Opinie o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

QQa

Bonus dla linki B i C dostali tylko sharpowcy.

jaki bonus ????

QQa

A co z bonusem ,tylko sharpowcy dostali a reszta się nie liczy.Prawdziwe chamstwo.

zorro

wkrotce sie okaze czy to plotki czy prawda 29 pazdziernik juz niedlugo

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
DR. LUBICZ

Ludzie przestancie siać plotki tylko wescie sie do pracy a nie głupotami się zajmujecie. Co ma byc to będzie a my i tak nie mamy wpływu na to. Każdy chce pracowac ale na umc świat się nie kończy.

@DR. LUBICZ

oczywiscie ze na umc swiat sie nie konczy skoro tak mowisz to po co tam pracujesz jak masz inne mozliwosci doktorku haha

zbokupatrząc

Nie siejmy plotek.Nic nie słychać.Myślę, że to nie manpowerowcy ale stali możemy się obawiać.Oni są tańsi więc nas będą woleli się pozbyć a przecież mogą po29osób zwalniać bez odpraw i co miesiąc.Póki co to plotki i nic więcej.

no to pracownicy manpowera 28 pazdziernika pozegnacie sie pewnie z praca

malutka

a pogłoska o postoju od 26.10 do 06.11 - prawda czy kolejna plotka ?

Zagubiona

No właśnie co z tymi zwolnienia i ludzi z manpowera w październiku ?

alex

czy slyszeliscie cos o zwolnieniach tzn.ze w pazdzierniku maja ludzi z manpowera wszystkich zwolnic??

duda

a co korona z glowy ci spadnie jakbys komus zrobila kawe studentko??

sisi

szukaj dalej szczęscia powodzenia :)

sułek

Mariola moja idolka;) A widzieliście jak Henię całowała w policzek i jak jej na ramieniu ryczy? Gajkowa się drze jak ją ktoś z góry słyszy albo jak humoru nie ma.....a PRAWIE ZAWSZE NIE MA :). Sitkowa angażu jeszcze nie ma więc się wykazuje i pokazuje a nie ma jak to rozdartym pyskiem. Ostatnio to tylko układy i układziki.Nikt już tego nie kryje jak to było za japończyków. Teraz pójdziesz wyżej jak masz promotora.Idealne czasy dla czopków.

Tomcio

Jedna lepsza od drugiej. A Gajkowa kosi ludzi jak żniwiarz - nikt jej nie pasuje, rotacja na linii A godna podziwu !!!

german

Dobre pytanie :D też nie znam na nie odpowiedzi.

misia

Niektórzy są ok, starają się wypełniać powierzane im zadania a ludzi szanują , o innych szkoda gadać, mają operatorów za nic - jak nie ten przyjdzie inny , ten co się nie wyrabia - do kosza z nim. Zero empatii i zrozumienia. Ten co się nie wyrabia tu , może robić coś innego ale jeśli ma chęć do pracy to powinni dać im szanse a nie od razu do gazu ...

sisi

Są młodzi piękni i bogaci hahaaaaaaaaaaa

Basia

co sądzicie o liderach, brygadzistach,menagerach

zbokupatrząc

odp. dla Ziomala. Jesteś jak wróżbita Maciej-coś tam wiesz ale nie do końca, coś tam radzisz ale nie za bardzo trafnie.Pytanko-jeśli nie pracujesz to po co czytasz opinie? Czyżby marzeniem Twoim było znaleźć pracę operatora produkcji?Zapraszam a wtedy się wypowiadaj. Uchodźcy będą się mnożyć i liczyć na socjal a praca to dla nas Polaków zostanie bo kto na to wszystko zarobi? A swoją drogą skoro pracujemy na właścicieli wielkich firm to i na uchodźców damy radę. Przecież Pan Bóg kazał się dzielić.

ziomal
@zbokupatrząc

dziekuje ci za propozycje pracy ale nie skozystam mam swoja a wypowiadac sie kazy moze bo ty tego nie zabronisz nie masz takiej mozliwosci i nigdy nie bedziesz miec a dzielic sie mozesz z kim chcesz to twoja brocha mie nic do tego adios

duda

ludzie co wy tu obrzucacie sie na wzajem blotem przyjda uchodzcy i beda pracowac z podziekowaniem jeszcze

Zostaw merytoryczną opinię o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.