Biuro Ochrony „Ranger”

Prudnik

Opinie o Biuro Ochrony „Ranger”

Agnieszka

Czy Biuro Ochrony „Ranger” zapewnia szkolenia swoim pracownikom?

tomek

stanowisko ochroniarza wymaga czystej kartoteki @34 i myślę, że to dobrze

security

Co do niekaralności to każda firma podchodzi indywidualnie jedni wymagają inni zatrudniając na umowy smieciowe nie wymagają mundur pracownik powinien otrzymać za darmo a obiekty do ochrony są różne od budowy aż po hotele kilku gwiadkowe

GrzesioW

Witam, Pracowałem kiedyś jako przysłowiowy ochroniarz. Dokładniej to na budowie biurze ochrony na budowie. Pilnowałem maszyn budowalnych przy budowie drogi. Czy ta firma również zajemuje się tego typu zleceniami ? I czy wiecie gdzie można trzeba się udać w celu uzyskania ? Bardzo mi zależy na tego typu pracy.

mulek

ta firma to jakas kicha stawki godzinowe b.niskie brak umundurowania przy sprzataniu moja kobita tam robiła nic nie ma o wszystko co sie nalezy trzeba prosic nie polecam

szalona

drazni mie to drazni mie to .......

lukas

co wam przeszkadzają osoby niepełnosprawne w pracy w firmie ranger?????????????

Student

Dorabiam w tym Biurze Ochrony i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Ze współpracownikami na obiektach zawsze się dogadywałem a z wypłatą nigdy się nie spóźnili no ale... jak z góry zakładasz, że będziesz się spóźniać 15 minut to chcesz aby oni się nie spóźniali?

tralala

Ciekawe kto to pisał? pracowałem tam 2 lata,2 lata wyjęte z życiorysu,a teraz jest jeszcze gorzej.Mowa o Toruniu

koss

anonim - 2011-12-07 10:31:20 A co sadzicie o interwencji ranger w toruniu i jej kierownictwu szok balagan tam i nielad straszny od kad zadzi tam niejaki T.ŁTo poprzedni szef był lepszy? [usunięte przez moderatora]

pitt_bull

przepraszam za pomyłkę będą działać do 10 marca 2011 r. kierownictwo poleca firmę "Energetyk" pracownicy z grupami inwalidzkimi "zamieni stryjek siekierkę na kijek" hihi

pitt_bull

oj oj co to za kierownictwo jak zwija żagle z prudnickiego okrętu, kierownictwo dział jak syndyk masy .... ciekawe czy poinformować swoich klientów że będą działać pod logiem innej firmy na ternie pow. prudnickiego od 1 marca życzę im powodzenia

dokładnie zmieniło się kierownictwo! Jest nowy Pan Dyrektor i Pani Kierownik, którzy stawiają wszystko na nogi po poprzedniej obsadzie.

Współpracuje z firma "Ranger" z Prudnika dosyć długo i nie mam zastrzeżeń! Pracownicy są wporządku, patrolują obiekty, jesli jest cos nie tak odrazu mnie o tym informują. Kierownictwo pilnuje tego, aby wszystko miało ręce i nogi! Można na nich polegać! POLECAM Współprace.

jas

nowy kierownik nowe porzadki mnie siewydaje ze teraz firma troszku ruszy powodzenia zycze

Ochrona

ani to ani to ja w tej firmie na chwile i nie z prudnika tylko z innej filli

Ochrona

ani to ani to ja w tej firmie na chwile i nie z prudnika tylko z innej filli

boduguard

do OCHRONIARZA a ty masz licencje POF czy niepełnosprawność?, chyba raczej to drugie pozdro dla wszystkich z licencją POF

bylem zapytac o prace, posiadam licencje I stopnia, pozwolenie na bron- co mi odpowiedziano musze posiadac stopien niepelnesprawnosci, najlepiej II stopnia zeby firma miala z tego jakis zysk- wstyd zeby z prawdziwych ludzi z licencjami robic inwalidow.

były p

Panie Pawle i reszta łącznie z Panem Mirkiem zróbcie licencje, a nie grupy niepełnosprawnośći

były p

nie masz niepełnosprawności to wynocha z roboty, tak mnie zwolnili

daki 38

w firmie ranger pracuja sami inwalidzi a nie prawdziwi ochroniaze wstyd i hanba panie PAWLE [usunięte przez moderatora]

Jestescie zalosni fakt iz Biuro Ochrony Ranger jest od was lepsze Was przeraza i za przeproszeniem szlak Was trafia - wiec wypisujecie takie bzdury! Do Rangersow klienci sami przychodza- a wy jako "inne ochrony" nie macie pola przebicia wiec wypisujecie bzdury po stronach internetowych!

Jak czytam te wasze opinie to slabo mi sie robi poprostu czysta dziecinada. Poprostu inna firma drugiej pod piurkiem robi smiechu warte, ale zarazem rzalosne i bescelowe dzialanie.

prawdziwy ochroniarz

licencja POF to nie to samo co orzeczenie o niepełnosprawności

Zostaw opinię o Biuro Ochrony „Ranger” - Prudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ochrony „Ranger”