Opinie o Softex Data S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Softex Data S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Softex Data S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Softex Data S.A. w Warszawa

rozumiem po tym ostatnim wątku, że można sądzić, że zarobki są zależne od profilu kandydata oraz jego trybu pracy. czy od strony handlowca macie może ocenę w tym zakresie? Ocena sprzedaży, relacji z klientem i średnich zarobków. od tygodnia jest dostępna oferta, myślę nad nią

Honorata Nowy wpis

Jakie zarobki instalatora-serwisanta? Z ogłoszenia wygląda, jakby płacono kulturą i zbieraniem doświadczenia, ale mój mąż już je ma, a tu jest kryzys i chyba ważne jest, żeby podać ludziom, jakie są zarobki?

Softex Nowy wpis
@Honorata

To miłe, że dba Pani o interesy męża. Widełek zarobków nie podalismy ze względu na to, że możemy trafić na osobę bez doświadczenia, bez chęci do wyjazdów służbowych, studiującą dziennie, z gotowością do pracy wieczorami w weekendy lub osobę taką jak Pani mąż lub inną. Zapraszamy do kontaktu, podczas rozmowy wszystko wyjaśnimy.

Zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną do nas. Aktualnie poszukujemy: specjalisty ds. sprzedaży, informatyka - inżyniera wdrożeniowego oraz kosztorysanta.

Zadowolony Nowy wpis

Ścieżka łatwa i przyjemna, w myśl idei pracuj, pracuj a garb Ci sam wyrośnie, lub służ Panu wiernie On Ci za to ... Taka wygląda praca i ścieżka oraz możliwości awansu.

Ewelina

Ej ktoś pisał, że pracownik musi mieć buty i ubrania robocze we własnym zakresie. Dalej tak jest? Ja znalazłam ogłoszenie na Młodszy Inżynier Wsparcia Sprzedaży i wymogiem jest bardzo dobra znajomość Excela. Czy na rekrutacji jakoś to weryfikują?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Softex Data S.A. kandydat na stanowisko SZUKAM PRACOWNIKA - monter wyrobów elektronicznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

omijać szerokim łukiem !!!

Zgadzam się z opinią, już raz wypowiadałem się na temat tej firmy, ale moja opinia pomimo że była merytoryczna i nikogo nie obrażała została usunięta. Nie polecam tej firmy, na rozmowie o pracę obiecują wszystko, potem nie dają nic. Ludzie zwalniają się co 3 miesiące bo tyle potrzeba by się przekonać czego się można spodziewać dalej. Zresztą dla potwierdzenia moich słów zobaczcie że ciągle wystawiane są ogłoszenia o zatrudnieniu. Przestrzegam i ostrzegam, szkoda czasu i pieniędzy. Szukajcie innej firmy a tę omijajcie z daleka.

Dziękujemy za wpis. W związku ze zwiększeniem ilości zleceń, cały czas poszukujemy pracowników. Zapewniamy, że wszystkie warunki zatrudnienia są przedstawiane już na etapie podpisywania umowy. Kwestie wynagrodzenia zawsze opieramy na obowiązującym prawie pracy i jego przepisach. Pozdrawiamy.

@Softex Data S.A.

Szczególnie opieracie Państwo na przepisach i prawie pracy śmieciowe umowy B2B które są tak sformułowane że pracownik nie ma nic do powiedzenia a firma Softex może wszystko. Ludzie nie dawajcie się (usunięte przez administratora) przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie.

Aktualność
Drodzy Państwo,

Dostrzegając Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.
Dziękujemy wszystkim za liczne opinie pojawiające się na forum. Cenimy konstruktywną krytykę i każdy merytoryczny wpis, z którego postaramy się wyciągnąć wnioski.
Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była satysfakcjonująca.
Potencjalnych kandydatów do pracy w naszej firmie zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych na adres: sekretariat@softex.com.pl

Specjalista ds. sprzedaży / Key account manager

Instalator - Serwisant (systemy CCTV IP, SKD, PPOŻ, SSWiN)

Arek

Krucho u nich faktycznie, wiem że mają kilkutygodniowe opóźnienia w wypłatach

@Arek

Pracownicy zawsze otrzymują wypłatę na czas.

Dawid

Cześć, jak pewnie wiesz, GoWork jest forum publicznym, dlatego nie należy pisać w ten sposób. Swoją opinię można wyrazić w bardziej kulturalny sposób. Rozumiem, że niezbyt dobrze oceniasz pracę w Softexie, a możesz napisać coś więcej? Co na to wpływa i co takiego ma miejsce w firmie? Mogę liczyć na odpowiedź?

Jakie są warunki zatrudnienia w Softex Data S.A.?

Odpowiedź

Firma mocno się rozwija. W zależności od stanowiska pracownik otrzymuje narzędzia potrzebne do pracy. Premia za wykonywane prace przyznawana jest zgodnie ze wcześniej ustalonymi zasadami, znanymi każdemu pracownikowi. O szczegóły można spytać na spotkaniu rekrutacyjnym. Firma nie ma skrupułów wobec oszustów, co skutkuje komentarzami jak widać.

ZiBi

Kolego / Koleżanko, odpowiedź na pytanie "Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Softex Data S.A.?" jest bardzo prosta. Możesz liczyć na takie narzędzia jakie posiadasz we własnym domu. Najlepiej żebyś też miał, drogi pracowniku, swój ubiór roboczy. Pan prezesinka zadba o to żeby firma nie poniosła dodatkowych kosztów doposażenia pracownika a Ty możesz liczyć na instrumentalne podejście i premię / jałmużnę. Gdyby jednak było CI żal to zawsze w tle możesz sobie zrobić zdjęcie z nowym mercedesem prezesinki, kupionym z krwawicy pracowników, znieczulonych tekstem że jest żle, ale WAM DAM JAK SAM BĘDĘ MIAŁ. Możesz też w perspektywie wyjechać na spotkanie integracyjne, pamiętaj jednak że godziny spotkania są tak ustawione abyś "po taniości" go przeżył i jak najmniej spożył.

Wojciech
@ZiBi

Jako prezes tej rzekomo "żałosnej firmy" Softex Data SA informuję zainteresowanych, że pracownik 'ZiBi" był serwisanetm oddziału w Łodzi i został zwolniony w normalnym 3-miesięcznym trybie, po blisko 5 latach pracy za notoryczne partactwo w pracy, okłamywanie i pracodawcy i zaniedbywanie obowiązków. To, że jest sfrustrowany utratą fajnego zajęcia mnie nie dziwi, natomiast szkalowania będą przydatnym argumentem w Sądzie Pracy, do którego nas pozwał domagając się .... przywrócenia do pracy ! Nie muszę dodawać, że opowieści o własnych narzędziach, braku szkoleń, fatalnej atmosferze itd są kłamstwem. Jedyne, co się zgadza to, ze zaproszenie na wyjazd integracyjny zostało mu cofnięte z chwilą wypowiedzenia. Ponadto, prezes jeździ do dziś 10-letnim Mercedesem, którego na razie nie ma powodu zmieniać.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Softex Data S.A.?

ZiBi

Awans możesz dostać. Polega to na zwiększonej liczbie obowiązków i na dodatku zupełnie nieadekwatnym do tego zwiększenia. Lepiej być szeregowym pracownikiem i na pewno nie liczyć na jałmużne w postaci premii.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dostajesz informacje, że będą szkolenia i wszystko jest z literą prawa. Rzeczywistość jest inna, po podpisaniu umowy zaczynasz pracę i musisz posiadać własne ubranie i buty robocze o narzędziach od pracodawcy również zapomnij. Sprawą powinna się zainteresować PIP

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Softex Data S.A.?

AGA

Laptop, telefon, samochód służbowy. Zależy od potrzeb stanowiska. Prezes spoko Dopóki nie spróbujesz nie będziesz wiedział i nie sugeruj się doświadczeniami innych .Każdy ma swoje Wybór należy do Ciebie

Staszek

Nie rozumiem jednego, jeśli ktoś już nie pracuje to po co tu zagląda? Utrata pracy w dobrej firmie w dalszym ciągu boli?

Kaktusik

Również tak sadze... dojdą do sedna sprawy w interesach . E jeszcze pamietam :) pozdro

Katarzyna

Bardzo miło wspominam pracę w Softex. Uważam, że warto tam aplikować. Prezes jest Osobą merytoryczną, sympatyczną i dbająca o pracowników. Polecam!

Zbigniew
@Katarzyna

Czym dokładnie zajmowałaś się w firmie Softex? Byłaś asystentką prezesa, czy może zajmowałaś zupełnie inne stanowisko? Mam kilka pytań, co do tego miejsca pracy, dlatego chciałbym ustalić Twoje stanowisko.

Irek

Powiedzie czy trudno dostać się tu do pracy i jak przebiega rozmowa rekrutacyjna?

Jerzy

Softex Data to firma z ugruntowaną pozycją w branży. Tu trzeba się starać a wszyscy dobrze na tym wychodzą.

Lidia

Na stronie internetowej firmy Softex Data S.A. znajduje się kilka aktualnych ogłoszeń o pracę - firma poszukuje między innymi specjalisty do spraw sprzedaży oraz młodszego specjalisty do spraw handlowych (http://www.softexdata.pl/start/praca.html). Czy ktoś z Was już aplikował na któreś z wyżej wymienionych stanowisk i może powiedzieć, jakie warunki proponuje pracodawca oraz w jakiej atmosferze przebiegała rekrutacja?

Rekrut
@Lidia

Byłem, rozmawiałem - miło i przyjemnie. Spotkanie prowadziło dwóch dyrektorów, standardowe pytania, czas ok 1 godziny. Warunków jeszcze nie znam, pytali o moje oczekiwania.

romanoitaliano

hahaha jak czytam te bzdury wielkiego "dohtora mba milionera (usunięte przez administratora)" i co tam jeszcze to nie wiem czy śmiać się czy płakać, pracowałam tam jakiś czas i wszystko co pisali ludzie wcześniej to prawda, jeden wielki stres, wszyscy na siebie wrzeszczą i przepychanki kto ważniejszy (pewna grupa wzajemnej adoracji przez zasiedzenie) - może się zmieniło ale nikt z pracowników się nie przyzna gdyby było źle bo przecież praca dla tej firmy to najwyższy zaszczyt jaki może cię spotkać (według najwyższego)... Kultura o której pisze pan preses to pojęcie nieznane w tej firmie a szczególnie panu najwyższemu z osobowością choleryka. Handlowcy są zwalniani bez ważniejszych powodów, pomimo wcześniejszych dużych sukcesów a gdy na rynku zastój(usunięte przez administratora) Obecnie na rynku jest taka konkurencja pomiędzy firmami, że warto poszukać sobie lepszej, która dba o motywację i aby pracownik czuł się w firmie dobrze.

@romanoitaliano

Osobiście nie przypominam sobie abym zwolnił handlowca z zasługami bez ważniejszego powodu. Chyba, że notoryczny brak realizacji postawionych minimalnych celów sprzedażowych jest dla wybitnych handlowców nie ważny i nie postrzegany jako powód do zwolnienia czy też realizacji planu naprawczego. Co do pozostałej części powyższej opinii to nawet „zmiana płci” nie upoważnia Cię do obrażania i lekceważenia Koleżanek i Kolegów z którymi jednak co najmniej kilka lat pracowałeś. Odnoszą się jeszcze do seriali to proponuje obejrzeć „złomowisko”. ???? Pozdrawiam (usunięte przez administratora) Dyr. Handlowy

Zostaw merytoryczną opinię o Softex Data S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Softex Data S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Softex Data S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Softex Data S.A.?

Softex Data S.A.
2.1/5 Na podstawie 20 ocen.

Softex Data S.A.