Opinie o ETS w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ETS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ETS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ETS w Racibórz

Czy ETS zapewnia kartę multisportu?

Agata Nowy wpis

nie zapewnią. Moim zdaniem ta karta działa tylko w Polsce a wyjeżdża się do Niemiec. Wiec byłoby to bez sensu.

Sławek z Aush Nowy wpis

Podziele sie moja historia pracy ktora nadal trwa wyejchalem bo mialem alimenty na szczescie w tej pracy do reki dostaje sie pieniadze. hotel i praca nie byly idealne ale dalo sie przyzwyczaic i tak juz pracuje idzie 3 rok

cyperek Janek Nowy wpis

Wyjechałem osttatnio trafiłe m na tragiczny pokoj ale dało sie zmienić i wpadlem na super hotel z super ziomkami. wynagrodzenie jest super duze ale da sie nadgodizn i jest praca a nie jak indziej biora za mieszkanie a nie ma pracy

Grzesiek

dzisiaj dowiedziałem się, ze mają nowe premie, kto wyjedzie w lipcu i przepracuje 4 tygodnie dostanie 200 euro premii a student jak wyjedzie na minimum 4 tygodnie to dostanie 400 euro. Niestety studentem nie jestem, ale dwie stówy za friko super, jadę za tydzień. Jeszcze maja darmowy przejazd po 6 tygodniach pracy, ale to tez tylko w lipcu. Napisze jak wrócę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ETS odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK

Jaka atmosfera jest między działami w ETS?

manczyk

Jestem na neustadt und welde nie jest super napewno nie dla mlodych ale starzy sie odnajda

Cypura

jezdze na luaffen aktuanie jestem na hotelu praca jest w polsce bym nie dostal pracy a tutaj zarabiam wiecej niz mogbym

Zenon

Miałem dzisiaj problem na hotelu z innym gosciem, szef hotelu szybko zareagował został wysłany do Polski. To co ludzie piszą to ściema warunki nie sa jak w hilton al też nie wiezienie.

polecam

Polecam nie jest idealnie ale nie jest też źle najvadziej polecam hotel ze znajomymi

julia

Polecam pieniadze do reki ne ma problemów takze zapisac sie mozna i wyjechac :0

Witam podzielę się moja opinia pracowałem w ETS mając 22lata i szczerze zawiodłem się okrutne warunki mieszkalne pokój dzielony z 7 osobami niczym w więzieniu praca za 4,60 euro na godzinę przy sortowaniu śmieci i niedosyc tego szef odpowiadający za mieszkania straszył pracowników że ich pobije jeśli nie będą chodzić do pracy jak dla mnie negatywna opini i wielki minus szczerze nie polecam warto znaleźć inną ofertę pracy

bogdan

Stare stawki, dawno już nieaktualne. Obecnie max są 4 osoby na pokoju, są też dwuosobowe. Warunki jak to w hotelach pracowniczych cudów nie ma ale jest ok, szefostwo pomaga a nie straszy. Stawki za pracę są dużo wyższe niż opisujesz, są premie i można dostać co tydzień zaliczkę. Wiem, bo kilka razy pracowałem w tej firmie.

Zalewski

Taką stawkę to może miałeś jak zaliczki brałeś po 100 euro co tydzień i się zdziwiłeś na rozliczeniu a zresztą jeździsz nadal...

Pp

Miałem tak samo jak w poprzednim komentarzu dodam że hotele pracownicze to jedna wielka stodoła która jest akceptowana przez Polaków którzy nie mają perspektyw na życie ,Budynek składa się na 80osob w jednym pokoju po 10osob na łóżkach piętrowych ... Szefostwo Ruskich którzy mają firmy w Niemczech zatrudniają Polaków straszna (usunięte przez administratora) ???? Ludzie szanujcie się ???? moja ocena to 0/10

Andriu
@Pp

nie wiem gdzie byłeś, ale ja miałem normalne warunki, pewnie ze to nie 5 gwiazdek bo to są hotele pracownicze. Firma wypłacalna, zaliczki co poniedziałek, premie do 250 euro, mi pasuje.

majorek

2 lata temu może i tak teraz warunki o wiele lepsze.

Eliza

Popieram ciebie mój mąż jak tam zajechał to pluskwy i kalaruchy chodzą po ścianę Dziś wraca do Polski, na reklamie powinni napisać,,praca dla 5 zmiany ,pijaków i złodzieja, nie wymienię ciągu dalszego Masakra wstyd 21 wiek a takie warunki

Rafał

u mnie na hotelu nie ma, żadne cuda ale normalne hotele pracownicze. Praca fajna, nie narzekam, mam spoko ekipę na hotelu.

laskwoski

wyjechałem z ta firmą i trafilem na zly hotel pijacy i smierdzi powiedzialem ze albo dotane lepsze lokum lbo rezygnuje i zaltwili

@laskwoski

To dobrze świadczy o firmie. A do jakiego kraju pojechałeś? Zadowolony jesteś z warunków pracy, poza tym hotelem?

Grzegorz
@laskwoski

no to super, cieszy mnie jak firmy się starają o pracowników i pomagają jak coś nie pasuje

Agata
@Marta

oni mają pracę w Niemczech, istnieją już na rynku pracy ładne kilkanaście lat, zaliczki co poniedziałek, premie.

Łukasz
@Agata

Czyli wychodzi że dobre warunki. Ty wyjeżdżałaś? Chciałbym wiedzieć czy prócz kwatery załatwiają też dojazd do pracy. Bo wiem z doświadczeni ze czasem jest z tym problem. Tu jest to rozwiązane?

Joanna
@Agata

Kiedy wyplacaja wyplaty?ktorego dnia miesiaca?

@laskwoski

Gdzie Pań załatwiał nowa kwaterę mój mąż tam jest ,I jest zalamany

Artur Makowski

Pracuję w tej firmie już 11 lat i obojętnie jaka lokalizacja nie ma żadnych problemów.Pieniądze na czas, a do warunków hotelowych idzie się przyzwyczaić.Wożą busami, a nie na jakichś rowerach jak w Holandii.Ci co przesadzają z alkoholem też dostają jakąś szansę, ale do pracy trzeba iść.Jak ktoś przegnie to wiadomo że dworzec kolejowy, ale odwiozą, a nie wyrzucą.Premie są za długość pobytu.Teraz dostałem 200 e za 15 tyg.pracy.

Tajemniczy
@Artur Makowski

A czy nadal tam pracujesz nie ma problemów z kasą jaką jest tam lokacja Artur makowski

@Tajemniczy

Zdrowie i kondycja fizyczna.Jak wszędzie trzeba się nabiegać.Tyle lat nie narzekam.Staruszek.

@Tajemniczy

Nie ma problemów kasa do rączki

Zbyszek
@Artur Makowski

jak kasa do ręki to ja chętny, gotóweczka lepsza niż przelew. Komornik się nie ucieszy ;)

Zbysiu z Bruchhaousen
@Artur Makowski

Bardzo dobra praca dla samotnej osoby super fajni kumple

Kazak

Super też polecam

Wiktoria
@Kazak

Czyli warunki nadal tak wyglądają? :D Ile już pracujesz w firmie? Zastanawiam się nad wyjazdem, zdradzisz mniej więcej ile da się zarobić w miesiąc?

EmilaR.
@Wiktoria

ja pracuje tutaj 8 lat, z wypłatami nie ma problemu, są premie od długości pobytu do 250 euro. Ja mam miedzy 11 a 12 euro brutto/h Mam swoją stałą ekipę, hotel i pracę, także jest ok.

@Artur Makowski

Co!!!!!!jakim człowiekiem trzeba być żeby do kalaruchow I pluskw się przyzwyczaić ludzie jest 21 wiek i to w Niemczech taki (usunięte przez administratora) ja (usunięte przez administratora)

zenonek

hej pojechałem i jest ok kasa nie za duza ale fajna.

@zenonek

To ile dniówki wychodzi tak mniej więcej? No i przy ilu godzinach pracy?

@Anna

najlepiej pytaj u źródła, czyli w biurach bo ludzie głupoty piszą a zresztą od października pewnie będą podwyżki bo najniższa krajowa w Niemczech wchodzi 12 euro brutto

@zenonek

tez byłem kiedys i wszystko sie zgadzało. Wróce pewnie, ale teraz mam sprawy do pozałatwiania w Polsce.

Aneta
@Rafał

Czyli tutaj raczej nikt z biura nie zagląda? Bo jeśli nie to kto odpowiada z reguły na zadawane tu pytania?

@Aneta

nie wiem kto pisze, nie znam ludzi. Z biur może też odpisują..

tadek
@zenonek

ja dostaje tyle ze w Polce tyle nie dostane

Aneta
@Rafał

No to skoro odpisują to fajnie jakby ktoś kto pracuje napisał jak sytuacja w biurze teraz wygląda. Chodzi mi o kasę głównie ale też o ludzi czy idzie się dogadać i ogólnie jak się pracuje?

bujanski

Warunki zle ale zmieniłem hotel problem był ale rozwiazany da sie ogarnac z normalnymi ludzmi

Pawlikowska

Praca ok waruni średnie pieniadze do reki ogulnie polecam

Isanski

Pan w biurze bardzo miły, załatwił bardzo szybko prace. Stawka jak u mojego szwagra trzeba czekac na podwyszke. bede jechal pierwszy raz dam wam znac co i jak.

Jaki dress code obowiązuje w ETS?

Tadeusz

ubranie robocze zielone albo laderskie pomaranczowe.....jesli pytasz o pracowników w Niemczech. W biurach ETS pewnie biurowy ;)

sylwester stasik

Wyjechalem zapracowalem na swieta znow jade bo bedzie cos wiecej z biura w raciburz zawesze ok

Kaczakorowski Stanislaw

Wróciłem własnie z pracy jeżeli chodzi o biuro w Raciborzu wszystko ok wszystko sie dowiedziałem. Jezeli chodzi na miejscu pierwsze zawirowania na szczescie moglem zmienic miejsce i hotel chcialem blizej rodziny w miejscowosci byc wypalta kase do reki takze dla mnie na plus

Zostaw merytoryczną opinię o ETS - Racibórz

• Jak się pracuje w ETS?

Zobacz opinie na temat firmy ETS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 58 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ETS