Opinie o ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. w Sopot

Ciekawy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Jaka jest teraz sytuacja w firmie? Zarobki na dobrym poziomie?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.?

nick Nowy wpis

Jakie stanowisko?

Michał Nowy wpis

Łudzi traktuje się w tej firmie słabo masz wypadek w pracy to zwalniają albo nie przedłuży umowy są takie przypadki byłem świadkiem mój kolega tak miał stracił zdrowie a do tego pracę oj.słabo....

Praca jest ok z wyjątkiem placówki Bokąwo tam jest (usunięte przez administratora)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. kosztorysowania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Marina

@Fix to nie macie okresu wypowiedzenia w umowie? Jak można zwolnić z dnia na dzień bez przyczyny?

joj
@Marina

ale jak?

Jerzy

Czy tylko złośliwości przychodzą do głowy w trakcie pisania opinii. Firma dobra to może młody człowiek potrafi ją prowadzić?

jerr83423

Młody prezesik z pisowskiego nadania, bez kompetencji i doświadczenia. Kolesiostwo pełną gębą, co się przekłada na złe zarządzanie spółką. Po wyborach out.

@Andrzej Czy mógłbyś w kilku zdaniach rozwinąć swą wypowiedź? Na ten moment niewiele z tego wynika, pamiętajmy, by dodawać wpisy zgodne z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin , zawierające merytoryczną treść.

Zgłaszam brak oświetlenia na ul. Sygietyńskiego w Gdańsku - Wrzeszczu pomiędzy budynkiem nr 1 a budynkiem 2. Proszę o pilną wymianę żarówki. Ponadto na słupie pojawił się bluszcz, który wrasta w nieizolowane przewody trakcji elektrycznej powodując szczególnie w czasie deszczu zagrożenie życia. Potrzebna pilna interwencja. Proszę o przesłanie zgłoszenia do osoby za to odpowiedzialnej.

Miro

Niestety potrafimy tylko narzekać. Nie cieszy coś drobnego tylko chcemy od razu wszystko!!!

Może czasami trzeba docenić to , że pracujemy w dobrej firmie?

Milus
@Andrzej

Ha ha ha dobra w czym niby???

Wałek
@Andrzej

Chyba, że promowaniu partyjnych kolesi. To na pewno.

@Zniesmaczony uważasz, że stanowiska tych osób są zależne od koneksji politycznej. To ciekawe, ale chyba pisząc taki zarzut powinieneś go uargumentować. Wtedy można byłoby traktować poważnie taką myśl o firmie ENERGA Oświetlenie. Udowodnisz to inny użytkownikom? Będziemy wdzięczni.

realista
@Marta

Miej honor i odwage nie podszywaj się pod Martę. Dobrze wiemy kim jesteś. Nie wiem z kogo próbujesz robić durnia i na jakim świecie żyjesz ale przecież to oczywiste ze kolesie w zarządzie spółki są tam tylko z powodu koneksji politycznych..."dobrej "zmiany, a nie z powodu wiedzy, doświadczenia czy innych racjonalnych powodów. Zwykle partyjne kolesiostwo.

zniesmaczony
@Marta

Czyli co? Był nabór na prezesów i zostali nimi przedstawiciel handlowy i specjalista doradca z banku?

grymek
@zniesmaczony

właśnie o to chodzi że nie było żadnego naboru, wybór odbył się z klucza partyjnego. Obecnie same darmozjady z PIS-u tam siedzą.

Do 14 listopada można było wysyłać aplikację na stanowisko ELEKTROMONTERA DS. OŚWIETLENIA w Sopocie w ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. Czy wiecie czy już została rozstrzygnięta rekrutacja? Ktoś z Was dostał to stanowisko?

@realista nie wiem jaką Twoim zdaniem Martę udaję. Ciągle wypowiadam się ja na tym forum. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po to, aby pomóc w uzyskaniu jak największej ilości informacji o pracy w firmie ENERGA Oświetlenie dla osób, które są zainteresowane aplikowaniem.

@Zniesmaczony a czym jest spowodowany brak specjalistów w firmie ENERGA Oświetlenie? Teraz szukają SPECJALISTĘ d/s ZAOPATRZENIA (http://energa-oswietlenie.pl/praca/). Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny. Czy ktoś pracował na tym stanowisku i chciałby się wypowiedzieć na temat pracy na tym stanowisku?

Zniesmaczony
@Marta

Mowiąc o braku specjalistów, faktycznie zbytnio uprościłem sprawę. Na stanowiskach inżynierskich jest OK. Ktoś w końcu musi wykonać robotę. Chodziło mi o pseudo menedżerów na stanowiskach prezesowskich. Mamy tu byłego przedstawiciela handlowego i byłego specjalistę ze SKOKu. Czy to jest wystarczające doświadczenie, aby być prezesem lub v-ce prezesem? A może wystarczy mieć koneksje polityczne? Nie wiem? Tak sie pytam.

Zniesmaczony

Na dzień dzisiejszy brak specjalistów w zarządzie Energa Oświetlenie. I tu już nie chodzi o doświadczenie w energetyce, tylko o jako takie doświadczenie menedżerskie. Nowy v-ce prezes pracował jako przedstawiciel handlowy i sprzedawał produkty do piekarni. Jest to jeszcze na necie. Fachowiec!

@zdegustowani czy wypowiadasz się w ten sposób tylko ze względu na swoje preferencje polityczne? Czy gdyby to była inna partia zmieniłbyś zdanie na temat ENERGA Oświetlenie? Czy ktoś jeszcze ma podobne odczucia związane z zarządzaniem? Ważne, by na forum porównywać różne poglądy, by móc stworzyć sobie swój własny.

zdegustowani

To co robi obecnie partyjny (PIS-owy) Zarząd Spółki przekracza wszelkie normy zarówno etyczne jak i moralne. Dwóch zupełnie zielonych i niedoświadczonych pionków postawiono na stanowiskach zarządczych tylko i wyłącznie dlatego że mają powiązania partyjne z obecną władzą (jeden radny Sopotu i drugi Gdańska z ramienia PIS). Z informacji które do mnie dotarły w ostatnim czasie bezpodstawnie zwolniono z centrali Spółki w Sopocie wysokiej klasy (apolitycznych) doświadczonych menadżerów pracujących w niej przez wiele lat, jedynie z powodów wszechobecnego kumoterstwa i kolesiostwa politycznego PIS-u. Menadżerowie zostali przez Zarząd Spółki zmuszeni do ustąpienia ze swoich miejsc pracy na rzecz nowo zatrudnionych partyjnych kolesi panów prezesów , jedną z tych osób jest młody i zupełnie niedoświadczony w branży energetycznej radny PIS-u z Gdyni - MB, który wcześniej pracował w SKOK-u jako młodszy specjalista, a obecnie stał się "ekspertem" od energetyki i został pełnomocnikiem zarządu (śmiech). Dwóch pozostałych to jacyś nieznaczący kolesie po linii partyjnej, którym zapewniono świetne zarobki oraz wysokiej klasy samochody służbowe. W spółce obecnie liczą się jedynie układy polityczne, a atmosfera wśród załogi jest fatalna. Takiej sytuacji NIGDY nie było - za żadnych poprzednich władz ani rządów innych partii politycznych! To co robi obecna władza przekracza wszelkie nawet PRL-owskie normy!

wewe

Jedno (usunięte przez administratora)

rte3

@witek hej hej no wiesz co moze nie chodzi o zarobki jednak mimo wszystko jezeli chodzi o imowe to najelpsoza by byla taka wlasnie umowa o prace jednak..

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Rzemieślnicza 17/19
    81-855 Sopot
  • NIP: 5851232055 KRS: 0000109164

ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.