JMB Wind Engineering

Opinie o JMB Wind Engineering

Gusta Nowy wpis

Witam mam pytanie odnośnie stycznia . Czy to prawda że od 15 stycznia zakład przechodzi na dwie zmiany??

Patka Nowy wpis
@Gusta

no i jak, wiesz już coś?? Potrzebuję wiedzieć, ja tu w sumie miałam wysłać CV, bo kolega mi powiedział, że jest robota o jednej porze i bardzo mi to pasowało. Wcześniej robiłam na trzy i serdecznie dosyć mam, nocek zwłaszcza. A jak faktycznie ma wejść ta druga to na którą godzinę?

Nowy wpis

@Patka

Dziękujemy za wiadomość. W JMB Wind Engineering pracujemy na trzy zmiany i w takim grafiku wracamy równiez po Nowym Roku. Na ten moment nie ma żadnych decyzji dotyczących przeorganizowania grafiku pracy. Zgodnie z wiadomością przekazaną podczas Wigili Pracowniczej, o ważnych zmianach pracownicy będa informowani podczas spotkań z załogą.

Jak się pracuje z ludźmi z JMB Wind Engineering?

Jacek

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć czy aktualnie rekrutujecie do pracy na produkcję. Jak tak to poproszę o maila gdzie wysłać CV. Dziękuję

@Jacek

Dzień dobry Panie Jacku. Prowadzimy rekrutację do naszych dwóch oddziałów w Polsce: do Fabryki w Budnie oraz do nowo-powstającej Fabryki w Wojcieszynie pod Nowogardem. Szukamy Operatorów Produkcji. Proszę przesłąć CV na maila: praca@jmbwind.com. Pozdrawiam

Wiktoria

Cześć, mój mąż namierzył ofertę pracy do nich na stanowisko Analityk Łańcucha Dostaw, ktoś powie czy warto do nich aplikować? :) Zastanawiam się, bo do wymagają inicjatywę w działaniu i innowacyjność w realizowanych zadaniach, pytanie jak duże pole manewru i wolną rękę we wdrażaniu swoich pomysłów ma się na tym stanowisku? No i takie organizacyjne pytanko odnośnie dopłaty do dojazdów ze Stargardu, ktoś powie ile zwracają za paliwo?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JMB Wind Engineering. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Dzień dobry co trzeba zrobić żeby dostać się do waszej firmy.Bo już kolejny raz siadam podanie i nic .Mam dość duże doświadczenie w podobnych firmach a może że jestem kobietą???

Dziękujemy za zapytanie. W naszej firmie pracują na produkcji zarówno kobiety jak i mężczyźni. Zawsze staramy się jak najlepiej dopasować kandydatów do oferowanych przez nas stanowisk pracy i po pierwszym etapie -weryfikacji CV - kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Witam! Na czym polega praca pracownika i operatora maszyn w waszej firmie? Czy są jakieś czynniki szkodliwe dla zdrowia? Czy są jakieś benefity? Czym się zajmuję firma? Czy są obecnie lub w planie przyjęcia nowych pracowników/operatorów?

@Zainteresowany

W JMB zajmujemy się produkcją komponentów konstrukcyjnych do budowy łopat elektrowni wiatrowych, jednocześnie nasza produkcja nie wiąże się ze stosowaniem chemii. Akutalnie do naszego zespołu poszukujemy Operatora UDT. Dokładne warunki zatrudnienia przedstawiamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Serdecznie zapraszmy do aplikowania.

@JMB Wind Engineering

Dzień dobry chciałbym się dowiedzieć jakie są widełki stawka dla operatora wózka mam doświadczenie 10 lat.l 7lat operatora maszyn swedwood golblat dziś Ikea.Moze napisze ktoś kto był zatrudniony i na co można liczyć.

@Nowy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Oczywiście doświadczenie posiadane przez kandydata, stanowi bardzo duży kapitał i ma ogromny wpływ podczas podejmowania decyzji o zatrudnieniu. Propozycję współpracy i przedstawienie konkretnej stawki składamy zawsze, po pozytywnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy do aplikowania.

Agata
@JMB Wind Engineering

Czy szukacie państwo tylko jednej osoby? Czy jest więcej wakatów na stanowisko operatora? Proces składa się z samej rozmowy kwalifikacyjnej, czy jest bardziej złożony?

@Agata

Dziękujemy za pytanie. Aktualnie mamy wolny jednen wakat na stanowisku - Operator Wózka Widłowego. Dla tego wakatu rekrutacja jest zazwyczaj dwuetapowa. Rozmowa rekrutacyjna poprzedzona jest wywiadem telefonicznym. Zachęcamy do skadania aplikacji przez olx lub wysłanie CV na mail: praca@jmbwind.com. Istnieje również możliwość złożenia CV na ochronie w naszej siedzibie w Budnie - adres Budno 31.

@JMB Wind Engineering

Witam czy firma zapewnia jakiś transport z Goleniowa i okolic.

@Kandydat

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz za zapytanie dotyczące transportu pracowników. Jednakże, chcielibyśmy poinformować, że nie oferujemy naszym pracownikom bezpłatnego transportu. Wszyscy pracownicy organizują dojazd do pracy samodzielnie. Mamy nadzieję, że ta informacja jest dla Ciebie wystarczająca. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania lub wątpliwości, proszę nie wahaj się skontaktować z nami. Pozdrawiamy, Zespół firmy

@Zainteresowany

Dzień dobry, aktualnie szukamy pracowników na Operatorów Maszyn oraz Operatorów wózków widłowych. W naszej produkcji nie stosujemy żywić ani uciążliwej chemii. Po wiecej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową lub pod numerem telefonu 884 003 903. Zachęcamy do składania cv pod adresem praca@jmbwind.com

Czy w JMB Wind Engineering zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jan Szymalak NR tel 730230972

Witam chciałbym się dowiedzieć czy poszukujecie pracowników na Produkcję oraz w wkrótce będę pełnić szkolenia na wózki widłowe. I czy mógł bym dołożyć do waszej firmy jako pracownik.

@Jan Szymalak NR tel 730230972

Dzień dobry, dziekujemy za zainteresowanie naszą firmą. Obecnie na portalu olx obublikowane jest nasze ogłoszenie na Oparatora Maszyn i Urządzeń Przemysłowych. Jednocześnie na tym stanowisku nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe. Zapraszamy zatem do aplikowania.

Ewelina
@JMB Wind Engineering

A na stanowisku Operatora Maszyn i Urządzeń Przemysłowych wymagacie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Ile lat tego doświadczenia należy mieć? Jest jakiś minimalny próg? :)

@Ewelina

Doświadczenie w pracy na stanowisku Operatora Maszyn i Urządzeń Przemysłowych zawsze jest mile widziane, chociaż mamy świadomość specyfiki naszej produkcji. To w czasie rozmowy kwalifikacyjnej poznajemy kandydata i dowiadujemy się więcej o jego dotychczasowym doświadczeniu w miejscach pracy. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie i dopiero po przeprowadzonej rozmowie jesteśmy w stanie podjąć decyzję o zatrudnieniu.

@JMB Wind Engineering

W razie jak ktoś aplikuje a nie ma doświadczenia na takich maszynach to jest jakieś szkolenie? Każdy nowy pracownik jest wdrażany i nie trzeba na początku radzić sobie samemu?

@Adam

Dziękujemy za pytanie. Oczywiście każdy nowy pracownik przechodzi wymagane szkolenia oraz wdrożenie dopasowane do swojego stanowiska. Może również liczyć na wsparcie swojego zespołu, dopóki nie stanie się samodzielny.

Witam, Jaki jest system zmianowy w JMB ? Słyszałam że różny nie tylko 3 zmiany. Czy ktoś wie coś więcej?

@Anna

Dzien dobry. W JMB produkcja pracuje na 3 zmiany, natomiast pracownicy biurowi na 1 zmianę.

@JMB Wind Engineering

A jeśli chodzi o grafik to jest elastyczny? Mam na myśli pracę na tzw. nocki czyli 3 zmianę. Można stale pracować tylko w godzinach nocnych czy nie ma takiego wyboru?

Jan Szymalak

Chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tej firmie i kiedy będzie można z nowu do łączyć do tej firmy?

@Jan Szymalak

Dzień dobry. Obecnie mamy opublikowane ogłoszenie na Operatora Maszyn i Urządzeń Przemysłowych na OLX do naszej siedziby w Budnie. Po więcej informacji zapraszam na stronę www.jmbwind.com

Tomasz

Czy potrzeba ddo pracy do JMB na C+E?

@Tomasz

Aktualnie do naszego oddziału w Budnie poszukujemy Operatorów Wózków Widłowych z doświadczeniem.

Ewelina
@JMB Wind Engineering

Co to znaczy, że poszukujecie operatorów wózków widłowych z doświadczeniem? Możecie napisać konkretniej, ile lat pracy na tym stanowisku trzeba mieć za sobą? :)

Siemka JMB :) ostatnio doszły mnie słuchy że kupiliście ciężarówkę a akurat się składa że pracuje na c+e jak byście szukali kierowcy możemy usiąść i pogadać ;)

vilayedx

Dzień dobry, kiedy rusza 2 etap przyjmowania do Jmb Nowogard? Jest możliwość wysłania CV jako pracownik produkcji?

@vilayedx

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresownaie naszą frimą. Wszystkie aktualne informacje będziemy na bieżąco zamieszczać na naszej stronie internetowej www. jmbwind.com. Natomiast, w każdej chwili zapraszamy do kontaktu poprzez mail dostępny na naszej stronie.

Czy JMB Wind Engineering organizuje staże dla studentów?

Jesteśmy otwarci na współpracę ze studentami. Potrafimy docenić ich potencjał i podzielić się naszą wiedzą oraz doświadczeniami, które do tej pory zdobyliśmy. Jako firma sami podejmujemy działania, aby być bliżej studentów i dać im szansę na rozpoczęcie swojego doświadczenia zawodowego razem z nami. Nasze oferty pracy można znaleźć na ZUT oraz na Akademii Morskiej. Forma współpracy natomiast jest zawsze do ustalenia między kandydatem a pracodawcą.

Monia123

Witam. Gdzie można składać CV do zakładu w Nowogardzie bo na pracaPET nic nie można znalesc. Z góry dziękuję.

@Monia123

Dzień dobry. Po wejściu na stronę www.pracaPET.pl, proszę wybrać jedną z dwóch opcji: 1. AKTUALNE OGŁOSZENIA NA PRACUJ.PL lub 2. AKTUALNE OGŁOSZENIA NA STRONIE KONCERNU 3A Wówczas zostanie Pani przekierowana do aktualnych ogłoszeń. Proszę załączyć CV aplikując na konkretne stanowisko przez pracuj.pl. Pozdrawiamy

@Monia123

Witaj @Monia123 zachęcamy do uruchomienia obu linków . Jeżeli po przekierowaniu na praca.pl nie ma żadnych ofert pracy, oznacza to, że rekrutacja się zakończyła. Natomiast wchodząc na drugi link - zostajemy przekierowani na stronę koncernu 3A - gdzie również polecam sprawdzić aktywne nadal ogłoszenia.

Agnieszka

Szanowni Państwo, czy dostępne etaty administracyjno-biurowe czy tez stanowiska bardziej samodzielne? Pozdrawiam serdecznie

@Agnieszka

A jakie Twoim zdaniem to są stanowiska bardziej samodzielne? Co masz na myśli?

AdamM1992

Jestem tu ponad 2 lata - praca jest dobra i za dobre pieniądze. A pracownika traktuje się jak człowieka.

PomarańczowyPaleciakRudy102
@AdamM1992

No nie zgodziłbym się z Panem w tej kwestii. Może ludzie na produkcji mają wobec siebie jakiś szacunek, ale kierownictwo jest tragiczne. Zwłaszcza kierownik produkcji, pokazuje swoje oblicze jeżeli nie zgadzasz się z jego zdaniem. Przykład? Zimowe wichury 2022, styczeń. Nie ma prądu, każą iść pracownikom do domu to polazli. A później każą odrabiać ten dzień, gdzie z automatu wchodzi instytucja przestoju. Śmiech na sali, kto nie poszedł to nie poszedł, reszta robiła za darmo. Dobre pieniądze? Może dobre, jak robi się wszystkie nadgodziny i nie straci się premii. Ta praca była dobra dopóki firma nie zaczęła oszczędzać na pracownikach i nie wywierała na pracownikach "lojalności" (kto wie ten wie). Serdecznie pozdrawiam Nową halę i resztę pracowników, reszcie nie mam nic do dodania.

@AdamM1992

To super. A ile płacą konkretnie?

@Zuzanna

Dzień dobry wszystko zależy od umiejętności, doświadczenia oraz zaangażowania w pracę., jak również od zajmowanego stanowiska. Wynagrodzenie składa się z kilku czynników, które w efekcie końcowym składają się na pensję. Jeśli byłaby Pani zainteresowana pracą, prosimy o przesłanie CV.

Nataaa

Witam, czy poszukujecie Państwo może kogoś na stanowisko( biurowe/finansowe) w Nowogardzie?

@Nataaa

Dziękujemy za zainteresowanie naszą nową inwestycją na terenie Nowogardu. Aktualnie trwa rekrutacja na na stanowiska ściśle związane z produkcją. Po aktualne oferty zapraszam na stronę www.pracaPET.pl

@JMB Wind Engineering

A ile będzie trwał proces rekrutacyjny? Długo trzeba czekać na decyzje?

@Nataaa

Po aktualne oferty pracy zapraszamy na stronę pracaPET.pl

Daro

Dzień dobr,kiedy będzie rekrutacja do firmy Jmb w Nowogardzie?

@Daro

Dzień dobry, rozpoczęły się już pierwsze procesy rekrutacyjne. Po bieżące oferty zapraszamy na stronę www.pracaPET.pl

Konrad

Witam poszukuję pracy jako operator wózka widłowego w Nowogardzie czy prowadzicie rekrutację na to stanowisko z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam ????

@Konrad

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie powstającą fabryką w Nowogardzie. Po aktualne oferty pracy zapraszamy na stronę www.pracaPET.pl

Zostaw merytoryczną opinię o JMB Wind Engineering - Goleniów

• Jak się pracuje w JMB Wind Engineering?

Zobacz opinie na temat firmy JMB Wind Engineering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JMB Wind Engineering?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JMB Wind Engineering