PM TRANS - Paweł Macoch

Goleniów

Opinie o PM TRANS - Paweł Macoch

Węgorz

Zawsze wiadomo jaka to firma jeśli raz w miesiącu jest oferta pracy dla kierowcy daje do myślenia a ten co pisze rze flota się powiększa to po takim okresie to P.Macoch powinien mieć flotę jak flesz a ma nadal stare auta i nowe 5 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawsze bedom sobie chwalić bo in na rękę i nigdzie indziej rady nie dadzom sobie

Andrew

Cześć, co do tej firmy to najprościej odpowiedzieć,że są w niej pracownicy długoletnie( przynajmniej 4 pracuje tam ponad 2 lata,rekordzista chyba 7)a szukają kierowcy bo niestety jeden stały odszedł w związku z przeprowadzką. jeśli byłoby źle chyba nie zostali by tam tak długo :) Kasa wypłacana na czas,w dniu zjazdu,średni w 3 tyg robi się tam około 10-11tyś km więc jest czas na to by normalnie zjeść i się wyspać,atmosfera jest spoko,nikt nikogo nie goni na łeb na szyję,zmienił się spedytor-można się z nim normalnie dogadać-to opinia kierowców. Jeśli robisz to co do Ciebie należy jest naprawdę oki, bez jakiś głupich żali i pretensji-ja polecam z czystym sumieniem-jeśli są tu chętni do pracy w tej firmie-WARTO SPRÓBOWAĆ

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@kokos - nie zawsze ogłoszenia rekrutacyjne świadczą o rotacji pracowników. Może to również oznaczać, że dana firma się rozwija, dlatego są publikowane oferty pracy. A czy ktoś z Was wie, jak jest w przypadku PM TRANS ? Jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

kokos

lekko w temacie witam cały czas są przyjęcia w tej firmie około 1 miesiąca jest jedno ogłoszenie to chyba nie jest dobrze jak jest taka rotacia kasa nie jest wysoka chyba ze masz małe potrzeby kokosów tam nie ma jesli oczekujesz dużo to będziesz be

dfg
użytkownik zarejestrowany

Świetnie bym się załapał, ale wiecie jednak czy wypłata jest u nich terminowa? Wynagrodzenie o czasie jest bardzo ważne, ciekawe jednak czy będą u nic jakieś oferty pracy. W końcu warunki jak i atmosfera rzeczywiście muszą odpowiadać swoim pracownikom.

lekko w temacie

To już nie jest ta sama firma co kiedyś, jeżeli mało oczekujesz będziesz kochany jeżeli oczekujesz więcej będziesz beeeee fujjjj nie dobry, na szczęście warunki na rynku pracy się zmieniają i aktualnie można w ofertach przebierać. Jako dobry driver na pewno trafisz coś lepszego. PM TRANS to tylko chwilowa ostateczność.

wyrolowany

Najlepiej jechać samemu wtedy sam będziesz wiedział po rozmowie z pracodawcom ogólnie nie polecam kontakt z tom firmom p.m trans

Koliberek

wyrolowany
@Koliberek 14.03.2014, 17:59
Maz pracuje i bardzo sobie chwali

ten wpis to chyba już jest ponad rok by go zmienił bo kiedy ktoś nie wejdzie to ten samy wpis jak tu podjąć coś

ok
@Koliberek 14.03.2014, 17:59
Maz pracuje i bardzo sobie chwali

To znowu ja wszystko kasuję pan Paweł miałem dodać ze rozmowy są nagrywane cały czas a pan Paweł bardzo broni spedytorki I zawsze jest tak że to Ty jesteś winien ludzie się zmieniają bo mała kasa chyba że jesteś kawalerem

Zostaw opinię o PM TRANS - Paweł Macoch - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PM TRANS - Paweł Macoch