Dagros

Katowice

Opinie o Dagros

cvik

fajne w firmie jest to, że dają możliwości na awansowanie, więc jak jesteś ambitny i pracowity to warto wysłać do nich cv

anonim - 2010-11-05 22:58:32 wkurzony - 2009-07-10 13:15:24 Marne zarobki i do tego jeszcze płacone na raty. Nie polecam nikomu. dodatkowo wymagają cudów... jesli dla ciebie cudem jest popracowac, to owszem wymagaja niemozliwego

kibol

Płacą, jest mozliwość zarobienia prowizyjnego, jesli się komuś chce. Ty pewnie jestes nierobem więc poszukaj innego zajęcia

wkurzony

Marne zarobki i do tego jeszcze płacone na raty. Nie polecam nikomu.

Zostaw opinię o Dagros - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dagros