Opinie o Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. w Piaseczno

Krzysiek

Już jakiś czas pracuję w tej firmie, a to świadczy o tym, że jest mi w niej dobrze. Pracodawca dba o swoich pracowników. Praca w normalnym wymiarze godzin, uczciwa i w fajnym zespole. Zdobyłem tutaj niemałe doświadczenie.

Heniek

Polecam pracę w tej firmie! Możliwość rozwoju

Maks

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie. Ja wspominam kilkumiesięczną pracę tutaj bardzo dobrze. Fajna atmosfera, uczciwe zarobki i praca w konkretnych wymiarach godzin, a nadgodziny odpowiednio rozliczone, zgodnie z umową.

wedwew

Ta firma, to jakaś chamówa kompletna. Otrzymałem telefon po wysłaniu CV i styl rozmowy był kompletnie prostacki. Gość dzwoni i myśli, że jest panem świata. Jeśli tak się traktuje specjalistów z dużym doświadczeniem, to ja dziękuję.

potencjalny pracodawca
@wedwew

W imieniu firmy BUD-RIM informujemy, iż dzwoniąc do określonego kandydata w celu zaproszenia go na rozmowę kwalifikacyjną zawsze kierujemy się wskazanym w CV wykształceniem oraz doświadczeniem. Tak było również i w Pana przypadku. Po przeczytaniu Pana CV byliśmy zainteresowani rozpoczęciem współpracy z Panem. Niemniej jednak po nawiązaniu kontaktu telefonicznego okazało się, iż mimo, że Spółka była zainteresowana współpracą na pytanie:,, Czy chce Pan zmienić pracę?" przeprowadzający rozmowę usłyszał: ,, W zasadzie to nie wiem, tak się tylko rozglądam". Z tego powodu Pański rozmówca, a nasz pracownik nie zdecydował się na pozytywne rozpatrzenie Pańskiej kandydatury. Każdy pracodawca potrzebuje zdecydowanego na daną ofertę pracy kandydata, zaprezentowane przez Pana podejście już podczas pierwszego kontaktu skutecznie zniechęciło potencjalnego pracodawcę.

wedwew
@potencjalny pracodawca

Rozmowa wyglądała zdecydowanie inaczej, proszę nie wprowadzać w błąd czytających. Jeżeli ktoś mnie w zasadzie nawet nie pyta, tylko po pół minuty rozmowy od razu oczekuje odpowiedzi, że marzyłem o pracy w tej firmie, a nawet za dobrze nie znam warunków, to miałem odpowiedzieć, że tak i to na 100%? No przykro mi bardzo, ale czasy dyktowania warunków przez pracodawcę się skończyły i ja też z takim doświadczeniem nie szukam byle oferty, tylko czegoś zdecydowanie lepszego niż mam obecnie, a mam bardzo dobrą pracę na równie dobrych warunkach i przejdę tylko do kogoś, kto mi zaoferuje coś naprawdę nieprzeciętnego. Jeżeli pan, który dzwoni startuje z tekstem, jak pan nie wie, to ja drę pana CV i szukam dalej, to proszę sobie drzeć i nie zabierać mi czasu. (usunięte przez administratora) nie toleruję i nie będę dla kogoś takiego nawet pracował dorywczo.

Firma Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Magazynier. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
mały

a ja mogę powiedzieć, że gdyby nie to, że żona ze Śląska i mnie tu porwała, to penie bym pracował cały czas w Budrimie. Kasa w porządku i jak się robi to co do kogo należy to spokój i nikt nie zawraca (usunięte przez administratora) :)

Ilona

Dobrze, że podzieliłeś się z nami swoimi doświadczeniami z pracy w firmie Bud-Rim Development. Spokojnie, nie ściągniesz na siebie tym wpisem żadnej zemsty. Twierdzisz, że w firmie panuje mobbing. A nie myślałeś, żeby zwrócić się gdzieś po pomoc w tej sprawie?

Pracownik X

Pracuję tutaj już od kilku lat i nie mogę złego słowa powiedzieć o pracodawcy, to bardzo miły człowiek, z szacunkiem traktuje swoich pracowników i klientów. Dodatkowo panuje świetna atmosfera w zespole.

Romuald75

Miałem wątpliwą przyjemność współpracować z tą firmą. (usunięte przez administratora) którym się wydaje że są ponad prawem. Do czasu...

jacky

Mieliśmy z żoną do wyboru 2 mieszkania u dwóch deweloperów w Józefosławiu. Wybraliśmy bud rim i jesteśmy z wyboru zadowoleni. Wszystko ok, jakieś drobne sprawy, typu poprawka przy parapecie czy wymiana jednej płytki, ale todrobnostki. Mieszka nam się dobrze i możemy polecić firmę od zakupu poprzez odbiór :)

Poszkodowany

(usunięte przez administratora)Żałuję że tak późno wszedłem na opinie. Do usterek w mieszkaniach biorą firmy z serwisów typu fixly które ich nie znają. Dopóki się robi pracę to wszystko jest dobrze. Jak się człowiek upomina o pieniądze to mówią że niby źle wykonane i NIE PŁACĄ. Prezesi bezczelnie mówią że nie zapłacą i nic nie można im zrobić bo do do kolejnych napraw biorą innych. Są wpusani do krajowego rejestru długów. Jestem jednym z wielu poszkodowanych.

Zbyszek

Ja zrezygnowałem z zakupu mieszkania u nich ponieważ nie mają stałych ekip budowlanych tylko z łapanki. Jak trafi się ba dobrą to jest ok a jak na partaczy to trzeba ponosić tego konsekwencje. W Piasecznie zaciekają balkony i nikt nie jest w stanie skutecznie usunąć usterek. Budrim podsyła coraz to nowe firmy które coś naprawiają bez konsultacji z samymi mieszkańcami.

wikuś

ja tu pracuje już ponad sześć lat i mogę potwierdzić, że jest to solidny pracodawca, a atmosfera w zespole bardzo dobra

M.K. Nowak

Mieszkania są przemyślane i naprawdę ładne, a każdy znajdzie coś dla siebie pod względem wielkości oraz położenia. Poza tym, firma jest bardzo pomocna przy kwestiach papierkowych i formalnych. Bez problemu można się z nimi dogadać, idą na rękę swoim klientom o czym się bardzo dobrze przekonaliśmy, są to po prostu profesjonaliści.

pirlo
@M.K. Nowak

Potwierdzam, deweloper jest godny zaufania, zawsze jest ktoś, kto się zainteresuje tematem a mieszkanie bez większych usterek, same drobnostki, które błyskawicznie zostały poprawione

wojtaszek

Ja z kolei mam bardzo sympatyczne wspomnienia z pracy w Budrimie i gdyby mnie sytuacja nie zmusiła (migracja za żoną do innego miasta w Polsce) to nadal bym tu pracował. Ludzie sympatyczni, atmosfera luźna, szefostwo na poziomie i często rozumiejący sprawy osobiste pracowników. Pozdrawiam byłą ekipę

Ariadna

Pracuję w biurze w Budrimie ponad rok. Atmosfera na początku była bardzo fajna. Teraz są opóźnienia w płatnościach dla wykonawców dlatego trzeba się nasłuchać nieprzyjemnych epitetów przez telefon a czasem osobiście. Szefostwo nie reaguje na szarganie opinii niestety. Za chwilę nastąpi spadek jakości usług bo branża budowlana jest wyczulona na takie praktyki. Trzeba rozglądać się za pracą moim zdaniem.

Wykonawca
@Ariadna

Potwierdzam opinię o niepłaceniu faktur. Jestem zmuszony składać pozew o nakaz zapłaty. Dzwoniąc do biura słyszę że panowie odezwą się do mnie w sprawie płatności. Uważajcie wykonawcy bo takie badziewiaki mogą wpędzić w kłopoty. Mam wszystkie papiery tj. umowę, protokół itp. ale nakaz zapłaty dostanę za ok.1rok więc im opłaca się tak działać.

Zadowoleni

Po kilku latach eksploatacji potwierdza się to, że budynki są budowane z dobrych jakościowo materiałów oraz przy zastosowaniu rozwiązań przede wszystkim wygodnych i oszczędnych. Mamy mieszkanie od tego dewelopera - bardzo sobie chwalimy, tak samo jak sąsiedzi z naszego osiedla.

Tomasz

A w jakich miastach działają ?

Martin

Polecam, bardzo dobry deweloper. Po tym co słyszy się o deweloperach, miałam spore obiekcje, czy warto kupować takie mieszkanie - ale zaryzykowaliśmy. I absolutnie nie żałuję. Firma przeprowadziła nas przez wszystkie formalności, wszystko odbyło się w ustalonym wcześniej terminie.

Krzyś

Musze zmienić zdanie. Po prawie roku mieszkania mogę stwierdzić wady GRAY HOUSE II - pęknięcia przy słupach - krzywe ściany, szczególnie przy kanałach wentylacyjnych oraz sufit. - najbardziej dokuczliwy jest HAŁAS z kratek wentylacyjny, tzn. słychać głosy i wszystko co ktoś robi czy w łazience czy w kuchni. Sąsiedzi skarżą się że przez kanał wentylacyjny od okapu czuć jak np. ktoś smaży rybę piętro niżej. Kanały wentylacyjne to stalowe rury od parteru do dachu i tylko odejścia do każdego mieszkania po 20cm. Żadnych załamań, tłumików między piętrami czy cokolwiek innego co tłumi hałas. Także mamy głuchy telefon z sąsiadami bez pomysłu na poprawę warunków. By to u mnie naprawić w łazience musiałbym skuć nowe płytki, wyburzyć ścianę z kanałem wentylacyjnym tak z 1,5m, wyciąć pion i wstawić tłumik. potem tylko odbudowa. W kuchni łatwiej bo nie ma płytek. i jeszcze sąsiad z góry musi zrobić tak samo.Nikt na takie przebudowy nie da zgody. Także nie pozdrawiam projektanta oraz wykonawcy wentylacji bo sp... cie sprawę a to wszystko Bud rim odebrał,.

Staszek

@Dorian To forum pracownicze ,więc jeśli ktoś z klientów ma uwagi do firmy to dlaczego tutaj je zostawia?

Zostaw merytoryczną opinię o Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.