Hotel Niebieski s.c.

Kraków

Opinie o Hotel Niebieski s.c.

no dobra, ciekawe też jakie wymagania muszę dokładnie spełnić aby zostać u was recepcjonistką, głównie chodzi mi mo doświadczenie i znajomość języków obcych

madzii

byłam przez prawie 2 lata recepcjonistką w hotelu 4*, napiwków dla recepcjonistów nie ma praktycznie wcale. Napiwki dostają głównie kelnerzy, rzadziej barmani i pokojowe. Ale pokojowe tez w małych ilościach raczej - po 2-5 zł od pokoju albo wcale.

qwerty

Liczba dziewczyn, które w ostatnim czasie odeszły jest zbyt duża jak na okres 2-3 tygodni. Wszystkie z jednego powodu więc coś tu jest nie tak. Najlepiej to stać i tylko pokazywać palcem co jest do zrobienia, a przyjdzie co do czego to udawać wzorowego pracownika. Pomyśleć, że jedna osoba może tak zmienić atmosferę w jednym hotelu. Siła przebicia niesamowita.

Do Pana/i wyżej ;-)

Nikt nie będzie pracował z osobami,które z każdą błachą rzeczą biegną do szefa na skargę nawet za 10 zł na godzinę-taka prawda. W tym hotelu brak szacunku dla pracownika, jest normą. Pytanie do Pana/i wyżej, dlaczego tak często zmieniają się pracownice na śniadaniach, pomimo tego,że stawka jest dosyć wysoka? Sam/a odpowiedź sobie na to pytanie. Pozdrawiam ;-)

;-)

Nie polecam, omijajcie ten hotel szerokim łukiem. Atmosfera gorsza niż na pogrzebie, a jedna z "Pań kieroniczek" wymaga milion rzeczy, nie robiąc nic.

obserwator
@;-) 21.09.2014 16:46

Czyli oczekiwanie kelnerki śniadaniowej, bez żadnych kwalifikacji, zarabiającej 10zł netto na godzinę, jest takie by nic nie robić, mieć wymagania wobec kierownictwa (nie odwrotnie) No i atmosfera imprezowa musi być... Wyrażane tu, tak żenujące opinie świadczą jedynie o waszym poziomie i podejściu do oferowanej pracy.

pracus

Wreszczie widze ze ktos poruszyl temat pracy na kuchni. Moge sie zgodzic ze wszystkim co napisano. Opinie ktore kraza o pracy z tym "szefem" kuchni sa w 100% prawdziwe.Dziwie sie bossowi hotelu ze jeszcze go trzyma, niszczac sobie reputacje. Pozdro dla reszty.

aaass

Jako byly pracownik kuchni w HN moge odradzic wszystkim kucharzom pracy z tamtejszym szefem kuchni. Jest to czlowiek ktory pracy sie nietyka,no chyba ze musi (jak sie wlasciciele pojawia). Na kazdym mozliwym kroku pokazuje brak poszanowania dla swoich wspolpracownikow,gnoic i znęcac sie potrafi. Grafik pisze jak mu pasuje,niezwracajac uwagi na potrzeby innych. Reszta chlopakow byla spoko,zdziwie sie jesli jeszcze tam z NIM pracuja.

Zostaw opinię o Hotel Niebieski s.c. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Niebieski s.c.