Ets Sp.z o. o.

Opinie o Ets Sp.z o. o.

Nikoś95

wracam po raz kolejny, właśnie malowali na nowo pokoje, mam swoje miejsce i swoją pracę, jest wporzo a marudy wszędzie się znajdą

@Nikoś95

Raczej wszędzie się znajdą tacy jak Ty! Bez żadnych perspektyw na inną pracę do jakich nie trzeba mieć Bóg wie jakich kwalifikacji! Zasługujesz na miano BIAŁEGO POLSKIEGO (usunięte przez administratora) i dzięki takim jak Ty nigdy nie będzie lepiej dopóki nie zaczniemy wymagać ludzkich warunków. I dopóki będą tacy jak Ty którzy by mogli spać na palecie w oborze nigdy lepiej nie będzie! Bo po co coś zmieniać skoro znajdą się frajerzzzzy którzy i tak robić będą!

@Nikoś95

I pomalowanie tam ścian nic nie pomoże

Zeflik01
@Niedowierzanie

do malowania ścian też potrzeba fizycznych, nie każdy musi być kierownikiem lub dyrektorem. Praca jak każda inna, ważne że płacą.

Julia
@Niedowierzanie

No ale w czym masz problem, że sobie kogoś takiego jak on znajdą? Chce o pracuje co Ci do tego? Każdy ma swoje standardy nie ma co oceniać, ja po Twojej opinii widzę, że okropnie Ci się tu nie podobało, a jeśli tak jest to po co drążysz idziesz tam gdzie będzie Ci lepiej i po temacie przecież. Nie szkoda Ci nerwów własnych? ;)

Niedowierzanie

Wprost nie mogę w to uwierzyć. W to co tutaj czytam. W te pozytywne opinie o tej dennej firmie. SZOK. Wiecie kiedy do Was dotrze pierwsze otrzeźwienie i zadacie sobie pytanie "co ja robię ze swoim życiem"? Jak wejdziecie do busa organizowanego przez firmę. Picie a nawet załatwianie potrzeb fizjologicznych do butelki. Druga sprawa to warunki mieszkaniowe. Pokój na 10 osób. Łóżka piętrowe jedno przy drugim dodatkowo pluskwy. Które gryzą a swędzi tak, że się wytrzymać nie da. Co do ludzi to sama (usunięte przez administratora) i nawet Ci co tam na stałe pracują. Poznałem kilka fajnych osób, ale to tacy którzy zobaczą co tam jest i byle wytrzymać do końca i już nie wracać. Szafki metalowe jak w szatniach pracowniczych w takim stanie że nawet do trzymania butów się nie nadają. Warunki jak w więzieniu! A na ścianach nawet kreski skreślanie ile zostało do końca zjazdu! Nawet na temat pracy Was okłamują! Bo prawda jest taka, że na miejscu dowiecie się gdzie będziecie pracować i o zgrozo w każdy tydzień gdzie indziej! Jak nie jako ładowacz na śmieciarce (tylko papier w workach) to rozładunek i załadunek na DPD. Segregację (usunięte przez administratora) na taśmie po jakieś mycie skrzynek. Wszędzie godziny do kitu. Problemy z powrotami z pracy -hotel na porządku dziennym. Wytrzymałem sześć tygodni i zjechali mi ze stawki ( zapłacili mniej niż powinni). Dodatkowo zaliczki co tydzień z wiecznymi problemami. A cała wypłata dopiero na zjazd w kopercie. Ludzie którzy są tam zatrudniani są tragiczni. Nie da się tam funkcjonować! Juz bym w pracy wolał spędzać więcej czasu jak by była taka możliwość niż na hotelu!

AgataZabrze

dużo osób wyjeżdża, ma mieszkanie, pracę i dostaje zaliczki. Nie ma co narzekać, czasy teraz są niepewne. Mi pasuje.

Pablo

Witam Jeździłem 5 lat przez ETS I ludzie, czego Wy oczekujecie ? 15 euro/h do ręki ? Tu jest praca bez kwalifikacji i języka, więc złotych gór nie ma i nie będzie, tak samo jak 4-gwiazdkowych hoteli. Ja Jeździłem do Rastatt i generalnie było ok. Lokalizacja spoko, blisko sklepy, pójść było gdzie. Hoteli Ok, może bez luksusów, ale też nie jakaś nora. Szefostwo też jak najbardziej w porządku. Był problem, zgłaszało się i ogarnięte. Ludzie jak ludzie, wszędzie różni, kwestia adaptacji. A praca wiadomo ciężka, wystarczy chcieć. Kasa na czas, bez przewałów. Dobra alternatywa w razie gdy się zostanie bez pracy. Dlatego sam myślę nad powrotem. Ludzie nie jest źle, naprawdę ????

były rcownik

Witam serdecznie wszystkich co mogę wam powiedzieć o firmie ETS że to (usunięte przez administratora) jedziesz jako ładowacze śmieciarki a okazuje się na miejscu że dają cię na magazyn DPD i musisz przerzucać paczki ja zachorowałem na zapalenie płuc poszedłem do szpitala co się okazało w szpitalu że moja karta ubezpieczenia jest nie ważna kiedy zadzwoniłem do pani z Raciborza do biura w Polsce i powiedziałem jej o tym ona powiedziała że mam czekać do rana w szpitalu ja się kategorycznie na to nie zgodziłem i musiałem wracać piechotą do hotelu z gorączką mało tego powiedziałem kierownikowi że mam gorączkę i powiedziałem że nie pujde Do pracy on mi nie wypłacił pieniędzy a jeszcze powiem tak że w sztautbergen kierownik hotelu p D. Wyzywa wszystkich od baranów osłów oto mnie wyzwał na dowodzenia od baranów osłów nie polecam tej firmy piszą że dają 8 euro na godzinę a daja7 euro lub 6.50 euro na godzinę brak perspektyw dla tej firmy a jak ci maja wypłacić pieniądze to musisz jechać do danego miasta po swoje pieniądze ps . Jednym słowem (usunięte przez administratora) mi zginęła duża paczka tytoniu mało tego twoim przełożonym jest jakiś rusek który ma podejrzane towarzystwo ludzie ostrzegam was wszystkich nie jedźcie tam

Farnek
@były rcownik

Gościu przyszedł do nas do pokoju. I poprosiliśmy żeby go dali gdzie indziej gościu do pracy nie chciał iść bo pijany już przyjechał do Niemiec on może nam mówić gdzie mamy iść do pracy a nie pracować jak barany, jak to powiedzieliśmy szefowie to w żartach do niego że przecież baranem jest że do pracy przyjechał. Człowiek z znacznym problemem psychicznym jego twarz wyglada cały czas tak samo czy sie cieszy czy śmieje.

Rafał
@były rcownik

No Ruski niby wielki Pan socjolog. (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora).SZOK BRUD SMRÓD KATASTROFA. tak naprawdę kostia (usunięte przez administratora)dla takich jak on to odrazu na krzesełko(usunięte przez administratora). firma agero to banda (usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam. Jak ktoś ma biedę to niech puszki w Polsce zbiera albo tynk wpierdala bo z tamtad już może nie wrócić.

@Rafał

ale ci zalazł za skórę, musiałeś coś nawywijać, byłem tam i problemów nie było. Teraz jeżdżę na inny hotel bo pracuje na innej Stelli. Jestem zadowolony.

Artur Krzyski
@Rafał

Zgadzam sie z Tobą. AGERO TO AGENCJA PRACY DLA DESPERATÓW

Jak wygląda ścieżka kariery w Ets Sp.z o. o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Mariusz

Omijaj tą agencje piszesz o awansie? Prędzej o bankrództwie Robisz na ruskich darmozjadów a oni Cię jeszcze okradają nawet potrafią do pokoju ci wejść jak jesteś w pracy to są koordynatorzy daj spokój z tą agencją.

@Mariusz

byłem tam i do pokoju nikt mi nie wchodził, reagowali jak była impreza, za głośno bądź coś się innego działo. Swoje pieniądze dostałem więc tu było ok i się nie zgadzam z tobą. A co do awansu....pracownik magazynu czy fizyczni...może kiedyś ktoś..

Bartosz

nikt mnie nie okradł, bzdury piszesz. Moje wynagrodzenie się zgadzało. A morderstwa....zalecam zmniejszyć oglądanie kryminałów i filmów sensacyjnych;)

@Bartosz

Widze że mało wiesz o tej firmie już było kilka zabujst po pijaku na hotelu a im na rękę zatrudnić alkocholika bo łatwo go (usunięte przez administratora)większości tam pracują alkocholicy i zdesperowani ludzie a piszesz bzdury że wszystko że tak pięknie ciekawe ile ci płacą za dobrą opinię bo kiedyś też płacili

@Mariusz

bez sensu dyskusja, ile osób tyle opinii, jak ktoś chce zarobić to zarabia. Pozdrawiam

@Bartosz

Tylko o to chodzi że tam nie zarabiasz żeby coś przywieź do Polski to musisz biednie żyć np. na chlebie ze smalcem szkoda gadać życie zmarnowane w tej agencji.

Pros

Ścieżka kariery jest banalna ..Ja po miesiącu pracy dostałem awans i chwilę później zrobili mnie kierownikiem DPD...teraz tylko idę do roboty do biura pograc w gierki na laptopie firmowym..i spoko robota..czasem muszę coś podpisać nawet tego nie czytam bo nie obchodzi mnie to ????Ważne że co miesiąc 7 tys euro polecam...super zakwaterowanie w hotelu Bunde w Hannowerze

@Pros

Weź nie żartuj teraz to Mnie rozbawiles ????tam traktują łudzi jak bydło nawet kierownik dostał od pracownika w pysk bo powiedział mu ty świnio Polska a tak ładnie o tej agencji piszą tylko koordynatorzy. A zarobki 700 a 800 euro miesięcznie teraz to Cię z zarobkami poniosło ???? Panie Koordynatorze

Cwelik
@Mariusz

Pan Pros ma rację ja również w Hanowerze w Bunde w hotelu jestem i pracuje .ale pracuje dopiero 2 miesiące i po 3 miesiącach mam w biurze siedzieć i kamery przeglądać jak ciec..nie będę miał 7 tys ale 3 tys euro a zakwaterowanie 1 osobowe obiady sprzątaczka.a w weekend wiadomo (usunięte przez administratora) i dragi..agencja 6/5 polecam

Szymon S.

Witam serdecznie!Jestem pracownikiem agencji od 2 lat..Od 10 października zostaje kordynatorem.Czytajac komentarze tutaj wyżej powiem szczerze że częściowo się zgadzam.Pisze tu gdyż zwalnia się 10 miejsc okolice Berlina praca w DPD...prosta robota bez języka pomoc w organizacji dojazdu zakwaterowanie 1 osobowe..dojazd do pracy autem swoim lub służbowym w przypadku swojego auta ekstra kasa plus bonus..umowa wszystko organizowane przed wyjazdem lekarz wszystko oddaje pracodawca..również jak ktoś niema samochodu opłacamy busa na nasz koszt za którego państwo nie płacicie jak przepracuje cię miesiąc .Niestety oferta pojawiła się teraz i jest limit jak pisałem 10 miejsc..Jeśli chodzi o zarobki na początek około 1700 euro..pewne godziny minimum 50 max 70..po 3 miesiącach stawka wzrasta..Proszę o kontakt tylko osoby zainteresowane wszystko powiem co i jak można dzwonić do rekrutacji lub do mnie..Jestem teraz na bieżąco i mam 3 lokalizację do zaoferowania..tylko poważne oferty gdyż czas to pieniądz i zapraszam do kontaktu proszę w godzinach około 9 10 lub po 17 ..oto mój nr telefonu 503713355 kordynator Szymon

@Cwelik

Byłem pracowałem i zarobki są 800 euro miesięcznie do 1000 Max i nie róbcie ludziom wody z mózgu jakim trzeba być człowiekiem by namawiać ludzi do tragicznej Agencji z tragicznymi warunkami mieszkaniowymi

@Szymon S.

to jakaś bzdura, ktoś odebrał numer i nie wie o co chodzi, nikogo nie szuka. Nawet nie wie o co chodzi

Rafał

Jaki awans chyba nie to biuro

Bylapracownica

Według mnie okej. Wszystko zależy po co tam jedziesz jeśli zarobic pieniądze to szefostwo jest wypłacalne po 12 tygodniach dostałam premie. Wracałam kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Oczywiście jeśli chodzi o Rastatt i Karshrule. Jeśli chodzi o ludzi na hotelu trzeba uzbroić się w cierpliwość i po prostu się nie dać. Tyle w temacie. Osobiście polecam

@Bylapracownica

Akurat co chodzi o (usunięte przez administratora)i karshrule to najbardziej trza uważać na koordynatorów(usunięte przez administratora) bo to (usunięte przez administratora) i darmozjady mało przywieziesz a najwięcej z twoich pieniędzy im zostaje w kieszeni co ci (usunięte przez administratora)a co chodzi o pracowników to raczej oni przyjmują zazwyczaj (usunięte przez administratora)i zdesperowanych alkocholikow bo oni dadzą się (usunięte przez administratora) a o to im chodzi.W tej agencji zarobić nie idzie szkoda słów na ETS

@Mariusz

w którym roku ty byłeś na Rastatt?, tacy koordynatorzy dawno..... dawno temu byli. Hotel teraz prowadzi całkiem ktoś inny, więc nie wypisuj jakiś zamierzchłych dziejów. Sam tam pracowałem nie raz, jestem osobą spokojną więc nigdy żadnych zatargów nie miałem, a co do wypłaty to za wszystkie przepracowane godziny dostałem.

@Andrzej

Ok dostałeś ale jakie pieniądze, może pochwal się stawką godzinową więcej w Polsce zarobisz

@Mariusz

dostałem tyle ile miałem na umowie o pracę, nie narzekam. Pewnie, ze w Polsce na konkretnych stanowiskach zarabiają lepiej, ale to tylko zwykła praca fizyczna....nie zapominaj. Nawet niemieckiego nie znam.

Przemek496
@Bylapracownica

Czy jest internet w hotelach i czy można się dogadać aby na konto były pieniądze?

Jacek28

Jadę na magazyn opon, już kiedyś tam byłem. Fajna męska robota....polecam!!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Ets Sp.z o. o.?

Governor

Umowe dostaniesz ale fakt jest taki ze ta umowa ci sie do niczego nie liczynic kompletne dno..Pracuje przez inna agencje i normalnie mam wszystko skladki itd a w ets lipa jedno wielkie guwno

Mateuszzz
@Governor

nie zgadzam się, dostaje niemiecką umowę o pracę, są odprowadzane składki emerytalne, podatek i ubezpieczenie. Znajomy pracował tu do emerytury i ma płaconą też niemiecką. Rozliczyłem pity i dostałem zwrot, ale trzeba sobie samemu tego pilnować, tak samo jak w Polsce. W biurze trzeba zgłosić, że chcesz pit, ściągają go od niemieckiego Pracodawcy i przyślą ci pocztą. Proste.

Agata85

hejka, byłam dwa razy, za każdym razem podpisywałam w Niemczech umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą. Jest ona napisana w dwóch językach (polski i niemiecki). Najkrótszy okres na który się wyjeżdża do pracy to 4 tygodnie, ale przeważnie większość zjeżdża na krótki urlop po 9 lub 12 tygodniach pracy. Umowę można sobie przedłużać na miejscu. Pozdrawiam. Agata

as
@Governor

skarbowka niemiecka wyssla numer podatkowy

Governor
@Mateuszzz

Składki to ty możesz se odprowadzić ale w domu..serio trzeba zgłosić że chcesz pit?Cymbale to jest ich obowiązek weź nie kompromituj się bo się naczytasz głupot ...twój znajomy pracował do emerytury brah?a co tam robił (usunięte przez administratora) dawał czy jak?idziesz w jego ślady? No spoczko ????

Zen

Bestie w owczych skórach za6,50euro 25zł więcej nerwów niż klawisze w więzienia mają jeździć z dòrniami to nie sztuka atmosfera dramat chyba że ktoś lubi fermęt zgnicie nerwy stres wysiłek lepiej iść do więzienia to to jest Piłat 25zł na godzinę chęci do pracy niknom w takim systemie otoczeniu jak ktoś jest normalny człowiek to z daleka od tych dobrodzieji (usunięte przez administratora) na stołkach tania siła robocza trzeba język a nie tak jak piszą że nie to wtedy jest loteria i często nie zaczniesz pracy zresztą to nie godna zaufania firma to ludojady oni zgarnąć zgarną swoje pieniądze a Ty zobaczysz jak się podejmiesz z nimi do pracy pośrednictwo dramatyczne losy rodzinne oni też mieli ci co tam pracują ja osobiście chciałbym ich mieć na uwadze i wynająć im mieszkanie i załatwić im wszystko co trzeba oj nie daj Boże żeby tak było pedofile i tyle specyficzna patologia tej firmy

janek
@Zen

nie wiem o czym piszesz, totalne poplątanie z pomieszaniem. Co ty człowieku piłeś? pracuje juz od lat i jakoś nie zauważyłem nic z tych twoich opisów. A może majaczysz ;) kase dostaje, ludzie w pracy zapierdzielaja i jakos nikt nie ma czasu na głupoty.

Jaro
@Zen

Dokładnie tak tam jest. Pracowałem w tej firmie i to nie jeden wyjazd. To co tam po przyjeździe zobaczyłem nie da się nawet opisać.

Tommy
@janek

Witam kolega ma absolutną rację byłem nie dawno zjechałem pobici,pluskwy jedzą żywcem tragedia miesiąc czekam za kasa i cisza

AnkaZabrze
@Tommy

z tego co pamiętam to płacą na miejscu przed zjazdem do Polski, tylko te osoby które zerwały umowę i miały nieplanowany zjazd dostają rozliczenie w biurze w Polsce....więc zależy kiedy zjechałeś. Ja zjechałam planowo i nie czekałam na kasę. W Polsce jak olejesz pracę to też czekasz na przelew, aż księgowość pozamyka miesiąc i robi wypłaty....... żadna nowość;)

@Zen

Swieta prawda a koordynatorzy to (usunięte przez administratora) i darmozjady

@Tommy

Zgadzam się ta Agencja to poraszka większość alkocholikow i (usunięte przez administratora)

Ziomek

jade po długiej przerwie, mialem fuche w Polsce, ale nadjeżdzam ;) teskniłem (usunięte przez administratora)moje.

Depresja lobo

Tragedia hostel do ćpania w zaszczykach koka picie ćpania to tak dodatkowe koszty poniesiesz z własnej kieszeni to kobierzyn w pracy traktuję się nowych jak fala traktowała w wojsku dramat 6 ,50 euro bez diety dopiero po tygodniu może ktoś się zjawi chore bydlę z tej firmy pośrednictwo kto im ufa to tak jak z księdzem masakra 25zł arbait po prostu (usunięte przez administratora) cwaniaczki (usunięte przez administratora) z instynktem to prowadzą są lepsze oferty z dietą od 20 do 30 euro

psycholog85
@Depresja lobo

nick się zgadza...prawdziwa depresja, bydła to na łąkach, pan psycholog/psychiatra ci wszystko spokojnie wyjaśni, nie martw się, to się leczy.

Dzien dobry muj masz jechal do niemiec z firmy etes z raciborza zeby zarobic pieniadze na mieszkanie ale dnia 3.04.2021 zostal pobity wniemczech przes czterech chlopakuw tak go pobili ze jego stan byl bardzo cieszki bo mial przebite puco i penkietom sledzione dzienki mojej szybkiej interwenci muj maz przezyl ale co stego jak szef wogule tym sie nie zainteresowal mnial to wszystko gdzies teras muj maz ma wbuzi platyne po dwama pachami ma blizny ma po drenach tak firma etesy traktuje ludzi majom to wszystko (usunięte przez administratora)nawet sie czlowiekiem nie interesujom

Alexander
@Ania

Czy pani napewno wie dlaczego zaistniałą ta sytuacja?mąż zastał "pobity,"jaki był powód?

xjeziorekx
@Ania

Z całym szacunkiem,ale tego się czytać nie da...same błędy w pisowni ????‍♀️????‍♀️????‍♀️

Jaro

Mam pytanie czy w Neudstat są jeszcze dziewczyny co zaspokajają mężczyzn. Jak jeździłem to były??? Proszę o odp.

Arek
@Jaro

takie są w każdym mieście ;) szukaj w domach z czerwonym światłem ;) domy uciech są wszędzie popularne, może i ciebie zaspokoją

Zbynio
@Arek

W Kaiserslautern jest taki dom z 50 metrów od hotelu wiem bo jeździłem tam. Polacy jak się nawalili w weekend to poszli tylko popatrzeć ledwo stojąc na nogach podejrzewam że większość z nich tego nie pamięta że byli pocałować klamkę. Taka patologia.

xjeziorekx
@Jaro

Zacznijmy może od tego,że Neustadt jak już:) Chcesz dziewczyn, które zaspokoją mężczyzn to wybierz się do (usunięte przez administratora)

MyBytom

byłem tam z kumplem, autobus darmowy był, hotele pracownicze były, praca była, zaliczki co poniedziałek były, kasę w euro dostaliśmy, dużo młodych ludzi tam pracuje....tyle w temacie.

Blondbeauty90

sprawdziłam, praca jest, zaliczki i hotele pracownicze są, za darmo jeździmy busami do pracy. Zostaje do września, bo załapie się na premię a potem na wakacje. Pozdro

Max

jakie są stawki ?

Roberto
@Max

skontaktuj się z biurem ETS, tam uzyskasz dokładne informacje. Zależy od stanowiska, długości pobytu, są premie wakacyjne.

Tajemniczy

A czy ktoś mi jeszcze coś powie o biurze pośrednictwa pracy ETS RACIBURZ CZY ZMIENIŁY SIĘ TAM CHOĆBY WARUNKI MIESZKALNE I PLACOWE

Zadowolona
@Tajemniczy

z tego co wiem to biuro ETS w Raciborzu jest na Drzymały 4, o warunki płacowe dzwon do nich bezpośrednio, zawsze mają premie, też wakacyjne. Pytaj u źródła. Ja pracuje po 12 tyg. nie płace za przejazdy i dostaje premie. Nasz hotel był ostatnio malowany.

Adi80

z tego co widzę to większość z was tylko narzeka, a kto do nas przyjeżdża to mu się robić nie chce. Za co mają zapłacić za picie i awanturowanie się po nocach. Ludzie ogarnijcie się, na wypłatę trzeba zarobić a jak wam się nie chce pracować, to w domu zostańcie. Dajcie nam spokojnie pracować i żyć.

Maniek88

byłem dwa razy, za tydzień mam kolejny wyjazd. Krótkie wakacje w PL i wracam do pracy. Pracuje jako lader, jak dla mnie jest ok!

Zostaw merytoryczną opinię o Ets Sp.z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Ets Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ets Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ets Sp.z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 23 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ets Sp.z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ets Sp.z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ets Sp.z o. o.