Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

Malgorzata

Witam. Jeżeli wybieracie się z partnerem do pracy w Agencji Agero muszę wam niestety odradzic . Po sześciu latach związku niestety się rozpadł , ponieważ kierownictwo hotelu potrafi sporo namieszać. Między innymi hausemaisterka którą do niczego się nie nadaje . Pokrywa każdego mężczyznę, a sama swego ma nie lepszego wielkie bydlę bo inaczej nazwać go nie mogę. Za wszelką cenę potrafią inwigilować w prywatne życie pracowników. Co do miejsca zamieszkania mam wiele zastrzeżeń między innymi : brud w pokojach , karaluchy chodząc po tobie kiedy śpisz , jedna łazienka na 30 kobiet w który znajdują się 4 prysznice z tego dwa wyłączone z użytku . Brak jakich kółek podstaw w kuchni czy pokoju . Nie pierwszy raz byłam w pracy za granicą aczkolwiek to przeszło moje najśmielsze oczekiwania co może się zdarzyć w hotelu a raczej baraku pracowniczym . Z całego serca odradzam . Pozdrawiam

@Malgorzata

Też tam pracowałem najgorsze biuro jakie powstało na rynku.żenada

Edward
@Malgorzata

Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale chętnie dowiedziałbym się jak wyglądał kontakt z koordynatorem i czy zgłaszałaś mu niedogodności, które opisujesz?

@Edward

Nie bylo komu zgłaszać koordynatorzy po jednych pieniądzach a nawet potrafili dać pracownikowi po twarzy akurat tak było w Rastaat jak jeszcze tam rządził Alex i Viktor

@Mariusz

wierz mi, znam gorsze biura. Oni są przynajmniej zorganizowani i wypłacalni, a to się liczy.

Viki

Pokrywa czy podrywa

Kobi

Przewoźnicy to jedna wielka (usunięte przez administratora) Kierowca Marcin ach szkoda słów na jego temat

Z tego co wiem, to Viktor już tam nie pracuje grubo pond 3 lata a Alex od lat nie prowadzi żadnego hotelu. Stare dzieje..

Malgorzata
@Marta

Tu Cię zaskoczę, Alex dalej tutaj jest xd

Renata

Ets jest agencją pracy, która z powodzeniem działa na polskim rynku od prawie 15 lat. Są w stanie zaoferować pracę zarówno stałą, jak i sezonową. Poszukują osób z szerokim doświadczeniem zawodowym, ale i niewykwalifikowanych pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Brzmi zachęcająco? Jeśli tak, to odsyłam Was na ich stronę, na której znajdziecie mnóstwo ciekawych ofert pracy: http://ets-praca.pl/oferty-pracy/ A może ktoś z Was zechce opowiedzieć nam o tym, jak wygląda tam cały proces rekrutacyjny? Z ilu etapów się składa? Serdecznie zapraszam do dyskusji.

Aga
@Renata

Pracowałam przez tą firmę 10 lat temu jedna z najgorszych firm jaka istnieje a stawka 4.6 euro za godz minęło tyle czasu a tam 6.5 można zarobić? To śmieszne! Kto tam jeździ do pracy ????

Edward
@Aga

Przed przyjęciem oferty pracy dowiadywałaś się od pracowników agencji pracy Ets, jaka będzie Twoja stawka godzinowa? Wysokość zarobków jest jednym z podstawowych kryteriów, na podstawie których pracownik podejmuje decyzję o wyjeździe, więc dziwi mnie fakt, że mogłaś o tym nie rozmawiać. Ciekawi mnie również, jak ocenisz pozostałe aspekty związane z wyjazdem do pracy? Napisz, proszę, czy agencja załatwiła za Ciebie wszelkie formalności.

@Renata

Ets najgorsze biuro jakie zaistniało na rynku sama (usunięte przez administratora)

Był Eugen na Bruchhausen komandos,i Alex na Maulbronn to tępili wszelką patologie utrudniającą pobyt innym ,spokój był bo sie bali,co do wywożenia to wywożą ,ale do najbliższego miasta gdzie odjeżdża Polski autokar rejsowy z dworca,żeby pijak nie kręcił sie już po hotelu.A biją sie Polacy między sobą.Mam namiar do lepszych agencji warunki super i pokoje dwuosobowe,można dostać auto jak ma się prawko i to nie byle jakie,zaliczka jest raz w miesiącu i brak patoli,a jak coś sie dzieje to wzywana jest Policja ,bo hotele nie należą do agencji tylko są prywatnie wynajęte np.4 pokoje

nowy

hej jak masz namiar na dobrą prace i warunki to napisz na priv malesz2@o2.pl to pojedzemy razem

Viki

A na którym hotelu najdłużej pracowałeś??

jaro

cześć podałbyś namiar do lepszej agencji niż ets Jarek z kraka jak się z tobą skontaktować jest ok byłem w Holandii to cenie takich rodaków jak ty są ok i tak powinno być

jaro
@jaro

napisz na maila jbtigres@gmail.com

Żałosne ETS

Hej. Również jestem zawiedziony. Gnieździłem się z patologia jak szczur na okrecie... Proszę o pomoc w znalezieniu lepszego biura. Odezwij się na nqx@wp.pl.

Martyna

Również poproszę o namiar na agencje. Napisz na e-maila: martyna1470@interia.pl

Ja4

Proszę o więcej informacji na emaila cieplutka.madzia@wp.pl Pozdrawiam

XYZ

Jaka stawka jako ładowacz? I jaka robota w REMONDISIE?

Zbyszek
@XYZ

byłem na laderce, po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie na czysto wyszło 6,50 h i premie dostałem po 3 miesiącach. Spoko robota

Witam wszystkich czy morze mi ktoś coś powiedzieć o hotelu i pracy sortowanu butelek w Berlinie był bym wdzięczny bo powie szczerze jak czytam te wszystkie opinie to jestem w szoku

robercio0
@anonymous

Witam ja też jadę na sortowanie butelek wie ktoś o tej pracy zarobki warunki mieszkania na jak długo bo mi kobieta mówiła 6.50 na rękę od 8 do 12 godzin i nieraz soboty czy tak jest

Kufel
@robercio0

Ja byłem. Praca 8 godzin z czego pół godziny przerwy za którą nie płacą. Zarobki 6 euro na godzinę odliczaja za odzież robocza za przejazd z Polski i z powrotem w pracy ponaglaja każą robić szybko hotel ????

@Kufel

Nie prawda po przepracowanych 9 tyg nie odliczania za odzież i przejazd

@Kufel

Za odziez robocza pobieraja jednorazowo a za przyjazd nic jesli prtacujesz nie chlejesz przez minimum 9 tyg. Nie gadajcie bredni.

Julita

Czy ktoś z Was planuje wyjechać do pracy dzięki firmie Ets? Czy możecie napisać jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna i czy można liczyć na wsparcie w trakcie trwania kontraktu? W wątku dominują negatywne opinie o firmie Ets, ale może ktoś z Was może polecić konkretne stanowisko lub miejsce?

Kasiek
@Julita

Tam sie lepiej nie wybieraj kobieto (usunięte przez administratora) brud praca za pare groszy w przeliczeniu wyjdziesz tam tyle co w polsce

Lysy
@Kasiek

Gdzie w polsce zarobisz28 zł za godz pracy człowieku tu się jedzie do roboty A nie na wakacje A nie tak jak większość jedzie pić bo w polsce ich na piwo nie stac

Wlad Kalownik
@Lysy

Trzeba być nieźle stukniętym, żeby jechać za granice za 6.50 euro. Za taką stawke lepiej na (usunięte przez administratora) siedzieć. Co za mózg w ogóle wyjeżdża przez takie (usunięte przez administratora) biuro. Elo

@Wlad Kalownik

Napewnmo nie taki nie rob jak ty.

horror

Zanim pomyślicie o wyjeździe koniecznie zobaczcie filmik na jutube o jednym z hoteli. Wpiszcie w wyszukiwarkę : "Dramatyczna sytuacja Polaków Niemcy"

@horror

Potraficie tylko oczerniac swoich pracodawcow i opiekunow jestescie zalosni. To co tu przyjezdza to jest dopiero horror, patologia goni patologie.

horror

Przed wyjazdem radzę obejrzeć filmik na jutube. Wpiszcie w wyszukiwarkę jutuba : (usunięte przez administratora) niemcy". Pierwszy filmik, Znak Orła.

MARIAN

ETS TO (usunięte przez administratora) I ZLODZIEJE RUSKIE

M
@MARIAN

Prawda bylm 2 razy 2012 roku stawke mialem 4 , 50 euro na godzine odradzam niejedzcie

Zenek

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu?

Julita

@tadek kluczbork, możesz napisać nam coś więcej o pracy, którą wykonywałeś, na czym ona polegała? Pracowałeś w pełnym wymiarze godzin, czy były nadgodziny dodatkowo płatne? Czy praca również w weekend? Jak wyglądają warunki mieszkaniowe i dojazd do pracy? Czy pracodawca wymaga jakieś doświadczenie?

Krzysiek

Proszę powiedzieć ile niemiecki odpowiednik firmy ets. Opole remax ile wam płaci jak jabylem to było 4.90 na czysto

tadek kluczbork
@Krzysiek

teraz jest 6euro

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!!

Julita

@Kasiek Na jakim projekcie pracowałaś? Czy znałaś warunki wynagrodzenia jeszcze przed wyjazdem do pracy? Może zmieniły się one w trakcie trwania kontraktu? Agencje pracy takie jak Ets prowadzą wiele rekrutacji na różne kierunki, może w tym przypadku wina leżała po stronie kontrahenta, a nie firmy Ets? Czy próbowałaś na ten temat rozmawiać z kimś z Ets?

Julita

@wkur...ony Polak czyli generalnie można było się zapoznać dokładnie z umową przed jej podpisaniem? Niestety to jest bardzo ważne, aby przeczytać i przeanalizować co naprawdę się podpisuje. @jo każdy ma prawo do własnej opinii - jak widać @piotr ma inne, być może faktycznie ma większe porównanie?

@wkurw...y polak
@Julita

Julita odpowiem ci tak moźe jak by się podpisywało umowy w polsce w agencji remax to mozna by się zastanawiać nad podpisaniem umowy, ale jest innaczej. Sytułacja wygląda tak zapisujesz się w biurze remaxu na wyjazd jak ci wyślą potwierdzenie z niemiec. I wsiadasz do autokaru i cię wywozą do biura agencji agero w niemczech, ktòre znajduje się koło francuskiej granicy. Osoby po 2 dniach podruzy autokarem około 6 rano w sobotę idą do biura podpisać umowę i jak myślisz Julita w tej sytułacji kto się odwarzy nie podpiać umowy w obcym kraju najczesciej bez znajomości języka to chyba nikt nie myśli o powrocie na właszny koszt.

Polonista
@Julita

Słownik języka polskiego nie gryzie :)

Pedro

Gdyby wszyscy pracowali jak powinni to pewnie nie byłoby żadnych kar!!!

Julita

@wkur...y polak może w takim razie warto zainwestować w polskiego tłumacza - prawnika. Rozumiem, że umowy, które podpisaliście rownież były dla was niezrozumiałe bo zapisane w języku niemieckim? Czy nie było możliwości poproszenia firmy o umowę w języku polskim?

wkur...ony polak
@Julita

Nie chodzi o zrozumienie bo umowa była dwujęzyczna tylko była tak skonstruowana na stronę agencji a pracownik nie miał żadnych praw była mowa tylko o karach. Podobno sprawy ciągną się takie nawet parę lat szkoda głowę sobie zawracać.

Tom
@wkur...ony polak

w tej firmie jest zawsze inaczej jak w umowie kary dowalają nawet za brudny kubek pozostawiony na stole w pokoju a wywalić Cie mogą nawet za ładne oczy a jakim prawem Cie Koordynator z Rosji potrafi Uderzyć jak się coś mu sprzeciwisz.

gość

witam byłam tam tylko 2 tygodnie i nieda sie wytrzymac sama patola jakas masakra . Praca ogulnie byla ok jechalam na smieci a naprawialam skrzynki z sieci sklepów aldik . Mogło byc szczerze to polacy tworza tam taka atmosfere i robia ten syf .

viki
@gość

A GDZIE TO BYLO???

Patty
@viki

Maulbronn

@gość

Zgadzam się z Twoją Opinią,syf i patologia na Hotelu.Ja byłem w Rastatt to nie dość że z pracowników Patologia to jeszcze Patologiczne Ruskie Koordynatorzy którzy Cie okradają i za byle głupotę kary pieniężne i to nie małe

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.