Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Ludojad

Witam ukazało się ogłoszenie na stanowisko operatora wózka widłowego wysokiego składowania moje pytanie ile można tam zarobić na tym stanowisku oraz czy wynagrodzenie zależy od ilości plików które się zrobi dodam tylko że posiadam duże doświadczenie w branży logistycznej oraz obsługuje wózek wysokiego składowania na wysokim poziomie.?????????????

Ktoś
@Ludojad

Ta witryna to jeden wielki cyrk i (usunięte przez administratora) Premię zabiera ci za wszystko za papierek na ziemi ogólnie ludzi traktują jak śmieci dziś jesteś jutro cb nie ma i się nie dowiesz i tym tylko jak przyjdziesz do pracki i powiedzą tobie że masz się pakować ????

Kris

Witam chcę aplikować do Hanplastu do działu utrzymania ruchu jako elektryk. Jaka jest tam atmosfera i jaka praca? Czy 4.5 tys na rękę można tam dostać.?

Daniel
@Kris

Dział Utrzymania Ruchu Maszyn ma bardzo dużo pracy i bardzo mały zespół specjalistów. Jeśli masz doświadczenie zawodowe i odpowiednie uprawnienia na pewno potraktują Cię jak dar z nieba. Ale zarobki na starcie możesz mieć niższe od oczekiwanych. Niektóre maszyny mogą przyprawić o ból głowy i nerwicę. Jedno jest pewne. Pracownicy tego sektora to fachowcy i od razu wyczują partacza. Więc się pilnuj i rób swoje.

Łapa
@Daniel

Jacy fachowcy? Fachowcy odeszli.

@Łapa

Wcale się nie dziwię, że odeszli.

Wanda

Hej, chciałabym sie dowiedzieć jak się Wam pracuje w tej firmie. Jest tu już bardzo dużo podzielonych komentarzy na temat tego miejsca. może warto sprecyzować kilka informacji? Najważniejszymi faktami są chyba proces rekrutacji i warunki zatrudnienia: umowa i wynagrodzenia. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

@Wanda

Idź to się dowiesz.......

Anka

Czy nosi się czepki na produkcji?

Nopik
@Anka

Nie

Anka
@Nopik

Dzięki za odp

Kama

Ile zarobię na czysto w miesiącu zatrudniona przez agencję pracy? Pozdrawiam

@Kama

Bogdan
@Anna

To jakiś żart? Tyle za pracę w systemie czterobrygadowym? Nie wierzę, że ludzie pracują tam za takie pieniądze. W byle Biedronce zarabia się o wiele więcej.

koleżanka

Jak to jest że jedni przynoszą zwolnienie lekarskie co dwa tygodnie i pracują. A dobrych fachowców zwalniają. Co dwa tygodnie na chorobowym i łażenie po mieście i dorabianie.

nowy

Może ktoś mi napisać czy ma produkcji nosi się czepki ? I jak wygląda praca kobiet.... Pozdrawiam

nick
@nowy

IKEA zamknięta,to teraz upadłość.

Warszawiak

Jak tam wygląda praca na obecną chwilę?

Warszawiak

Tzn? Nie rozumiem?

@Warszawiak

Pracy dużo nawet jak zrobili 80%wynagrodzenia, ludzi pozwalniali i dostali 9 milionów złotych dotacji,mieli za to nie zwalniać. Przecież nie mieli zwalniać bo jest dofinansowanie. Powinni zwrucic dotacje do Państwa. Firma się zbogaciła na pandemi.

Agddjsn

"Zwrucic" raczej nie mogą. Za to zwrócić to juz tak.

Czy zbogadzili się czy nie na pandemii to nie powinno cię obchodzić Ciesz się że masz pracę i wypłatę na czas

Tutaj wpisz Nick
@Agddjsn

"Juz" . Poprawnie powinno być napisane: już. Pouczasz inne osoby a sam/sama popełniasz błędy?

Tutaj wpisz Nick

Jeśli dostali dotację 9 mln pln i nie mieli pozwalniać pracowników a to uczynili to każdy rozumny człowiek zrozumie,że "ręka ręke myje".Układy,układziki.Nie wygrasz z tym.Dobrze radze Wam zastanówcie się nad wyjazdem z tego kraju i przyjeżdżajcie na wakacje do Polski.

@Tutaj wpisz Nick

Dobrze to ujełeś . Pozdro.

XYZ
@Tutaj wpisz Nick

Ikea zamknięta i upadłość?

@XYZ

Już czas, żeby znikła ta foremka z Bydgoszczy.

Trup

Mam nadzieję że zamkną ten zakład i upadnie wkoncu bo koronawirus wzrasta i będzie wzrastał.

@Trup

Hmmm. Czy wiesz może co to jest życzliwość. Zaraz Ci wyjaśnię. Życzliwość to jedna z cech, która pozwala nam lubić inne osoby. Zauważam u Ciebie jakieś braki w funkcjonowaniu. Być może wyniosłeś dysfunkcje z domu rodzinnego, gdzie nie nauczono Cię bycia emoatycznym, czy też wspomnianej wyżej życzliwości. To jest ogromny nie dobór, mieć taki stosunek do swojego pracodawcy. Przypominam, że ogromną ilość osób u nas ma rodziny, dzieci. Mało tego pracują również tam pary, malrzensta a Ty im tak źle życzysz? Myślę że nie wiele w swoim życia osiagnoles i nie wiele masz do stracenia. Prawdopodobnie nie utrzymujesz się sam, nie masz dzieci. W sumie to dobrze, no czego byś swoje dzieci nauczył skoro pochodzisz z rodziny dysfunkcyjnej co dostrzegam gołym okiem... Nie musisz przepraszac

franz
@Stare czasy

Tam życzliwością to na pewno się nikt nie kieruje...

@franz

Jakim jesteś człowiekiem, taką atmosferę tworzysz wokół siebie. Co przyciągasz tak masz.

Fred
@Stare czasy

To firma widocznie tworzy bardzo kiepska atmosfere, ze tyle niemilego przyciaga. A Ty, stare czasy co nie wroca. Nie raz widac bylo w Twoich postach brak szacunku do ludzi. Prawdopodobnie jestes zadufanym w sobie tanim karierowiczem co widze golym okiem. Z pewnoscia niezyczliwym i skupionym na wlasnym ego. A Firma slaba.

@Fred

Myślę, że jesteś nad wyraz nieszczęśliwy. Frustracja nic nie da. Żaden pracodawca nie bierze odpowiedzialności za Twoje nie dole. Sam odpowiadasz za swoje życie i turbulencje związane z kariera zawodowa. Nie abstrahując od tematu dodam, że nie jestem na stanowisku kierowniczym. Pewniac taka funkcje nie byłoby czasu odpowiadac niezadowolonym fanatyka własnej egzystencji emocjonalnej. Bardzo miłego dnia życzę:-)

Fred
@Stare czasy

Oj, szkoda ze nie jestes kierownikiem. Bylbys idealny. Zatrudnimy rece ale nie czlowieka, nie bierzmy odpowiedzialnosci za ludzi. Ty jestes glupia, Ty glupi, Ty flustratem, a Ty nieszczesliwy. To Twoja retoryka. Dajesz wyklady z zyczliwosci...spojrz na swoje podejscie. Prezentujesz postawe, ktora powoduje ze firma nie ma zespolu. Sama firma jak byla mniejsza byla jednak fajniejsza. Nie musisz sie trudzic z odpisywaniem. Przez kolejnych kilka miesiecy znowu tu nie zajrze i na pewno nie bede szukal Twojego postu. Poza tym nie jest to miejsce na prywatne pogaduchy a opinie o pracodawcy. Tobie rowniez milego dnia.

Stare czasy

I to jest właśnie merytoryczna opinia na temat zakładu pracy.:-D PS. Nie musisz przepraszać :-)

Nowe czasy
@Stare czasy

Ciekawy przypadek, nikt go przeprasza, a on dalej swoje :D Nie jest ważne czy to kierownik czy nie, widać że gość mierzy innych swoją miarą.

@Nowe czasy

Wiesz wystarczyło przeczytać między wierszami, że jest to jakby riposta, nie podziękowania za przeprosiny, których wcale podczas głębszej konwersacji nie wymagam. Nie rozumiem ludzi którzy wiecznie opluwają te firmę. Są wśród nas tacy którzy naprawdę lubią ta firmę i cenią sobie stabilizację, wcale nie mała wypłatę. (nie uwzględniając oczywiście tej tarczy, jakby ktoś chciał się z frustratów doczepic) badzmi obiektywni jakim pracownikiem jesteś tak masz płacone to nie nowość w tej firmie. Serdecznie pozdrawiam normalnych pracowników.

?
@Nowe czasy

Myślisz, że to kierownik! Na kogo stawiasz? (usunięte przez administratora)

@Stare czasy

A normalmi jeszcze tam są, bo wydaje mi się, że byli ale już ich niema.

@?

Tylko być kierasem na nocce, można sobie w biurze pospać i na maxa.

@?

Twa pomysłowość nie ma granic. Pewnie jesteś jednym z tych, który patrzy na zegar czasowy przy dodawaniu komentarza i zaraz buch "to napewno ta zmiana bo ta godzina i oni teraz są w pracy" hehe dobre. Żądam jeszcze Tobie pytanie,. Czy w zielona kropkę na mesegerze tez wierzysz? Bo wiesz czasem mi piszą gdy ja spie a piszą bo widzą moja aktywność :-) bardzo twórcze myślenie.gratuluje zgarnołes bonus.

Stare czasy

Są, są jak najbardziej. Da się współpracować, da się rozmawiac, nie tylko na tematy zawodowe.Wszystko można. Ja osobiście unikam tych zrzędzących, co wiecznie narzekają, że to, że tamto, że (usunięte przez administratora). Każda praca ma wady i zalety. Zawsze można wybrać drzwi z napisem "Exit" sami za siebie jesteśmy odpowiedzialni. Naprawdę zygac się chce, wiecznie tego narzekania, stęka nią jaka ta firma jest fuj, a tak naprawdę większość siedzi i nie chce nic zmienić w swoim życiu. Czemu to ma służyć. Jeżeli coś Tobie nie służy to odchodzisz. Proste prawda? Bynajmniej ja tak do tematu podchodzę. Pamiętajcie z toksycznego związku się odchodzi a nie siedzi i czeka Hugo wie na co.,wiec działajcie, stawiajcie na siebie, aby wam było dobrze a nie plujecie do własnego gniazda a i tak (usunięte przez administratora) nie ruszycie.

@Stare czasy

Po co ta agresja? Widocznie sama prawda napisana.

Stare czasy

A gdzie tutaj agresja? Wypowiedziane konkretnie zdanie,jak ja to widzę.

@Stare czasy

Słabo to widzisz, obyś nie został sam i się ździwisz jak holera!!!

Stare czasy

Nie boję się tego. Jak nie my to ktoś inny :-) to jest produkcja, pracownicy się mielą. Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Uwierz mi nikt nie ucierpi. Ja tam lubię te firmę. Ma wady, ma zalety jak każda. Ważne, że mam co do gara włożyć, nie muszę się o nic martwić. A zrzędzić nie będę, bo nie chce. Lubię zakasac rękawy, zrobić swoje i do domku. Takie podejście jest najlepsze. Takiego podejścia Wam w końcu życzę.

Czas pokaże, poczekamy.

nick
@Stare czasy

Tobie też życzymy takiego podejścia kierowniczku.

@nick

Ok bycie kierownikiem bywa fajne, niestety nigdy tego stanowiska nie dostanę. Uwierzcie, że jestem szeregowym pracownikiem jak Wy. Patrzycie na firmę tylko przez własne zdanie. Jak ktoś się nie zgadza że zła opinia o tym zakładzie to zaraz lincz,hejt i hugo wie co tam jeszcze. Ja lubię tutaj pracować, czy to oznacza, że zasługuje na pogardę, bo nie zgadzam się z wasza opinia?Nie tak to działa moi drodzy. Ile pracowników tyle zdań. Jeden lubi jeansy, drugi dresy prawda?

@Stare czasy

Już jesteś na tym stanowisku!!!

Stare czasy

No skoro Ty wiesz lepiej to niech tak zostanie. Lubisz być natarczywy/a więc pozwalam mówić na siebie kierownik. W sumie to nikt tak do mnie nie mówił. Ciekawe doświadczenie, a może to jakieś przeznaczenie? . Może mi to wykraczesz. "stare czasy" na kierownika. Brzmi ciekawie i naprawdę mi się to podoba:-)

@Stare czasy

Nie denerwuj się tak Dawidku ;) Choć zgryzota i miałkość jak najbardziej na miejscu.

Stare czasy.
@:D

Ooo to już nawet mam imię :-) Kurcze czuję troche się jak w sztuce Szekspira. Romantyczne to strasznie i takie wszystko przewidywalne :-) A może ja kobieta jestem? Dlaczego wszystko sprowadza się do męskiego rodzaju. To takie beznadziejne... Zwał jak zwał mogę być Dawidek, choć to mało urokliwe imię nie wzbudzające we mnie głębszych emocji. :-) i taki zawsze oklepany skrót tego imienia "Dejwid" eh. Chyba się rozgoszcze tutaj na dłużej, bo widać, że ruszyłam, ruszyłem tym forum. Robi się Ciekawie :-)

:D

To się robi coraz ciekawsze :D Obrońca, ale przecież (usunięte przez administratora) już zrezygnował z pracy jakiś czas temu... choć w sumie tylko wysoki bo niski został :D :D :D

@:D

Nie rozumiem Twojego wpisu?kto niski, kto wysoki, kto się zwolnił? I o co Tobie chodzi?

Bez

Bedzie ok

Stare czasy

Przy 300 h 3.5 tys na rękę? Po co takie bzdury wypisujesz?

@Stare czasy

Po piątej korekcie wszystko się zgadza.

Też uważam, że są lepsze zakłady pracy w Bydgoszczy i Toruniu.

Stare czasy

W Toruniu to chyba tylko na infolini :-)

@Stare czasy

Nie, dużo ciekawych ofert pracy.

Stare czasy

To proszę zakasac rękawy i do fru do Torunia. :-)

@Trup

Ikea zamknięta i co dalej...... upadłość?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Hanplast?

Była

rozdzielane

Święta prawda, wreszcie ktoś zauważył.

Foto

Tak zwane kolesiostwo na foto.

Dyrektor

Zapraszam Panią do biura, porozmawiamy o tym.

@Dyrektor

Może to On?

Zenua

Żenada cały kierownik Michał N. I pożal się Boże pseudo dyrektor to jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Najlepiej zwolnić wszystkich tych co mają wiedzę i doświadczenie A zostawić tych co robia pod biurkiem co trzeba, mimo że żona pracuje na dole i się puszcza A mąż robi to samo tylko że u góry. Dramat tragedia i jedno wielkie nieporozumienie tfuuuuu

...
@Zenua

Dramatem, tragedią i wielkim nieporozumieniem jest to, że Państwo piszą tutaj takie rzeczy. Należy pamiętać, że w tych czasach w sieci nikt nie jest anonimowy.

@...

Dramatem, tragedią i nieporozumieniem jest cała ta firma.

...
@Hp

Firmę tworzą ludzie.

@...

To zatrudniajcie ludzi na odpowiednich stanowiskach z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.

Nie.

Eryk

Ale zjadliwy komentarz. Zazdrościsz? Co cię obchodzi prywatne życie ludzi. Twoje jest nudne?

kate
@Hp

ludzie z doświadczeniem i wiedzą już dawno opuścili ten cyrk

@kate

Racja

Rdh

Witam, jak się nazywają brygadzistki z pierwszej i drugiej brygady?

Zop
@Rdh

Dawid i Leszek

hanplast

Zauważyłem ogłoszenie na magazyniera. Warto aplikować? Jaka atmosfera?

Magazyn
@hanplast

Super firma. Polecam z całego serca. Ludzie w porządku i pomocni. Chętnie chodzi się do pracy.

@Magazyn

Dziękuję za odpowiedź

SuperTango

Polecam jak najbardziej tą firmę jeśli lubisz korzystać z uzywek. Serio, tymbardziej jeżeli jesteś wydajniejszy nawet po tonie grzybów. Jeśli chodzi o te firme mysle,że najlepszą będzie amfetamina bo czasem można się zajechać.nie polecam trawki, bo w automatach nie ma nic ciekawego do zarcia, najlepsze kanapki ale szybko schodzą(usunięte przez administratora)

aaa

Hanplast zatrudnia tylko 144 osoby? Takie info jest przy informacji o pożyczce płynnościowej z PFR..

Praca
@aaa

A z jakiej firmy dostali 9 milionów złotych?

Ukr...
@aaa

A nie wiecie czy za ukraine dostają też kasę?

X
@Praca

Będzie tak, że będą musieli oddać kasę, bo pozwalniała Polaków a ukraine zostawili.

bohater

firma zdecydowanie nie radzi sobie z narkotykami , to smutne że na każdej navie , na każdej zmianie możesz od tak kupić Sobie trawe czy amfetamine. a jak niema to pod płot na palarnie tez niema problemu-podzuca . a Kierownik S. chodzi z usmiechnietą mordką i udaje ze niema problemu .zenada

@bohater

To jest porażka, aż nieprawdopodobnie że tak może funkcjonować firma.

bohater
@Były

niestety od wielu wielu lat nic sie w tej kwesti nie zmienia , góra niby wie -ale defacto nie wie nic

Sitar
@bohater

To widze ze jestes bardzo wtajemniczona osoba to moze sam cos krecisz z "uzywkami" do zwolnienia !

@Sitar

Ty się wreszcie weś do roboty za to zaćpane towarzystwo.

@Sitar

Macieju, pamiętaj o tym iż przecinki są bardzo ważne jak i ton wypowiedzi. Nie chciałbyś przecież znowu zdenerwować jakiegoś nerwowego i przy tym silnego pracownika.... ;)

Kris
@bohater

Bo jak to mowia: przyklad idzie z gory :p

Damian

Hanplast najlepsza firma w regionie innowacyjne technologie rozwiązania można się dużo od przełożonych nauczyć socjal srodki ochrony przerwy szacunek do pracowników (usunięte przez administratora)

Jacek 84
@Damian

Chyba sufit Ci na głowę spadł ze tak piszesZ

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

kandydat

Tak

#noweczasy

łatwo zauważyć, że największe marudy to pracownicy produkcji...cóż nie ma lekko:) na innych szczeblach nikt nie narzeka... ja również narzekał nie będę:) hajs sie zgadza... mordeczki przesympatyczne, wystarczy troche pozytywnej Energii:) pozdrawiam z Hanplast Energy:)

Maruciak777

Hej chciałbym starać się o pracę na stanowisku Freezer Cnc. Jaka jest płaca w tej firmie na tym stanowisku

Stary
@Maruciak777

Dobre. 2700 masz pewne mysle.

Kulawy z wuwera
@Stary

Co się dzieje, że nie ma ludzi do pracy. Czyżby tu słabo płacili?

Jacek 84
@Kulawy z wuwera

Tak słabo place i (usunięte przez administratora)system pracy dodatki to kpina

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz