eba

Krosno

Opinie o eba

chudy

ja robię przy pakowaniu i wieszaniu czesci na malarni. prosta robota. chyba najprostsza w firmie. kasa zależy odtego ile godzin wyrobię i ile nocek było. ale tak srednio to dostaje od 1700 w gore. nie narzekam- za taka prosta prace jest dobry pieniadz, nie trzeba sie meczyc.

Julita

@Pracownik miesiąca, dwa miesiące twoim zdaniem to dosyć dużo by się wdrożyć i poznać specyfikę pracy? Firma bezpośrednio nie zatrudnia pracowników tylko poprzez agencję? Agencja na jaki czas daje umowy?

Pracownik miesiąca
@Julita 23.07.2017 17:13

@Julita - zależy od stanowiska, nie mówię o całkowitej samodzielności po dwóch miesiącach, ale o wstępnej ocenie czy się ktoś nadaje czy nie. To zależy od stanowiska- są i takie gdzie po dwóch tygodniach już wiadomo czy praca idzie ok czy nie. Z tego co wiem to nie tylko agencja, są też umowy od razu pod firmę, wszystko zależy od stanowiska i doświadczenia. A umowę z agencją dostałem na pół roku, tyle dobrze że nie jak indziej, że co miesiąc mowy papier.

kos!
@Pracownik miesiąca 24.07.2017 08:49

ile można zarobic na rekę na początek?

Pracownik miesiąca

Byłem na rozmowie i się okazuje za praca na umowa zlecenia przez okres do 2 miesięcy a potem praca przez agencje . To jest to szanowanie pracownika . To są żarty z ludzi i plucie im w twarz

motorman
@Pracownik miesiąca 17.03.2017 13:49

Chyba byliśmy na tym samym spotkaniu, ale mam wrażenie że obaj słyszeliśmy coś innego. Fakt umowa zlecenia do 2ms- firma sprawdza nas czy się nadajemy ale też my, czy nam robota odpowiada, trzeba sie nauczyć co i jak robić. A potem agencja formalnie, ale umowa ze wszystkimi dodatkami i składkami jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio przez Ebę- więc nie wiem co Ci się nie spodobało? Stawka? Jasne mogła by być większa, kto by nie chciał dużo zarabiać. Ale się nie oszukujmy, za prostą robotę to i prosty pieniądz.

ślusarz

Firma szybko rozwijająca się. Młody prezes dba bardzo o pracowników. Fajna atmosfera w pracy. Bardzo dobre zarobki.

mmi

Mam wrażenie, że całkiem spoko sprawa z tym eba jest i nie wiem jak się tutaj dostać, są ogłoszenia?

Zostaw opinię o eba - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eba