Opinie o E-Integra Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie E-Integra Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w E-Integra Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Integra Sp. z o.o. w Płock

Et Cetera

Bardzo dobre miejsce na początek przygody z IT. Można szybko opanować sporo zagadnień z zakresu sieci, systemów operacyjnych, aplikacji, baz danych czy sprzętu komputerowego. Jesteśmy 1 linią wsparcia w Telecentrum Orlen więc tak naprawdę jesteśmy od wszystkiego co nie wymaga wyższych uprawnień. Kasa wiadomo jak to kasa, jedni są zadowoleni, inni chcieliby zarabiać więcej ale nie można powiedzieć złego słowa o terminowości owych wypłat. Podczas mojego pobytu tutaj nie zdarzyło się żeby kasy nie było na koncie do 5 każdego miesiąca. Jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało.

@Renata

Przyjdź popracuj na 6 zmian, odbierz 1000 telefonów w miesiącu, gdzie orlenowcy w co drugiej rozmowie mieszają Cię z błotem. Dopiero jak wejdziesz na starszego specjaliste może zarobisz te 3k, ale po drodze nie raz KOLEDZY doniosą na CIebie do szefostwa. Na święta niby jest koperta, ale żeby była koperta ucinają z premii kilka miesięcy wcześniej, więc wychodzi jakby na święta nic nie dawali.

Zaciekawiony

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Obecnie widzę, że trwa rekrutacja na IT Helpdesku, czy warto? W sensie czy można liczyć na start więcej, niż przewiduje ustawa (ponad minimalną krajową)?

@Barbara

Śmiać mi się chce jak słyszę, że praca zmianowa jest dobra, bo można coś załatwić. Pytanie jak często się coś załatwia. Zmian w miesiącu jest ok. 20 w zależności ile jest dni pracujących i zmian weekendowych. Niewyspany człowiek chodzi, nie ze wzlędu ile ma nocek w miesiącu, a bardziej od tego, że w grafiku może być tak, że codziennie mamy na inną zmianę.

Benek

Jestem klientem tej firmy i uważam, że firma posiada bardzo dobry zespół specjalistów i świadczy usługi na wysokim poziomie, pomogła mi w wielu tematach co inne firmy z Płocka sobie nie poradziły. Jestem pod wrażeniem ich wiedzy i fachowości. Do tego obsługa bardzo miła i sympatyczna. Polecam!

Elka Nowy wpis

dzień dobry. widziałam na stronie, że prócz ofert dla serwisantów są też dostępne dla przedstawicieli handlowych. doświadczenie na podobnym stanowisku już mam, może niekoniecznie w branży IT, ale szkolenia wszystko załatwią? Jakie są oferowane?

Daniel Nowy wpis

Pracowałem kilka lat i mam same dobre wspomnienia z tą firmą. Polecam składać CV młodym i ambitnym, a na pewno zostaną docenieni. Jest dużo możliwości rozwoju, trzeba być tylko osobą komunikatywną.

Jaga

Premia uznaniowa dla m. specjalisty ds. IT, której się nie doliczysz? Czy macie jakiś przykład by go przytoczyć? Za co w zasadzie można uznać takiego pracownika? i co z późniejszym awansem? jak już wychodzi się z „trybu” młodszego to o ile zarobki w podstawie będą większe? I po jakim czasie?

@Jaga

Jednego miesiąca możesz obsłużyć więcej zgłoszeń i dostać mniej premii niż Twój kolega, który nic nie robi, ale donosi do kadry menadżerskiej.

@Marcin

Jak to wpływa na poziom rotacji w takim razie? poważnie ciekawi mnie zagadnienie tej całej premii uznaniowej. Nie jest zatem jakoś specjalnie weryfikowane to ilu klientów się obsłuży i w jaki konkretne sposób? Zastanawiam się czy nie można po prostu zasugerować by premia była w wynikowa o ile jest to możliwe do zliczenia

pytanie

Jak wyglądają zarobki na helpdesku ?

Małgorzata Nowy wpis
@pytanie

Najniższa krajowa + premia uznaniowa + bonus na święta.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Informatyk - Specjalista ds. wsparcia IT w firmie E-Integra Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pani

Informatyk u nich to jeździ do klientów czy praca jest stacjonarna? Pomyślałam, że się upewnię, bo w ogłoszeniu nie było napisane nic o wymogu posiadania prawa jazdy ani o samochodzie i jak to rozwiązują, no i nie wiem, jak to wygląda w końcu, może ktoś tutaj przybliży.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie E-Integra Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ze względu na konieczność zachowania całodobowej ciągłości pracy wigilia i inne święta są dniami pracującymi w systemie 12h (6-18 oraz 18-6). Praca w święta nie jest dodatkowo opłacana na umowie. Firma 2 razy w roku daje swoim pracownikom dodatkowe premie za święta ... boże narodzenie oraz wielkanoc.

Mario

Nie zawsze pracownicy dostają coś na święta. Mimo zasuwania na 5 zmian przez 12 miesięcy w roku Ciacho w grudniu 2022 świątecznej premii nie dostał. :(

Ciastko
@Mario

Panie Areczku, premia świąteczna jest dla ludzi, którzy grzecznie (usunięte przez administratora) za grosze. Za to że ma pan czelność zmienić pracę, premii nie będzie.

@Mario

Ale to nie ma co się dziwić że pracodawca nie motywuje pracowników, którzy postanowili odejść i są na okresie wypowiedzenia. W innych firmach co pracowałem to normalna praktyka.

nick
@Benek

Nie, to nie jest normalna praktyka :)

Robcio

Dla niektórych jest wolna, to zależy jak ci trafi w grafiku, tak samo jak i inne święta. Wiadomo że w systemie 24/7 w święta ktoś pracować musi ale wtedy obsada jest dużo mniejsza niż w zwykłe dni robocze.

Małgorzata

Tylko kadra menadżerska ma wolne, w tym ja.

Informatyk dobrze tam zarobi? widziałem w ogłoszeniu, że nie trzeba mieć szkoły wyzszej, także mówię skorzystam z opcji i może spróbuję, bo niestety nie mam dyplomu. Ale chciałbym mimo to zarobić, mam nadzieję, że to się nie wyklucza? Będę wdzięczny za jakieś szczegóły.

Ten

Jeżeli chcesz tylko dobrze zarobić to szukaj dalej, to nie tu. Tu raczej wiedzę to zdobędziesz ale zarobki nie powalają.

User

Eintegra ma świetny zespół specjalistów, od wielu lat prowadzą helpdesk i bardzo sprawnie rozwiązują wszystkie nasze problemy. Pracownicy tej firmy zawsze angażują się w zgłaszane przez nas sprawy i są bardzo pomocni. Zazwyczaj większość tematów jest załatwiana przez nich od ręki. Polecam specjalistów z tej firmy.

Tobiasz

Kurcze ostatnie dni, by wysłać zgłoszenie na informatyka - specjalistę ds. wsparcia IT. Szukają trzech osób i podają, że mile widziane wykształcenie informatyczne oraz doświadczenie pracy w help desku. Ale i bez tego można się chyba dostać? Co więc o tym decyduje, czy znajomość MS Office, czy zagadnień sieci komputerowych jest w jakikolwiek sposób weryfikowana? I ile czasu poświęcono by mi po zatrudnieniu, by przygotować do nowych wyzwań?

Bonito
@Tobiasz

Tak, udaje się dostać bez wykształcenia informatycznego, wszystko zależy od twojej wiedzy i głównie to decyduje. Weryfikacja wiedzy jest na podstawie twoich odpowiedzi na pytania informatyczne podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jesli zostaniesz wybrany to czas na przygotowanie się do nowych wyzwań i samodzielnej pracy to około 2 miesiące podczas umowy na okres próbny.

@Bonito

i te oferty które są powystawiane na stronie to jakieś otwarte nabory są? Niby pokazuje mi formularz i to, że mogę się zgłosić ale widzę przypis o tym, że zgłoszenie można było złożyć do końca października… czyli trzeba czekać na jakieś kolejne nabory? czy do nowego roku cos będzie dostępne? zastanawiam się również czy cokolwiek w warunkach zatrudnienia może się wtedy do tego czasu zmienić? Czy macie cos zaplanowane?

@Tobiasz

Jak nic nie ogarniasz, to do końca twojej kariery będą się z Tobą użerać. Chyba, że pójdziesz na układ to będziesz nietykalny.

A na jednym dziale to ilu jest potrzebnych tych młodszych specjalistów IT? widzę tutaj wątki jakoś z sierpnia dotyczące rozmów a właśnie obecnie oferta wisi w internecie. wygląda na to, że jest już od ponad miesiąca. Nikt się nie dostał jeszcze czy po prostu zapomnieli zdjąć? Kojarzycie może zarobki?

Piotrek

Najniższa krajowa + premia uznaniowa, która jest liczona tak, że nigdy się nie doliczysz ile zarobiłęś. Jak podwyższaja najniższą krajową, to zmniejszają premię, w efekcie zarabiasz tyle samo. Możesz zapomnieć o czymś takim jak kwitek wynagrodzeń. Brak dodatku za pracę w nocy, czy pracę w szkodliwych warunkach.

Szaraczek
@Piotrek

Pracuje od jakiegoś czasu i chyba słabo coś ogarniasz. Jest dostępny portal pracownika gdzie zgłaszasz urlopy i masz szczegóły wynagrodzenia, podstawa premia składki itp.

Don

Ostatnio powiększali zespół specjalistów o 5 osób, trwało to kilka miesięcy. Do tego kilka osób przeszło na Orlen i też musieli za nich uzupełnić stanowiska. Oni często rekrutują.

Piotrek

Ta firma to kuźnia talentów. Jak po 3 miesiącach masz potencjał to zrobisz w tej firmie karierę. Jak nie ogarniasz, to @Pracodawca nie przedluza umowy i rekrutuje kolejnych specjalistów.

Jeśli chodzi o Helpdesk to u nas jest 1 dział.

Joanna

Słuchajcie jak się pracuje jako ten młodszy specjalista ds. IT? mam podobna zagwozdkę co poprzednik, ciekawi mnie ilu osób na dziale potrzeba, koro jeszcze widnieją oferty w internecie? to rotacje? Ile okres próbny trwa i jak samo wdrożenie teraz przebiega? może bym spróbowała?

Współpraca z sekretariatem w tej firmie jest na najwyższym poziomie. Od momentu zatrudnienia do momentu rozstania można zawsze na panią Gosię liczyć - to bardzo miła i kompetentna osoba

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w E-Integra Sp. z o.o. na stanowisko Informatyk?

Zaciekawiony

Kornelia
@Zaciekawiony

Też trafiłam na ofertę i jestem zainteresowana. Czy na tej posadzie pracuje się na kilka zmian czy na jedną? I jak na kilka to napiszcie jak godzinowo to wygląda, ok?

@Kornelia

Tak, bo to praca w helpdesku 24h, w tygodniu są 3 zmiany po 8 godz 6-14;14-22;22-6 a w weekendy 2 zmiany po 12 godz 6-18;18-6. Pracujesz zgodnie z grafikiem pracy, który dostajemy z wyprzedzeniem na cały miesiąc z góry. Jak masz pracujący weekendy to masz wolne w tygodniu. Dwójki i noce są też ok, bo można sobie coś pozałatwiać bez konieczności brania urlopu. Jeśli chodzi o zmiany to zawsze najwięcej jest jedynek czyli 6 -14 :)

Barbara

Super info. A czy na zmianach nocnych firma zapewnia posiłki, nieograniczona ilośc kawy? Czy wgl sa jakieś dodatki właśnie na zmianach nocnych?

@Barbara

Jest dodatek do wynagrodzenia za pracę w godzinach nocnych, kawę tez mamy zapewnioną w nieograniczonej ilości ???? a jedzenie to we własnym zakresie.

Ewela

Ej no to fajnie z tym dodatkiem. No ale dajcie znać, jakiej jest wysokości? To jest jakaś fajna kasa, faktycznie warta pracy w nocy, czy mała stawka?

@Barbara

Pracowałem tam kilka lat i żadnego dodatku za pracę w nocy czy w weekendy nie widziałem. Jedyną nagrodą za 3 nocki pod rząd w piątek, sobotę i niedzielę w nocy był wolny poniedziałek, a we wtorek już na 6 rano trzeba było być z powrotem.

Były konsultant

Przez kilka lat nic nie załatwiłem, a ciągle chodziłem niewyspany. Czasami przychodzi się na jedynkę, następnego dnia na nockę, później znów na rano na dwójkę i weekend nocki. Po nockach standardowo na rano.

Barbara
@Były konsultant

Napisz cos wiecej ile dni pracowałeś w miesiącu i czy były nadgodziny? że nic nie byłeś w stanie zalatwic przez klika lat. I napisz ile tych nocy było w miesiącu że taki niewyspany chodziłeś?

Et Cetera

paweł
@Et Cetera

wypłata musi być na czas i kropka nie ma wypłaty to dowidzenia widzimy sie jak zapłacisz..to jest obowiązek pracodawcy a nie jego dobra wola..jak sie nie chwalisz wypłato a tym że jest na czas to chyba nie ma czym sie chwalić..

@Et Cetera

Czy ktoś z was ma info jak się przygotować na rozmowę o pracę i z jakiego zakresu it mogą pytać?

@Kandydat

Nie ma potrzeby jakoś szczególnie się przygotowywać. Ja miałem na swojej rozmowie kilka pytań ogólnych potem z it z tego co pamiętam coś z ustawień i budowy komputera i potem z sieci np. jak coś znaleźć, jak coś dodać. Ogólnie pytania nie były jakoś szczególnie trudne, więc bez stresu.

The New Guy

Cześć, byłem dziś na rozmowie o pracę. Pytania dość banalne ale czasem podchwytlowe. Odnioslem bardzo pozytywne wrażenie o firmie. Pozostaje czekać na kontakt ....

@The New Guy

Co masz na myśli podchwytliwe? Jakie pytania przykładowo padają na rozmowie? Na jakie dokładnie stanowisko aplikowałeś? Dogadywaliście się co do stawki wstępnie? Powiedzieli, że poinformują Cię niezależnie od decyzji?

@Monika

Stawka jest narzucona z góry. Nowy jak i stary pracownik nie ma nic do powiedzenia.

@Monika

A ty jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana ? Zapraszamy złóż swoje CV to się wszystkiego osobiście dowiesz na rozmowie kwalifikacyjnej :) Zachęcam... Pytania dla jednych były podchwytliwe dla innych nie, najlepiej samemu się przekonać i na wszystko mieć własne zdanie:)

@Marek

Zawszę ostateczna decyzja jest do pracownika. Bo mozna się zgodzić na zaproponowane warunki lub nie. Tu nikt nikogo nie zmusza do pracy a jeśli ktos zaakceptował - to nie powinien mieć pretensji bo zrobił to świadomie. Ja tam nie mam, jestem zadowolony z pracy i z życia :)

Przemo
@Monika

Ja rownież bylem na rozmowie w zeszlym tygodniu na stanowisko mlodszy specjalista it. Zaskoczyło mnie pytanie o stacje PKN Orlen urzadzenia i produkty jakie tam są - ale jak sie pozniej okazało to firma świadczy uslugi dla Orlenu w zakresie obslugi pierwszej linii wsparcia dla pracownikow zakladu i wszystkich placowek i stacji pkn w calej Polsce. Nie spodziewalem sie tego ze chodzi o prace na pkn orlen. Bardzo miła rozmowa na rekrutacji, na wszystkie pytania jakie zadalem dostalem odpowiedzi. Wszystko szczególowo i jasno wytlumaczone, wynagrodzenie, scieżka awansu, czas pracy itp. Pytali sie czy wszystko jest zrozumiale i czy sie zgadzam. Naprawde pozytywne wrażenie. Wiem ze szukaja na juz 2 pracownikow i 5 osob w ternimie pozniejszym do pół roku. Mam nadzieje ze sie zalapie.

Boguś
@Monika

Dla mnie te pytania na rozmowie to był pikuś, bo mam już trochę doświadczenia jako informatyk. Jesli chodzi o szczegóły zatrudnienia, to wszystko było omówione podczas spotkania. Mam dobre przeczucie że sie odezwą, jeśli nie to sam zadzwonie i dopytam bo mi zależy.

Dlatego warto na początku wspomnieć, że stawka jest z góry narzucona i nie ma pola na negocjację.

Michaś

zgodzenie się na warunki oferowane przez pracodawcę jest dobrowolne, ale pracodawca nie powinien udawać, że jest nie wiadomo jak szczodry oferując do 3500 miesięcznie netto w obecnych czasach (za pracę na 3 zmiany w IT!!). tak samo pytanie o oczekiwania finansowe na rozmowie o pracę (a takie pada) mija się z celem, gdy pracodawca z góry wie, że pracownik nie dostanie nic ponad minimalną+premię nawet po "awansach". wszystkie najnowsze opinie śmierdzą na kilometr fikcją, ktoś tam nawet wspomniał o pracy w pkn orlen? to NIE jest praca w pkn orlen, to jest praca w małej firmie DLA pkn orlen i zarobienie połowy wypłaty młodszego specjalisty z orlenu. ktoś siedzi i wymyśla opinie zamiast wziąć się do pracy

Renata
@Michaś

Czy praca jest ciężka? Czym się dokładanie zajmujecie? Dlaczego masz tak negatywne podejście do tej pracy? Uważasz, że w tej firmie nie pracuje nikt zadowolony pracy?

@Renata

Trader

Czy specjalista ds. handlowych, może liczyć na większą pensję od prezesa?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w E-Integra Sp. z o.o.?

Ja dostałem po dwóch latach.

Co? Jak to? Serio? Znaczy, nowy pracownik jak zaczyna prace tutaj, to nie dostaje umowy żadnej, czy jakąś inną niż UoP? Dajcie detale. Bo to tak wygląda, jak by początku było bez niczego. Hmmmm ciekawe.

@Anna

Zaczynasz od umowy o pracę na okres próbny, potem masz umowę o pracę na czas określony a potem umowę o pracę na czas nieokreślony czyli na stałe, nie ma w tym żadnej sensacji ????

Szaraczek
@Anna

Anno pytanie było o umowę na stałe, ktos odpisal że dostał po 2 latach. Ja pracuje jakiś czas i zaczynałem od umowy na okres próbny.

@Anna

Od początku zatrudnienia dostałem umowę o pracę na okres próbny, więc nie jest prawdą to co piszesz że "bez niczego". Teraz mam juz umowę na czas określony. Z tego co wiem to wszyscy tu pracują tylko i wyłącznie na umowę o pracę. A umowa na stałe to pewnie po 2 latach tak jak tu piszą i mówili mi koledzy.

Ok, ok. A czy jak ktoś ma taką umowę na okres próbny, to ma też benefity czy dodatki takie, jak inni pracownicy już z umową na czas nieokreślony?

Obecny pracownik

Wszystkich kandydatów, którzy zerkają na stronę Gowork przed podjęciem pracy w firmie E-Integra proszę o "przymknięcie oka" na ostatnią falę komentarzy, które w negatywny (a także fałszywy) sposób przedstawiają firmę. Jest to ewidentny jad wylewany przez byłych pracowników firmy, którzy nie mogą pogodzić się z tym, że nie jest kontynuowana z nimi współpraca. Sama firma zła nie jest, wypłata jest zawsze maksymalnie do 5. dnia nowego miesiąca (w ostatnim czasie jest to nawet jeszcze szybsze). Materiału do ogarnięcia jest co prawda sporo, ale nikt nie wymaga od ciebie, że będziesz wszystko umiał po miesiącu. Od tego jest okres próbny, żebyś sobie wszystko przyswoił na spokojnie. Nikt nie twierdzi, że przyjdziesz i masz umieć wszystko co będziesz robił - nie jest to możliwe, ze względu na to, że jest wiele systemów, których w innych firmach nie ma. W przypadku, gdy czegoś nie umiesz nie ma problemu żebyś spytał się o to współpracownika, każdy z kolegów jest skory do pomocy (w końcu im szybciej nauczysz się tych rzeczy, tym szybciej staniesz się samodzielny i to ty będziesz mógł przekazywać wiedzę dalej :D). Praca polega na obsłudze systemu zgłoszeń (helpdesk), realizacji tych zgłoszeń, a także na odbieraniu telefonów i pomocy użytkownikom biurowym oraz pracownikom stacji paliw. Po pewnym czasie praca jest rzeczywiście prosta i przyjemna - dużo tematów zdaje się powtarzać, jesteśmy w stanie szybciej przeanalizować dany problem i znaleźć rozwiązanie. Początki, jak to początki - trzeba jakoś wystartować, a potem jest dobrze. W pracy odbywają się również kursy i szkolenia, związane bezpośrednio z wykonywanym zawodem. Dla przykładu, dwa ostatnie szkolenie to rozwiązywanie problemów związanych z systemem Windows 10 oraz szkolenie z efektywnej komunikacji z użytkownikami. Według mnie (i nie tylko) - dobre miejsce na start dla kogoś bez doświadczenia.

Firma

Od kilku lat nas obsługują i nie mogę powiedzieć złego słowa, szybko rozwiązują wszystkie problemy.

Zostaw merytoryczną opinię o E-Integra Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w E-Integra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-Integra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Integra Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E-Integra Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zglenickiego 42
    09-411 Płock