Opinie o Adam Łożykowski Uwaga Szkło w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Adam Łożykowski Uwaga Szkło. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Adam Łożykowski Uwaga Szkło na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność twórcza

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Łożykowski Uwaga Szkło w Inowrocław

Marcelina Nowy wpis

Ciężko się pracuje w tej branży? Ilu macie pracowników ?

Prywatny Łukasz Nowy wpis

Pierw to powinni porządnych kierowników zatrudnić !!!! Bo jak nie ma jakości to SMS piszą o jebaniu !!!! (usunięte przez administratora) !!!! A ze Lizon jest jebniety to wasza sprawa !!!!!!

Wielka szkoda, że Twój komentarz jest dla mnie (i zapewne nie tylko dla mnie), całkowicie niezrozumiały. Nawet nie wiem, czy wypowiadasz się tu jako pracownik firmy Uwaga Szkło. Jeśli tak to byłoby dobrze, jakbyś zechciał napisać coś o aktualnych zarobkach. Czy w ostatnim czasie trochę się poprawiły?

Piotr Nowy wpis
@Anna

Tez szkoda dziecyno !!! Spadam miłych ...

Anna Nowy wpis
@Piotr

@Piotr Żałuję, że nie podajesz żadnych konkretów o warunkach pracy w Uwaga Szkło. Bardzo Cię proszę powiedz, czy firma organizuje szkolenia dla pracowników?

Patryk

Dziewuchy uważajcie kogo zaliczacie. Wasze zaliczenie do foczego nie prowadzi. Firma dalej czeka na języczek którym wystawicie innych...

Firma Adam Łożykowski Uwaga Szkło poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Pędzel

Nieprawdopodobnie piękne rzeczy...od biżuterii po meble i rzeźby Lubię atmosferę w Adam Łożykowski Uwaga Szkło za: super

Pędzel

Piękne wyroby, artystyczna dusza Moje sugestie dla Adam Łożykowski Uwaga Szkło: super wyroby Lubię atmosferę w Adam Łożykowski Uwaga Szkło za: szkła wykonane na zamówienie w rozsądnej cenie z wielkim kunsztem

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Łożykowski Uwaga Szkło - Inowrocław

Adam Łożykowski Uwaga Szkło
  • Lipowa 21