Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Wissss

Ta firma i tak od dawna sięgnęła dna i tak jak każdy mówi już długo nie pociągnie.. Bzdury to są że hale mają zamykać teraz jak tam roboty bardzo dużo... A wazna pani twierdzi że za dwa tygodnie pojedziemy wszyscy co jesteśmy juz po kwarantannach

Monia

Nie wiem kiedy zamkna hale,ale za nie długo i tak rezygnuja z Polaków, wiec roznica czasowa i tak będzie mała jak pracy dla naszych nie będzie, wiec pakować się powoli i szukac coś innego

Bzdura

Za 2tyg,będzie normalność, ty sobie chyba zartujesz,zachwile zamkną hale,bo już szefostwo to rozwaza,tylko tego jeszcze nie mówią, bo obawiają się żeby ludzie nie zjechali do pl

Ciekaw jestem

Czy jest to prawda że już nie długo ruszy już pełną parą nasza firma wszystkie hale ??

Kolega z 14
@Ciekaw jestem

Jeszcze dwa tyg i wrócimy do normalności

@Kolega z 14

A skąd to kolega wie bo jakoś mi się nie chce wierzyć w to co ludzie tu piszą wszystko

@Bezrobotny

Te źródło informacji nie wiem czy jest wiarygodne w 100 procentach przekonamy się za dwa tygodnie

Macius

Halooo ludziki pochwalcir się premia dużo dostaniecie

Karolcia

Kiedy będzie autobus do Niemiec ??

@Karolcia

Nie wiadomo nic ludzie co już są nawet po kwarantalnej cisza narazie co do wyjazdow

Onkaaa

No kurde.. Ja rozumiem ludzie nie zjechali na Swieta bo nie chcieli narazac rodzin.. I teraz dostana premie.. A my co siedzimy na przymusowej kwarantannie i nie wiemy kiedy pojedziemy do pracy.. Mamy co?Trawe wpierdzielac?kit z okien? Zero zainteresowania pracownikiem...Zero !!

@Onkaaa

Pojechali i zostali ci co już w życiu do innej pracy się nie nadadzą A ta firma zbiera co popadnie.. Niech dostana, bo pracują ale za duzo niech nie licza bo to oni sami sie narazaja A co ludzie siedzą w pl i nie mogą jechać bo np biuro jeszcze nie dzwonili, bo kwarantanna powinni zapewnić również nam jakieś zabezpieczenie

Pytanko...

Czytam te komentarze i zaciekawił mnie szczególnie jeden,które to schraiberiny się puszczaja z Niemcami???

Trzeźwy

Ludzie!!! Przestańcie histeryzować!!! Rzeczywiście kwarantanna została zatwierdzona dla przyjeżdżających z Polski do Niemiec ale od 10 kwietnia od północy , żeby jej uniknąć firma wysyła autokar jutro rano .Osoby które nim przyjadą nie będą objęte żadną kwarantanną......Nie rozumiem dlaczego tak się boicie jechać do pracy.?? Co wam w tej Polsce wciskają za ciemnotę! Myślicie że w Niemczech trupy leżą na ulicach....... Jestem tu około miesiąca,pracy jest dużo.Normalnie pracujemy i żyjemy.Wszyscy są zdrowie i stosują się do zasad bezpieczeństwa i ograniczeń. Nie wiem skąd ta panika, może zbyt dużo telewizji oglądacie. Pozdrawiam wszystkich bezrobotnych;)

@Trzeźwy

Szczerze ... wolę być bezrobotny i zdrowy, będąc z rodziną. Niż Ty czasem trzeźwy ...

@Trzeźwy

Większość ludzi woli świata spędzić z rodziną a nie tak jak wy pracujecie miesiącami żeby rodzin nie widzieć nie każdy ma zły kontakt z rodziną?????????

M

,,Im wszystko wolno,, Ach o to chodzi ,a co myslales ze przyjechales i bedziesz dupil na prawo i lewo

?
@M

To już sznajberiny nie muszą być przykładem dla ludzi ? ,, Im wszystko wolno '' ?

Mm

Moje zapytanie brzmi to jak przyjedziemy granicę do Niemiec to mamy siedzieć miesiąc tam i w tym dwa tygodnie na kwarantalnej pytanie czy ta kwarantanna będzie płatna czy mamy siedzieć za darmo wpłacając hotel bo pytanie jest z czego jak się nic nie zarabia??? Proszę o odpowiedź

Niktos
@Mm

Osoby, które przyjeżdżają do Niemiec do pracy na co najmniej kilka tygodni, będą musiały poddać się dwutygodniowej kwarantannie lub pracodawca będzie musiał podjąć równoważne działania w celu zachowania higieny i unikania kontaktów międzyludzkich. Ta regulacja ograniczona może zostać do określonych rodzajów pracy oraz wskazanej ilości osób (np. pracownicy sezonowi). Więc najlepiej zasięgnąć informacji dzwoniąc do biura firmy.

Mama

Apropo koordynatorów w tej wspaniałej firmie nie moście im tyle picia i żarła bo (usunięte przez administratora) im tak urosły A brzuchu puchna w oczach

Tak to prawda co piszecie co widzicie

Mmm

Ludzie po przekroczeniu granicy niemiec czeka was 2 tyg kwarantanny Nie jedzcie tam 4 tyg z tego dwa na wolme

Mm

Czy w tej firmie ktoś dba o zdrowie ludzi i higieny pracy. Jak można na jednej hali pracować z osobami co wogole nie robią dezynfekcji (rozchodzi się o bolgarow) druga sprawa tempo pracy Polacy robią normy A ci 3palety na półtora godziny i gdzie tu sprawiedliwość ludzie pomyślcie trochę

Pracownik 2020
@Mm

Ta firma nie dba o nic... A szczególnie o nas pracowników, człowiek sie boi wyjść z domu A co dopiero jechać teraz do pracy w takim stanie co się dzieje na świecie, a biuro straszy ludzi jak odmówią ze grozi utrata pracy ale na jakiej podstawie, to nie jest nasza wina ani biura , więc szefowo prosimy o wyrozumiałość i pomoc również z waszej strony o jakieś małe zabezpieczanie nas pracowników

Mm

Paulina czy Ty masz jakieś poszanowanie do ludzi jak widać jak traktujesz co niektórych to aż serce boli wszystkiego się trzepiasz A sama się pracy nie chwycisz tylko chodzisz piszesz SMS i ręce w kieszeni

Ciekaw jestem

Co nowego na monscheim ?czy Sandry jeszcze w tych ciężkich czasach tam kursuja

@Ciekaw jestem

Tak ludzie przyjeżdżają i pracują nadal

Maciuś

Trzeba chwalić, nieważne co myśląc, usta paznokcie, oczy czy tyłek, ktoś taki lubi kiedy jej kadzą, ale pamiętajcie pycha kroczy przed upadkiem... Pozdrawiam

Obecny

Myślę że powinnas wiedziec , że mówienie prawdy tu nic nikomu nie dało . Takie osoby są nie wygodne , więc trzeba dac im nauczkę . Jedni są od pracy ,a reszta po to by błyszczeć. A ta uprzywilejowana Pani ,wie co i jak do kogo powiedzieć, choć nie zawsze to prawda , raczej falsz . Wiec czekac konca i oby wróciło ...

Ryzykant

Ludzie nie jedzcie teraz do Niemiec !! Tam za parę dni pozamykaja i nasze hale... Drogie nasze kierownictwo Szefowa w tej sprawie też powinna teraz się pokazać i porozmawiać z szmitem powinni ludzi wysłać do pl bo co tam będą robić... Należało by się nam jakieś najniższe wynagrodzenie za to co się dzieje chociaż z 300 e ponieważ boimy się ryzykować życie gdy na hali pracują z innych narodowości

Macius

Bo to jest tez wina ludzi, bo jadą w takich sytuacjach jak teraz się dzieje na świecie by robić za te marne 5e, ja rozumiem że nie którzy są do tego zmuszeni ale nie którzy jadą się bawić... by nie jechał nikt to by firma zareagowała...

Tomasz

Chyba jestes na zlej stronie i piszesz o innej firmie tutaj.

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS