Dürr Poland Sp. z o.o.

Opinie o Dürr Poland Sp. z o.o.

Milano

Nie polecam tej pracy. Za duża presją a zarobki 2 tys na reke przez długi czas.

Ktoś2

@Ktoś fajnie, że tak sporo opisałeś na temat pracy w Durr. Ogłoszenie, o którym pisałeś wisi cały czas w związku z dużą rotacją ludzi na tym stanowisku czy zapotrzebowaniem? Możesz coś więcej powiedzieć o tym stanowisku? Ciężko "wgryźć" się w pracę na początku? Możliwości rozwoju?

Aneta

@Ktośdziękuję za tak rozbudowaną opinię. Mógłbyś powiedzieć również jak często zdarzają się delegacje o których wspominasz? Ile zwykle trwają?

Aneta

Pracujesz w Durr Poland? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. BHP oferowane przez firmę Dürr Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Piernik

Durr Poland nie zajmuje się obróbką skrawaniem, elementy mechaniczne są zamawiane od podwykonawców, a Durr je jedynie montuje.

Cnc

Witam,czy w tej firmie jest praca dla frezera cnc i czy sa przyjecia na w/w stanowisko?i jakie sa zarobki?

Kristine Neunteufel

Pracowałem w firmie DURR ok. 10 lat temu na stanowisku specjalisty, kiedy nazywała się jeszcze DURRPOL. Wtedy cieszyła się dosyć dobrą renomą na rynku radomskim. Jak w większości firm polskich najpierw jest tzw. rekrutacja wewnętrzna czyli szukamy wśród rodziny, znajomych a dopiero później na zewnątrz. Tu się nie ma co oszukiwać bo działa tak w bardzo dużej ilości firm. Rozkazy przychodzą z Niemiec, także na ogólną politykę Polski management ma bardzo słaby wpływ. Gdy były "chude" czasy w efekcie których i mnie podziękowano za pracę, bo był zastój na rynku motoryzacyjnym, nie było kontraktów i tzw. "kryzys" nie było mowy, aby firma rozpoczęła alternatywną działalność mimo posiadanych możliwości i zespołu. Po prostu nie. Albo aktualna działalność albo nic. Niemieckiego właściciela nie obchodziło, aby ratować zespół. Ma być to i koniec. Jak jest nadmiar pracowników w stosunku do kontraktów - zwolnić. Zdarzały się wyprowadzenia "za kołnierzyk" za bramę. Dosłownie. A gdy okazywało się, że ktoś tylko wykonywał polecenia przełożonego wzywano go z powrotem na "negocjacje", aby zawrzeć ugodę "na sprawne i bezproblemowe" zakończenie współpracy. Bo oczywiście człowiek tak sponiewierany nie miałby większych problemów w sądzie. Jak w każdej firmie były osoby, które miło wspominam a też takie, które spotykając obecnie na ulicy udałbym, że nie znam i nie chcę pamiętać... Sądząc po powyższych komentarzach w dobrą stronę to nie idzie. Kierownictwo nadal to samo...

amo

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na młodszego specjalistę ds. planowania łańcucha dostaw? Skoro jest zapewniona umowa o pracę i nawet dorzucają do tego odpowiednie benefity socjalne typu dofinansowanie do ubezpieczeń, to się nie dziwię, że są tak popularnie

Programista wyklęty

na samogon wystarczy

wilk

spawacz 4-5tys

Witam. Mam pytanko do pracownikow Durr którzy pracują na produkcji,ile może tam zarobić spawacz?

Kaktus

Są aroganccy.Mają pełne brzuszki to po co będą odpowiadać? Klasa Panów

Kate

Witam, probuje się dostać do pracy w dziale marketingu lub podobnym z wykorzystaniem mojego płynnego języka niemieckiego, jednak po wysłaniu dokumentów aplikacyjnych cisza i cisza... czy ktoś wie jak się tam można dostać bez znajomości??:(

Prawdą jest że Czarna Madzia jest na wylocie?Wzua

Der Untergang

Witam Państwa, moje zapytanie dotyczyć będzie pracy w DURR. Wysłałem ponad 3 egzemplarze CV z danymi personalnymi. Mam wykształcenie, uprawnienia, świadectwo ukończenia szkoły, dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe oraz doświadczenie - w końcu pracowałem w tej firmie pośrednio u podwykonawcy za bardzo śmieszne grosze w Energomont 2 - Panie i Panowie, który już tam nie pracuje. Eldam nie chce mnie przyjąć pomimo moich wieloletnich starań co DURR, a firmy zatrudniają ludzi bez wykształcenia (wiem, że DURR ostatnio przed Lutym przyjął pracownika jako kontrolera jakości za 3400zł/netto tylko z podstawowym wykształceniem a rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem trwała ~ 2 godziny). Wiem wszystko. Wyrwę sobie ten kawałek chleba siłą. Ochroniarz zabrał moje CV, nie dotarło do adresata?! A sekretarka łaskawie raczyła pokazać moje skromne CV Panu Pawłowi? Chyba jej się nie chciało. A moje bezpośrednie prośby nie dawały skutku. Byłem tam i pracowałem tam. Znam strukturę, rynek pracy, i inne zagadnienia. Trudno o rozmowę kwalifikacyjną, co? Dobrze. Ten wpis zniknie, jeżeli pozytywnie załatwimy sprawy rekrutacyjne. Dajcie szansę na pracę tym, którzy zasłużyli, a nie zatrudniacie po tak zwanej znajomości. To koniec mojej cierpliwości.

pracodawca
@Der Untergang

Zazdzroszczę takich chętnych do pracy.A może zechcesz przyjść do podobnej firmy. Kontakt zybi1969@icloud.com

casowir

szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną o co pytaja w tej firmie i jak sie najlepiej przygotowac do niej i zaprezentowac z góry dziekuje za odpoiwedzi...

Znajomy

Podobno nie można już kasować niewygodnych wpisów. Trzeba zacząć rekrutować a nie maskować swoją nieudolność! Na samej wazelince daleko się w tej firmie nie zajedzie Brak chętnych bo .........długo by gadać.

Klaudia Hiszpania

Witam, byc moze zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale jestem zainteresowana nawiazaniem kontaktu z firmami podwykonawczymi, ktore specjalizauja sie w montazu (mechanika, elektryka i/lub oprogramowanie). Zainteresowanych prosze o wyslanie maila z danymi kontaktowymi (wystarczy imie i nzawisko i nr telefonu) na adres: asas@asas.es. Dziekuje.

pele

ale to były już jakieś stare czasy czy obecnie też można się załapać do pracy w durr? chodzi mi o dłuższą współpracę

blady
@pele

jak wygląda rozmowa rekrutacuja w durr?? co sprawdzają o co pytaja?? na stanowisko Mechanical Designer

Zostaw merytoryczną opinię o Dürr Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dürr Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dürr Poland Sp. z o.o.