Teradata

Opinie o Teradata

ABC

Przestrzegam wszystkich przed nawiązywaniem współpracy z firmą Teradata. Jak dla mnie to porażka na całej lini. Przyszedłem, żeby zajmować się administracją Hadoopa, po zrobieniu dwóch projektów w tym temacie rzucali mnie gdzie tylko trzeba było coś zrobić, najczęściej były to rzeczy związane z hurtowniami danych. Podczas pracy w tej firmie spotkałem się tylko i wyłączenie z brakiem profesjonalizmu i olewaniem przez managerów. Mój bezpośredni przełożony np. zapomniał poinformować mnie, że nie wezmę udziału w projekcie, do którego byłem przymierzany, ponieważ byłem zatrudniony jako kontraktor (przez firmę pośredniczącą). Dodatkowo standardem było to, że nie odbierał telefonów przez kilka dni z rzędu, ani nie odpisywał na maile. Na sam koniec nie poinformował nawet, że odchodzi z pracy. Podobnie olewała mnie pewna pani z HR, która nie odbierała telefonów, nie odpisywała na maile i jak spotkałem ją bezpośrednio w biurze to stwierdziła śmiejąc mi się w twarz, że nie miała czasu. W ciągu kilku ostatnich miesięcy odeszło sporo ludzi i pewnie będą szukali zastępstwa, jednak przestrzegam przed podejmowaniem współpracy. Jeżeli jesteś zatrudniony przez firmę pośredniczącą (a generalnie chyba tylko w taki sposób aktualnie zatrudniają) to nie możesz liczyć na żadne szkolenia, nie masz dostępu do żadnych materiałów. Projekty przez tragicznych managerów są mocno opóźnione, jest duży bałagan co odbija się później na jakości tworzonych rozwiązań.

jjchill

nie polecam, przeszedłem filtrację przez firmę rekruterską oraz 2 rozmowy w Teradacie, miałem zostać poinformowany w ciągu 2-3 tygodni czy firma wygrała projekt i mnie przyjmie. żadnej odpowiedzi ani dla mnie ani dla pośredniczącej firmy rekruterskiej.

mrozik
użytkownik zarejestrowany

to zależy od wielu czynników, widocznie tak teraz wyszło, ale z tego co wiem to firma jest słowna i porządna

Piotr

Poprzez firmę pośrednią byłem na projekcie w Teradata. Projekt miał być na rok. Ale już pierwszego dnia na dzień dobry dowiedziałem się, że mam być jedynie wsparciem na około 1 miesiąc. Cóż, firma pośrednia raczyła mnie o tym nie poinformować. Zalecam ogromną ostrożność przy podejmowaniu współpracy ze względu na brak stabilności projektowej. Potrafi dojść do sytuacji, że nawet dosłownie następnego dnia nie wiadomo, czy nadal będzie się w projekcie i za jaką stawkę bo może się zmienić z dnia na dzień.

Krzysiek

Byłem na projekcie w Teradata Polska i mam raczej negatywne odczucia. Przede wszystkim tam sie jest przyjmowanym nie tyle do firmy, co na projekt. Kończy się projekt to się mogą natychmiast z Tobą pożegnać albo masz przerwę w pracy. Nie miałem co liczyć na żadne szkolenia, ani nawet wdrożenie w to czym mam się zajmować, itd. Po prostu byłem traktowany jako specjalista na podwynajem dla Klienta Końcowego i firma jak najszybciej chce Cię wysłać do Klienta.Żadnego poczucia budowania więzi firmy ze mną na dłużej. Jedyne plusy to kontakt ze specjalistami w danej dziedzinie, ale rzadko mieli czas bo mieli swoje projekty. Co mi z Tego, że mijam ich na korytarzu ? U Klienta pracuje się bowiem nierzadko samotnie.

Piotr

Odradzam pracę na kontrakcie dla Teradata ze względu na brak stabilności projektowej.

gal anonim

potwierdzam - zaj..a atmosfera.

Pełen luz, polecam.

Zostaw opinię o Teradata - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teradata