Ajram Sp. z o.o.

Pasłęk

Opinie o Ajram Sp. z o.o.

Anioł Stróż

Zacznijmy od tego że wielki prezes zatrudnia wszystkich tylko i wyłącznie za najniższą krajową reszta pod stołem jeśli w ogóle jest jakaś reszta. Wysyła ludzi na kuroniówkę w tym czasie zatrudnia na czarno i jeszcze połowę z tej kuroniówki zabiera dla siebie. Wykorzystują pracowników jak tylko mogą "musisz zostać" to są słowa które słyszy się prawie że codziennie. Za prace w weekendy czy w nocki są liczone 50% lub 100% w tej firmie jak to powiedział prezes u nas takiego czegoś nie ma (zaginają prawo). Jakaś kontrola to wszyscy bez umowy za brame po czym z 40 osób na zakładzie robi sie 4-5 a kontrolerzy udają głupa że jedna kobieta na przeżynalni to cały skład i że nie domyślają sie o co chodzi ("Pani Mariolu będziemy w konferencyjnym i prosze nam nie przeszkadzać" tam do rąk trafia koperta z cukierkami i wszyscy zadowoleni). Co niektórzy pracują na akord gdzie nie ma to nic wspólnego z żadnym akordem bierze jakąś tam ilość dzieli to na godziny i wychodzi mu jakaś tam stawka na godzine (pamiętam było to z 8,70 na h) . Więzień jak poprosił o wode i mu odmówili po czym powiedział że mają obowiązek mu zapewnić wode to wysłali go z powrotem do więzienia wystawili (usunięte przez administratora) opinie i już nigdy więcej sie nie pojawił. Ludzie robią tam na prawde świetną robote a są traktowani jak śmieci kombinują jak najbardziej ich wydymać. Prezes poza firmą robi wszystko na pokaz mało serca by nie oddał dla wszystkich a w firmie wychodzi jaki z niego gbur prostak i (usunięte przez administratora) jakich mało co tylko siedzi i patrzy jak tu jeszcze obciąć pracownikom pensje. Przestrzegam każdego przed podjęciem tam pracy. Ci którzy już wiedzą mam pewność że tam nie przyjdą.

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Ajram Sp. z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o Ajram Sp. z o.o. - Pasłęk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ajram Sp. z o.o.