Hotel “Meduza”

Mielno

Opinie o Hotel “Meduza”

miot

na pewno :) Meduza działa w Mielnie, a tam zapotrzebowanie jest ogromne na pracowników gastronomii :)

Magdalena

Ja się kompletnie nie zgadzam z tą opinią . Właśnie kończę pobyt w tym hotelu i powiem szczerze jestem mile zaskoczona. Przemiła obsługa , piękne wnętrze i jedzenie..........po prostu bajka . Szef kuchni to mistrz świata tak przyrządzonego łososia w kilku odsłonach nie spotkałam nigdzie . Zatem polecam pobyt w tym miejscu bo warto :)

grupon

Hotel Meduza wystawił ofertę na gruponie,miłe zaskoczenie!Obsługa uprzejma, kompetentna.Może faktycznie coś było z klamką w drzwiach,ale to jest mały szczegół.Sam hotel pięknie położony nad samym morzem.Bardzo ładny basen.Ale najważniejsze że ludzie tam pracujący dają całe swoje serce,żeby nam było miło!!!! A jedzenie w restauracji bajeczne.... szacunek dla szefa kuchni.!!! Bardzo dziękujemy za pobyt!!! Wszystkim polecam!

Ala

Hotel wymagajacy remontu i dużych nakładów. Stąd decyzja o sprzedaży. Ostatni raz tam wypoczywaliśmy.Obsługa niemiła.Kelnerzy dobrani przypadkowo.Gdzie ta obsługa z tamtych lat w kamizelkach i muszkach.Recepcjonistki nie znają słowa dzień dobry,dziękuję,proszę. Pokojówki to osoby z wschodniej ściany,dla których wszystko jest czyste.Zastanawiam się na jakich zasadach właściciele myślą o sprzedaży za taką cenę,obniżając standard wypoczynku i obsługi.Kupujący to musi być naiwniak,lokować kasę w upadający interes.A upadający napewno.Słyszeliśmy z mężem rozmowę pracowników o zaleganiu z wypłatą wynagrodzenia.Wtedy zrozumieliśmy gdzie jesteśmy i dlaczego taki poziom obsługi.Najtańsza siła robocza to wynik poziomu jaki ma miejsce w Meduzie. Więcej nie przyjedziemy,chociaż przyzwyczjenie,wiek powodował że wracaliśmy w to miejsce.

nik

Po roku jest dokładnie tak, jak napisał poprzednik. Nikt tam nie wypocznie. Spokój zaczyna się dopiero ok. 6 rano. Pokoje to klitki. Np. w 17 klaustrofobia murowana, w dodatku nie ma okna na świat, a za drzwiami patio, w którym ludzie siedzą, gadają, piją. Klamki w drzwiach to jeszcze inna historia. W pokoju 26, przy otwieraniu można sobie połamać palce. Nigdy więcej za taką kasę. 190 zł za klitkę bez okna. 430 za dwuosobowy z dostawką dla pięciolatka.

nieznany

( usunięte przez administratora ) !!! Co wy ludzie tam jeszcze robicie?! Czasy ( usunięte przez administratora ) sie już dawno skończyły. Niech ( usunięte przez administratora ) od siebie!!!

W 100% popieram opinię o ( usunięte przez administratora ) najlepiej jakby człowiek ( usunięte przez administratora ) za darmo i jeszcze za to dziękował. ( usunięte przez administratora ) już dawno skończyły to dla informacji Państwa ( usunięte przez administratora )

obserwator

do PRAWDY , jak cię zwolnili za brak umiętności , nieprefesjonalność, panikarstwo i ogólną głupotę to twój problem.Nie musisz pluć jadem dookoła.SKOŃCZENIE PŁATNYCH STUDIÓW NIE OZNACZA, ŻE ZWIĘKSZYŁ CI SIĘ ILORAZ INTELIGENCJI. .

Marco Polo - 2010-08-31 09:32:15Spedzilem w Zgadzam sie z przedmowca w 100% .Spedzilam w Meduzie w tym roku tydzien czasu razem z moim mezem,dzieckiem i moimi Rodzicami.Nie moge powiedziec ze to stracony czas i pieniadze ale to byly to ostatnie moje wakacje nad Polskim morzem.Uwazam ze za takie pieniadze spedzajac urlop za granica czlowiek spotkac sie tylko moze z ciagle usmiechnieta ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Hotel “Meduza” - Mielno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel “Meduza”