p.h.u.remix s.c

Jankowice

Opinie o p.h.u.remix s.c

gró

to też wydaje mi się być podejrzane.. Pracodawca zatrudnia bez rozmowy kwalifikacyjnej, hmm

Czaki

jak to jest ta firma z Jankowic,to sie wypowiem nie pracowalem tam,ale po dziwnych telefonach raczej nie moge miec dobrego zdania. dlaczego? mialem od nich 2 telefony: 1) dzwonila kadrowa i zadala kilka tendencyjnych pytan,czy obecnie pracuje,czy chce pracowac na Silesia itp.,po czym odpowiedziala,ze szef sie skontaktuje 2)podala mi nr do szefa i kazala dzwonic,a jak zadzwonile,to szef odparl,ze teraz nie ma glowy do rozmow 3) po jakims czasie zadzwonila i zapytala,czy nastepnego dnia dam rade na godz.700 jechac na szkolenie na SILESIA,a ja do niej,ze moglbym,jakbym wczesniej sie dowiedzial o szkoleniu,a przede wszystkim,jakbym z szefem pogadal o stawce,o formie umowy - musialem od niej wyciagac info,ze 15zl/h,ale raczej na zlecenie

!!!!!!!!!

omijać

zainteresowany

dlaczego?

tragedia nie polecam

Zostaw opinię o p.h.u.remix s.c - Jankowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.h.u.remix s.c