Dürr Poland Sp. z o.o.

Opinie o Dürr Poland Sp. z o.o.

Rycho33

Dziwna sprawa, ale lajki do komentarzy nie są dodawane albo celowo usuwane i to te, które są niekorzystne dla pewnych ważnych osób w firmie. I akurat zaczęło tak dziać się jak pewna Pani zaczęła udzielać się na tym portalu, żeby poprawić wizerunek firmy i szefów. Firma miała kiedyś dobry wizerunek wśród pracowników, ale od kilku lat od kiedy potworzyły się układy koleżańsko-rodzinne zdanie większości pracowników o tej firmie jest już nie tak dobre, a można powiedzieć że złe. Po prostu góra w poszczeģólnych działach powinna być wymieniona nowymi ludzmi z poza tej firmy;).

Filip

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna sprawa!!!

@Filip

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej lub b2b? Jak to wygląda?

Znajomy
@RADom

Z tego co wiem, kolega ma prace zdalną w tej firmie.

Kick25555
@Filip

Dla rodziny i kolesi zarobki są lepsze niż dla pozostałych nie z powinaconych z górą.

Aneta

@Nickkkk, przez ten czas pracy na rzecz firmy ’Durr Poland można zdobyć umiejętności oraz wiedzę, która będzie przydatna w dalszej karierze zawodowej pracownika? Firma organizuje szkolenia, które podnoszą kwalifikacje zatrudnionych osób? Napisz, jak to wygląda. @Znajomy, wiesz może jaki rodzaj pracy wykonuje Twój kolega w charakterze zdalnym na rzecz firmy ’Durr Poland?

Nickkkk
@Aneta

Doświadczenie można zdobyć, jeżeli jesteś dopiero po studiach. I ono będzie przydatne w dalszej karierze zawodowej,ale na pewno nie w tej firmie. W tej firmie kariery nie zrobisz. Są szkolenia, ale tylko dla "wybranych" osób, których wybierają nie wiadomo jak (zazwyczaj są to plecaki albo (usunięte przez administratora) Na rozmowie kwalifikacyjnej mówią o rozwoju zawodowym i szkoleniach, ale jak już było napisane, jeżeli nie jesteś z tych "wybranych" to jedyne szkolenie na które możesz liczyć to szkolenie stanowiskowe.

Aneta

@Wiesio, czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez firmę ’Durr Poland? Jak ocenisz pracodawcę pod kątem zatrudniania osób młodych bez doświadczenia? Czy takie osoby mogą z powodzeniem aplikować do pracy w tej firmie? Zachęcam do wyrażenia bardziej szczegółowej opinii na temat tego pracodawcy.

Wiesio
@Aneta

Dla nowych pracowników trochę więcej niż średnia krajowa plus premia raz w roku około 1.5 pensji. I tyle z kasy a w zamian praca po 8-10 godzin i szafa do zrobienia w 40.przerwa 15 minut i ani sekundy dłużej bo.kierownik przychodzi na stołówkę i.upomina. wody się napić nie można na hali tylko.na stołówce bo zrobili zamiast wylewki na hali parkiet do baletu i jak zarysujeez to wielka afera jakbyś kogoś zamordował. Atmosfera do.kitu. szkoda aplikowac

Nickkkk
@Aneta

W dział kontruktorski też można. Ale spodziewać się normalnej umowy nie warto. Jest tak zwany "outsorcing". Wtedy żadnych premii i td nie masz. Umowę bezpośrednią trduno dostać. Chyba że masz znajomych czy rodzinę. Generalnie po 2-3 latach (czasem i po roku) młode ludzie uciekają do innych firm, które proponują dużo lepsze warunki zatrudnienia.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. BHP oferowane przez firmę Dürr Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Aneta

@Zdzislaw, możesz bardziej szczegółowo przedstawić warunki, które panują na produkcji elektrycznej w firmie ’Durr Poland? Jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Zespół kadry pracowniczej jest zgrany i dobrze ze sobą współpracuje? Przedstaw, jak to wygląda, aby czytelnicy tego wątku mogli ocenić, czy praca w tej firmie będzie odpowiednia dla nich.

Aneta

@Wysterowany, dlaczego tak uważasz? Możesz szerzej opisać swoją wypowiedź? Rozumiem, że masz jakieś doświadczenia związane z pracą za pośrednictwem firmy ’Durr Poland? Przedstaw, proszę, swój komentarz w trochę bardziej zrozumiałym tonie.

Taka Polska

Opinia z dzisiejszego dnia..... Tak mi odpisala pani Sylwia z firmy indeed Panu to stanowisko Dyrektora nie bedIe pasowało. Wybredny Pan jak start kawaler. Pan szuka roboty w Czechach to może tam Panu pozwolą leżeć i bedą płacić za nic nierobienie. Jest Pan niepoważny Sam pan Dyrektor z Durr Powiedzial ze go nie interesujemy, pracodawca ma dac rekawice, klucze, jedzenie w aucie, zas praca u kazdego innego na linii, gdzie musisz pilnowac w karcie, zeby ci wpisal tu 2h, tam 15na docinaniu desek u innego 4h Bo nie zaplaci

Wysterowany
@Taka Polska

Nigdy Ale to Nigdy Posrednika

Taka Polska
@Taka Polska

Poprawka Firma inned

Aneta

@Wiesio, fajnie, że podzieliłeś się swoimi informacjami na temat aspektów pracy w firmie ’Durr Poland. Poruszyłeś w swoim komentarzu kwestię przerw od pracy w ciągu dnia, a czy możesz napisać coś na temat urlopów wypoczynkowych i możliwości ich otrzymania? Pracodawca bez problemu daje możliwość wzięcia dnia wolnego w dowolnym terminie? Napisz, proszę, jak wygląda ta kwestia.

Remek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Wiesio
@Remek

Nie idź tam do roboty a napewno.nie na montera szaf bo atmosfera jest do kitu i będziesz się mordował. Sam pracuje parę miesięcy i już innej soboty szukam. Kołchoz i tyle. Szczególnie na szafkach apt.

Jacek

Zawsze znajdzie się ktoś kto ma dwie lewe ręce i zawsze będzie narzekać!

Placek
@Jacek

Czasem Ci co mają 2 lewe rączki zarabiają lepiej niż Ci co 2 prawe, a wiesz czemu bo mają koligacje rodzinne lub kolesiowskie a tylko udają, że dobrze pracują, a Szefowie to widzą lub nie chcą widzieć jak jest na prawdę, tylko wspierają swoich słabiaków - lizusów i pupili. Hahaaaa

eks
@Placek

Polecam zapoznać się z Zasadą Petera - awansują najsłabsi, żeby nie przeszkadzać w wykonywaniu roboty dobrym? Zastanawiające? Rozejrzyjcie się wokół siebie.

Harnaś
@eks

Masz rację ani Kierownik ani Dyrektorek nie byli wybitnymi Konstruktorami, taka sama sytuacja jest z większością Prowadzących Projektów, ale Ci są d-po lizami lub mają koligacje kolesiowskie albo rodzinne. :)

RADom

Ile płacą młodym inżynierom mechanikom? Mam rok doświadczenia w podobnym temacie i zastanawiam się czy nie aplikować.

Młody Inż
@RADom

Z 2 kafle na rękę. Słabo płacą.

Rekruterka
@Młody Inż

Doba oferta pracy dla Konstruktora Lokalizacja: Lublin Zakres finansowy: od 7.000 do 12.000 PLN Brutto (uzależnione od doświadczenia zawodowego oraz poziomu języka angielskiego) Bardzo dobra znajomość CATIA v5 lub Unigraphics NX9/NX11 Link do ogłoszenia: https://antal.pl/oferty-pracy/ogloszenie?aid=203237

@Rekruterka

Pytam o konkretnego pracodawcę, aczkolwiek w szoku jestem, że ktoś na ścianie wschodniej proponuje taką stawkę. Poproszę o więcej ofert z mazowieckiego lub coś bardziej na zachód;p Mam duże doświadczenie ale w SolidWorksie nie Catii.

@Rekruterka

Magiczne słowa, czyli : ,,w zależności od doświadczenia" -wynika że nie potrzebny im dobry pracownik, bo nie mają jasno określonych standardów. Więc 12000 na podpuchę a zapłacą 7000, w co zresztą wątpię. Na pewno nie zapłacą bo zaraz po PLN jest drobiazg, ale istotny Brutto, sam nie zauważyłem w pierwszej chwili. Czyli może 4000 PLN. Język angielski jeszcze musi znać chodź w Lublinie prędzej po rosyjsku by się porozumiał. Firma krzak, na nazwie jeszcze kuleją, a takie oszustwo to u nich pewnie marketing się nazywa.

Franek
@Jacek

A w Durr Konstruktorowi z doświadczeniem ponad 5 lat tylko lekko ponad 4000zł brutto, strasznie słabo. Haha

@Franek

Z takim doświadczeniem to chyba coś pomyliłeś. Tych, których znam nie narzekają;p

Radomianin
@RADom

A ja znam wielu co narzekają a pracuje już trochę. Haha

Pracownik produkcji

Polecam przeczytać rozdział 5 o pracy w godzinach nadliczbowych Kodeksu pracy. Przede wszystkim pracownik, o ile nie znajduje się pod szczególną ochroną, nie może odmówić pracodawcy zastania w pracy w godzinach nadliczbowych, wynika to bowiem wprost z istoty stosunku pracy, charakteryzującego się podporządkowaniem pracowniczym. Zlecanie pracownikowi pracy w godzinach nadliczbowych jest możliwe tylko w przypadku wystąpienia szczególnych potrzeb pracodawcy, a mianowicie, gdy: - zachodzi konieczność prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowisk, - zachodzi konieczność usunięcia awarii, - jest to podyktowane szczególnymi potrzebami pracodawcy. W godzinach nadliczbowych nie wolno zatrudniać: - kobiet w ciąży, - młodocianych, - osób niepełnosprawnych wyjątkiem zatrudnionych przy pilnowaniu oraz pracowników, na których wniosek lekarz wyraził zgodę na pracę w godzinach nadliczbowych, - pracowników zatrudnionych na stanowiskach pracy, na których występują przekroczenia najwyższych dopuszczalnych stężeń i natężeń czynników szkodliwych dla zdrowia, - osób opiekujących się dzieckiem do lat 4, chyba że wyrażą na to zgodę. Praca w godzinach nadliczbowych łączy się z dodatkowym wynagrodzeniem, oraz dodatkiem, który wynosi: - 50 procent wynagrodzenia, jeżeli praca odbywa się w zwykły dzień pracy, - 100 procent wynagrodzenia, jeżeli praca odbywa się w święta, niedziele czy nocą. Zamiast płacić pracodawca może także wysłać pracownika na wolne w zamian za spędzone w pracy dodatkowe godziny. Mi firma zapłaciła dodatki wynikające z powyższego a potrzebę pracy w nadgodzinach zawsze omawiam z przełożonym.

Bryndza

brawo

widziałem
@Pracownik produkcji

nie bądź śmieszny durr i nadgodziny , hehe

@Pracownik produkcji

Co ty bierzesz, pochwal się, żeby nikt się nie ,,odleciał" jak w twoim przypadku. Nie jestem farmaceutą ale odstaw to.

Aneta

@Elektryk, mobbing według słownikowej definicji oznacza "(...)działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.(...)" Czy jesteś pewien, że do takich sytuacji dochodzi w tej firmie?

Aneta

Firma ’Durr Poland z Radomia prowadzi obecnie nabór na nowe stanowiska pracy. Poszukiwani są zarówno wykwalifikowani specjaliści jak i osoby z mniejszym doświadczeniem. @Elektryk, czy oprócz pensji netto obowiązują jakieś premie lub nagrody? Czy ktoś z Was może już brał udział w rekrutacji do tej firmy? Na jakie stanowiska aplikowaliście?

Elektryk
@Aneta

Nie polecam nikomu pracy na dziale elektrycznym na którym króluje mobbing.

Gregor

Szkoda, że widząc jakieś nieprawidłowości nikt nie zgłosi tego szefostwu. Przecież tracą wszyscy.

Anonim 333333
@Gregor

Jakby zgłosił to na pysk od razu wyleciałby lub wiele straciłby wiele, bo nie dostałby już podwyżki żadnej. A może góra też z tego procederu ciągnie kasę lewą. ;)

Marian
@Anonim 333333

Patrz dział elektryczny!!!

@Marian

Ile wy tam zarabiacie, że się tak boicie?

Elektryk

Po 6 latach jako elektryk 2700 na reke

@Elektryk

Extra. Tylko pozazdrościć

Krzyś a może Ryś

Ostatnio coraz więcej błędów jest w bieżących projektach powodem tego jest to, że Niemcy źle przygotowują projekty ale również szefostwo w DSPL nie pozostaje bez winy, gdyż zatrudnia bardzo dużo osób z rodziny i kręgu znajomych, którzy są bardzo słabi technicznie i nienadają się do pracy w tej firmie. A mimo to tylko tacy ludzie w większości dostają awanse. Przykłady można mnożyć w wielu działach tej firmy ale nawiecej takich przypadków jest w dziale ME.

Zapytek
@Krzyś a może Ryś

Skąd jesteś? Widać, że masz normalną mentalność;p

Cwaniak 29
@Zapytek

Pracuje w Durr od lat i z obserwacji widać jak jest naprawdę co w tej firmie niektórzy wyprawiają i jaki lody kręcą i lewe biznesy. Nawet za sex niektóre robią karierę jak z jakimś waźnamym przepis się. Hahaha

Zapytek
@Cwaniak 29

O kim mówisz i o jakich interesach? Coś słyszałem o pewnych obejściach w DSPL ale nie nikt mi nie potwierdził. Może ty powiesz jak pracować, żeby jednak zarobić :-D

Cwaniak 29
@Zapytek

Te interesy kręcą Ci co mogą czyli wyżyny. Szaraczki nie mają takich możliwości.

Stary wyjadacz
@Cwaniak 29

Dobre lody to się kręca na dziale elektrycznym . Wiem co mówię.

Franciszkaaa
@Stary wyjadacz

A w dziale zamówień to dopiero LODY kręcą i mają ładne dodatkowe premie pod stołem. Hahaaaa

Zdzislaw
@Stary wyjadacz

Pod stołem dobra kasa idzie a kierownik uszami wachluje.

Zbycho
@Zdzislaw

Bo też swoją działkę mają z tego ważni cwaniacy.

Kierownik
@Zbycho

Ty akurat wiesz kto ma i co

Sprawiedliwy
@Kierownik

Pamiętaj, że ściany mają uszy i prędzej czy później przekręty wychodzą na jaw. Zmiany na górze już idą i dosięgną też Cwaniaków pazernych na lewą kasę a grających nie czysto.

Konstruktor :)

Coraz wyższe stawki dla Konstruktorów (pensja 6000 - 7500 zł netto) w Radomiu i okolicach: https://www.pracuj.pl/praca/konstruktor-mechanika-pojazdowa-radom,oferta,5857433 ale nie w Durr bo zarbki stoją w miejscu. Niemcy traktują Polaków jak tanich wyrobników.

Misiek
@Konstruktor :)

A elektryk w Durr 2700 na miesiąc i wielka łaskę robia że dają pracować na nadgodzinach.a z delegacji to robią nagrodę dla pracownika roku.

Zinedin
@Misiek

Hahaha jak 5 lat pracujesz to masz szansę na 2700. A następnie początek to 2000. I co roku podwyżka po 150 zł hahahaha

@Konstruktor :)

Obecnie pracuje jako młodszy konstruktor w ścisłej współpracy z Durr. Mam 3,5netto. Ile zarabia się w siedzibie w PLRAD? Ile można wyciągnąć na B2B?

Outsourcing
@RADom

W Durr Junior Disgner między 2000 a 2500zl na umowie outsourcing a jak przechodzi na Durr umowę około 2900zl.

@Outsourcing

A jakie wg Ciebie mazowieckie firmy doceniają ME? Znajomi zaczynali od kwot jakie podajesz ( ja również), ale po roku czy dwóch był znaczący wzrost.

Anonim25
@RADom

Chyba ITM teraz lepiej płaci niż Durr;)

@Anonim25

A coś bliżej Warszawy?

Ptak senter

Anoinim25
@RADom

Faurecia, dostała nagrodę za przyjaznego pracodawcę w 2017r.

Konstruktor

Nie jest źle, malkontentom polecam ten produkt - https://4.allegroimg.com/s512/03c8fe/d193477e4dec9c4ee4569b0f9934

Marian
@Konstruktor

Jak jest się słabo płatnym Kopistą a nie Konstruktorem to tylko ta firma zatrudnia takich. :)

Piter

Nie polecam pracy jako elektryk. Nie skladajcie lepiej CV bo szkoda czasu.

Wiesia

Zbliża się impreza firmowa podsumowująca kolejny rok pracy, zobaczymy czy znowu będziemy wiedzieć dziwne sceny. Ciekawe czy znowu pewna ważna pani będzie wywoziła jedzenie z restauracji jak miało to miejsce w przeszłości i pakowała do swojej fury. W końcu ta pani tak mało zarabia (tylko około 100 000zł premii), że pewnie ją nie stać sobie kupić jedzenie. A może przewidziało się niektórym tylko:)???

Anonim27
@Wiesia

Niedługo ten wpis będzie miał chyba więcej lajków niż firma ma pracowników. Chyba ta Pani bardzo lubiana jest przez swich pracowników za swoje działania. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Dürr Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dürr Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dürr Poland Sp. z o.o.