Opinie o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy K.C.B. Interlight Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie K.C.B. Interlight Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

jeden wielki syf zero szacunku do pracownika a jakie wymagania teraz to chyba przyjmują z wykształceniem wyższym bo wybierają sobie a majstrowe śpią w nocy

Chlanie Ćpanie i wielkie (usunięte przez administratora) w tym zakładzie jest... widać że niemca zawsze wykorzystywali polaków to teraz też mogą a my jak głupcy tyramy szmat czasu za 1100 zł miesięcznie wstyd się przyznawać że sie pracuje w Interlighcie

Wikary

Reasumując. [usunięte przez moderatora]zawsze przynoszą potężne zyski a jaka nacja ma w tym spore doświadczenie.... KADRA kierownicza niech się nie oburza tylko niech każdy sprawdzi na w.w. stronie ile się dostaje na danym stanowisku w NORMALNYM POLSKIM przedsiębiorstwie. To nie pobożne życzenia tylko realne zarobki np. w Toruniu, Bydgoszczy odejmijcie procent "niższych rat za dom", "tańszego prądu", "tańszej wody" itd i zadajcie sobie pytanie czy przypadkiem ktoś was w[usunięte przez moderatora] nie rąbie. A wszyscy którzy się z tym nie zgadzają niech pokornie tyrają na czyjś zysk a sami się garba dorobią no i oczywiście zdobędą "uznanie (dobry Polak)" szefa. Polecam również przeglądnięcie zarobków na równorzędnych stanowiskach w Niemczech bo piszemy o Niemiecko-Polskim przedsiębiorstwie na terenie wspólnej unii.

Wikary

Długo siedziałem cicho ale jak czytam że KCB jest nr1 w złotej setce kujawsko-pomorskiego to całe te mądrości jakie tu pisałem muszę przemyśleć. Jak firma z tak niską średnią płac może szczycić się tak wysokim zyskiem w skali rocznej. [usunięte przez moderatora]Lwia część produkcji wędruje do Niemiec a w Niemczech najniższa płaca wynosi 10 euro na godz tj. około 1700 euro na miesiąc tj około 7 tyś zł plus premie i dodatki - ludzie kto w KCB zarabia 1/2 tej kwoty - piszcie. W biurach ludzie z jakąś tam służbową odpowiedzialnością mają może 1/4 tego a co dopiero szeregowy pracownik. Ale co tam Niemcy [usunięte przez moderatora] Polskie realia i tak: -PRACOWNIK LINIOWY średnio - 1995 zł brutto - PAKOWACZ średnio 1900 zł brutto - KIEROWNIK ZMIANY średnio 4191 zł brutto To są średnie ze 170 POLSKICH firm, nie koniecznie nagrodzonych za wysokie dochody. TAK ŻYJE POLSKA a Gniewkowo...... i nie piszcie że się nie podoba to zmień zakład kto pracuje ten ma GODNIE zarabiać nie krocie ale w okolicach średnich krajowych według stanowisk bo inaczej będziemy dzieci posyłać do pracy za miskę ryżu. MÓDLMY SIĘ O DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCE (nie hienę gospodarczą) W NASZEJ OKOLICY ŻEBY LUDZIE MIELI WYBÓR.

Rozmowę kwalifikacyjną w K.C.B. Interlight Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szef kontroli jakości?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
nata551

mam pytanie czy może ktos z WAS wie czy istnieje możliwosc zatrudnienia w tym zakladzie na 1 zmiane [usunięte przez moderatora]

nieznana

to prawda ten zaklad to wielki syf! ludzi traktuja gorzej niz zwierzeta! zero organizacji pracy,wyzysk ludzi,[usunięte przez moderatora],pijanstwo itd.gorzej niz w [usunięte przez moderatora]! podziwiac tych co tam tyraja za marne grosze i sa traktowani jak smieci!masakra!

I jak samopoczucie przed świętami :)) ? Przygotowaliście się do wigilii zakładowej :)) ? ...Oj w tym roku chyba nic z tego. Nie da rady, bo KCB miało ważniejsze wydatki.Np zakup nowego samochodu.A talony będą ? Podobno nie, ale maja być zapomogi....taki datek, dla najbiedniejszych... Taki jest szacunek dla pracowników....

''Były pracowniku'' .dlaczego nie pracujesz już w KCB ??? Wyrzucili Cię za ''nygustwo'' ??? A może za mało w (usunięte przez administratora) wchodziłeś i dlatego w Twoich postach widać rozgoryczenie....no bo przecież sam byś się nie zwolnił z tak wspaniałej firmy....Pytałem już o to wcześniej....kto normy wykonuje ??? kierownictwo, czy pracownicy ??? Jeżeli norma nie jest wykonana, to najczęściej z winy samego kierownictwa...bo chyba zwykły pracownik nie odpowiada za brak opakowań, czy innego asortymentu do produkcji. Twoje wypowiedzi są nacechowane absolutnym brakiem myślenia.Masz klapki na oczach i urodziłeś się po to żeby Cię w [usunięte przez moderatora] kopać ....i najwyraźniej podoba ci się taka sytuacja.

lop

mam pomysł dla dyrekcji zróbcie zmianę tylko z pracowników sezonowych i zobaczycie ile są warci wasi stali pracownicy. sezonowi pracownicy będą mieli uczciwie wypracowaną normę a nie z kartą postoju MECHANIKA.takie i nie tylko przekręty są prowadzone w waszej firmie..a szczytem bezczelności jest to że ludzie odpowiedzialni za prawidłowe funkcjonowanie maszyn są pijani na swoich dyżurach.

Dodam jeszcze... Wasze oczekiwania to dobry pracodawca, a jak Wy to docenicie? i tak Wam będzie źle, chcielibyście rządzić w tym zakładzie za szefostwo, a tu pracować każą i całe zło. Wasze podziękowanie przypuszczam byłoby jeszcze gorsze, poczynając od obelg kończąc na rozkradaniu Firmy, bo przecież Wam się należy, szanownym nygusom, a szefostwo poszłoby z torbami przez Was. Wszędzie musi być niestety trochę rygoru...

Zastanówcie się co Wy tutaj wypisujecie, bo chyba w ogóle nie myślicie pisząc takie oszczerstwa.Wasze opisy na forum świadczą o Waszych oczekiwaniach od pracy, a niestety boli, że trzeba pracować, wtedy pokrzywdzonym nygusom, którzy tu właśnie piszą o wielkiej krzywdzie wydaje się, że szefostwo powinno jeszcze im dziękować. Zatrudnijcie się w innej Firmie, a niestety rozczarujecie się, też będzie Wam tam znowu bardzo źle (bo trzeba będzie niestety pracować, a to wielka krzywda chyba dla Was). Wam nikt nie dogodzi, jeśli stać Was na takie komentarze o firmie, dzięki której utrzymujecie swoje rodziny i macie na jedzenie. Nikt Was tam nie trzyma, spróbujcie, zobaczycie, że niestety w każdej Firmie nie chcą nygusów...i tak są oni właśnie traktowani..jak piszecie. Każdy szef ma oczekiwania i pełno swoich problemów, tak było i będzie, a Wy wykonując uczciwie swoją pracę nie mielibyście takich problemów jak piszecie. Pamiętam, że w KCB Ci którzy dobrze wykonywali swoją pracę nie narzekali, że ktoś ich nie docenia, a Ci którzy liczyli, aby przyjść i się nie napracować jak widać po ubarwionych monitach są bardzo pokrzywdzeni. Może czas najwyższy zamiast wypisywać te bzdury wziąć się uczciwie do roboty, a nie szukać dziury w całym. Przydałoby się trochę z Waszej strony wdzięczności i przede wszystkim pokory i uczciwej pracy, a zobaczycie, że będziecie tam lepiej traktowani, wystarczy pomyśleć...

m

tylko wam wszystkim współczuć na szczęście już od 3 lat nie pracuje w tym maneżu!!!!!!!!!!!!!!!!

;D

Właśnie tak jak daliście się tu zastraszyć, dajecie się zastraszać w pracy. Dlatego w tym zakładzie pracę może dostać każdy, bez jakiegokolwiek wykształcenia. Bo co zrobią prości ludzie? Nawet się obronić nie potrafią. A obelgami nic nie załatwicie, a pogarszacie swoją sytuację. A w tym zakładzie zawsze tak było, jest i będzie. Więc albo zmieńcie pracę, albo przestańcie narzekać.

Ja do Pani dyrektor nic nie mam :))

ministrant

teraz jak zuwarzyles wikary to nie chodzi o ta osobe ktos tam mial z nia starcie nie wytrzymal napisal tu chodzi ogolie o prace co tam sie dzieje o place urlopy kryzys a nadgodziny wykorzystywanie ludzi

ministrant

a ta osoba niech pomysli co robi robila niech zrozumie ludzi po co tak robic by byla w porzadku to komentarzy takich by nie bylo po co to

ministrant

nie poprawia ale niech ludze wiedza co sie dziej

Wikary

Pochwalony!!! Drodzy parafianie jeszcze jedno co kole z wypowiedzi nie których. Jeżeli jedna osoba wam "mąci" nie mierzcie wszystkich jedną miarą bo nie wierzę w brak ogłady i kultury osobistej wszystkich przełożonych. Prawdziwe chamstwo a przynajmniej opisywane (chyba jednej osoby) na tym forum to rzadkość w naturze. Więc trochę wstrzemięźliwości. Pokój z wami!

Wikary

Pochwalony!! Moja poprzednia wypowiedź nie jest próbą wybrnięcia z jakiejkolwiek sytuacji tylko stwierdzeniem fatów. Nie zagłębiam się w sprawy talonów itp. ale po mniej niż roku pracy z socjalnego wiele nie ma a jeżeli, to rzeczywiście świństwo. Z dotacjami za nowe stanowiska to nie tak do końca dla tak dużych przedsiębiorstw to nie taka prosta sprawa wiem to z własnego doświadczenia. I jeszcze jedno dobrej woli to szanowni państwo się nie spodziewajcie bo zakład wywiązuje się z obowiązków i to w świetle prawa wystarcza- po pierwsze, po drugie czego prawo nie zabrania i na co zezwala to "świętość"- wiec pretensje do ustawodawcy, po trzecie to, to forum nie skłania do dobrej woli. Kończąc tą wypowiedz nadal upieram się że wypowiedzi w sieci niczego nie poprawią a zgłoszenie nieprawidłowości do odpowiednich organów ( zarząd, ostatecznie sąd) przez naście lub dzieciąt osób da dużo lepszy efekt. Pa!

Sz.p.Wikary, bardzo ciekawie wybrnął Pan z sytuacji...ale....prawda jest taka, że zwalnia się ludzi przed Bożym narodzeniem, aby nie dawać talonów, i zatrudnia się ich ponownie, bo pracodawca dostaje dotacje za tworzenie nowych miejsc pracy.Oczywiście, że kluczowy jest tu rachunek ekonomiczny, ale przy odrobinie dobrej woli można załatwic sprawę tak, żeby wilk był syty i owca cała. Jak...??? Bardzo prosto.... zwolnić ludzi przed świętami , dając wcześniej talony i zatrudnić ich ponownie po świętach. Zaklad dostanie dotację, pracownik talony i będzie OK. Panuje niż gospodarczy i większość zakładów pracy ma ciężką sytuację, ale tylko nieliczni pracodawcy stosują takie zagrywki.

Zostaw merytoryczną opinię o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. - Gniewkowo

• Jak się pracuje w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K.C.B. Interlight Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.