HPC Polska

Opinie o HPC Polska

użytkownik zarejestrowany

karosz
użytkownik zarejestrowany

myślę , że każdy kto wchodzi na to forum ma o tym pojecie. To pierwsza rzecz która się u nich rzuca w oczy

Marek

Mam inne zdanie niż przed opiniodawcy. Zlecenia nie osiągalne w innych firmach tej branży.

elemelek

Witam! Zgadzam się z obiema poprzednimi ocenami felka i rebela. Już lepiej założyć coś własnego, ponadto kierunek w którym zmierza ta firma jest totalnie nie trafiony... Szkoda czasu...

rebel

W HPC Polska zdarza się pracować przy fajnych projektach. Minus taki, że na projekt trzeba czekać, aż się pojawi. A \"bardzo mile widziane\" jest jak pracę pozyskasz sobie sam. Człowiek ma być sam sobie \"sterem, żeglarzem i okrętem\". Atmosfera, jak to w pracy - przyjaźni się tam nie zawiera. Rada: jak masz pracę, z której jesteś zadowolony - nie decyduj się na pracę w HPC Polska.

felek

Kolokwialnie ujmując - jedna wielka ściema. Rzekomo firma z aspiracjami - spółka córka zachodniej dużej grupy HPC - a bałagan i amatorka, wielkie słowa bez oparcia w faktach. Nie polecam.

Zostaw opinię o HPC Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HPC Polska