MEXTRA Sp. z o.o.

Opinie o MEXTRA Sp. z o.o.

Interesuje mnie pracownik produkcji-operator cnc. Piszą w benefitach, że jest szansa na delegacje do innych krajów. Ktoś miał taka okazje i często się zdarzają? Lekcja języka angielskiego jest darmowa czy dopłacają jakiś procent?

Niko@ Nowy wpis

Polecam

Dziadek Nowy wpis
@Niko@

Co polecasz bo komentarz z czapy pracę na jakim dziale

Czy specjalista ds. rekrutacji jest już zatrudniony? To jedno z ostatnich ogłoszeń na stronie, ale nie wiem, ile ich np. rocznie się pojawia, więc może to równie dobrze stare :) Jakieś przybliżone widełki na to stanowisko poznam tutaj? Na jakie szkolenia można liczyć na starcie?

Danuta

Cześć wszystkim, kto z was działa w firmie w marketingu? Na stronie jest oferta pracy na stanowisko kierownika działu, czy jest nadal aktualna, czy może stanowisko już zostało objęte? :) Podobno firma oferuje nieograniczone możliwości rozwoju, brzmi obiecująco, ale jak to wygląda w praktyce? Co znaczy magiczne zdanie "dobre wynagrodzenie adekwatne do efektów twoich działań"? Przedstawi ktoś jasno widełki?

Czy kandydat na stanowisko Księgowy / Księgowa w firmie MEXTRA Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
@klient

Firma MEXTRA Sp. z o.o. godna polecenia. Pani Basia z działu zamówień - bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zamówiłam stoły bankietowe, potrzebowałam pilnie 2 tygodnie przed planowanym terminem Pani Basia stanęła na wysokości zadana, realizując zamówienia tak jak prosiłam . To już moje drugie zamówienie, jestem bardzo zadowolona, dostarczone stoły spełniają moje oczekiwania. Bardzo dziękuję Asko-m Sp. z o.o.

Co wchodzi w socjal MEXTRA Sp. z o.o.?

Miirek

Witam, potrzebuje opinii o pracy na magazynie czy kierownictwo jest w porządku i czy płaca założona w ofercie pokłada się z tą co zaoferują na rozmowie .

@Miirek

Z tego co się inni wypowiadali to praca ok, a zarobki warto negocjować na rekrutacji. Widziałem że szukają na produkcję i właśnie na magazyn. Trzeba mieć uprawnienia na wózki. Ty masz?

@Miirek

Dzień dobry, Oczywiście jak najbardziej. Zapraszamy do aplikowania. Ze względu na nowe powierzchnie magazynowe poszukujemy pracowników. Aktualne oferty pracy dostępne na stronie Mextra Kariera/ na portalu Pracuj. pl lub na OLX. Zapraszamy.

@Sebastian

Dzień dobry, aktualnie poszukujemy magazynierów z uprawnieniami na wózki widłowe. Zapraszamy na MEXTRA KARIERA gdzie publikujemy aktualne ogłoszenia.

@Mextra Sp. z o.o.

Takie uprawnienia można też sobie zrobić już pracując w firmie?Jakieś inne szkolenia też są dostępne dla pracowników? Można tu stawiać na rozwój i naukę nowych rzeczy?

@Sebastian

Dobry wieczór, Jeśli uprawnienia są konieczne na danym stanowisku np. uprawnienia na wózek widłowy to oczywiście tak. Szkoleń i kursów mamy dość sporo, wszystko zależy od stanowiska. Prowadzimy indywidualne programy rozwojowe dla pracowników na podstawie karty kompetencji , kierujemy na szkolenia zewnętrzne, otwarte. W ramach naszej firmy mamy również sporo szkoleń wewnętrznych: językowe, zarządzania projektami, zarządzania sobą w czasie, wyznaczania priorytetów, pracy z klientem itp. - czyli wszystkie szkolenia miękkie podwyższające kompetencje, a nawet kurs szybkiego zapamiętywania i koncentracji:).

Albi
@Mextra Sp. z o.o.

Dziękuje za informacje. Za szkolenia o których piszesz nie trzeba podpisywać umowy lojalnościowej? Bo wiem że niektóre firmy stosują takie zabezpieczenia za co droższe szkolenia. Tu tego nie ma?

@Albi

Aktualnie nie mamy potrzeby zawierania tzw. lojalek, nie mamy też z tym problemu że pracownicy po zrobieniu szkoleń odchodzą z firmy. W okresie wdrożeniowym jest ich bardzo dużo :). Jeśli chodzi o uprawnienia, odnowienia uprawnień itp - takim szkoleniom polegają głownie pracownicy już na umowie o pracę po okresie wdrożeniowym.

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl i dziękujemy za zainteresowanie

MEXTRA sp. z o.o.

Cenimy bezpośredni kontakt. Dziękujemy za wszystkie pytania, oraz komentarze. Staramy się odpowiadać na bieżąco, tak aby osoby zainteresowane pracą w naszej firmie mogły otrzymać jak najrzetelniejszą odpowiedź.

Ze względu na duży i szybki rozwój, stale rozbudowujemy nasz zespół i prowadzimy liczne rekrutacje. Wszystkie aktualne znajdziecie Państwo na  https://mextra.pl/kariera/
Jesteśmy wdzięczni za merytoryczne opinie i pytania.
Portal GO WORK traktujemy jak platformę do komunikacji z Państwem, dlatego prosimy o rozważne i przemyślane wpisy.
W celu ochrony dobra spółki, jej pracowników i partnerów naszej firmy, w przypadku komentarzy naruszających Regulamin serwisu GoWork i/lub przepisy Polskiego Prawa, obraźliwe lub wulgarne będziemy zgłaszać takowe do administratorów z prośbą o weryfikację adresu IP.

Pragniemy zwrócić  uwagę że wpisy na forach internetowych nie pozostają anonimowe, a osoba winna zniesławienia, zniewagi lub naruszenia dobra osobistego może być pociągnięta do odpowiedzialności karnej i cywilnej.
Ewela

Chcę aplikować na stanowisko copywritera przez ich stronkę, czego się spodziewać po rekrutacji? Długo się czeka na odzew? Wysyłają zadanie rekrutacyjne, żeby napisać jakiś tekst? Na ile znaków ewentualnie, nie przesadzają z objętością? Jakie zarobki netto na B2B? Rozumiem, że zależy to od negocjacji, ale fajnie znać wcześniej ich możliwości...

Wiola

Dlaczego szukają osoby z językiem Francuskim? Odchodzą ludzie i szukają ???

@Wiola

Dzień dobry. Rozwijamy sprzedaż właśnie na rynku francuskim, stąd szukamy osób z tym językiem. Dodatkowo niedługo wybieramy się na targi do Paryża. Zapraszamy do aplikowania. Aktualne ogłoszenia na stronie MEXTRA KARIERA. Joins notre equipe !

@Mextra Sp. z o.o.

Język trzeba znać biegle i mieć poparty certyfikatem ukończenia kursu? Czy wystarczy komunikatywnie żeby się dogadać? Jak to jest weryfikowane na rekrutacji? Też przy pomocy testów?

@Sebastian

Dzień dobry, Język należy znać komunikatywnie- aby się swobodnie porozumieć. Oczywiście stopień znajomości języka zależy od stanowiska na jakie aplikujemy. Jeśli chodzi o znajomość fachowego słownictwa z naszej branży ( np. sztaple :)) - tu oczywiście nie ma problemu bo wszystkiego można się nauczyć już na miejscu. I tak też się dzieje. Stopień znajomości weryfikujemy zazwyczaj już podczas rozmowy telefonicznej lub na rekrutacji- prowadzimy część rozmowy w danym języku i nawet nie ma konieczności weryfikowania tego testami. Nam chodzi o żywy, komunikatywny język, nie o idealną poprawność gramatyczną :). Zapraszamy- nie taki diabeł straszny :)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w MEXTRA Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Mextra Sp. z o.o.

Dzień dobry, oczywiście jesteśmy otwarci i zapraszamy do kontaktu bezpośredniego poprzez maila rekrutacja@mextra.pl

Mextra Sp. z o.o.

Dzień dobry, oczywiście jak najbardziej organizujemy wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe i różne eventy w ramach poszczególnych działów.

Maćko

Witam serdecznie. Mam zapytanie czy firma jest godna polecenia?

Łucja

Hej, czy ktoś mógłby napisać jak obecnie pracuje się w MEXTRA GROUP Spółka Cywilna? Czy jesteście zadowoleni z pracy w tym miejscu i polecacie? Pewnie wielu osobom, które zastanawiają się nad zatrudnieniem w firmie takie informacje się przydadzą.

Wawa

Czy jest tu dział exportu? Jaki poziom ekipy? Jaki Level? Jakie umiędzynarodowienie dyrektora eksportu?

Janusz

Wbrew co niektórym opinią jako już były pracownik mogę polecić firmę Mextta..... Owszem, zgrzyty zdarzają się wszędzie ale przecież to praca ....... Jest tam fajny kierownik (dobry człowiek) , który zrozumiał, że oddany człowiek w pracy to dobro najważniejsze... Mam nadzieję, że covid nie zrobił Wam krzywdy i możecie się dalej rozwijać. Krótko pisząc.....Polecam Pozdrawiam .

Mikołaj
@Janusz

Dlaczego zdecydowałeś się odejść z MEXTRA GROUP? Co możesz powiedzieć o poziomie wynagrodzenia w tej firmie? Fajnie że podzieliłeś się swoimi spostrzeżeniami, mam nadzieję że odpowiesz też na moje pytania.

Janusz
@Mikołaj

Na temat wynagrodzeń nie chciałbym się wypowiadać . To tak jak z sexem....ile na początku wynegocjujesz tyle będziesz miał :-) ;-) :-)...... O moim odejściu także nie chciałbym się wypowiadać bo to zupełnie niekonstruktywne w naszej polemice. Jeżeli masz szansę pracy w tej firmie to wydaje mi się, że nie powinieneś się obawiać.( choć to może być uwarunkowane stanowiskiem jakie Cię interesuje)... Ppzdrawiam

Zuzanna

Chcę Wam przypomnieć, że MEXTRA GROUP Spółka Cywilna jest firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji mebli bankietowych. Ich produkty są znane w całej Polsce oraz większości krajów Europy. W związku z swoim prężnym rozwojem właśnie poszukują tam Specjalisty ds. Sprzedaży: https://pracodawcy.pracuj.pl/mextra-group-spolka-cywilna,4002 Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należałaby między innymi sprzedaż stacjonarna produktów firmy na podstawie otrzymanych zapytań (mail, telefon) oraz tworzenie ofert handlowych na podstawie gotowych narzędzi handlowych. Może ktoś szukał ostatnio pracy o takim charakterze? Z chęcią się dowiem, co o tym sądzicie.

Tako
@Zuzanna

Szanowna Pani A gdzie produkujecie krzesła bankietowe?????? Kędzierzyn Koźle????

Filomena

Firma z opinia dobrego pracodawcy więc do czegoś to zobowiązuje. Ja również polecam pracę.

Firma w porządku, godna polecenia. Dział zamówień Pani Basia konkretnie realizuje zamówienia. Dział transportu b. Ok. Towar spełnil oczekiwania, obrusy na okrągłe stoły rewelacja. Pozdr

pedro

firma lipna. Brak ludzi z wiedzą. Nie polecam

@pedro

Jeśli chciałby Pan/Pani przekazać nam swoją wiedzę, zapraszamy. Jesteśmy firmą otwartą na dyskusje i pomysły ludzi. Pozdrawiamy

Czek
@MEXTRA Sp. z o.o.

Wy już mieliście wartościowe pomysły gdzie pozbawiliscie wartościowych ludzi stałych prac obsadzajac nadzorujących.....ech .szkoda a słów i czasu Jakieś pytania jeszcze?????

Zostaw merytoryczną opinię o MEXTRA Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w MEXTRA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEXTRA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEXTRA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MEXTRA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEXTRA Sp. z o.o.