p.h.u.remix s.c
2 9

Opinie o p.h.u.remix s.c

Bartosz

Jaka jest aktualnie sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników, czy firma p.h.u.remix s.c tworzy obecnie nowe miejsca pracy i rozwija się w dobrym tempie? Jak ma się kwestia benefitów oraz dodatków pracowniczych? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe informacje będą tu bardzo pomocne dla wielu osób! Proszę także innych użytkowników by przestrzegali regulamin serwisu gowork, gdyż komentarze wulgarne oraz obraźliwe są niedopuszczalne na forum!

Jakim pracodawcą jest p.h.u.remix s.c? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Karol

Jak najdalejb

Karol

Omija

anonymous

Nie polecam Pracowałem 6 mc Od 4 rano do max Wszyscy kierowcy tylko myślą jak cie... Kto pierwszy i więcej kursów ten lepszy Sobota niby nie obowiązkowa ale wszyscy mają przyjść przy sprzęcie porobić Spalanie pod stala kontrolą itp Piątek mycie auta i wanny samemu

Czy mógłby ktoś polecić firmę p.h.u.remix s.c osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

gró

to też wydaje mi się być podejrzane.. Pracodawca zatrudnia bez rozmowy kwalifikacyjnej, hmm

Czaki

jak to jest ta firma z Jankowic,to sie wypowiem nie pracowalem tam,ale po dziwnych telefonach raczej nie moge miec dobrego zdania. dlaczego? mialem od nich 2 telefony: 1) dzwonila kadrowa i zadala kilka tendencyjnych pytan,czy obecnie pracuje,czy chce pracowac na Silesia itp.,po czym odpowiedziala,ze szef sie skontaktuje 2)podala mi nr do szefa i kazala dzwonic,a jak zadzwonile,to szef odparl,ze teraz nie ma glowy do rozmow 3) po jakims czasie zadzwonila i zapytala,czy nastepnego dnia dam rade na godz.700 jechac na szkolenie na SILESIA,a ja do niej,ze moglbym,jakbym wczesniej sie dowiedzial o szkoleniu,a przede wszystkim,jakbym z szefem pogadal o stawce,o formie umowy - musialem od niej wyciagac info,ze 15zl/h,ale raczej na zlecenie

!!!!!!!!!

omijać

zainteresowany

dlaczego?

tragedia nie polecam

Zostaw opinię o p.h.u.remix s.c - Jankowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.h.u.remix s.c