Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

Ukrainiec

Hallo, panie prezesie,a gdzie 50 złotych na 8 marca kobietom, gdzie pączki na "tłusty pączek"? Pieniądze na nowe maszyny są, na podwyżkę i benefitów "zero". Pracownicy którzy pracują tu od dawna mający wartościowe doświadczenie dostają podwyżkę o charakterze dodatkowej pracy, ale zachęta...

Janek
@Ukrainiec

Dzień Kobiet był szerzej obchodzony w zakładach pracy w PRL-u. Obecnie już odchodzi się od tej tradycji. Kobiety otrzymują słodycze i kwiaty w domu od mężów, ojców, dziadków, przyjaciół.

Hanplastowi.

Szanowni panstwo W ostatnim okresie szczegółowo śledzimy forum go work Sprawa komentarzy na forum zostanie poruszona w odpowiednim segmencie, osoby,które oczerniaja,celowo w sposób nie odpowiedni I krzywdzacy wypowiadają się na temat innych osob na forum zostaną pociagniete do odpowiedzialności nikt nie pozostanie anonimowy. Pewne sprawy podlegają pod paragrafy kodeksu karnego ,takie jak zniesławienie,straty moralne, Jest to forum o pracy, niatomiast nie o prywatnych opiniach i osądach innych osób. Nie zostawimy tego bez echa. Jeżeli zajdzie wyższa potrzeba zostaną zawiadomione odpowiednie organy. Pozdrawiamy.

Hahssjsk

Czy można palic papierosy na przerwie ?

@Hahssjsk

Jeżeli fajka potrafi Tobą rządzić to znaczy, że jesteś słaby psychicznie, bądź też słaba psychicznie. Jeśli z tym u Ciebie na bakier to nie dasz rady pracować na produkcji. Idź lepiej do warzywniaka sprzedawać pomidory u boku pani Janiny

@Stare czasy

To nie jest odpowiedź do pytania wyżej. Można palić na przerwie.

Ślik
@Hahssjsk

nie tylko na przerwie, jeden z kierowników cały czas jest na palarnii

@Ona

Oj tak cholernie ważne pytanie. "Czy można palić faje". Czy jest coś ważniejszego? Tym bardziej, gdy nie znamy tej firmy bo np aplikujemy tam dopiero swoją kandydaturę na miano pracownika tego zakładu. Nie abstrahując od tematu. Dostajesz paczkę fajek na dzień pracy jako bonifikata

Onalona

Wszyscy do jednego wora. Seks z Ukrainkami i jeszcze raz seks. Najlepszy jest zamawiający z brygady od Andrzeja. Większego podrywacza w hanplascie nie ma. Żadnej (usunięte przez administratora) by nie przepuścił , na każdą musi spojrzeć

Onalona
@Onalona

Zartowalam . jest spoko gość

Szokszok

Czy możecie zacząć pisać coś z sensem,a nie kto jaki jest I z kim śpi? To forum o pracy,a nie prywatnych niesnaskach.

@Szokszok

Osobiście czekam na ogłoszenia matrymonialne.

PaW
@Stare czasy

niedługo już będą

Nie polecam firma ma kłopoty finansowe i tną co się da brak nadgodzin i na podwyżki nie ma co liczyć wszystko wstrzymane. Bardzo niemiła atmosfera i wszyscy patrzą tylko kogo podrąbać do kierownika. Naprawdę nie polecam dużo ludzi jest w trakcie szukania pracy w innych firmach ja także. NIE POLECAM!!!

Stare czasy

Uwielbiam oczywiste komentarze niepoparte żadnymi danymi. To jak robienie na drutach skarpet za pomocą wykałaczek. Ręce opadają poniżej skarpet...

Jak można tak pisać na forum... nie ma już na prawdę innych tematów niż co kto z kim dlaczego i po co??!?! Żenujące

Ala

Każdy ma prawo napisać co chce po to jest stworzony gowork

Operator

Już nie z brygady Sitarka, tylko Andrzeja obecnie brygada. Zauważyłam, wiecznie chce być zauważalna w swoim otoczeniu. Dziewczyno ogarnij się. Jak na swój wiek, to naprawdę kiepsko. Żenada

Alicja
@Operator

A ta jej kumpelka nie lepsza pierwsze co jak przyszła do hp już musiała zaliczyć i to ukrainca. A Ukrainiec się cieszy bo znalazł (usunięte przez administratora) Polkę co mu daje ajjjj dziewczyny mało macie Polaków żeby z tymi śmieciami się walić...,

Trek

Witam, Ile operator wtryskarek musi obsłużyć maszyn podczas zmiany?

@Trek

Jak ma automatyzację to i 3 wtryskarki

Stare czasy

Straszne????3 automaty (beka) a kiedyś minimum było 5 na łebka i nikt nie beczał. A teraz? Cóż.. nędza z umysłową biedą, płacz, lament, sikanie pod siebie i zgrzyt zębami bo mam adin, dwa, tri automaty:-)

nowy

witam co możecie powiedzieć o systemie 2 zmianowym 4 brygadowym i prace na magazynie jakie są obecnie zarobki oraz podejście dla doświadczonych pracowników typu liderzy, kierownictwo warto podejmować prace? (proszę o szczere i rozwinięte wypowiedzi)

☺☺☺☺

To zależy na jakie stanowisko masz rozmowe.

Oli
@☺☺☺☺

Produkcja

Dobry pracownik

Sam osobiście nie mogę nic złego powiedzieć na temat wykonywanej przezemnie po racy w firmie Hanplast. Prawda jest taka, że zawsze chciało by się więcej lecz pracując od 8-16 od pon do piątku chodząc co druga sobotę wypłatą jest satysfakcjonująca nie wspominając o dwukrotnej podwyżce w przeciągu ptora roku. Ludzie jak ludzie duży zakład są tacy z którymi się więcej rozmawia i tacy z którymi nie ma się ochoty gadać. Ile ryja tyle opinii i zdań na dany temat. Wystarczy uważać z kim o czym gadać czas pokazuje wszystko. A nawet powiem więcej zdarzyło mi się poznać tam bardzo wartościowych ludzi z którymi pomimo odejścia, zmiany pracy fachu i dalszego rozwijania się w innym fachu mam bardzo dobry kontak do chwili obecnej. Co do kierownictwa z obserwacji widzę że robią poprostu to co narzuca im wyższy podmiot tej firmy. Wypadało by podsumować tą cyberkulture która ma miejsce na forum ludzie niemający swojego życia których karmi zawiść egoizm i egocentryzm pozdrawiam Dobry Pracownik ????️

Ukrainiec

Tak śmiesznie czasami tu czytać opinii. Ludzi interesuje czym kto cuchnie, kto nadaje się do tej pracy, a kto nie, kto kogo czym zaraził i t.p. Ale żadnych opinii o żałosnych zarobkach i braku rozwoju. Harować na produkcji za pieniądze które można zarobić pracując ochroniarzem, sprzątaczką albo jak kasjer w sklepie - z całym szacunkiem do tych zawodów, ale to totalna porażka tego zakładu. Awansować do stanowiska z biura, kontroli jakości, liderki nawy, żeby później chodzić na nadgodziny zwykłym operatorem - w ogóle brak słów. Dla czego prezes zakładu nie chce płacić ludziom godliwą pensję, dla czego ludzie awansując powinni wypruwać sobie żyły chodząc na nadgodziny, zamiast tego, żeby spędzić wolny czas że swoją rodziną? Do póki ten zakład nie zacznie sam podnosić zarobki nie czekając na rozkaz z góry, chodzi o najmniejsza krajowa, ludzie i nadal będą odchodzić stąd, chyba że zakładu nie zależy na pracownikach z doświadczeniem...

Mała Czarna
@Ukrainiec

Nie tylko ludzie którzy awansują muszą robic nadgodziny zwykły operator chce isc ale nie może bo najpierw idą ci ze wsparcia i biuro a jak oni nie przychodzą to w tedy dopiero biorą operatora co dla mnke jest mega słabe i chamskie

Wuwer_kiedys

Pozdro dla 3 brygady. Nie wiem ilu was tam zostalo z dawnego skladu ale kilka dobrych mordek na bank.trzymajcie sie tam w tym pro-rosyjskim zakladzie.

CO sądzicie o Liderce nawy z 4 brygady

Aaaaa
@4568

Której

@Aaaaa

Taka czarna w okularach, nie wiem jak jej tam.

Yyyyy
@Aaaaa

Kogo brygada? Nie orientuje się czy to nie czasem kierownika Artura?

@Yyyyy

Brygada 4 od Miękczynskiego

@4568

Jaki Ty masz stosunek do ludzi, taki oni będą mieli do Ciebie stosunek.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hanplast?

Pedał

Zależy od kierownika

Miki

Nie polecam żadnego z Kierowników,jeden wielki wyzysk marne zarobki ja już szukam innej pracy to co dzieje się w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie. NIE POLECAM NIKOMU NAPRAWDĘ NIE POLECAM.

@Miki

Bo tam żądzą Ukraińcy a nie kierownicy. Pozdrawiam.

Witam. A możeby ktoś coś zrobił z tą liderką z czwartej nawy i fleksa Moniką od Sitarka, bo niemożna z nią wytrzymać taka jest głupia idiotka.

Ona

Jej to się pomyliły zakłady pracy, to nie taki zakład do którego jest stworzona i ma predyspozycje. Myśli, że jak będzie ostra to będzie lepsza jazda.............

Sitar

no jest jaka jest :)

@Sitar

To nie znaczy, że może tak się zachowywać. Raczej nie przystoi. Trzeba z nią zrobić porządek.

Flex

Podejście kierownictwa jest obojętne na problem z liderką.

Flex
@Flex

W szczególności u Sitarka Z Moniką z 4 nawy i flexa. Bo ta druga Monika jest bardzo wporzatku.

Kulawy
@Flex

wiemmm - lubię te usta jak robi looo....

Gej
@Flex

Nie. Gruba Monika Nie jest w porządku kierownik powinien jej dać więcej pracy bo z nudów chodzi i robi sensacje z niczego zamiast zająć się swoją pracą!(usunięte przez administratora)

Anty

Do prezesa!!!! Proponuję zainwestować w narkotesty bo co niektórzy przesadzają ukraińcy tak jak i Polacy

Yyyyyy
@Anty

Szkoda słów. Ile razy na palarnii wstawiacze formy lub ustawiacze lufeczka, na luzie, po kolei jarają..

Czy i po jakim czasie jest szansa na przejście na umowę od pracodawcy? I czy pracodawca daje jakieś benefity? Jest jakaś szansa na rozwój?

@Zainteresowany

Na umowę do pracodawcy całkiem możliwe przejść za pół roku. Benefitów zero. Rozwój istnieje w rzeczywistości. Jedynie, pracodawca w tym roku w ogóle nie podniósł wynagrodzenie ani na grosz...

Yyyyyy
@Ukrainiec

Z tego co wiem, można przejść na umowę przez firmę, jak Ci się skończy umowa z agencją. Czyli po 18 miesiącach, nawet nie ma mowy, aby wcześniej, jeśli nie bd truła (usunięte przez administratora) Kierasowi. Ile wlezie ???? Niby do wynagrodzenia ma być aneks do umowy, ale jeszcze nic nie widzę. ???? Znów blef.

Ukrainiec

Najpierw proponuję zainwestować pieniądze w czujniki dymu papierosowego do toalety w całej sali produkcyjnej, ponieważ nie możliwe do toalety wejść, totalny brak tolerancji do ludzi, którzy nie palą. Szczególnie toaleta tóż obok lakierni, po wejściu masz wrażenie niby wpadł do ataku chemicznego. Czyżby trudno zrobić dwa kroki na ulicy i tam zapalić?

A proszę jeszcze o info jak wyglada praca zmianowa? System 4-brygadowy? Czy jest parking dla pracowników? Dodatki za brak chorobowego?

@Zainteresowany

Praca w 3 zmiany, 4-brygadówka. Parking jest, miejsca wystarczająco. Dodatek czyli premia za brak chorobowego raz w trzy miesiące.

Ukrainiec

Pierwszą umowę zawierasz jeśli się nie mylę na 2 tygodnie, a później raz na miesiąc. Najlepsza agencja przez którą można tędy się zatrudnić, to oczywiście Refinanse - teraz nazywa się Confinans. Powodzenia...

@Ukrainiec

Bardzo ci dziękuje i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 523 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz