ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.

Marta

@realista nie wiem jaką Twoim zdaniem Martę udaję. Ciągle wypowiadam się ja na tym forum. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po to, aby pomóc w uzyskaniu jak największej ilości informacji o pracy w firmie ENERGA Oświetlenie dla osób, które są zainteresowane aplikowaniem.

Marta

@Zniesmaczony uważasz, że stanowiska tych osób są zależne od koneksji politycznej. To ciekawe, ale chyba pisząc taki zarzut powinieneś go uargumentować. Wtedy można byłoby traktować poważnie taką myśl o firmie ENERGA Oświetlenie. Udowodnisz to inny użytkownikom? Będziemy wdzięczni.

realista
@Marta 25.09.2017 13:02

Miej honor i odwage nie podszywaj się pod Martę. Dobrze wiemy kim jesteś. Nie wiem z kogo próbujesz robić durnia i na jakim świecie żyjesz ale przecież to oczywiste ze kolesie w zarządzie spółki są tam tylko z powodu koneksji politycznych..."dobrej "zmiany, a nie z powodu wiedzy, doświadczenia czy innych racjonalnych powodów. Zwykle partyjne kolesiostwo.

zniesmaczony
@Marta 25.09.2017 13:02

Czyli co? Był nabór na prezesów i zostali nimi przedstawiciel handlowy i specjalista doradca z banku?

Marta

@Zniesmaczony a czym jest spowodowany brak specjalistów w firmie ENERGA Oświetlenie? Teraz szukają SPECJALISTĘ d/s ZAOPATRZENIA (http://energa-oswietlenie.pl/praca/). Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny. Czy ktoś pracował na tym stanowisku i chciałby się wypowiedzieć na temat pracy na tym stanowisku?

Zniesmaczony
@Marta 12.09.2017 10:36

Mowiąc o braku specjalistów, faktycznie zbytnio uprościłem sprawę. Na stanowiskach inżynierskich jest OK. Ktoś w końcu musi wykonać robotę. Chodziło mi o pseudo menedżerów na stanowiskach prezesowskich. Mamy tu byłego przedstawiciela handlowego i byłego specjalistę ze SKOKu. Czy to jest wystarczające doświadczenie, aby być prezesem lub v-ce prezesem? A może wystarczy mieć koneksje polityczne? Nie wiem? Tak sie pytam.

Zniesmaczony

Na dzień dzisiejszy brak specjalistów w zarządzie Energa Oświetlenie. I tu już nie chodzi o doświadczenie w energetyce, tylko o jako takie doświadczenie menedżerskie. Nowy v-ce prezes pracował jako przedstawiciel handlowy i sprzedawał produkty do piekarni. Jest to jeszcze na necie. Fachowiec!

Marta

@zdegustowani czy wypowiadasz się w ten sposób tylko ze względu na swoje preferencje polityczne? Czy gdyby to była inna partia zmieniłbyś zdanie na temat ENERGA Oświetlenie? Czy ktoś jeszcze ma podobne odczucia związane z zarządzaniem? Ważne, by na forum porównywać różne poglądy, by móc stworzyć sobie swój własny.

zdegustowani

To co robi obecnie partyjny (PIS-owy) Zarząd Spółki przekracza wszelkie normy zarówno etyczne jak i moralne. Dwóch zupełnie zielonych i niedoświadczonych pionków postawiono na stanowiskach zarządczych tylko i wyłącznie dlatego że mają powiązania partyjne z obecną władzą (jeden radny Sopotu i drugi Gdańska z ramienia PIS). Z informacji które do mnie dotarły w ostatnim czasie bezpodstawnie zwolniono z centrali Spółki w Sopocie wysokiej klasy (apolitycznych) doświadczonych menadżerów pracujących w niej przez wiele lat, jedynie z powodów wszechobecnego kumoterstwa i kolesiostwa politycznego PIS-u. Menadżerowie zostali przez Zarząd Spółki zmuszeni do ustąpienia ze swoich miejsc pracy na rzecz nowo zatrudnionych partyjnych kolesi panów prezesów , jedną z tych osób jest młody i zupełnie niedoświadczony w branży energetycznej radny PIS-u z Gdyni - MB, który wcześniej pracował w SKOK-u jako młodszy specjalista, a obecnie stał się "ekspertem" od energetyki i został pełnomocnikiem zarządu (śmiech). Dwóch pozostałych to jacyś nieznaczący kolesie po linii partyjnej, którym zapewniono świetne zarobki oraz wysokiej klasy samochody służbowe. W spółce obecnie liczą się jedynie układy polityczne, a atmosfera wśród załogi jest fatalna. Takiej sytuacji NIGDY nie było - za żadnych poprzednich władz ani rządów innych partii politycznych! To co robi obecna władza przekracza wszelkie nawet PRL-owskie normy!

wewe

Jedno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

rte3

@witek hej hej no wiesz co moze nie chodzi o zarobki jednak mimo wszystko jezeli chodzi o imowe to najelpsoza by byla taka wlasnie umowa o prace jednak..

zgaduje z doświadczenia, że przyjmują ludzi na umowe o prace. (dwie umowy na 7 msc potem nieokreslony). co do wymagań pracy, nie wiem czy akurat w słupsku ale zwyczajowo przez 2/3 lata jeździsz jako 3. członek brygady.

jurand

Działanie firmy jest proste. W zarządzie zasiada 2 totalnie niezorientowanych ludzi. Zero wiedzy, ewidentnie widać, że wymyka sie im wszystko z rąk - sprawozdania finansowe po ilekroć giną, wnioski personalne pozostają bez rozpatrzenia. Jeden z prezesów bez przerwy przeglada internet w oczekiwaniu na pochlebne artykuły na swój temat. Pracownicy średniego szczebla boją sie zarządu, wiele w firmie nie wnoszą, ale są za to lepiej doinformowani niż zarząd. Ogólnie w firmie panuje bałagan i strach przed spółką założycielską (Grupą Energa), szcególnie u prezesów - to jest panika. Na najniższych stanowiskach można sobie pozwolić na wiele od przywłaszczania środków zakłaowych do obijania się w pracy. Niby kontrolują, ale szukają nie tam, gdzie trzeba. Lubią stosowac kary nagany za byle co, regułą są zwolnienia dyscyplinarne z pracy dosłownie za nic lub za lekkie przewinienie. 9 na 10 takich zwolnień ląduje w sądzie pracy, który przywraca pracownika i nakazuje wypłate sowitego zadośćuczynienia. Ogólnie jeden wielki &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;.

jaro

Słaba firma, prezes łamie prawo pracy.

ontujest

Poproszę o informację nt firmy. Generalnie firma z siedzibą w Sopocie, widzę, że szukają pracownika w Płocku. Jak to działa?

kolega

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat warunków pracy oraz płacy w Energa oświetlenie jeżeli chodzi o stanowiska inżynierskie?

Korek

Nowy Prezes zburzy ten antykwariat .spokojnymi ruchami reformuje ten bar. Gwiazdka z nieba spadła w Sopocie.

Wygraliśmy los na loterii - nowego prezesa. Ma wszystko poukładane . Ale po co został antykwariat ?

Zostaw opinię o ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.