Opinie o Autogrill Polska Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Autogrill Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Autogrill Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autogrill Polska Sp. z o.o. w Katowice

Martyna Nowy wpis

Jaka w firmie jest średnia wieku? Dobrze przyjmowane są nowe osoby do firmy ?

indeks Nowy wpis

kurcze pewnie dlatego takie podejrzenia padały bo dawno żadna nowa oferta się nie pojawiła, ale faktycznie może po prostu od razu z miejsca mają zapewnioną "dostawę cv" tych ludzi co na miejscu składają i dlatego nie wpuszczają nowych ofert do internetu, a a rejon tulc pewnie mają sporo chętnych

bdjskbdjksb Nowy wpis

Skąd podejrzenia, że nie zamierzają zatrudniać? Ja już na szczęście mam współpracę z tą firmą za sobą. Ci co nadal pracują zapewne wiedzą ilu ludzi jest potrzebnych aby wszystko miało ręce i nogi

bdjskbdjksb Nowy wpis

Praca do lekkich nie należy na pewno, zwłaszcza gdy pracuje się ponad siły, bo brak pracowników w firmie swoje robi. Osoby przychodziły na kilka dni i odchodziły, gdy widziały nawał pracy i obowiązków, które spadały na jedną osobę. Stali pracownicy zapierniczali żeby nadgonić pracę, bywało, że biegało się z jednej restauracji na drugą(znajduje się po drugiej stronie A4) po to by pomóc nowemu pracownikowi, który nie był nawet odpowiednio przeszkolony, dosłownie był zielony w tym co robi, a obsługiwał ludzi za barem. Trzeba dodać, że w restauracji pewne osoby miały układziki z managerem i wszystko im uchodziło płazem, bo inni robili za nich. Owszem początki były przyjemne, mimo ciężkiej pracy człowiek miał satysfakcję z tego, co robi. Fakt był tak,że kiedyś była odpowiednia ilość ludzi i pracowało się dobrze, a z czasem trzeba było uciąć pracowników, a skoro pracujący dawali radę (tylko jakim kosztem zdrowia i nerwów) - to po co coś zmieniać... Wypłaty owszem, były na czas, ale najniższa krajowa za taką harówę to przesada. W skrócie powiem: NIE POLECAM!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Autogrill Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Markus

A która praca jest lekka? Nie narzekam pracuję z fajnymi ludźmi. A co miesiąc wypłata jest, warto to podkreślić bo w obecnych czasach różnie z tym bywa.

?

Ja pracuję tam jakiś czas i praca owszem jest cięzka, wymagająca ale jeśli ktoś oczekuje pieniędzy za stanie to może nadal stać, w kolejce do pośredniaka niestety w Polsce nic nie ma za darmo a tu i tak najgozej nie płacą .

lolo

ja pracje od jakiegoś czasu i jest ciężko,duzo klijętów mało personelu ,praca wymagająca

straszny balagan organizacyjny i brak kompetencji u osoby ktora tam-rzadzi- no coz kazdy sie musi kiedys nauczyc szkoda tylko ze kosztem ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Autogrill Polska Sp. z o.o. - Katowice

Autogrill Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Mickiewicza 29
    40-085 Katowice
  • NIP: 8992663215 REGON: 020911306 KRS: 0000324352

Autogrill Polska Sp. z o.o.