bez nich żyć się nie da... żałosne... szkoda że nie dostrzegasz braku dezynfekcji hal i stołówek bo to podstawa maszyny też mamy sami dezynfekować? No nie diabeł z tym ważne że mamy (usunięte przez administratora) na twarzach. Weź jak nie masz nic mądrego do napisania to się po prostu nie udzielaj

Magda
@Bbb

Na palarni mają być trzy osoby ok tylko że palarnia jest na powietrzu nie w zamkniętym pomieszczeniu to może w szatni i na stołówce terz powinny przebywać tylko trzy osoby tym bardziej w pomieszczeniu gdzie łatwiej się zarazić gdzie tu logika ?

Pasztetowa
@Bbb

Dziwne dlaczego ma nas być 3 osoby na palarni skoro palarnia jest na powietrzu. W kanciapach gdzie siedzą majstrowa jest nieraz 5 czy więcej osób i może tyłu ludzi przebywać w zamkniętym pomieszczeniu? Debilizm i nic wiecej

P janusz dalej niszczy firme,a ludzie sie zwalniaja przez niego,i zmianowe ,a p dyrektor nie widzi tego ,lub nie chce widziec.to tak jest jak nie wie sie nic o produkcji,a ludzi trzeba zgnebic.

@ja

Pan janusz jest bardzo spoko gość

Aaa

Praca ogólnie spoko tylko nie przeszczega się przepisów, na hali 43 stopnie, zero wody bo o kubkach to nie wspomnę i przerwy dodatkowej nie ma bo jak słyszeliśmy by trzeba było napisać dodatkowy raport a co tam ludzie na hali niech podają ważne że w slizbowce jest klima.

Bbb
@Aaa

Przerwa dodatkowa nie dla serca produkcji, nawiewy na halach z resztą również. Sezon produkcyjny non stop od roku za wypłate taką samą jak w latach poprzednich... Dramat. Warto zaznaczyć, że w obecnym tempie wzrostu ilości maszyn na halach, będą one dominować nad zasobami ludzkimi a "siła robocza" (tak jesteśmy postrzegani, nie owijajmy(bydło)) już wie jak jest :) Jak mówi klasyka: Kiedyś to było, teraz to ni ma...

XYZ

Nie polecam ! Można iść się przekonać ! Praca ,atmosfera itd ..tragedia ! Trzeba uważać co do kogo się mówi ! Na halach panuje skwar i zaduch..! Covid to temat ,,tabu'' !

Honorata
@XYZ

Covid to temat tabu? Nie za bardzo wiem o co chodzi :D Jak to? Wytłumaczysz? Chciałabym też dopytać o tę atmosferę w K.C.B. Interlighcie. Skąd ona się bierze? Czy chodzi Ci o relacje między pracownikami czy może z kimś innym? Może jest jakaś szansa na jej poprawę? Co można by było zrobić w tym kierunku?

Ooo
@Honorata

Proszę oto odpowiedź. Atmosfera jest zła bo są normy wzięte z kosmosu a Twoja wypłata zależy od tego ile jej zrobisz, maszyny rozkręcone na maksa i operatorki które dla paru groszy by cię zajechały. Krzyki i pretensje że się nie starasz. Obserwowanie w kamerach i stres. Zmianowe które traktują Ukraińców o wiele lepiej niż swoich ludzi i stawiają je na stanowiskach na których raz że się nie narobią a dwa mają normę która nie jest im do niczego potrzebna bo mają tylko godzinówke coś jeszcze?

Rozmowę kwalifikacyjną w K.C.B. Interlight Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szef kontroli jakości?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
maruda

szukają szefa produkcji ? Co się dzieje z poprzednim ? Kogo ma nad sobą ? prosze merytoryczne odp reszcie dziękuj

Beka

Nie wiem jakie studia kończył szanowny pan janusz, ale gdyby na tym kierunku była specjalizacja 'niszczenie logistyki firmy od wewnątrz' to nadawałby się tam jak nikt inny i podejrzewam, że dyplom odebrałby nawet z oceną bardzo dobrą :)

@Beka

Skad ten pan moze wiedziec o produkcji swiec ,jak nigdy nie mial z taka produkcja doczynienia.Moze on jest od niszczenia zakladu,kiedys mialem doczynienia z taka osoba.az w koncu zaklad zamkli.Niech ten pan sie zastanowi,bo wszystko rozwala,i ludzie tez przez to sie zwalniaja.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Po bardzo bardzo długim czasie

Ktos

Według kodeksu to chyba po przepracowaniu 33 miesięcy.

Zachwyt

Droga dyrekcjo, żeńska część pracowników pragnie serdecznie i gorąco podziękować za docenienie, miły gest, i życzenia w tym oto szczególnym święcie jakim jest dzień kobiet. Jak zwykle jesteście niezawodni i potraficie docenić nasze starania, dzięki wam czujemy się dowartościowane i zachwycone tym cudownym zachowaniem.... A tak poważnie jesteście już na samym dnie żeby nawet życzeń nie złożyć a kwiata dostały tylko te co siedzą z szefem produkcji. Gratuluję zachowania wieś tańczy wieś śpiewa, nie obrażając ludzi ze wsi normalnie buraki

Teraz to nawet zmianowe siedza w kamerach,bo nie chce im sie normalnie sprawdzac i chodzic.Powinni wszystkie zmianowe pozwalniac,za te ich przekrety.Bo jak robisz to co zmianowa chce czyli trzymasz jej palec w tylku to jestes wygrany,a jak nie to wtedy cie szmaci i dlatego ludzie sie zwalniaja.

Jeśli chodzi o kamery to co się dzieje jeden z drugim ,ze majstrowa lata ❓❓❓???? dostają telefony z gory .......Z zakładu produkcyjnego ,zrobił się zakład karny ❗❗❗ strach ,ze gdzieś skończy się matka .....juz jest telefon ❗❗❗ Zatrudnianiacie ludzi ,a nie maszyny ....to trzeba zapamiętać ❗❗❗❗ Dwa przykre ,żałosne jest tez ten fakt .....ze jako taka firma o takim prestizu.....po wieloletniej współpracy ,nie umie dojść do porozumienia z kierownictwem i gotowa jest pozbyć się dobrym oddanych firmie ludzi .......wiec co my pracownicy produkcujni możemy myśleć ,czy nasze problemy lub niejasności --- zostaną wysłuchane

Dzon

Nadejszla wiekopomna chwila kiedy pakowaczki zarabiają wiecej niż operatorzy maszyn.

Wiwa
@Dzon

Pakowaczki więcej się napracuja niz operatorzy zwlaszcza na prebudzie operatorskie tutaj to porażka tylko linia 8 i 7 ma podstawy do tego swiadczenia. Wiec pseldo operatorki wescie sie za prace tez macie w umowie pakowaczka a dyrekcja niech w koncu zajmnie stanowisko w sprawie jzmianowych bo bardzo to zle wyglada a jak braknie pani Asi to już kaplica

Lol
@Wiwa

A za co chcecie więcej?? Przecież niemal wszystkie co 40 minut siedzicie na palarni.. akord jaki wyrabiacie to wyłącznie w plotkowaniu i szykanowaniu innych.. z tego co państwo ustala firma w zupełności się wywiązuje więc co jeszcze ??? Klika plotkar i ogrom fałszywosci... Ale dyrekcja zła.. zmianowe złe.. Tylko wy takie pracownice extra które na linii 8 chowają się za słupami żeby nie było widać że dwie nie mają co robić... linia 7 ??? Przecież tam się wszystko samo robi A wy chcecie podwyżki za prostowanie knota ??? No ludzie .. dyrekcja ma kamery i widzi i póki co od tego roku należy się wam wszystkim 2065 netto więc i tak macie za dużo...

Zima
@Dzon

Zastanów się co piszesz jestes smieszna policz ile razy na papierosa wyszłaś a pakowaczka czasami nawet do wc nie ma czasu iść

bardzo dobrze
@Dzon

Co lepsze, to teraz "pokrzywdzeni" operatorzy mają pretensje do całej reszty, że zakład zabrał im pieniadze, aby dać ICH pieniądze pakowaczkom.

Kola
@Lol

Może na prebudzie tak jest ale na drugiej stronie już nie. Bardzo często jest tak że nie pójdziemy na papierosa bo nie ma kto zastąpić na maszynie czy końcówce. Nie chowamy się po kątach czy za słupami bo nie ma na to czasu jest nas mało i mamy co robić bardzo często wykonujemy pracę za dwie osoby, mało tego nie wyrabiamy normy bo są wzięte z kosmosu a później wypłata jest jaka jest. Więc bardzo proszę nie oceniać wszystkich tak samo bo za taką pracę jaką tu wykonujemy podwyżka się należy

@Zima

Tak się składa, że ani razu. Bo jestem osobą nie palaca.

@bardzo dobrze

Zastanów się, jakie obowiązki maja operatorzy a jakie pakowaczki...

@Dzon

Przestanie dawaj się pod puszczać na siebie ......Nikt z pracowników nie jest tu winien ❗❗A co tu winna pakowaczka ,❓❓❓ taki sam pracownik jak operatorka.....każdy uczciwie zarabia .....a jeśli ktoś nie ma operatorskiego winny jest pracodawca .....najnizsza krajowa poszła do gory wiec i stawka godzinowa powinna wzrosnąć .....gdzie są aneksy to raz ....dwa gdzie tu sens ,gdzie logika .....człowiek pracuje cały miesiąc ,wyrabia normy a tu okazuje się ,ze zakład doplaca do niższej krajowej ❗❗❗ Nie pozwolmy by ktoś skłócił nas pracowników ze sobą ......

Dżon

Nadejszla wiekopomna chwiła kiedy to pakowaczki maja większą pensje niż operatorzy maszyn.

Kola
@Dżon

O wypraszam sobie, my też nie miałyśmy super wypłat. Podziękowania należą się Panu dyrektorowi oraz Pani dyrektor za dbanie o pracowników za super godne wypłaty że do gara nie będzie niedługo co włożyć nie mówiąc o warunkach w jakich pracujemy oraz zaangażowanie w naszą pracę aby było lepiej brawa droga dyrekcjo jeszcze tak nisko jak teraz to nie upadliście

Wally

Powiem tak, ta firma wyssie z was cała energię życiową, skopie was najmocniej jak potrafi i wykończy psychicznie. Z perspektywy czasu gdyby chcieli mi zapłacić za powrót do Kcb nigdy bym się nie zgodził za największą kasę świata

Jak długo czekaliście na odzew z K.C.B. Interlight Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Ble

Jak są zdesperowani czyli zawsze bo ludzi nie mają (nigdy nie będą mieć) skoro o nich nie dbają to nawet następnego dnia. Tylko radzę się zastanowić czy warto bo osoby się zwalniają i uciekają ta praca to porażka

Jacek

Uwierz mi ze kcb to ostatnia firma w której chciałbyś pracowac wiec im pozniej oddzwonią tym dłużej będziesz szczesliwszy....

Czarna mamba

Ludzi mają za nic nie można chwilę ustać bo zaraz do cb przylecą dlaczego stoisz zarobki masakryczne ludzie fałszywi nic tylko uciekać i szukać coś innego (usunięte przez administratora) i normy co chwilę podwyższają

Pasztetowa

Ja odprowadzam majstrowa do domu i nie narzekam.Mam urlop kiedy chce i nawet moge uzywac telefon na hali

Joseph Goebbels

Na oficjalnej stronie firmy jest błąd w opisie dotyczący aktualnych ofert pracy, minowicie 'Atrakcyjne wynagrodzenie'. Jak najniższa krajowa może być atrakcyjnym wynagrodzeniem? Prosimy o poprawę tej kwestii, żeby nie robić nadzieji nowym pracownikom i nie wprowadzać ludzi w błąd :)

Lena

Gniebenie ludzi, poganianie, wysmiewanie, obgadywanie, traktowanie jak popychadło, ludzie nie mili,( nie którzy ludzie), zwłaszcza na zm. A,

Pracownik zm a
@Lena

A z której strony są takie niedobre?

Premia
@Pracownik zm a

To co Ty pracujesz od wczoraj ,że zadajesz takie pytania ? Z każdej ???? Nie widać jakie te kobietki zestresowane pracują rączki im latają tylko pampersa im brakuje.. Ale kogo to interesuje.

Ber
@Lena

Tak jest i jescze mobbing w zakładzie pracy . Zwłaszcza na zmianie D

Mika
@Ber

Na zd2 na zmianie D dobrze mają znajomi majstrowej, reszta ma przekichane

Magazynier

Panie Halowy zaklad pracy to nie przedszkole. Bylem na kwarantannie to wiem bo sanepid dzwoni do kazdego z osobna...i to sanepid decyduje o izolacji i kwarantannie nie ty czy zarzad zakladu. Nie wprowadzaj zametu baranie bo nie wiesz co oznacza zamkniecie zakladu pracy..skoro wypisujesz bezpodstawne niczym nie potwierdzone brednie..

Jjjj
@Magazynier

I tu się Pan myli bo nie do wszystkich dzwoni tylko w większości trzeba samemu to robić a z potwierdzonego źródła wiem że nic nie wie o zakażeniach w kcb bo od razu cała zmiana by szła na kwarantannę i proszę się nie kłócić bo te informacje są w 200% sprawdzone

Joseph Goebbels

Witam serdecznie wszystkich pracowników! Z racji, iż pisałem tutaj kilka niepochlebnych opinii, tym razem chciałbym wyrazić pozytywną. Uważam, że jeśli dzieję się źle, trzeba o tym pisać. Sądzę również, że jeśli jest okazja do pochwały, również trzeba ją wyrazić :) W swoim imieniu chciałbym podziękować dyrekcji za mobilizującą - dla nas pracowników premię, którą otrzymaliśmy za miniony sezon. Fajnie widzieć, że góra w końcu dostrzega zwykłych 'szaraków', naprawdę działa to mobilizująco, oby tak dalej :) Jednocześnie apeluje do wszystkich współtowarzyszy, osób czytających ten wpis - dostrzegajmy również dobre strony tej firmy i starajmy się w jakimś ułamku je doceniać :) Pozdrawiam wszystkich, życzę dużo zdrówka, spokoju i jeszcze więcej uśmiechu :)

Jjjj
@Joseph Goebbels

Przepraszam ale jaką premie bo nic nie dostaliśmy

Aktualność
Szanowni Pracownicy,
codziennie jesteście Państwo informowani w środkach masowego przekazu o rozwijającej się na świecie pandemii Covid -19.
Sztab Kryzysowy K.C.B.  Interlight dokłada wszelkich starań aby zadbać o bezpieczeństwo załogi .

Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować wszystkim  pracownikom, którzy wykonują swoje obowiązki na wydziałach produkcyjnych, w służbach pomocniczych, magazynach, na stanowiskach administracyjnych, pracujących stacjonarnie i zdalnie. W niezmiernie trudnej sytuacji pandemii, dzięki wspólnemu zaangażowaniu, kontynuujemy działalność firmy, a tym samym utrzymujemy miejsca pracy dla naszych pracowników. Do tej pory wypełniamy przyjęte i potwierdzone naszym klientom zadania w niemal niezmieniony sposób, kompleksowo, efektywnie i terminowo.
Pamiętajcie, Wasze bezpieczeństwo na terenie Zakładu pracy i poza Zakładem zależy w głównej mierze od Waszej dyscypliny w przestrzeganiu wytycznych Sztabu Kryzysowego K.C.B.  Interlight wydawanych w ślad za komunikatami GIS oraz WHO tj.:
- poruszania się na terenie zakładu i poza nim tylko w maskach ochronnych zakrywających usta i nos,
- jak najczęstszym myciu rąk i  ich dezynfekowaniu,
- dezynfekcji rąk każdorazowo na wejściu i wyjściu z Zakładu pracy,
- zachowywania odległości społecznych min 1,5m,
- nie przychodzenia do pracy i jak najszybszym kontakcie z lekarzem w przypadku stwierdzenia u siebie lub członka rodziny objawów Covid - 19 i przekazaniu takiej informacji w trybie pilnym do bezpośredniego przełożonego lub Inspektora bhp.

Jak Państwo zauważyliście, zakład pracy podjął i wdrożył szereg działań aby warunki pracy w tych trudnych czasach pandemii były na naszym terenie bezpieczne, m.in.:
- zabezpieczamy potrzeby pracowników  w zakresie masek i rękawic ochronnych oraz zapewniamy ciągły dostęp do środków dezynfekcyjnych,
- stanowiska pracy są tak zorganizowane aby był zachowany wymagany dystans społeczny, a tam gdzie jest to niemożliwe zamontowano osłony z przezroczystego tworzywa,
- w recepcjach zamontowano kamery wizyjne alarmujące dźwiękiem,  jeżeli wchodzący pracownik ma temperaturę wyższą od uznawanej za graniczną 37,5
[sup]o[/sup]C,
- ograniczono wstęp na teren zakładu osób z zewnątrz, niebędących pracownikami K.C.B. poprzez zamontowanie na drzwiach wejściowych czytników kart dostępu,
- ograniczono ilość pracowników przebywających w tym samym czasie w pomieszczeniach socjalnych w trakcie przerwy regulaminowej,
- o
ddelegowaliśmy do pracy zdalnej tych pracowników, którzy ze względu na charakter swoich obowiązków zawodowych mają taką możliwość, dzięki czemu zapewniamy nieprzerwaną obsługę procesów organizacyjnych.
Apelujemy do całej Załogi o współpracę ze Sztabem Kryzysowym K.C.B. Interlight, dyscyplinę w wypełnianiu jego zaleceń oraz zaleceń GIS, co da nam szansę ograniczenia emisji zakażeń. Walczymy wspólnie o nasze zdrowie oraz zdrowie naszych rodzin, a także o utrzymanie miejsc pracy i zapewnienia warunków bytowych dla naszych pracowników.
Trudno jest  nam odnieść się do kwestii poruszanych anonimowo na forum, dlatego w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu ze Sztabem Kryzysowym lub kontaktu mailowego: interlight@kcb.pl
Apel do całej załogi:
Najważniejsze, żebyśmy zachowali spokój, monitorowali rozwój sytuacji i stosowali się ściśle do zaleceń GIS.

Sztab Kryzysowy
mąż

Szanowna Pani Bardzo ujął mnie Pani list do pracowników, a najbardziej ten fragment: -nie przychodzenia do pracy i jak najszybszym kontakcie z lekarzem w przypadku stwierdzenia u siebie lub członka rodziny objawów Covid - 19 i przekazaniu takiej informacji w trybie pilnym do bezpośredniego przełożonego lub Inspektora bhp. NIE WIDZI PANI ŻE POŁOWA ZAŁOGI CHODZĄCA DO PRACY MA TE OBJAWY??? Może boją się, że za przebywanie na chorobowym oprócz obniżenia wynagrodzenia z tytułu przebywania na zasiłku chorobowym ZABIERA PANI KOLEJNE KILKA SET ZŁ (podobno zgodne z waszym regulaminem lecz niezgodnie z KP)??

@mąż

Zapraszam osobę, która dokonała tego wpisu do kontaktu z oddziałem ZUS celem uzyskania informacji dotyczącej podstawy wyliczenia wynagrodzenia za czas choroby. Zasady te nie wynikają z Regulaminów wewnętrznych firm tylko z ogólnie obowiązujących przepisów wydanych przez ZUS. Ponadto zachęcam również tę osobę do zapoznania się z Regulaminem wynagradzania Spółki, w którym to brak jest jakichkolwiek uregulowań o korelacji wynagrodzenia z absencja chorobową. Bardzo nas martwi również poniższe stwierdzenie, że pracownicy pomimo jasnych instrukcji Sztabu kryzysowego, łamią je przychodząc z symptomami choroby do pracy, a tym samym narażają współpracowników na zakażenie Covid-19. Ocenę takiego postępowania pozostawiamy do indywidualnej oceny.

Zostaw merytoryczną opinię o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. - Gniewkowo

• Jak się pracuje w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K.C.B. Interlight Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.