Stanley Black&Decker Polska
counter
2 20 54 5 1

Mało która firma w trudnych czasach,daje ludziom podwyżki, Stanley dał !!! Mimo kryzysu, mimo niepewnej przyszłości firma się postarała.

Tak6Nie3
Nowy

Jakie są zarobki w tej firmie w Gliwicach jako magazynier?

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w Stanley Black&Decker Polska? Spoko traktują ludzi?

Dobra Rada Nowy wpis
@Pytanie

Ja na Twoim miejscu nie pchałabym się tam.Praca jak praca ale uwaga jest zwracana w szczególności na normy, tzn produktywność. I mimo że nie jest to jakiś problem do zrobienia. To najlepiej jest tam nie mieć swojego zdania i tylko przytakiwać. Bo jeśli masz swoje zdanie to nie będziesz miał tam ciekawie. Wiem co mówię, nie byłam tam chwilę ale kilka lat i żałuje. Powodzenia

Były Lider

Pracowałem 10 lat ale uciekłem zarabiałem jako lider 3200 na rękę .Môwili mi że mam szanse na awans na kierownika olałem firmę a po za tym coś jakby się skończyło nie ma to co było kiedyś do Alberta Heina idę może wrôcę tu kiedyś ale na innych warunkach .

Jakub
@Były Lider

Dziesięć lat to długi staż pracy. Czy pensję, o której piszesz można było podwyższyć premiami lub ekstra zapłatą za nadgodziny? Wyjaśnij czemu zdecydowałeś się na zmianę pracy, mimo, że miałeś szansę na awans, a co za tym idzie pewnie podwyżkę.

Tak1Nie
Ciekawa Nowy wpis
@Były Lider

Bardzo ciekawe to że pracowałeś w firmie 10 lat i odszedłeś i to jeszcze z funkcji lidera. Ten magazyn ma 10 lat a liderzy się tu od wielu lat nie zmienili. Albo pomyłka z firmą albo z lokalizacją. Trochę już tu robię więc wątpię aby ta opinia była prawdziwa

Nowy

Jakie są zarobki w tej firmie w Gliwicach jako magazynier?

@Nowy

2700zł brutto jako pracownik pakowania, i 3200zł brutto jako wózkowy. Premii miesięcznych nie ma, są kwartalne jeśli dostanie się ocenę A. Dla chętnych nadgodziny, pracujące soboty.

@Nowy

2395.75 jak masz uprawnienia na wózki na rękę ale nie polecam patologiczna firma pełno tam konfidentów .

@Wojtek

2295.75 sory pomyłka mi się wkradła.

Wazelina Nowy wpis

3100 magazynier 3500 załadunkowy

TakNie

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Stanley Black&Decker Polska?

@Pytanie

Nie. Co 3msc premia frekwencyjna, na święta są paczki z rzeczami z SBD, uszkodzone, brakujące części do czegoś. Ogólnie premii brak.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak6Nie3
pikus
@Pracownik

Dała podwyżki, ale i zwolnili pracownika..

Tak1Nie
Anonim
@pikus

I to nie jednego już

Tak2Nie

Czy Stanley Black&Decker Polska organizuje staże dla studentów?

pikus
@Pytanie

Nie. Możesz sobie tylko przyjść na zlecenie popakować.

Ziom

Kierownictwo powinno zastanowić się nad swoimi pracownikami, bo są głupi i nieodpowiedzialni. Przecież tam np. 1os nieogarnia exporu, źle układa towar w paletach. 2os zabiera co popadnie na exporcie i zabiera prace nam z pierwszego stołu. 3os nie panuje nad zleceniem i trzeba później otwierać palety i liczyć towar na nowo a i tak nie zamykają się dane rzeczy. 4os za to chciałaby sama pracować i my musimy pracowac sami a ta ze zlecenia tylko by skanowała i nic nie robiła. Ten starszy facet? Ruchy ma jak żółw, ja się dziwie że takie osoby pracują na magazynie. Gdyby nie zlecenie ten export by upadł.

Tak3Nie2
Władek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jakie są wymagania?

keram
@Władek

Obecnie poszukiwane są osoby z uprawnieniami udt na wózek widłowy, dwie zmiany od poniedziałku do piątku, umowa o pracę 3400 zł brutto i premie.

@keram

3400zł? niby na jakim stanowisku? 2700zł - pakowanie, 3200zł - wózkowy i załadunkowi. A premie to mogą sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić.

Lol
@nikt

Prawda

Głos wielu pracowników

Z roku na rok jest coraz gorzej, każdy obszar mocno kuleje. Na przestrzeni 10 lat ogromny wzrost aktywności, a powierzchnia wciąż ta sama, przez mam wrażenie odtwórcze wykonywanie pracy przez liderów jest wieczny brak miejsca, nie słuchają co się do nich mówi i jakie uwagi się zgłasza, zgniot przy stolach do pakowania, pozorne przestrzeganie BHP i zasad, jak przewieziesz paletę za ciężka paleciakiem to dostaniesz upomnie,(usunięte przez administratora)a czytając politykę magazynu słychać jak ją to męczy i dla niej to tylko odczytany tekst, pracownik w tej firmie stał się złem koniecznym. Z firmy odeszli wszyscy kierownicy którzy współtworzyli ten magazyn od dawna,(usunięte przez administratora) Pracy jak wszedzie jest dużo i jest ciśnienie na szybciej szybciej... Niektórzy z racji na koneksje rodzinne czy też sympatię są faworyzowani, wyniki i reklamacje są zakłamywane przez TL pakowania, którzy się nawet z tym nie kryją bo nikt się nie odezwie bo nie chce mieć później najgorszej roboty i słuchać docinek oraz być ciągle kontrolowanym. Jeśli będziesz próbować wyrazić swoje zdanie i będzie ono kierownikowi nie na rękę liderzy szybko cie spacyfikują. (usunięte przez administratora)Umie tylko dzielić, a nie łączyć, każdy z nas ma naturalna potrzebę poczucia przynależności oraz zwykłej potrzeby czucia się potrzebnym, a w kółko jak mantrę słyszy się że nie ma ludzi niezastąpionych i nikt nikogo tu na siłę nie trzyma. Imprezy integracyjne nie cieszą się już takim powodzeniem jak w latach poprzednich. Liderzy na pakowaniu pozwalają sobie na zdecydowanie za dużo,(usunięte przez administratora). Specjalisci jak specjaliści zajęci swoimi obowiązkami, w zależności od dnia ale raczej chętnie pomagają i mam wrażenie że wiedzę procesową mają większą niż liderzy. Tak pracuje nadal, przyzwyczajenie i wypracowana przez lata stawka tylko to powoduje że nadal tu jestem. Gdyby nie to że trawa u sąsiada zawsze wydaje się być bardziej zielona to już by mnie tutaj nie było z powodu bardzo ciężkiej i negatywnej atmosfery (usunięte przez administratora)

Tak4Nie5
Były Lider
Użytkownicy czekają na odpowiedź 284 dni.

Głôwny powôd wyjazdu żona chciała do Holandii mamy po 30l at i planujemy dziecko albo 2 Dom nowy ,Po za pracowowe zawsze myślałem o pracy zagranicą .

Czesiek

Czy to prawda albo plotki że głupie pytania zadawają na rozmowach słyszałem takie plotki jutro mam rozmowę ,czego się spodziewać ?albo lepiej do NGK od razu bo tam ponoć każdego biorą jak w Tenneco a Plastic Omnium ps a może Amazon ?

TakNie

Niestety opinie o firmie piszą osoby, które myślą, że do pracy idzie się odpoczywać, a nie pracować. Czasami podział pracy nie jest sprawiedliwy, ale w której firmie wszystko jest idealne? Większość pracowników zawsze unikało tam pracy. Stawka nie powala, ale jest rynek pracowniczy więc osoby, które tak narzekają niech szukają lepszego stanowiska w innej firmie!;)

Tak5Nie
Wierny Stanleyowiec

Dziecinne zachowanie całej kadry zarządzającej z Napoleonem na czele. Traktowanie ludzi jak w przedszkolu i jak śmierdzące (usunięte przez administratora) Team liderzy przestrzegający zasad i BHP tylko gdy jest im to na rękę. Kierownik, który rządzi całą firmą chociaż teoretycznie odpowiedzialny jest za jeden dział. (usunięte przez administratora) Team Liderka M. Ma za duże mniemanie o sobie, uważa że motywuje pracowników, a jest odwrotnie, wręcz doprowadza do tego że pracuje się wolniej, na złość. Team leaderzy powinni dawać przykład jak pracować a na oczach pracowników łamią wiele zasad po czym wpisują błędy gdy ktoś zrobi to samo. Kierownik gani za zbyt częste chwalenie pracowników, potrafi znaleźć problem tam gdzie go nie ma. Zbyt duże oczekiwania za psie pieniądze. Robienie na złość pracownikom. W firme liczą się tylko ludzie którym śmierdzą języki od lizania ... wyżej wymienionemu kierownikowi. Nie polecam.

Tak5Nie3
Aw

Nie polecam tej firmy! Niskie zarobki, duże wymagania! Kierownicy urwani z choinki! Duże zależności rodzinne. Swoi trzymia że swoimi. Dużo niesprawiedliwosci. Niby mają normę sa8000 i inne , alw chyba typko na papierze! Praca przez agencje to masakra!

Tak5Nie3
Gragra

Firma jest zarządzana przez kierownictwo. Atmosfera okropna. Ciągle się ktoś zwalnia. Duże wymagania za śmieszna kasę. Ludzie na magazynie fajni, ale są też pozoranci.

Tak2Nie2
D.D

Niestety najgorsza firma w jakiej pracowałem, niestety też przez agencję. Mogliby inaczej traktować pracownika, a nie jak pracujesz tydzień i od razu wszyscy wymagają byś wszystko wiedział. Tragiczne moim zdaniem zarządzaniem pracownikami.

Tak2Nie1
wkurzony/a

Niestety w firmie coraz gorzej, za mała powierzchnia magazynu i ilość pracowników by robić tyle zamówień ile CS zatwierdza.. Powinni pomyśleć o innym sposobie motywowania pracownika, a nie tylko premia frekwencyjna jeszcze za 3msc. Odchodzi SA8000 i co? Będą zmuszać pracowników do nadgodzin ? Tak samo Ewa.. co to wgl jest za TL, nic od niej nie można się dowiedzieć, nic nie wie, a najlepiej jak całe 8h siedzi za komputerem lub rozmawia ze specjalistką... powinni inaczej zorganizować pracę, lub zrobić "przemeblowanie" w firmie. Nie mówiąc już u układach i pracy rodzinnej czyli Pani L. i Pan J. Pani L. ze wszystkim ma problemy, coś nie pasuje od razu musi się wygadać specjaliście, spędza tam sporo czasu a TL czy kierownik nic z tym nie zrobią. Czuje się tam najważniejsza. Atmosfera na dziale exportu jest tragiczna. Ona myśli że może wszystko i tego nie widzi a reszta już magazynu ma jej dosć. Zawsze się dokleja do pickingu, bo niestety musimy ją tolerować bo Pan J. się na nas wkurzy. Choćby pracownik zapierdzielał za dwóch to i tak jest niedoceniony.

Tak7Nie1
Grzesiek

Czy można dostać się tu bez pośrednictwa agencji?

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 423 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Stanley Black&Decker Polska?

Tak1Nie2
nieznana

tragedia ja robie tam krotko przez agencje oczywiscie i powiem tak ze zero organizacji zero toleracji dla nas cza se szukac roboty samemu jak tak mozna etatowcy zapierdzielaja jakby robili akord dla mnie to jakas porazka dziwna robota pierwszy raz z takim czyms sie spotkalam ja mam zamiar tylko do konca roku tam siedziec kierownicy i liderzy to wielka pomylka

Helena
@nieznana

A na jakim stanowisku pracujesz? Może organizacja pracy zależy od działu, warto zgłaszać swoje zastrzeżenia kadrze zarządzającej. Co masz na myśli pisząc, że samemu trzeba szukać sobie pracy? Nie ma w umowie zakresu obowiązków?

@nieznana

Dokładnie liderzy to pomyłka i kierownicy

Zostaw merytoryczną opinię o Stanley Black&Decker Polska - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Stanley Black&Decker Polska