Biuro Ochrony „Ranger”

Wrocław

Opinie o Biuro Ochrony „Ranger”

Lidia

@Omega dziękujemy za Twoją odpowiedź na forum na temat pracy w firmie Biuro Ochrony „Ranger”. Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie? Jakie są mocne strony pracy w Biuro Ochrony „Ranger”?

Lidia

@Omega rozumiem, że jesteś niezadowolony z pensji i z tego, że nie masz umowy o pracę. Czy na rozmowie obiecywali Ci przejście na umowę o pracę? Czy nie próbowałeś rozmawiać o tym z pracodawcą? Długo pracujesz w Biuro Ochrony „Ranger”, więc warto o tym porozmawiać.

@Lidia 28.09.2017 15:17

Umowę o pracę dają głównie tym którzy mają grupy inwalidzkie więc nawet nie mam co liczyć na poprawną umowę. Dodatkowo wszyscy na obiekcie próbowali rozmawiać w sprawie podwyżki. Odpowiedź jaką dostaliśmy brzmiała "firma obecnie nie ma takich możliwości"

Omega

Pani Lidio pracuje w owej firemce 4 rok (obecnie jestem w trakcie szukania innej pracy, nie moge po prostu od tak o rzucic pracy z przyczyn finansowych). Od momentu kiedy pracuje nie dano mi umowy o prace a podwyzka pensji netto z 7.50 na 9.70 byla tylko dlatego ze byl wzrost najnizszej krajowej. Dzis sie jeszcze dowiedzialem ze na moim obiekcie biora od osoby od 40 do 48 zl, nawet jiech bedzie brutto to zlodzieje mogliby placic pracownikom 20 brutto. Pozdrawiam i polecam trzymac sie z dala od tej firmy.

Omega

Stanowczo odradzam chyba że dadzą wam obiekt siedzący gdyż na niektórych sklepach robi sie za służącego za frajer. Ogólna pensja niezależnie od obiektu to 13 brutto i wszystko na śmieciówce.

maja

Faktycznie - to praca tylko dla silnych babek ;) @garbacz. Ja się nie zrażam. Myślicie, że kobiety w ogóle mają szanse na zatrudnienie?

OCHRONA

"ta firemka to wielka kicha pracownik ochrony budowy 5 zł za godzine umowa smieciowa to jest okradanie ZUSU US i ludzi.Nie polecam gangsterka na kodeksie pracy takie badziewia powinni zamykac 1euro na godzine niech sami pracuja.Powinnismy bojkotowac takich pseudopracodawców" Co do ochrony budowy to na początku obiecują 5zł a jak przyjdzie do podpisania umowy to stawka niższa

madej

garbacz

to chyba @romek naoglądałeś się za dużo filmów przy okazji ;) bo rzeczywiście jak trzeba to trzeba zareagować, ale już w pracy biurowej masz więcej nerwowych sytuacji niż tutaj. Zazwyczaj wszystko opiera się na tym że siedzisz i starasz się nie zasnąć, od czasu do czasu mały spacer i potem znowu to samo ;)

waldi

ten ranger to wyzysk nie radze tam robic stawki głodowe firma rodzinna z dziada na dziada

jupi38

na umowę zlecenie nie opłaca się wcale pracować bo nie masz nawet urlopu ani żadnego ubezpieczenia

marko

Witam własnie dostałem skierowanie z urzedu pracy i chciałbym zasięgnąc o dwas opini czy warto podjąc prace w tej firmie

piotr

nie prawda ze firma ranger jest zla ja pracuje w tej firmie pol roku i jestem zadowolony to rzetelna firma polecam prace w tej firmie

xyz

Zacznijmy od tego że RANGER nie jest firmą ochroniarską tylko to ściema

pitersones

Nie zgadzam sie Przepracowałem półtorej roku w tej firmie pracowałem i na budowie i na sklepie.Kierownictwo wporzadku wypłata na czas ja miałem 8 złoty netto na sklepie zalezy na jaki obiekt cie dadza.Duzo firma mi pomogła smiało polecam

Ochrona

Ale brutto 7 ja mam 7,50 brutto

ochroniarz

z licencją mamy 7zł/1h. Chyba najniższa stawka, trzeba sie pożegnać z ta firmą

Zostaw opinię o Biuro Ochrony „Ranger” - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ochrony „Ranger”