Dürr Poland Sp. z o.o.

Opinie o Dürr Poland Sp. z o.o.

Poros

Czy zostając project menedżerem albo project liderem są obowiązkowe kursy z bycia jak największym bur????akiem...? Pytam z ciekawości bo może o czymś nie wiem... Większość z nich nawet nie odpowiada cześć plus oczywiście uważają że jego zadanie jest oczywiście najpilniejsze mimo że przeleżało miesiąc w skrzynce i dopiero teraz się za to wziął xD

-eks
@Poros

Czyli taki standarowy poziom w każdym korpo jak wydaje Ci się, ze liwutesz od swojej zyebystosci.

Marzena
@Poros

A to w jakich działach takie coś się zdarza, raczej margines czy w większości? :/ Atmosfera ze współpracownikami jest chociaż dobra? Z tego co piszesz to chyba dużo naraz tasków dostajecie, da radę wszystko ogarnąć na spokojnie?

~eks
@Marzena

A zamiast "tasków" nie da sie używać słowa "zadań"? Tak po polsku naprawdę się nie da? taski, kipiaje, kole, mitingi, dedlajny ...

Serio????
@Marzena

(usunięte przez administratora) szkolenia z uprzykrzania ludziom życia mają dość często. Taka polityka firmy. Z daleka od nich - no chyba że ktoś lubi jak mu nawijają makaron na uszy i jeszcze chce w to wierzyć...????????????

Bywalec toalety a2

Tak. Potwierdzam. Po zmianie miejsc trochę się uspokoiło ale dzisiaj też spotkałem włosy w 3 kabinie. Okropne to jest. Kiedy to się wreszcie skończy i ktoś z tym coś zrobi

Marzanna

Czy w Durrze są owocowe czwartki, czy tylko sprawdzane są owoce Waszej pracy?

Poros
@Marzanna

Tylko project menedżerowie dostają paczki w czwartek z ciastami ewentualnie pizza. Reszta standardowo wielkie nic

Jak dużo osób pracuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

KY

W tej chwili około 600, ale chca zarudniać więcej.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. BHP oferowane przez firmę Dürr Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Magazyn

Witam jak praca i płaca ? Zastanawiam się nad oferta pracy na magazynie Bo jak tak patrzę na opinie żadnej dobrej nie znalazłem aż tak zle? To po co tam pracujecie?

Zdzisio
@Magazyn

Pracują jeszcze bo gdzieś muszą. Ja już nie pracuję bo nie warto zdrowia i nerwów tracić za takie pieniądze jakie tu płacą. Ciągła presja i poganianie nie są dobre na dłuższą metę.

Zdzisiu
@Zdzisio

Nie pracują bo muszą... z reguły piszą Ci co już nie pracują. Nie poszło, nie udało się... można na gowork smarować. Powodzenia poza Żółkiewskiego 125.

Jon
@Zdzisiu

A co się miało udać praca przez agencję pracy bez możliwości zatrudnienia ze stawkami z przed kilku lat. Większość przyszła ,,na chwilę" i odeszłą z ulgą. Pracują ci co mają trudną sytuację rodzinną albo nie chce im się lub nie umieją szukać innej pracy. Gdyby to była dobra praca to byście nie szukali w koło na wszystkich możliwych portalach pracowników, tylko mieli jedną stałą ekipę przez wiele lat.

@Jon

Rotacja jest ogromna. Niewielu pracuje tu przez lata. A przecież to Radom. Zadupie. A tu ciągle się szuka ludzi do pracy. A to pech. No nie chcą dać jeździć na sobie. A to pech. I znajdują inną robotę. A to pech. I odchodzą. Ale pech. I piszą :) Czas przywrócić (usunięte przez administratora). Jedyne słuszne rozwiązanie :)

@Rafi

Wyraz: niewolnictwo to zwyczajne słowo. Nic wulgarnego. Czemu zostało usunięte?

Hiacynt
@Zdzisiu

O czym ty piszesz Tam praca to wyzwanie ! Od lat obsada to łapanka z Randstadu , Tysiacami tam się przewinęli Zarobki marne, wymagania spore Pracowałem i nie chciał bym tam wrócić i nie pisz ze nie udało się bo tam rzadzi zysk i koncza sie projekty to sami kończą z pracownikiem. (usunięte przez administratora) firemka

Katarzyna
@Jon

Skoro przez agencję, to pewnie umowy zlecenia? Bo nie słyszałam, żeby agencja dawała uop.

true

Bb
@Rafi

Słaba atmosfera, duże oczekiwania, płaca przeciętna nawet jak na Radom, warunki lokalowe słabe. Tylko z zewnątrz może prestiżowo. Cały ten blask ginie po wejściu do środka.

@Hiacynt

tysiącami...? a ile jednocześnie osób jest potrzebnych tak naprawdę, jaka liczba stanowisk do obsadzenia? i jak długo przepracowałeś i co się działo wtedy, że doszło do tego zrażenia się warunkami?

Aaa

Witam czy warto przyjść do pracy na magazyn rozładunek załadunek? Jaka jest atmosfera? Czy są nadgodziny i soboty pracujące? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Apm

Czy w Durr Poland jest mozliwość odbycia praktyk po skończonych studiach w zakresie projektowania CAD? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Młody

Co myślicie o daniach na stołówce??

Zigi
@Młody

Niech zgadnę. Powinny być smaczniejsze, pyszniejsze, tańsz..e i za darmo. Na koszt firmy i serwowane do biurka. I nakarmić powinni pracownika własnoręcznie bo szczęście że pracuje :)

Joanna
@Zigi

No ironizujesz tu a możesz na poważnie powiedzieć jak to z tymi posiłkami jest? Te jedzenie na stołówce jest darmowe dla pracowników czy płacicie coś za nie?

Justyna

Czy to o czym teraz piszecie jakkolwiek wskazuje na warunki pracy? Choć mnie teraz te dania dalej ciekawią, ktoś napisze co z nimi w końcu jest? One faktyczne darmowe?

@Justyna

Darmowe nie są, ale są dofinanosowane przez firmę cenowo naprawdę źle nie wychodzi za 2 dania. Co do jakości raz lepiej raz gorzej ale w w gardle napewno Ci nie stanie jedzenie ????.

Justyna

haha ok, tyle dobrze. ;) a coś jeszcze to dofinansowują prócz tych dań?

@Justyna

karnety na siłownię, prywatna opieka zdrowotna, paczki dla dzieci itp.

smacznie, tanio

Justyna

No to tematycznie dopytam, bo święta już blisko. co w tych paczkach dla dzieciaków fajnego w tym roku dają? bonów lub premii nie ma?

nick
@Justyna

Proste potrzeby prostych ludzi. Ważne i nieustające. Tak zwane potrzeby podstawowe.

@nick

no cóż... można w tym kontekście podpytać jeszcze o bieżącą rotację? w innym wątku ktoś dość negatywnie opowiedział się o warunkach pracy. Zastanawiam się też nad jakimiś wprowadzanymi w firmie zmianami od kolejnego sezonu. Jest coś zapowiedziane?

Zdzisław
@Młody

Z posiłkami było różnie, niektóre lepsze, inne gorsze, a czasem nie nadające się do zjedzenia. Ja bym dał na 5 w skali od 0-10.

Franek Kimono

Z daleka od tej firmy. W środku wyzysk i zakłamanie. Kadra kierownicza jest szkolona jak wyzyskiwać pracownika w sposób umiejętny. Typowe niemieckie korpo gdzie tylko pieniądz się liczy, nie pracownik.

Kawa
@Franek Kimono

Nie są szkoleni do tego celu. Jak już ktoś tu wspomniał kadra często zatrudniona po "kolesiowsku" przez co zarządzanie jest nieudolne i później za ich błędy są ganiani pracownicy. Kadra myśli , że "efektywność" właśnie na tym polega. Inna sprawa , że ci ganiani pracownicy sobie na to pozwalają lub w ich mniemaniu pieniądze są na pierwszym miejscu i zawsze nadgodziny się przydadzą przez co ten cyrk się kręci.

@Kawa

W tej firmie tworzy się i promuje wynaturzenia. Pracownik elastyczny to według durowskiej definicji taki który bierze na siebie odpowiedzialność, ciężar braku organizacji, efekty oszczędności i spychotechniki. Zdejmuje z barków przełożonego lub innych członków społeczności ten przykry ciężar i dzielnie go niesie. Oczywiście robi to bezinteresownie ku chwale firmy i zespołu. Wytwór dziwnej wizji rodem z filmów Barei albo tytan pracy rodem z komiksu. Pracownik tej nowoczesnej firmy gotów jest o każdej porze dnia i nocy, w chorobie i zdrowiu wykonać swe zadania. Jest w stałym kontakcie ze swą firmą. On żyje by jej służyć i jest gotów na wszystko. Współpraca to akceptacja dla spychotechniki. Pracownik zespołowy porzuca chętnie swe zadania by zrobić dla innych wszystko czego potrzebują na wczoraj i wesprzeć ich duże i malutkie potrzeby nie bacząc na swój czas pracy. I znowu Bareja.

Zbych

Tak, to prawda.

@Kawa

Zwykli pracownicy też zachowują się jak ci co ich poganiają. Krzyczą tupią i chcą już. Taka firmowa zasada. Z góry , ostro i na chama.To je skuteczność i lekcja zasad. Dobra niemiecka szkoła pracowitości.

Kazik
@Franek Kimono

A najlepszy jest wielki kierownik na P na dziale elektrycznym. Chodzi napuszony jak buldog po hali i tylko ludzi pogania. Nie polecam tam pracować.

@Franek Kimono

Wg moich obserwacji jest troszkę inaczej, ale nie znam wszystkich działów. Są tam pracownicy, którzy o każdą pracującą sobotę daliby się pokroić, a w tym miesiącu jest ich 5 :) policzcie ile to kasy KASA KASA KASA Dzień bez nadgodziny dniem straconym i nieopłacalnym. Głównym tematem są pieniądze, ile zarobiłeś w poprzednim miesiącu, ile będziesz siedzieć w pracy aby zrealizować swój plan finansowy. Nieważne, czy praca jest czy chwilowo jest jej mniej i tak będzie siedział 12 godzin. Inżynierowie tam pracujący, to przede wszystkim ludzie po studiach, to nie jest wada, ale zdarzają się też miernoty, które po kilku latach pracy, nie potrafią stworzyć rysunku od zera, robią coś, ale tak naprawdę nie rozumieją dlaczego coś jest tak a nie inaczej. Bo praca tu polega na kalkowaniu, a to nie wymaga myślenia. Plusem są warunki pracy, ale sama praca nie.

Zdzichu
@Piotr

Piekną wypowiedz i prawdziwa.

Najlepszy Pracownik
@Piotr

Mnie jakoś przełożeni musieli zmuszać żeby przyjść do pracy jak była potrzeba pilnego dokończnia projektu. Jeżeli chodzi o nadwyreżanie przychodnia do pracy w sobotę bo są lepiej wtedy płatne to wykorzystują ten fakt osoby zatrudnione po znajomości np. Z rodziny kadry zarzadzajacej i kolesie tej kadry. Dlatego fakt że osoby są awansowane też tylko z koligacji rodzinnych i kolesiowskich źle wplywa na wydajność i jakość pracy w tej firmie.

Tomasz
@Najlepszy Pracownik

A możesz podać jakieś widełki płacowe w Dürr? Ile tu można realnie zarobić na start i czy są jakieś premie i dodatki? Daj znać!

Bin
@Tomasz

Masz niżej opinie, zobacz sobie co i jak. Zarobków może ci nikt nie podać niestety.

Najlepszy Pracownik
@Tomasz

Nawet jakby ktoś Ci napisał kwoty zarobków to i tak to wykasują bo tu na portalu firma cenzuruje niektóre informacje gdyż ma wykupiony wyższy pakiet. Zarobki jak na presję i ciągłe poganianie przez przełożonych są stanowczo za niskie. Tylko poganiacze dobrze zarabiają w tej firmie.

@Rafi

Pracowałem tam i też tak to pamiętam.

@Najlepszy Pracownik

To nie chodzi o zmuszanie, bo wiadomo, że jak jest taka potrzeba to każdy przyjdzie jeśli będzie to możliwe, chodzi o podejście ludzi do pracy, o psychiczną higienę, ale ja jestem wyrozumiały, niech każdy robi tak jak jemu pasuje. Można, a nawet trzeba dużo pracować wszyscy będą szczęśliwi. Moja wcześniejsza wypowiedź była pisana pod wpływem chwili, z powodu kilku osobników tam pracujących. Na szczęście jest w pracy bardzo wielu młodych zdolnych ludzi i to na nich trzeba się skupić. Wybierając miejsce do zarabiania, należy patrzeć także pod kątem rozwoju, co dana praca może nam dać, ile możemy się nauczyć. Jak dla mnie firma ma potencjał, a to najważniejsze. Czas pokaże co będzie dalej, moje nastawienie jest pozytywne.

janko
@Franek Kimono

Tylko kierownictwo magazynu ,i działu elektrycznego żle wpływa na wizerunek firmy. Szczególnie na elektrycznym trzeba być ponadprzeciętnie odpornym psychicznie .Pozostałe działy są OK . No i jeszcze kiedyś zdymisjonowany Pawełek ,ale już powrócił z banicji , i ma się dobrze. Cała reszta firmy nie odbiega wizerunkowo od standardów europejskich.

Było miło ale się skończyło
@Piotr

Piotr, ani nie przedstawiasz większości w tej firmie ani swojej opinii. Działasz mocno pijarowo aby wyciszyć pewne kwestie - nie wygodne dla firmy - i przez to zmienić jej wizerunek. Jeżeli chcesz, to zobacz jak wyglądają opinie innych firm na tym portalu. Zwykle wygląda to tak, że osoby które chcą zaczerpnąć wiedzy na temat danej firmy dostają od osób tam pracujących wskazówki jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, o co warto zapytać a czego lepiej unikać w czasie trwania rozmowy, żeby, tu podkreślam DOBRZE WYPAŚĆ!!!. Tu natomiast mamy wylew smutków i żali których nikt nie próbuję w sposób normalny wyjaśnić aby poprawić wizerunek firmy w mediach społecznościowych. Wysyła się natomiast kogoś takiego jak ty żeby w ramach funkcji trola walczył z tym niewygodnym przekazem.

Było miło ale się skończyło
@Piotr

Ani nie przedstawiasz opinii większości ani nawet swojej. Działasz mocno pijarowo aby poprawić wizerunek firmy. Jeśli chcesz to zobacz jak wyglądają opinie innych firm na tym portalu. Zwykle sprowadzają się do tego, że osoby które tam pracują, udzialają wskazówek. Wskazówek, o co warto zapytać a czego lepiej unikać na pierwszej rozmowie o pracę. Wszystko to jest po to, żeby ktoś, kto stara się o pracę w danej firmie mógł o niej zaczerpnąć trochę wiedzy i zrobić wszystko aby - i tu należy podkreślić - DOBRZE WYPAŚĆ!!!. Wiadomo że nigdzie nie jest idealnie ale tu mamy wylew smutków i żali od dobrych paru lat. Żali, których nikt nie próbuje w sposób normalny wyjaśnić aby uniknąć kolejnych wpadek w portalach społecznościowych. Wysyła się natomiast kogoś takiego jak ty, w funkcji trolla, który ma spróbować wpłynąć na negatywne wypowiedzi osób tu pracujących. Troszkę nie tak to powinno wyglądać i ty też o tym dobrze wiesz.

@janko

Nie odbiega? Akurat.

Były
@Było miło ale się skończyło

Pracowałem w tej firmie i próbują na siłę w mówìć ludziom że Białe jest Czarne a Czarne jest Białe. No niestety atmosfera w firmie coeaz gorsza. Jak ja pracowałem to podobno jeszcze byłó lepiej chciaż tak tego nie odczuwałem. Atmosfera według Mnie była słaba, ciągłe poganianie i ogromna presja. Przez długi czas po zmianie pracy dochodziłem do normalności. I doceniany jestem o wiele bardziej i finansowo i dobrym słowem. Jedna z osób pracujących mówiła mi że teraz to dopiero lipa jest w tej firmie.

Hmmm
@Były

@Były To gdzie teraz pracujesz ?

@Były

Na jaki przedział wynagrodzenia można liczyć jako monter na produkcji i ile zmian jest na tym dziale ???

Brecht
@:)

Przecierz nikt nikogo nie zmusza do pracy w danym zakładzie. Nie pasuje to się odchodzi a jak widać za parę groszy więcej większość ludzi się sprzedaje. Dziwne że w tym zakładzie ludzie pracują latami i nikt nie narzeka a opinie piszą ci co byli i są gamoniami życiowymi albo zniechęcają osoby które chciałyby przyjść do tego zakładu przez co pracownicy mają wyższe pensje . No ale nie moja brocha,nie pracuje w tym zakładzie żeby była jasność.

@Najlepszy Pracownik

to ze Niemcy uwazaja Polakow za drugi gatunek człowieka to jeszcze można zrozumiec. Ale to, ze warstwa volksdojczow na dyrektorskich stołkach przykręca śrube swoim zeby sie Niemcom przypodobać, to już jest bardzo smutne.

Obserwator

Czytając opinie pracowników na różnych portalach zawsze zdecydowana większość to opinie negatywne. O co chodzi czy wszyscy pracodawcy są beznadziejni? a może na takich portalach wypowiadają się malkontenci?

nick
@Obserwator

tu są same negatywne..prędzej scrolla w myszce uszkodzisz niż znajdziesz pozytywną

eks
@nick

Przychodzi się do firmy, odchodzi się od ludzi. Ilość ogłoszeń o pracę do Durra nie wynika tylko z rozwoju firmy ale również a może przede wszystkim z rotacji i dramatycznej presji którą czuć w rozmowach z ludźmi tam pracującymi. A dlaczego jest rotacja? To nie tylko zmiany na rynku pracy jak próbują to sobie tłumaczyć HR-owcy. Nudna praca polegająca w sumie na niewiele znaczących korektach w już istniejącej dokumentacji nie jest szczytem w rozwoju konstruktora/automatyka/elektryka/programisty czy kogokolwiek inteligentnego, kreatywnego. Ile osób w tej firmie może uczciwie sobie powiedzieć: "Tak, to jest moja praca marzeń, w której ostrzegam sens swojej egzystencji". Ale przecież gdzieś trzeba zarabiać - i dokładnie tak myśli w tej firmie zdecydowana większość pracowników. Menadżerowie, jak są nominowani i jak podchodzą do tych funkcji? Wiele lat temu od jednego z nich usłyszałem odpowiedź pytanie właśnie tego dotyczące: "Dawali to wziąłem". Bezrefleksyjnie, byle tylko końcówka na koncie rosła. A co potem? Gdzie w tym są ludzie którzy będą im podlegać. Czy menadzerem ma być ktoś najlepszy, chorobliwie ambitny, czy średni ale o nieprzeciętnychzdolnościach organizacyjnych. Czy w tej firmie jest miejsce na rozwój techniczny osobisty, czy raczej tylko na powielanie schematów i bycie tak naprawdę jednym z wielu, tak jak w zapomnianym (usunięte przez administratora) - najlepszy jest średni, bo nie wystaje. Zdecydowanie jest miejsce na rozwój szczególnie dla ludzi bez doświadczenia na początku swojej kariery i u jej schyłku, tak byle do emerytury. Polskie szkolnictwo techniczne na każdym poziomie jest tak dramatycznie odklejonej od rzeczywistych potrzeb rynku pracy, że nie dostarcza osób takich jakich by oczekiwali pracodawcy. Małe naukowe koła studenckie, tam gdzie jeszcze istnieją skupiają osoby kreatywne a nie kopistów, a w Durr masz być kopistą. Ale ... takich osób też szkolnictwo techniczne nie dostarcza. Czy to źle? Źle. Przyszły kopisto nie oczekuj za wiele jeżeli to w firmie nauczyli lub nauczą cię tu jedynie kopiowania rolkowców , stołów unoszących, obrotnic, przesuwnic i innych raczej prymitywnych konstrukcyjnie urządzeń. Natomiast dobrze, że masz się gdzie na uczyć. Nawet w takich warunkach możesz znaleźć swoją niszę, która pozwoli Ci na rozwój, choć nie koniecznie tu. Mam tu na myśli przede wszystkim praktyczne wykorzystanie oprogramowania. Ale z wymaganiami dotyczącymi Excela i stopnia wykorzystania możliwości tego programu to Durr też jest odklejony, bo tu akurat Excel jest traktowany jak kartka w kratkę albo tabelka do wpisywania danych. Nikt, albo prawie nikt nie ma pojęcia chociażby o funkcjach porównawczych, o tabelach i wykresach przestawnych (bo przecież Power BI, daje gotowce, to po co się rozwijać, prawda menadżerowie?). Tak wiem ... bo tego nie używacie, dlatego zatrzymaliście na poziomie KB-MAWI, PPL List czy General List. Pomijam, że w założeniach GL to jedno z najlepszych narzędzi, poza ERP, do gromadzenia danych niezbędnych do zrealizowania projektu od projektu, przez zakupy a na montażu i docelowej instalacji kończąc, ale nadal z poziomu Excela wszystko kręci się wokół formatowania danych, tworzenia tabel przez pogrubianie linii i najprostsze funkcje sumowania. Wszystko jest po coś. Zwolnili cię, nie przedłużyli umowy, nie odpowiedzieli na aplikację - może to dobrze. Być może to znaczy, że ktoś nad Tobą czuwa lub czeka na Ciebie miejsce gdzie indziej. Nie czas na żale, choć pewnie jest przykro. Pamiętajcie o tym kandydaci, przyszli pracownicy. Wszystko jest po coś.

@nick

Nie malkontenci tylko pracodawcom w takich metropoliach jak Radom dużo brakuje. Cóż. Jest co jest i trzeba brać.

@nick

Tak. A na stronach innych firm, głównie tych w większych miastach, są dobre i złe opinie. Średnia ocen też często nie jest wysoka ale takie motywy to ubiegłe stulecie. Sorki bardzo, ale pseudo kultura organizacyjna to .....

Małgorzata
@Były

Jakie problemy miałeś z kulturą organizacyjną w tej firmie?

@Obserwator

Kadra kierownicza ta sama od lat. Tendencyjna, ukierunkowana sztywne schematy i przyzwyczajona do przestarzałych standardów. Korpo o którym większe miasta zapomniały. Schematy i kulturę tworzą ludzie. Ci sami od lat. Ubiegłe stulecie rządzi. TRAGEDIA!!!

@Biurowy

No to słabo jak są takie utarte schematy, no jednak może wpływ na rozwój. Może warto to powiedzieć?

Mechatronik
@Ewa

Ta firma nie potrzebuje lydzu myślących do pracy ale Robotów. Haha

Yolo
@Mechatronik

ABB, Kuka .... te chyba znają

Dyrek
@Yolo

Zatrudniają Kopistów głównie. Nie ma chętnych do pracy to szukają już po różnych kontynentach takich jak Afryka i Azja. Firma ma słabą opinię na rynku radomskim to miejscowi już nie chcą tutaj pracować. Hihi

@eks

To nie jest praca marzeń, ani dla doświadczonych ani dla początkujących. Tan pierwszy i ten drugi będą robili to samo, czyli przemiał wszystkiego co się znajdzie do roboty. Ten pierwszy odejdzie bo to marna robota poniżej kompetencji i oczekiwań, ten drugi bo się zmęczy. I nikt wnoskó nie wyciąga.

Irena
@Biurowy

To nie można liczyć na dobre zarobki?

nie wszyscy, tylko radomscy

Hu

Mobbing,wyzysk, nieadekwatne do oczekiwań zarobki, i brak szacunku dla pracownika.Jednym zdaniem:Arbeit macht durr.

Ra
@Hu

Mocne słowa ;) w Radomiu zauważalny jest brak rąk do pracy, po części firmy swoją polityka finansowa zgotowali sobie ten los, że nikt nie chce wykonywać prostych a jednak istotnych prac. Młodzi ludzie szukają pracy tam, gdzie jak brakuje rąk to się szuka pracownika a rozkłada obowiązki na pozostałe osoby. Cenią sobie komfort psychiczny i szeroko rozumiany wellbeing. Dodatkowo Covid przyspieszył średnio digitalizację w PL o 15 lat także spore grono osób poszło za trendem cyfrowego nomada i pracuje np. z Warszawską pensją w Radomiu. To jest duże wyzwanie dla C-levelu jak stawić czoła zaistniałej sytuacji, bo ona się nie odwróci. A stare nawyki i zachowania już nie działają.

eks
@Ra

Trudno się niezgodzić. Szkoda tylko, że kierownictwo nie chce tego dostrzec.

Z
@Hu

Radom- brak szacunku potwierdzam.

eks~
@Ra

jakie to prawidzie

Tomasz
@Z

Czym się niby ten brak szacunku objawia? Powiedz coś więcej jak możesz

@Tomasz

Pytasz jako pracownik czy kandydat? Mówimy o Durr w Radomiu.

@.

No tak ale on pyta o szczegóły odnośnie tego skąd taka opinia. więc?

@Z

t

Ciekawy

Witam, 11 letnie doświadczenie na wózku widłowym, na jakie zarobki może liczyć operator? Króciutko i na temat ?

Hiacynt
@Ciekawy

Co ty kolego bredzisz jakie doswiadczenie na wózku ! Rozwaliles mnie , kto na to patrzy UDT masz mieć jak chcesz pracować. A magazynier to po prostu tępy tragarz Gdzie na nic nie może liczyć... Sorki za to ale tak jest. Jak tego nie widzisz przez 11 lat to kiepsko

@Hiacynt

Czemu tak określasz magazyniera i tak uważasz?

Jan
@Hiacynt

Masz nikłe pojęcie o tej pracy UDT pan mądraliński nie dał rady zdać mam rację ?

Kierownik
@Hiacynt

Robisz że ciecia w tej firmie,znam Cię

XYZ

Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko konstruktora w oddziale Lubelskim. Proszę o opinie na temat tego stanowiska. Jak zarobki? Jak atmosfera?

Piotruś Pan
@XYZ

To firma Durr ma biuro w Lubelskim? Pierwsze słyszę.

Xyz
@Piotruś Pan

A no właśnie ma albo będzie mieć ponieważ rekrutują właśnie tam.

Irena
@Xyz

Jest więcej ofert na ten rejon może? Czy tylko tą jedną widziałeś?

Zuberek
@Irena

Biuro w Lublinie zostało otwarte na poczatku maja 2022. Atmosfera jest naprawdę super. Natomiast jeśli chodzi o rekrutacje to oczywiście w dalszym ciagu trwa, lecz poszukujemy aktualnie doświadczonych konstruktorów oraz programistów plc.

@Zuberek

No to super jak atmosfera jest super. A jakiego doświadczenia konkretnie wymagacie?

Durr Radom
@Ewa

Jak tak atmosfera beznadziejna jak w biurze w Radomiu to jest czego pozazdrościć. Haha. Chyba gorszej atmosfery jak w Radomiu nie ma w żadnej firmie w których pracowałem do tej pory. Szczere wyznanie a prawdziwe. Ta firma to typowe korpo. Wyścig Szczurów. Nii liczy się człowiek a tylko słupki zysków. Wycisną z Was Wszystkie Soki i dadzą kopniaka.

@XYZ

To myśl. Myśl długo..., ale nie aplikuj.

Łucja
@Durr Radom

Kopniaka? To co, są chętni, aby zwalniać pracowników?

Czy pracował ktoś w roli asystentki może powiedzieć coś więcej o tej pracy czy warto iść?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Dürr Poland Sp. z o.o. na Programista PLC? 15 listopada ogłoszenie na GoWork.pl.

Plcman

To zależy która składowa,generalnie pensja jest z końcem miesiąca.

@Plcman

A można się dogadać tu, żeby na raty było rozłożone czy nie bardzo?

PLcman
@Justyna

Raczej nie, ale przecież możesz zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej raczej. Nie musisz się bać o kasę na delegację jeśli o to chodzi to można się dogadać.

zdzichu

Firma w porządku. Pracy jest dużo, ale można trochę pieniążków zarobić.. nadgodziny na tygodniu 150%, w sobotę 200%, premie, targety, bony.itp. Jeżeli ktoś ma siłę, determinację, energię to jest to miejsce dla niego. Ja tu pracowałem i wspominam to miejsce miło, aczkolwiek stres był spory, przytyłem 10kg. Nie raz nocy nie przespałem. Jest to cena wyższych zarobków.

@zdzichu

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nazwa przywodzi na myśl chorobę i to jest dobre porównanie.

Obserwator

Niestety muszę się wyrazić swoją opinię na temat firmy. I jest ona jedna: NIE POLECAM

Byly
@Obserwator

Też nie polecam tej firmy bo pracowałem tam kiedyś. Szkoda zdrowia i nerwów za takie pieniądze jakie placą. Pracowników nie szanuje sie tu i tylko pogania. Schnela Schnela!!!

Gigant

Jak nie szanuję się pracowników to uciekają do innych firm. PANOWIE DYREKTORKI I PANIE PREZESIE RYNEK PRACOWNIKA WRÓCIŁ TO SZANUJCIE SWOICH PRACOWNIKÓW. STAWKI DLA TAKICH ZAWODOW JAK KONSTRUKTOR CZY AUTOMATYK LUB ELEKTRYK MOCNO POSZŁY W GÓRĘ O KILKADZIESIĄT PROCENT.

Kierowniczyna
@Gigant

W Anosach już firma wypuszcza ogłoszenia o pracę. Haha

Radomiaczek
@Kierowniczyna

Możesz podesłać? Nic nie widzę :)

Radomianin
@Gigant

Poczekajcie jak spirala inflacyjna uderzy. Nie mniej jednak fakt, to też dobry czas na zmiany. Macie zawsze dwa wyjścia: Poprosić w pracy, Poszukać w pracy na zewnątrz, Skoro uważacie, że jesteście nie doceniani. Jest sporo ogłoszeń i firm, które szukają pracowników. Nawet, gdy nie chcecie zmieniać, sprawdźcie się, by w razie potrzeby - mieć obycie, by móc się zaprezentować z jak najlepszej strony ;) P.S Wg badań w polskich firmach najlepszym sposobem na otrzymanie podwyżki jest złożenie wypowiedzenia ;) O ile, wnosisz wartość dodatnia do firmy.

Magazynier
@Radomiaczek

Widziałem w Anonsch ofertę pracy na Magazyniera jakiś czas temu. Hihihi

X
@Radomianin

Ja myślisz, kto wnosi wartość dodatnią dla tej firmy? I kto decyduje czy jest to wartość dodatnia? Mogłoby się okazać że wartość dodatnia to szersze plecy, lepsze układy lub jakby to powiedzieć... predyspozycje społeczne według utartych, durowych obyczajów, moim zdaniem nie często akceptowane na zewnątrz.

Grażyna
@Magazynier

a jakie zarobki dla magazyniera? warto składać cv? :) i jakie wymagania trzeba spełnić?

Radomianin
@X

@X Nie muszę się zastanawiać, obaj chyba zdajemy sobie sprawę kto. A co do drugiej kwestii - to cóż...jak to w anegdocie "czy warto się żenić" znanego aktora, niektórzy trafiają na na książki ;)

Wielka, wspaniała firma Durr daje ogłoszenia poszukujące pracowników do Anonsów WSTYD, pod względem warunków pracy i płacy jesteśmy na dnie z wyrazami uszanowania dla kierownictwa na szczęście lada dzień były pracownik.

Śmieszna
@Piotr

Śmieszna ta firma, wyzusk na całego, ciągłe poganianie i presja tak ogromna że nie warto zdrowia w tej firmie tracić. Szkoda słów. Dlatego nie ma chętnych do pracy.

Oszczędności prowincjonalne

Jaka umowa obowiązuje w Dürr Poland Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Smietana

Pośrednik kumasz ! O co kaman ?

Posredniak

Byle jaka przez agencję pośrednictwa pracy która spija śmietankę a pracownik dostaje ochłapy. Ha ha

Thor
@Posredniak

To nie o to jeszcze chodzi ! Pracujesz ale jak się tylko odezwiesz to 1 ich telefon i dzwoni laba(x) i wylatujesz

Zostaw merytoryczną opinię o Dürr Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dürr Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dürr Poland Sp. z o.o.