ETS

Racibórz

Opinie o ETS

użytkownik zarejestrowany

@Ruda na czym polega dokładnie Twoja praca w firmie ETS? Czy jest możliwość robienia nadgodzin? Aktualnie firma poszukuje ludzi do sortowania surowców wtórnych. Jest to praca w Niemczech zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Czy ktoś decyduje się na taką pracę?

użytkownik zarejestrowany

@odradzam to poważne oskarżenia. Czy jesteś pewna, że tak jest w tej firmie? Czy ktoś jeszcze tak samo uważa jak użytkownik ''odradzam''? Czy podzielicie się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie ETS?

Marcin

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM LUDZIE! !!

użytkownik zarejestrowany

Aktualnie firma ETS poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca z prawem jazdy kategorii C+E. W ofercie napisali, że zapewniają pracę od zaraz (wyjazdy do pracy w każdą sobotę), umowę o pracę z wynagrodzeniem 2850 pln brutto oraz 50 EUR za każdy dzień pobytu za granicą. Czy ktoś jest zainteresowany taką ofertą?

użytkownik zarejestrowany

@Stefana na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

Stefan

Pracuje w ETS 2 rok. Jestem na stadbergen (hilm) pracuje na tengelmann segregacja butelek i kist. Kordynator Władimir jest ok. Zaliczka w każdy poniedziałek bez problemu. Jeśli chodzi o kary to są ale dla meneli którzy nie są w stanie iść do pracy bo wydmucha 3 promile. Rozliczenie końcowe zawsze w piątek i kasa się zgadza. Są talenty które nie potrafią pracować i jeśli nie sprawdzi się w jednym miejscu ma szansę w następnym a jak tam nie da rady to zjazd do Polski bo nikt nie będzie trzymał lesera. Czasy wysokich zarobków w De już minęły. Znam Niemców którzy zarabiają mniej od nas.

Anonim1

Odradzam firme ets brut i syf w miejscach zamieszkania rusy traktują polakow jak zwierzęta i jeszcze ich okradają te darmozjady problemy z kasą zaliczki co tydz cieszko dostac więcej jak 50 euro,jak pojawiają sie jakies dobre opinie to jestem pewny że to sama firma pisze o sobie bo nie jest to możliwe żeby ktos sobie zachwalał jak bym miał pieniądze to bym chętnie wysłał tam jakieś biuro detektywistyczne bo ta firma ets nie powinna istnieć na rynku{więzniowie mają leprze warunki i są lepiej traktowani}

@Anonim1 18.03.2017, 16:40

Gdzie ty pracowałeś? Ja mam hotel na wsi dom czysto spokojnie.

Mloda1822

Witam. Byłam na Rasztacie też przy segregacji zaluje do dzis. Panuje tam syf, karaluchy w pokojach od rana do wieczora pija. Jesteś chory to nikt z Toba nie pojedzie do lekarza. Zjechalam tydzien wczesniej poniewaz mialam grype zoladkowa nie bylam zdolna do pracy naprawde slanialam sie na nogach. Szef powiedzial mi ze mam isc w tym stanie do pracy albo zjazd do polski, wybralam zjazd. Nikomu nie polecam aby jechal na chotel w rasztacie. Praca fajna ale warunki mieszkalne okropne.

Anonim1
@Mloda1822 05.12.2016, 20:43

Zgadzam sie w 100% z Twoją opinią dziwne że jeszcze ta firma nie jest zamknięta też mieszkałem w Rasztacie szkoda słów na temat tego Hotelu oraz tych dwóch Ruskich darmozjadów Alexa i Wiktora

wop
użytkownik zarejestrowany

@maja mam zapewnioną, okej... ale jak jest w realu w praktyce? chciałabym u was zostać magazynierem w Łodzi, wiadomo jakn u nas jest krucho z robotą, ciekawi mnie natomiast fraza "100% wpływ na własny rozwój zawodowy"

Tommy

Ta agencja to masakra,bylem -wiem wole jechać do czeskiej fabryki i zarobie tyle samo bez grzebania sie w śmieciach,gdzie idą na taśmie strzykawki szpitalne z igłami itp.odradzam ryzykować a jeżdzi taka patologia że szok.

Paweł

Witam za tydzień mam jechać do Rastatu na sortowanie odpadów. Proszę o info jak to wygląda z pracą hotelem i czy te zaliczki 50 euro co tydzień rzeczywiście są? Bo czytam tu i na innych forach i jestem w szoku...

Laura

Absolutnie wszystkich przestrzegam przed wyjazdem do pracy za posrednictwem firmy ETS. Wszystkie negatywne oceny sa jak najbardziej prawdziwe. Pracownicy wysylani do pracy w Niemczech nie posiadaja zadnych praw. Sprzymierzencem pracodawcow jest gleboka niewiedza i strach zatrudnionych osob. Stosowane przez kierownictwo w Niemczech kary pieniezne, sa bezprawne. Zwykle odbywa sie to w ten sposob, iz pracownik jest zmuszany przez "kierownika" do podpisania tzw. zaliczki. Pieniadze sa potracane z pensji, nastepnie staja sie wlasnoscia owego "kierownika". Ogromnym problemem zatrudnianych osob jest nieznajomosc jezyka niemieckiego, to z kolei jest duzym plusem zarowno posrednika w Polsce jak rowniez kadry kierowniczej w Niemczech. Pracownicy sa ponizani, szefowie wytykaja im brak wyksztalcenia, ktorego niestety sami nie posiadaja. Duzym znakiem zapytania jest takze stawka godzinowa, od ktorej zgodnie z obowiazujacym w Niemczech prawem powinny byc odprowadzone skladki na swiadczenia socjalne i jakze wazne ubezpieczenie zdrowotne. Waznym jest, by nie podpisywac niejasnych, podkladanych "dokumentow" i jesli polski posrednik nie wymaga od pracownika znajomosci jezyka niemieckiego, domagac sie umowy w jezyku polskim. Zycze przemyslanego wyjazdu!

Tomasz.

Pracowlem w Rastat 6 Tygodni. Praca byla troche ciezka ale podobalo mi sie. praca i wyplata jak mi obiecano tak i dotrzymano slowa.

bylem widziaem

nie polecam a wrecz odradzam wyjazd z tej firmy oszusci. na ummowie jest stawka 8.50 euro po przyjezdzie opiekun informuje cie ze z tego dostaniesz 4 euro na reke reszte zabiera ci z twojej pensji do kieszeni ma ok 100ludzi pod soba wiec policzcie jego dochody co nakradnie polakom siedza tam tylko ludzie co nie maja wyjscia duzo alkocholikow zarobki od 15stu do 20stu euro dniowki nie polecam wrecz odradzam

tomex

Mam pytanie czemu skoro dzieją sie tam takie Rzeczy to nikt tego nienaglosnil w mediach...mam zamiar jechac na ta segregacje ale jak to czytam to jest tylko narzekanie...przeciez to siejedzie do pracy...

odradzam
@tomex 29.09.2015, 22:32

policja ma już na oku tego ruskiego......... kiedy miałam całe ciało w krwiakach podejrzewała policja że to on mnie pobił musiałam się tłumaczyć że taśmy były nie zabezpieczone... Kobiety gwałcą , mężczyzn biją ten kto chce pracować musi z szefem sypiać pow mi to koleżanka z pokoju która sypiała z nim .. Była pijana i pow dlaczego musi to robić... Kolega który bardzo mnie polubił prosił żeby moja siostra do ruskiego nie poszła się kłócić bo on jest nie bezpieczny.. wywożą i gwałcą kobiety myślałam że to żart ale niestety prawda... facet na moich oczach przyjechał pobity bo go ruscy pobili jak się przeciwstawił.. nie chcą płacić albo oszukują. ubezpieczenie to wszystko wielka ściema... Do dziś moja siostra spłaca szpital bo była nie ubezpieczona mój chłopak po półtora roku się dowiedział że nie jest ubezpieczony ....

Ruda
@odradzam 2 tygodnie temu

Co ty piep... człowieku!!! To jest stek bzdur, chora wyobraźnia, naćpałaś się czegoś? Bo to że oderwałaś się od rzeczywistości, to pewne. Jeżdże z tą firmą od 2011 roku. Praca czasami ciężka, ale zarobić można. Na hotelu luksusów nie ma, jest jak na hotelu robotniczym, czyli jest to co niezbędne do życia, a jak sobie posprzątasz to masz nawet czysto. Nikt ani mnie ani innych kobiet nie zgwałcił i nigdzie nie wywoził. I jeszcze jedno, kożystałam z lekarza i za nic nie płaciłam, bo tak jak wszyscy pracujący miałam ubezpieczenie. Cały twój wpis to jedna wielka paranoja! Tylko siejesz zamęt.

raciborzanka

tam rządzą ruscy . pracujesz tydz i godz przed wyjazdem dowiadujesz się że wylatujesz. i nie chcą ci wypłacić za tydz. nikomu nie polecam ta praca jest dla alkoholików i narkomanów. normalnym ludziom odradzam. ja do dziś żałuję.

bezimienna

nie jedźcie z firmy ETS kobiety jak ruskowi coś nie spodoba są gwałcone i wywożone do lasu faceci są bici to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koncentracyjny nie praca nikomu nie polecam z tej firmy wyjechać bo to wielkie oszustwo

alvaro

opowiedz nat jak wrażenia twojej mamy bo też mam okazję tam pojechać

alexa

@nat i czego się dowiedziałaś? Jakie są wrażenia Twojej mamy?

nat

Witam Czy jest tu ktoś z kim idzie się porozumieć np przez maila ?! Moja mama właśnie dziś wyjechała. ..i coś mnie tknelo żeby poczytać na forum jestem w szoku po przeczytaniu wpisów których nikt pewnie nie wyssal sobie z palca tych negatywnych bo pozytywnych szukam i znalazłam może 3, ...pojechała sama do obcego kraju ...czy tam naprawdę panują takie warunki o których czytam ?! Błagam niech ktoś się odezwie...

alexa
@nat 16.05.2015, 01:14

I dowiedziałaś się czegoś? Co u mamy?

johny

praca dla ludzi którzy lubią pic i dla marginesu społecznego normalnym ludziom nie polecam wróciłem właśnie i jestem załamany warunki tragiczne co druga osoba miała powiazania kryminalne dostalismy 20 euro zaliczki na mnie i dziewczynę po 10 kobiet i jeden meżczyzna w pokoju 150 ludzi na hotelu 4 kible i 4 przysznice ciepła woda od godz 10 rano do 11 wieczorem wiec druga zmiana kąpie się w zimnej ten hotel powinni zamknąć tak jak to biuro !!!!

kkkk

mieszkam w neustadt kible zapchane wanna tez dwie pralki nie działają a jest 21 osób, jest po prostu jeden pokój na cztery osoby a znajduje się w nim sześć osób i nie ma gdzie położyć walizek do tego dochodzi szafka i jest do dupy. Koordynator ma to wszystko gdzieś nawet jak prosimy o pralkę czy o środki czystości wszystko trzeba kupować samemu to jaki jest sens jechać tam zarabiać i wydawać po prostu pieniądze na rzeczy, które powinien zakupić szef szteli.

polak

Firma ETS to jest mafia Ruskich kacapów w Kaiseslauter Jakob i Helmut ruskie chu----je.Za byle co kasują zepsuje się automat to płaci całe piętro po 20eu automat kosztuje 200 eu na piętrze ok 40 osób.Za kuchenkę elektryczną 10 eu od osoby nowa 20 eu.Kary za byle g---no od 50eu do 200eu.Poza tym jest jeszcze Polaczek cwaniaczek Andrzej mieszka na parteże pracuje na lodówkach dupowłaz uważajcie na niego podpierdoli cię też do jakoba albo helmuta,sam handluje wódką na hotelu.W pracy może ci podłożyć świnię i cię wy----lą.Kawał h---a mieszka chyba pod 13 wysoki żona od niego mieszka z nim.

aga

ja też chcę teraz wyjechać do Niemiec do segregacji śmieci czy ktoś tam był jakie warunki mieszkania , pracy , płacy czy warto????

młody rico

Ja byłem 12 tygodni i mi się podobało jest fajnie ,trzeba umieć się dogadać bardzo polecam wyjazd do niemiec , chciałbym tam pojechać jeszcze !!!

Malgosiab

Hubert ja tez mieszkałam na tym hotelu z mężem i jak dbasz o porządek to masz czysto a jak przyjadą tylko pracowac i nic nie robic wokół siebie i przychodzi weekend i tylko pijaństwo a póżniej dziwota ze kary są po 100 euro albo lepiej bo w poniedziałek nie są wstanie iśc do pracy.Ja tam nie narzekałam jechałam z biura z Raciborza od P.Krysi i Ani miłe kobiety.

ola

dlaczego tej firmy nikt nie podał do PIPU

to nie prawda ja od dwuch lat pracujem w etsie i nie mialem zadnych zkasowarunki som dobre

cobra8248

Masz Racje warunki są okropne a ludzie siedza tygodniami bez roboty kasy i jedzenia. wielki pan Helmund czy jak mu tam oszukuje . nie jedźcie tam.!!!!!!

Braerious

Firma ETS z Opola (mają kilka oddziałów między innymi w Gliwicach, Raciborzu i Białej). Pośrednicząca w pracy w Niemczech jest firmą nierzetelną i oszukującą ludzi. Radzę wystrzegać się tej firmy jak ognia! Dodatkowo niech to będzie dla wszystkich cenna wskazówka jak postępować z takim pracodawcą! Zdziwiony byłem ich błyskawiczną odpowiedzią w sprawie pracy. Niestety dzisiaj milczą jak grób i nie chcą odpowiedzieć dlaczego wyłudzili ode mnie pieniądze. Firma wbrew zapewnieniom nie zapewnia ciągłości pracy! Gdy dotarliśmy na miejsce okazało się że niektóre osoby trzeci tydzień siedzą na tak zwanej "rezerwie" za którą nie dostaną pieniędzy. We wtorek dowiadujesz się że ponad 10 osób jutro ma wolne bo nie ma pracy. Zapewniają że jeśli wrócisz do Polski z ich decyzji to nie płacisz za autobus, niestety w rzeczywistości wypłacają mniej pieniędzy i "do widzenia", jawnie łamią tym samym prawo, wyłudzają pieniądze karami które są bezprawnie naliczane. Np. wchodzą do pokoju i stwierdzają że materac na którym spałeś kilka dni był nowy i musisz za niego zapłacić 200zł, (nauczka na przyszłość aby robić zdjęcia po wejściu do pokoju). Ktoś na hali zgubił ładowarkę do wkrętarki, więc dwie osoby które posiadały taki sam model musiały zapłacić około 1000zł za zgubę która kosztuje znacznie mniej.. Kar jest wiele i nie ma ich w żadnym regulaminie (np otwarcie okna przy włączonym grzejniku 200zł), kwoty są wymyślane od ręki. Wszystko wam odliczą z wypłaty tak abyście po kilku tygodniach dostali 100EU. Firma nie zapewnia opieki lekarskiej! W takich przypadkach wysyłają do Polski i naliczają opłaty za powrót!! Nie ma możliwości wezwania policji w Niemczech ponieważ rozliczenie na którym dowiadujemy się że wyłudzą od nas pieniądze ma miejsce godzinę przed powrotem do Polski!! Na pracę nie ma co narzekać, jest po prostu bardzo ciężka i wyczerpująca, właśnie po to jechałem za granicę. Wyłudzono ode mnie ponad 500zł łamiąc przy tym wielokrotnie prawo... Powinni zamknąć tą firmę i ukarać dużymi karami za nierespektowanie prawa Polskiego i Niemieckiego. To co opisałem to jedynie kilka przewinięć tej firmy. Niech to będzie przestroga i wskazówka dla innych.

Kasia_19

Praca bardzo fajna, warunki dobre, z pieniędzmi nie ma żadnego problemu... Polecam jak najbardziej. jeśli ktoś chce zarobić, i ma chęci do pracy to poradzi sobie :)

GRUBY

WYWALONA PO 1 DNIU
@GRUBY 08.08.2012, 16:39
JAK DŁUGO CZEKA SIĘ NA WYJAZD

Pojechałam do tej pracy na sortowanie śmieci przy czy miałam mieć płacone 8,50eu na godz po przyjeździe okazało się że dostanę tylko 4 eu na godz pracowałam jeden dzień i od razu na koniec pracy powiedzieli ruski że już nie pracuje ja i inne kobiety i że do Polski warunki są jak szczurownia spać nie można piją strasznie po nocach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się szerzy syf jakiego nie ma tasma przy której pracowałam idzie tak szybko jakby człowiek robił na akord nie słuchajcie ludzi którzy chwalą tą spelunę nie jeżdzijcie tam do pracy człowiek się zadłuża na wyjazd traci pieniądzę a nic za to nie zapłacą i wywalą do Polski po jednym dniu na dodatek za ubranie robocze trzeba płacić 30 euro a i za jeden nocleg 8 eu na dzień nie polecam tego syfu !!!!! ETS to szwindel wykozystują ludzi i za przejazd 75 eu pobierają /... zostałam oszukana !!! Ruski i Koreańczyk tam urzędują JAK JUŻ TAM POJEDZIECIE TO ZACHOWUJCIE NR PO PRZEKROCZENIU GRANICY DO AMBASADY NAPRAWDĘ NIE POLECAM !!!!

OSZUKANA
@GRUBY 08.08.2012, 16:39
JAK DŁUGO CZEKA SIĘ NA WYJAZD

WYJAZDY SĄ CO TYDZIEŃ W PIĄTEK BO LUDZIE JADĄ DO PRACY A NASTEGO DNIA MUSZA WRACAĆ DO POLSKI BO RUSKI TWIERDZI ŻE SIĘ NIE SPRAWDZAJĄ I WYPAD DO POLSKI NIE POLECAM TEJ SZCZUROWNI

Zostaw opinię o ETS - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETS