Autogrill
3 5 8 5 1

Opinie o Autogrill

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w autogrill / impel i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

indeks
 Opinia

kurcze pewnie dlatego takie podejrzenia padały bo dawno żadna nowa oferta się nie pojawiła, ale faktycznie może po prostu od razu z miejsca mają zapewnioną "dostawę cv" tych ludzi co na miejscu składają i dlatego nie wpuszczają nowych ofert do internetu, a a rejon tulc pewnie mają sporo chętnych

bdjskbdjksb
 Opinia

Skąd podejrzenia, że nie zamierzają zatrudniać? Ja już na szczęście mam współpracę z tą firmą za sobą. Ci co nadal pracują zapewne wiedzą ilu ludzi jest potrzebnych aby wszystko miało ręce i nogi

bdjskbdjksb
 Opinia

Praca do lekkich nie należy na pewno, zwłaszcza gdy pracuje się ponad siły, bo brak pracowników w firmie swoje robi. Osoby przychodziły na kilka dni i odchodziły, gdy widziały nawał pracy i obowiązków, które spadały na jedną osobę. Stali pracownicy zapierniczali żeby nadgonić pracę, bywało, że biegało się z jednej restauracji na drugą(znajduje się po drugiej stronie A4) po to by pomóc nowemu pracownikowi, który nie był nawet odpowiednio przeszkolony, dosłownie był zielony w tym co robi, a obsługiwał ludzi za barem. Trzeba dodać, że w restauracji pewne osoby miały układziki z managerem i wszystko im uchodziło płazem, bo inni robili za nich. Owszem początki były przyjemne, mimo ciężkiej pracy człowiek miał satysfakcję z tego, co robi. Fakt był tak,że kiedyś była odpowiednia ilość ludzi i pracowało się dobrze, a z czasem trzeba było uciąć pracowników, a skoro pracujący dawali radę (tylko jakim kosztem zdrowia i nerwów) - to po co coś zmieniać... Wypłaty owszem, były na czas, ale najniższa krajowa za taką harówę to przesada. W skrócie powiem: NIE POLECAM!!!

Markus
 Opinia

A która praca jest lekka? Nie narzekam pracuję z fajnymi ludźmi. A co miesiąc wypłata jest, warto to podkreślić bo w obecnych czasach różnie z tym bywa.

?
 Opinia

Ja pracuję tam jakiś czas i praca owszem jest cięzka, wymagająca ale jeśli ktoś oczekuje pieniędzy za stanie to może nadal stać, w kolejce do pośredniaka niestety w Polsce nic nie ma za darmo a tu i tak najgozej nie płacą .

lolo
 Opinia

ja pracje od jakiegoś czasu i jest ciężko,duzo klijętów mało personelu ,praca wymagająca

Tak2Nie

Opinia

straszny balagan organizacyjny i brak kompetencji u osoby ktora tam-rzadzi- no coz kazdy sie musi kiedys nauczyc szkoda tylko ze kosztem ludzi

Tak2Nie

Zostaw opinię o Autogrill - Tulce