Opinie o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Ona 26

Witam, dostałam w tej firmie ofertę pracy. Chciałam się dowiedzieć czy naprawdę jest tak ciężko, źle jak inni mówią. Prawda że nie można korzystać z toalety. Jak ktoś ma potrzebe to co robi pod siebie.?proszę o informację

Dobra rada

ona jak masz lepszą propozycje pracy to omijaj to firmę szerokim łukiem jak masz kuroniówke to siedz na niej bo ta firma to jest jedne wielkie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kto raz tam wszedł omija to firmę szerokim łukiem z każdym co rozmawiam znajomym który nie ma pracy dzwonią do niech z menpawera to każdy praktycznie im odmawia

babka

wspaniale ludzie opisuja robic trzeba poto chodzimy do pracy ale ta firma pochodzi z xv wieku i tak ludziom do......ja ze oni sa naj madrzejsi a tak do konca to nic nie potrafia tylko buzki wydzierac na tych co pracuja a usmiechaja sie do tych co kabluja i daja lepsze premie

eva

Jedna przerwa25minutowa ale zaczynasz o5:50A nie o 6:00.Lekko nie jest, z wc slabo,nadgodziny sa niby nieobowiazkowe ala jak nie przyjdziesz to slabo cie ocenia i beda miec pretensje i przelozeni i ludzie bo maja wtedy ciezej.Palarnia na dworze.Za fajki mozesz wyleciec jesli zapalisz poza przerwa i poza palarnia.Slodko nie jest .....brak podstaw do brawo JA ale jesli nie masz lepszej opcji dobre i to

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
ona

Hej, czy mógłby ktoś mi pomóc? Właśnie dostałam ofertę pracy w tej firmie przy taśmie produkcyjnej.. Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda z przerwami- mianowicie ile ich jest, ile trwają? czy jest naprawdę tak ciężko jak piszecie? czy jest tzw. PALARNIA? i co z tym wychodzeniem do toalety? i czy zdarzają się przymusowe nadgodziny? bardzo proszę o odpowiedzi, z góry dziękuję.

olek

zgadzam się z opinią ,,sloma " dostaniesz najniszą krajowa 1350 na rękę odlicz sobie dojazdy miej wiecej 200 zł miesiecznie zależy skąd dojeżdzasz obok ciebie stoi operator który zasuwa taka samo jak ty i ma wiecej od ciebie .Baba rządzi firma a liderzy którzy są bez wykształcenia śpiewają tak jak im ta baba zagra .A liderzy szkoda gadać jest dobry super i wspaniały jak zapierdzielasz za 3 i nie chesz wyjśc do wc takich liderzy kochają . A jak już jesteś nie wydolny i sobie nie radzisz to cie gnoja .lider morze być bez wykształcenia nie musi myślec byle by ludzi na linkach gnał do roboty

sloma

Maslo uwazaj zebys sie nie poslizgnal na tej adekwatnej pensji do kwalifikacji i zarobkow.Tu wszystko jest inaczej.....jestes dobrym inspektorem a zarabiasz mniej niz operator.Jestes operatorem a obok stoi inny,robi mniej a zarabia wiecej....a rzadzi firma jedna baba co watpie,ze podstawowke skonczyla.....takie ma maniery.Liderzy tez sa swietnie uczeni......wiekszosc nie potrafi zdania po polsku napisac a o szkolach to nie mowmy bo to sie na to nie patrzy.....grunt dobrze gnasz ludzikow do pracy .

Stary

zgadzam się z tobą w tej kwestii kto już raz był w tym cudownym zakładzie gdzie warunki panują jak w obozie koncentracyjny gdzie ludzie już robią ostatkiem sił do granicy bólu brak możliwości wyjśćia do toalety tępo linki jest tak szybkie jak by jechało pendolinio .ludzie przyjdą może na jeden lub dwa dni i zobaczą jak tam jest i już ich nie bedzię na drugi dzień. Pamietacię jak w ubiegłych latach byla rekrutacja przyjezdzało 10 a na hale wchodziło może dwóch lub jeden bo reszta jak sie dowiedziała jak tam jest to szła do domu a W UMC robią ludzie z calego wojewodztwa i jeden spytam sie drugie jak tam jest i rezygnuje z przyjscia do UMC. A na zamkniecie szybko tej buty bym tak nie liczył jest za dużo pracy. Fakt 9 lat to kawał czasu ale jak masz perspektywe lepszej pracy to nic cie tam nie trzyma bo siedzic w imię czego

eva

Niewielu odpowiada ale glowa muru nie przebijesz.Ta firma tylko udaje przyjazna a dusi z pracownikow ostatnie poty. Sami wiecie w jaki sposob wymaga sie wydajnosci .A razdarte dzioby przelozonych wciaz strasza.Nigdzie by takich ludzi nie awansowano jak u nas.Teraz nowe linki,mozliwosc awansu ale nikt nie chce miec do czynienia z Wiesniakiem ani z Hiacynta.Kto im z reszta sie zatrudni w firmie gdzie nie mozna wyjsc do kibla.Przyjda ludzie z lapanki w urzedach pracy i pojda....po kilku dniach.A my stali nie chcemy odchodzic bo to troche nasza firma....pracujemy po 9lat.Liczymy,ze naprodukujemy i zamkna bude a nas kupi ktos normalniejszy.

chyba pójddą pracować tam desperaci . Bo kto pujdzie do zakładu gdzie pracownik jest tylko zwykłym robolem zero toalety a na linkach krzyczą szybciej szybciej a tępo pracy jest take szybko że ludzie nie wyrabiają i chodzą na L4 .Chyba że władek ściagnie ze słowacji cyganów to będzię obsada linki :)

kiepski
@pracownik

pracowniku Alleluja i do przodu

Ona

Na pewno pojawią się nowe oferty bo rusza 4 linka od maja.Także w kwietniu będą przyjmować nowych ludzi.

gigi

Ponad 100 osób chcą w kwietniu zatrudnić - ciekawe skąd wezmą chętnych ???

Jul

Niech najpierw zaczną płacić, biedaki

AGA

NAJPIERW POWINNI POZWALNIAC PSYCHOPATOW ,A NASTEPNIE RUSZAC Z PRODUKCJĄ,TO MOZE BY IM WYSZŁO

ziomal

no i znow manpowr szuka ludzi do pracy w umc podobno rusza 4 linka tyle maja roboty i pewnie znow nadgodziny albo pracujace soboty

wierny kibic

Wesołego Alleluja!

ooo

wszyscy uczciwie pracują a nikt pracowników nie docenia ani nie daje godziwego wynagrodzenia a doceniani są ci co właża w tyłki i donoszą lub zajezdzają swoich ludzi na linakch ze nawet nie ma kiedy wyjść do toalety a epoka i rozdział lepkich rączek to już się skonczył w tym zakładzie. Jeżeli pracownik idzie do pracy i sobie pomyśli że znowu będzie robił ponad swoje siły i do granicy bólu do do jake ma miec podejscie tylko take odbębnic i do domu :)

Subiektywny

Xxx uważaj na swoje opinie które wypowiadasz bo jeśli zaczynasz dyskusje od ubliżania to muszę przyznać że uderzyłem w stół a nożyce sie odezwały należysz do leniwych czy do lepkich rączek .Wiem jak wygląda praca fizyczna na taśmie jak również jak wygląda prowadzenie własnego interesu .wiem że niektórym nie mówię że wszyscy oczywiście ale naprawdę w dużej ilości pracownikom zależy od bebnic swoje godziny byle jak często przychodzą napròci i trzeba pilnować żeby połowę zakładu nie wnieśli. A uczciwym i dobrze pracującym należy się i wypoczynek jak i godziwe wynagrodzenie bo należy doceniać wartościowych pracowników

xxx
@Subiektywny

subiektywny to ty mnie obrazasz nie naleze ani do leniwych ani do (usunięte przez administratora) pracuje uczciwie i chce godnego tez traktowania i nie mam zamiaru tu z toba dyskutowac bo jrstes marnym przeciwnikim adios

Obiektywny

Tak jak piszesz xxx idąc do pracy do biura nikt nie trzęsie portkami czy wogóle sprosta pracy czy ktoś będzie się wydzierał umówmy się że nikt nie ma prawa się na siebie wydzierać szczególnie w miejscu pracy idąc na produkcje człowiek nie wie czego może się spodziewać i jak czytam wpisy tego Subiektywnego czy innych filozofów piszących jak ci się nie chce to się zwolnij to mam ochotę.......

Obiektywny

Troche się nie wbiłeś w temat Subiektywny rzecz w tym nie czego dopuszczają się kombinatorskie jednostki rzecz w tym że pracownika produkcji traktuje się jak bezmuzgiego woła roboczego albo jak wielbłąda nie podoba mi się to osobiście jestem wykształconym człowieczkiem ale lubię pracę fizyczną rzecz w tym żeby praca fizyczna miała ludzką twarz pracownicy biurowi niczym się nie różnią od pracowników fizycznych też należą do gatunku ludzkiego skoro ich praca może być znośna to nie rozumiem jakim cudem praca na produkcji to takie (usunięte przez administratora) i nie pisz o lenistwie - leniwi szukają żywicieli i ani myślą wybierać się do żadnej pracy A JUŻ Z PEWNOŚCIĄ NIE DO PRACY FIZYCZNEJ

Zostaw merytoryczną opinię o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.