Biuro Podróży REGENT

Poznań

Opinie o Biuro Podróży REGENT

Alicja53-54

Wspaniała wycieczka do Barcelony. Kompetentni, dobrze przygotowani, życzliwi, mili i uśmiechnięci Pani Lidzia i Sylwek(dobry duch wszystkich wycieczkowiczów). Dzięki wiedzy, umiejętności jej przekazu, kompetencji i wspaniałej logistyce zobaczyłam, usłyszałam i przeżyłam przygodę jaką było spotkanie z magiczną, wesołą, kolorową feerią barw i dzięków, Barceloną.

Gwiazda

Pracowałam w tym biurze na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta w latach 2009-2010 i szczerze odradzam komukolwiek pracę w tym biurze. Jest zaprzeczeniem biura podróży i zniszczy każdemu chcącemu pracować w biurach podrózy ogólny obraz biura, dbającego o klientów. Biuro nastawione tylko i wyłacznie na zysk. Zatrudnia przede wszystkim studentów na umowę zlecenie, czasami dają umowę o pracę, ale potem nagle zwalniają z byle powodu. (wiadomo-trzeba płacić ZUS, a to już za duże koszty). Rządzi Mama-Kaniecka, syn-Łukasz Kaniecki umie tylko wyliczać co się bardziej opłaca i tak też tworzy oferty wyjazdów. Po pewnym czasie jak się widzi takie naciąganie na wszystko - odechciewa się pracować dla takich ludzi. Obłudni-przed rezerwacją zrobią dla klienta wszystko byleby tylko wpłacił kasę na konto-potem olewają go i mają gdzieś. Mają dobrze skonstruowane umowy, dlatego klienci, którzy piszą reklamacje nie wygrają z nimi, bo Mama-Kaniecka ma opracowany każdy punkt i cięzko jest coś im wtedy zarzucić. Sytuację ratują piloci - widzę, że aktualnie opinie o biurze są kształtowane tylko na podstawie pilotów w Barcelonie-widocznie biuro trafiło na porządnych pilotów a to naprawdę ratuje sytuację-zwłaszcza takiego biura jak Regent. Zdecydowanie nie polecam pracy w tym biurze-stres, dużo obowiązków, pensja minimalna, premie pewnie są, ale jak zawsze wyśrubowane. Pod fasadą ich usmiechów (zwłaszcza Matki) kryje się fałsz i obłuda.

k

Również nie polecam pracy w tej firmie, szczególnie jako pilot !!! ( usunięte przez administratora )Program napięty, w każdy dzień praktycznie ktoś przylatuje, hotele daleko od centrum i ciężko to wszystko logicznie zgrać. Liczy się tylko zysk nic więcej.

Zostaw opinię o Biuro Podróży REGENT - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży REGENT