Martes Sport

Opinie o Martes Sport

ex

Ekipa fajna, ale to jedyny plus, żałosna pensja, jeszcze gorzej wygląda sprawia z premią, choć przy obrotach tej firmy, mogłoby wszystko wyglądać całkiem inaczej, ale trzeba chcieć. Niestety tak nie jest. Nie ma żadnej dobrej woli ze strony pracodawcy. Żadnych podwyżek, bonów, nic. Jedyny przywilej to możliwość tańszych zakupów w pracy.Zero doceniania pracowników. Możesz się starać jak nie wiem, być kreatywny, ale to nic tak naprawdę nie znaczy, bo firma ma takie podejście, że to Ty powinieneś być wdzięczny, że Cię w ogóle zatrudnili. Do tego ludzie kradną na sklepie, a potem pracownikom zabierają za to premie. Wymagań mnóstwo, ale nic w zamian, tylko o wszystko pretensje.

Zostaw opinię o Martes Sport - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martes Sport