Opinie o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy K.C.B. Interlight Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie K.C.B. Interlight Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

nikusssss

Praca jak praca da się pracować z ludźmi ale majstrowe pozostawiają wiele do życzenia Drą się niewiadomo czemu i na co do tego o urlop ciężko a wypłaty na poziomie 1800zl .

Jagoda67

Jeden wielki syf. A jeśli chodzi o rekrutacje to nie ma żadnej. Przychodzisz wypisujesz papiery i juz jesteś pracownikiem KCB.

Pracownikdlugoterminowy

Praca w tym zakładzie to jeden wielki koszmar. Pracownicy z biura oraz pracownik kontroli jakości nie mają szacunku do drugiej osoby. Tzw."darcie ryja " dobre na wszystko. Marne wypłaty. Jeśli chodzi o urlopy bardzo ciężko dostać chociaż jeden dzień. Odzież robocza? Śmieszny fartuszek za 3 zł dla kobiet. Buty we własnym zakresie. Nie polecam pracy w tym zakładzie.

Dlaczego znikają wpisy, które nie odpowiadają pracodawcy ? Czyżby ktoś próbował ukryć co się naprawdę dzieje w tym zakładzie ? To forum jest przecież niezależne od KCB i powinno pomóc zainteresowanym w podjęciu decyzji czy iść tam do pracy czy nie. Prawda jest taka że w kcb już nawet ukraińcy nie chcą pracować. Skoro kierownictwo uważa, że ten zakład pracy jest ok to po co zgłaszacie niewygodne wpisy do usunięcia ?

Rozmowę kwalifikacyjną w K.C.B. Interlight Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szef kontroli jakości?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

Najniższa krajowa od 1 stycznia 2017 wynosi 1459 zł NA RĘKĘ !!! Popatrzcie teraz na swoje kwitki od wypłaty :)

Zuzanna

@Gość jednak zawsze warto wiedzieć jak cały proces wygląda, bo jednak rekrutacja nawet niezbyt rozbudowana może wprawić w duży stres. A jednak jest nas sporo na forum i każdy może inaczej reagować na takie sytuacje. To czy ktoś może powiedzieć jak wygląda cały proces zatrudnia w KCB Interlight?

KC. REF.

Firma nie ponosi odpowiedzialności za swoich pracowników poza godzinami ich pracy ! Ponad to nikt w zakładzie nie jest traktowany inaczej , pracownicy wyższego szczebla,też mają przerwy cyt. sytuacja była zapewne w godzinie przerwy.

Zuzanna

@bzb i co zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy KCB Interlight? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

@Zuzanna

Czym Ty się przejmujesz ? Rekrutacją? Jak w Polsce nie ma rąk do pracy, Ukraińców przyjmują bo nikt nie chce pracować za najniższą, także kobieto czego Ty się obawiasz, o co pytasz? Idź i Cię z marszu zatrudnią :)

bzb

a coś dla niedoświadczonego pracownika, za duże wymagania i doświadczenia dla przeciętnego człowieka... ;-)

Dfg
@bzb

Na produkcji wciaz maja braki kadrowe. Zloz cv i podanie o prace.

Dfg
@bzb

Na produkcji wciaz maja braki kadrowe. Zloz cv i podanie o prace.

Zuzanna

@bzb aktualnie są 4 oferty pracy. Firma KCB Interlight poszukuje AUTOMATYKA/PROGRAMISTY, TECHNOLOGA OPAKOWAŃ, MECHANIKA, ELEKTROMECHANIKA (http://www.kcb.pl/138/aktualne-oferty-pracy). Czy któraś z tych ofert zainteresowała Cię?

bzb

orientuję się ktoś czy teraz potrzebują do pracy? jaka umowa i na jak wygląda pierwsza umowa na jaki okres można liczyć pewnej pracy? Czekam na odp

Zuzanna

@Boba Fedziękuję za uzupełnienie wypowiedzi.

Boba Fe

Premia 200zł miesięcznie jeżeli pracujesz cały miesiąc i nie bierzesz urlopu na żądanie albo L4. Na Boże Narodzenie jest do 400zł i na Wielkanoc jakiś dodatek pieniężny. Raz w miesiącu można sobie knota wynieść na legalu do palenia w piecu a na święta otrzymujesz deputat w postaci świeczek. Raz w roku możesz otrzymać premię do 500zł (wszystko brutto co napisałem). Można też wziąć pożyczkę do 2000zł ale musisz znaleźć dwóch żyrantów którzy pracują dla Interlight. Za nocki też jakiś śmieszny dodatek. Ogólnie to dupy nie urywa, ale na hali masz darmową wodę z dystrybutora, jest czysta st ołóweczka gdzie można zjeść śniadanie, prysznice no i każdy nowy pracownik otrzymuje odzież roboczą. Miotłę do sprzątania musisz kupić sobie sama heheheheehhe. Nie ma lekko :)

Zuzanna

@Boba Fea jak jest z możliwością otrzymania premii? Chętnie również usłyszymy coś więcej na temat benefitów oferowanych przez firmę.

świeczka

poproszę o info w sprawie działu zakupów co to znaczy szkoda gadać?

Boba Fe

Spoko robota. Mi się dobrze pracuje i nie wyrywam rękawa. Od początku nie dalem sobie wejść na głowę i nie robią mi problemu z urlopami ani nikt po mnie nie jedzie. Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko słabi ludzie. Co do stawki to Płacą słabo i uważam że powinno być płacone szkodliwe za pracę w parafinie. Kobiety z produkcji też lubią po kimś pojechać ale jak masz jaja to równasz je z ziemią i nie chowasz glowy w piasek. Jak sobie pozwolisz to dzieciaki z przedszkola z tobą przerobią i tyle. Pozdrawiam

majki

Pracownik produkcyjny - Pakowaczka jest potrzebny.

wesola

Prawda jest taka. Ze kcb to praca jak kazda inna. Tylko zbyt czesto niewlasciwi ludzie na niewlasciwym stanowisku....zarzadzania brak(patrz spm na zd1) tragedia

Solo

Witaj Ghtk :) Baca napisał "jeśli ktoś ma szacunek do siebie" czyli jeśli potencjalny pracownik szanuje swoją osobę i gdzie tam jest napisane, że stawka godzinowa "musi" ? Ku woli wyjaśnienia, chyba czytanie nie idzie w parze ze zrozumieniem. Jest tam też wyraźnie zadane pytanie, na które nie odpowiedziałaś, a mianowicie: dlaczego jest to rozbicie ? Widać, że nie masz zrozumienia tematu, a próbujesz komuś coś udowodnić. Tylko po co ? Myślę, że Baca odniósł się do Twojego poprzedniego wpisu, który totalnie nie był miły. A te Twoje stwierdzenia "..pracować trzeba.. ...to po co się zatrudnia" określają Cię jako ignoranta. Wszyscy wiemy, że jest to zgodne z kodeksem prawa pracy i regulaminem firmy. Tylko czy Baca skupił się na tym problemie ? Myślę, że nie i chyba nie trzeba wnikliwego umysłu aby to pojąć. Miłego dnia :)

Baca

Ghtk, Zadam Tobie pytanie, jak myślisz, dlaczego firma zatrudniająca rozbija Twoje wynagrodzenie na stawkę godzinową i niby premię ? Czy gdybyś podliczyła tylko wypracowane godziny wyjdziesz na minimalną płacę ? Wiesz, jeśli ktoś ma do siebie szacunek to nie będzie pracował w firmie, która nie dba o podstawowe standardy. Dlaczego pracownik ma to tolerować ? I to nie prawda, że wszędzie jest totalny wyzysk pracownika. Jak myślisz dlaczego firma zatrudnia pracowników przez firmę zewnętrzną ? To nie tak, że jak komuś nie pasuje to nie musi pracować. Już czas zmienić myślenie. Nie można się tak dawać manipulować. Co to za firma, która nie dba o swoich pracowników ? zleca pracę firmie zewnętrznej i to na warunkach umowy śmieciowej ? Idąc tokiem Twojego rozumowania: mamy na wszystko się zgadzać, nie marudzić, bo praca jest ? Heheheee, dobre sobie

Ghtk
@Baca

Witaj Baco! Zwracasz się do mnie ale to co piszesz to zupełnie nie mój tok rozumowania i wypowiedzi. Zgadzam się, że szacunek należy się każdemu. Nikt tego nie neguje:) I Tobie i mi, i pracownikowi i pracodawcy i bezrobotnemu też. Za to idąc Twoim tokiem rozumowania wszyscy pracujący w tej firmie nie mają szacunku do siebie, bo tam pracują:-(smutne to co piszesz i trochę obraźliwe. W moim komentarzu nie było też mowy o tym, że wszędzie jest wyzysk. To Twoja opinia. Wracając jednak do meritum. Nie zamierzam się zastanawiać co i komu chodziło po głowie ustalając w taki sposób wynagrodzenia, nie mój interes ale wiem, że to nie - jak to nazywasz - stawka godzinowa musi być równa płacy minimalnej tylko suma wszystkich składników (oprócz kilku wyłączeń o których mowa w przepisach np. nadgodziny,nagroda jubileuszowa itd). Więc jeżeli tam mają inne składniki, np. premię itd to suma wszystkich składników musi być nie mniejsza niż obowiązujące minimalne wynagrodzenie. Nie ma znaczenia wysokość stawki godzinowej. Od wszystkich składników masz składki zus, podatek i to dla pracownika jest kluczowe. A firmy zewnętrzne? No cóż,rośnie w siłę rynek usług, to takie dziwne??Przepisy chronią zatrudnionych przez agencje pracy tymczasowej w taki sposób, że pracownicy takich firm muszą być wynagradzani zgodnie z regulaminami firmy w której świadczą pracę czyli tak samo jak ich pracownicy.Jeżeli tak nie jest radzę się tego domagać, bo tego wymaga prawo. A o standardach obsługi petenta czy pracownika to długo by pisać. Wszyscy musimy uczyć się szacunku względem siebie i drugiego człowieka. I w wielu jeszcze miejscach, urzędach, bankach czy zakładach pracy spotykamy się z bezczelnością i opieszałością. Pozostaje nam z tym walczyć i mieć nadzieję, że kiedyś to się zmieni. pozdrawiam:)

Zostaw merytoryczną opinię o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. - Gniewkowo

• Jak się pracuje w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K.C.B. Interlight Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.