Opinie o Teradata Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Teradata Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Teradata Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teradata Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Klaudia Nowy wpis

Bardzo zdziwiło mnie ze ich strona internetowa nie jest w języku polskim, a firma jest w Warszawie.. chciałem się więcej dowiedzieć o niej, to rozumiem ze cała firma pracuje w języku angielskim?

Marta Nowy wpis

Ile Wam zajęło wdrożenie się do firmy ? Dużo szkoleń wam firma zapewnia ?

Nie polecam Nowy wpis

Pranie mózgu. Wbijają Ci to głowy, że jest wspaniale, będzie rozwój i tyle różnorodnych projektów, że zatrudniają na całym świecie, a tak naprawdę w kuluarach toczą się gry polityczne, zwolnienia, ciągłe zmiany strategii, brak wizji, zmiany nazw organizacji i szefów. Najważniejsze, aby zysk się zgadzał, a pracowników mają gdzieś.

Ktoś Nowy wpis

Widziałem w tej firmie wielu dekowników i wielu wspaniałych fachowców. Pierwszym życzę powodzenia na nowej drodze życia. Drugim gratuluje pracy w firmie, ktora ma powody do dumy :-)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Teradata Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
ABC

Przestrzegam wszystkich przed nawiązywaniem współpracy z firmą Teradata. Jak dla mnie to porażka na całej lini. Przyszedłem, żeby zajmować się administracją Hadoopa, po zrobieniu dwóch projektów w tym temacie rzucali mnie gdzie tylko trzeba było coś zrobić, najczęściej były to rzeczy związane z hurtowniami danych. Podczas pracy w tej firmie spotkałem się tylko i wyłączenie z brakiem profesjonalizmu i olewaniem przez managerów. Mój bezpośredni przełożony np. zapomniał poinformować mnie, że nie wezmę udziału w projekcie, do którego byłem przymierzany, ponieważ byłem zatrudniony jako kontraktor (przez firmę pośredniczącą). Dodatkowo standardem było to, że nie odbierał telefonów przez kilka dni z rzędu, ani nie odpisywał na maile. Na sam koniec nie poinformował nawet, że odchodzi z pracy. Podobnie olewała mnie pewna pani z HR, która nie odbierała telefonów, nie odpisywała na maile i jak spotkałem ją bezpośrednio w biurze to stwierdziła śmiejąc mi się w twarz, że nie miała czasu. W ciągu kilku ostatnich miesięcy odeszło sporo ludzi i pewnie będą szukali zastępstwa, jednak przestrzegam przed podejmowaniem współpracy. Jeżeli jesteś zatrudniony przez firmę pośredniczącą (a generalnie chyba tylko w taki sposób aktualnie zatrudniają) to nie możesz liczyć na żadne szkolenia, nie masz dostępu do żadnych materiałów. Projekty przez tragicznych managerów są mocno opóźnione, jest duży bałagan co odbija się później na jakości tworzonych rozwiązań.

jjchill

nie polecam, przeszedłem filtrację przez firmę rekruterską oraz 2 rozmowy w Teradacie, miałem zostać poinformowany w ciągu 2-3 tygodni czy firma wygrała projekt i mnie przyjmie. żadnej odpowiedzi ani dla mnie ani dla pośredniczącej firmy rekruterskiej.

mrozik

to zależy od wielu czynników, widocznie tak teraz wyszło, ale z tego co wiem to firma jest słowna i porządna

Poprzez firmę pośrednią byłem na projekcie w Teradata. Projekt miał być na rok. Ale już pierwszego dnia na dzień dobry dowiedziałem się, że mam być jedynie wsparciem na około 1 miesiąc. Cóż, firma pośrednia raczyła mnie o tym nie poinformować. Zalecam ogromną ostrożność przy podejmowaniu współpracy ze względu na brak stabilności projektowej. Potrafi dojść do sytuacji, że nawet dosłownie następnego dnia nie wiadomo, czy nadal będzie się w projekcie i za jaką stawkę bo może się zmienić z dnia na dzień.

Krzysiek

Byłem na projekcie w Teradata Polska i mam raczej negatywne odczucia. Przede wszystkim tam sie jest przyjmowanym nie tyle do firmy, co na projekt. Kończy się projekt to się mogą natychmiast z Tobą pożegnać albo masz przerwę w pracy. Nie miałem co liczyć na żadne szkolenia, ani nawet wdrożenie w to czym mam się zajmować, itd. Po prostu byłem traktowany jako specjalista na podwynajem dla Klienta Końcowego i firma jak najszybciej chce Cię wysłać do Klienta.Żadnego poczucia budowania więzi firmy ze mną na dłużej. Jedyne plusy to kontakt ze specjalistami w danej dziedzinie, ale rzadko mieli czas bo mieli swoje projekty. Co mi z Tego, że mijam ich na korytarzu ? U Klienta pracuje się bowiem nierzadko samotnie.

Odradzam pracę na kontrakcie dla Teradata ze względu na brak stabilności projektowej.

gal anonim

potwierdzam - zaj..a atmosfera.

Pełen luz, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Teradata Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Teradata Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Wołoska 5
    02-675 Warszawa

Teradata Polska Sp. z o.o.