StanleyBlack&Decker

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 13 ocen.

StanleyBlack&Decker
3 13

Opinie o StanleyBlack&Decker

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie StanleyBlack&Decker

Administrator

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w StanleyBlack&Decker? Podzielcie się tymi informacjami.

ela hela

Brak możliwości rozwoju. Brak szkoleń. Brak pomysłu firmy i managerów na pracowników. Managerowie dbają głównie o siebie. Podwyżki rzędu 3% co roku, nie więcej, bo nigdy nie ma na to środków, do tego nierówne płace kobiety vs mężczyźni. Nie płacą za nadgodziny, ale jeśli jest praca to trzeba ją wykonać, nie bacząc na nadgodziny. Socjal przyzwoity – duży plus za ubezpieczenie grupowe.

ela hela
@A. 29.03.2018 21:08

@A. W takim dziale, gdzie za nadgodziny nigdy nie dostałam ani grosza. Nikt oczekuje od firmy bycia sanatorium, ale po prostu bycia fair. Nie wypowiadałam się w temacie ilości pracy, w końcu to praca, tylko w temacie firmy jako całości i podejścia "góry" do szeregowych pracowników. Każdy ma swoje zdanie. Moje jest takie jak powyżej.

Administrator

Co teraz dzieje się w tym momencie w StanleyBlack&Decker? Ostatni post zamieszczony został 9 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Romek

Ma ktoś jakieś info jak zarabiają handlowcy, jakie auta firmowe i czy można korzystać po pracy? Będę wdzięczny za info :-)

I am a polish boyfriend yes yes yes I am

Bardzo dużo studentów. (usunięte przez administratora) Podwyżki raz do roku max 4%, jedynie jak ktoś rzuci wypowiedzenie, to wtedy się reflektują, że dają za mało. Praca 8h i do domu, nadgodziny do odbioru. Atmosfera w teamach luźna i niezobowiązująca. Nie ma dress codu. Multisport lub bilety do kina+ luxmed w standardzie, Generali dodatkowo płatne. Woda, kawa, herbata do picia, jabłka co tydzień, co kwartał wyjście teamowe do restauracji, czasami są też większe imprezy integracyjne. Lokalizacja ok, chociaż mogłoby być więcej miejsc parkingowych, bo czasami nie ma gdzie parkować. Generalnie nie jest źle, ale praca raczej na początek niż na rozwój kariery.

zainteresowany

Jak dla mnie duża ilość studentów to powód nad rozważeniem czy warto w takim miejscu pracować. Dlaczego? Pracodawca przyzwyczajony do 'śmieciówek', niskich stawek itd. Jestem co prawda zainteresowany pracą tam, ale mam ponad 10 lat doświadczenia zawodowego i już kilka razy musiałem odejść z pracy ponieważ byłem za drogi w porównaniu do studenta. Ale widzę że mają parę ogłoszeń - jak się odezwą to spróbuję :-)

pepe

Świetna atmosfera, duże możliwości rozwoju i awansu bo firma bardzo szybko rośnie, zróżnicowane obowiązki i odpowiednia ilość pracy (mało nadgodzin, zawsze wszystkie są rozliczone). Fajne miejsce do pracy gdzie człowiek nie padnie na zawał ze stresu po kilku latach.

Roxy

Zdecydowanym plusem firmy jest atmosfera: ludzie są świetni, sympatyczni, mili i serdeczni. Z przyjemnością chodzi się do pracy. Bardzo dużo studentów. Praca wymagająca ale przyjemna. Raz w tygodniu są jabłka :) nie trzeba siedzieć po godzinach.Wszelkie problemy rozwiązywane są bardzo szybko, ludzie chętnie ze sobą współpracują.

była księgowa

Korpo jak korpo. Stawki 30% niższe niż gdziekolwiek indziej. Jedyny plus to, że zatrudniają bez doświadczenia i można po roku - dwóch przejść do innej firmy (gwarantowana podwyżka min 30% - ja tak miałam). Duża rotacja (całe działy odchodzą) przez co mało jest doświadczonych ludzi. Godne polecenia tylko dla osób na studiach albo tuż po - jeśli ktoś już pracował w innej firmie to należy omijać z daleka. Praca w święta i czasem soboty (jeśli centrala w USA pracuje to Warszawa też). Szkolenia i kursy - żadne. Podwyżki - raz do roku 4 % brutto (nie liczyć na więcej). Rozwój - nawet ok, pracuje się na wielu systemach, można podszkolić angielski w codziennej komunikacji (ale to chyba w każdej firmie).

Zostaw opinię o StanleyBlack&Decker - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie StanleyBlack&Decker