Opinie o Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. w Piaseczno

BartoszWe

Gray Hause w Józefosławiu – transakcja zakupu bezproblemowa. Nie ma co narzekać.

lukas
@BartoszWe

Jest możliwość negocjacji ceny mieszkania?

Arek1980

Mam od nich dwa mieszkania inwestycyjne, teraz kupiłem trzecie mieszkanie na Osiedlu Gray House. Nie miałem problemów, ani wrażenia ogólnego olewania klienta po zakupie, jak to bywa u niektórych „wielkich” deweloperów. Czekam cierpliwie na obiór kluczy.

Tomasz

Moje doświadczenia na plus. Współpraca układała się pomyślnie przez cały okres transakcji. Mieszkanie odebrane bez większych problemów. Wiadomo kilka usterek było - kwestia cierpliwości i zostały naprawione. Developer do dogadania. Moja ocena na plus

KOLO

Moje doświadczenia negartywne. Najgorszy developer z jakim dotychczas wspołpracowałem. Odebrałem mieszkanie za drugim razem tylko dlatego by nie tracic czasu - mam wrażenie że na to liczyli. NIE wiem jak można u nich odebrać mieszkanie bez uwag - moim zdaniem niemożliwe - albo jak ktoś nie sprawdza lub mu nie zależy Mieszkanie (blok)nie przygotowane dla klienta - dalej wygląda wszystko jak na budowie.. Biurofirmy nieprofesjonalne - to biuro stawia warunki klientom co do terminów odbioru, podpisania dokumentów (jakby klient nic nie robił tylko czekał na poczie na informacje z biura) . Biuro nie ma czasu dzwonić i uzgadniać spotkań z klientami (podobno zbyt dużo trzeba by dzwonić) :). Biuro nie oddzwania pomimo obietnicy oddzwonienia. Odbiór mieszkania (formalny) - na budowie w warunkach ... pożal się... gdzie inni developerzy otwieraja szmpana lub chociaz oferuje kawę i pare minut refleksji (rozmowy) - W BUD-RIM dostałem w garść protokół i pęk kluczy ... takie mają standardy. Wylewki w mieszkaniach wymagają sporo pracy by przygotować je pod podłogę... szlifowanie i głębokie gruntowanie. Miejsca parkingowe - minimum developerskie - życze powodzenia w parkowaniu np Fordem MONDEO :) Długo by jeszce pisać....jak ktoś może znaleźć bardziej solidnego developera - to szczerze polecam poszukać... nawet dopłacając troche do ceny...

Firma Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Magazynier. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Bożena

W mojej ocenie firma jest rzetelna i można im zaufać 100%. Zakupiłam od nich 2 mieszkania odbiór bez usterek. Reszta do dogadania.

tobiasz

Firma wybila się na poczatku dzieki architektowi ktory wykonywal im projekty za pol darmo. nachapali sie i zaczeli budowac niezgodnie z projektami , tanszymi materialami itp. Chec zysku przeslonila panu piotrowi jasnosc myslenia i rzetelnosc wykonywanych obiektow. doszlo do tego ze pan piotr ma kilka przegranych spraw w sądach. Ludzie pobrali kredyty na cale zycie , kupili u niego mieszkanie ktore do niczego sie nie nadaje z powodu spartolenia wykonawcow budynkow. Pracownia projektowa pozdrawia:))))) kontakt do mnie 606 187 514

Jarek

Podczas odbioru lokalu zgłosiłem kilka usterek . Wszystkie usterki zostały usunięte. Pozdrawiam jarek

TREBUH

Oni nie usuwaja usterek. Robisz sam na swoj koszt. na 10 usterek przyjelismy pod uwage 0 usterek. Uważamy że jest OKEJ. do tego pisza to na kolanie myla nazwisko i pisza PANI zamiast Pan. Żałuje zakupu cena była niska nie wrto. lepiej miec mniej na dobrym poziomie.

gość

Niestety firma Bud Rim jest fajna i sympatyczna przy podpisywaniu umowy, jednak jak się z czasem okazuje kiepsko wygląda sprawy kiedy trzeba usunąć usterki na nieruchomości. Po pierwsze usuwane są niechlujnie, po drugie długo to trwa a po trzecie jak w przypadku naszej wspólnoty tak długo Bud Rim zwlekał z ich usunięciem(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.