Softex Data S.A.

Opinie o Softex Data S.A.

Whatever

Masz robić nadgodziny, nie upominac się o zwrot czasu/pieniędzy. Premi nie dostaniesz bo przecież prezes ma dobre serce ale no niestety przejadles premie więc nie ma z czego jej dać. Inteligentni/ normalni ludzie są zwalniani a zostaje.... No cóż. Słowo "kodeks pracy" jest zakazane.... Można wiele pisać ale lepiej omijać i być zdrowym szczęśliwym ludkiem :]

Wojciech Warski
@Whatever 28.11.2016 18:16

Jestem prezesem Softex Data SA, którą tak "malowniczo" opisali byli pracownicy firmy. Występuję pod nazwiskiem, bo się go nie wstydzę. Dodam, że obaj to pracownicy techniczni, rzekomo . informatycy. Efekty ich, pożal się Boże, pracy były takie, że do każdego zadania przekraczającego swoją komplikacją zainstalowanie systemu Windows musiał być kontraktowany specjalista zewnętrzny, bo samodzielna praca własnych "speców" prowadziła do wyrzucania firmy przez Klienta z wdrożenia. A na końcu oczekiwali premii, bo przecież w końcu się udawało, nieważne, ze w 2x dłuższym czasie! Szkolenia ... jednego z nich, mimo ukończenia kursów MS, przez dwa (!) lata nie udawało się namówić do zrobienia certyfikatów, a jak już podszedł to oblał. Drugi uważał, że to klienci są dla firmy i chciał prowadzić prace u klientów tylko tak, by o 17 być już zawsze w domu nawet, gdy miejsce instalacji było odległe o 200 km. Jak wrócił raz z delegacji o 20, to następny dzień zażądał wolny tak był przemęczony. 10-12 godzin to oni może i pracowali, ale łącznie przez 2-3 dni, większość czasu spędzając na dyskusjach, jak źle jest im w firmie. Co do kultury osobistej, to warto zapytać pracujących w firmie, co prezentowali sobą "inteligentni". Opinia jest prymitywnym pomówieniem - wiadomo, pod nikiem w sieci można sobie pozwolić na wszystko.

Michal.
@Wojciech Warski 07.12.2016 10:45

To sie okaże...

Inteligentny pracownik

Zgadzam się z przedmówcą - takiego wyzysku jeszcze nie widziałem!!! Pracujesz po 10-12 godzin, przy projektach jeszcze dłużej ale pan prezes nie uważa oddawania nadgodzin nie mówiąc o zapłaceniu za nie. Oczekuje oddania i niewolniczej pracy a w firmie nie ma nawet wody do picia czy kawy!!!! Na rozmowie o prace obiecywane są złote góry (m.in. szkolenia) a jak podpiszesz umowę to zostaniesz poinformowany, że na szkolenia nie masz co liczyć!! Premie, k..wa, chyba jak je sobie namalujesz... Poza tym atmosfera jest miażdżąca dla normalnego, inteligentnego człowieka, któremu zależy - banda oszołomów, którym nie zależy zrzuci winę na Ciebie a prezes w sposób wulgarny (wrzaski i kurwowanie) pokaże Ci gdzie twoje miejsce. Jeśli jesteś inteligentnym człowiekiem, który przejmuje się efektami swojej pracy to OMIJAJ TEN SHIT JAK NAJDALEJ !!!!!

omijać szerokim łukiem !!!

Zostaw opinię o Softex Data S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Softex Data S.A.