Opinie o Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. w Piaseczno

Dorian

A ja mam pytanie: pękające ściany? To norma u tego dewelopera? Dwuletni budynek ma rysę pionową od sufitu do podłogi pod każdym podciągiem - czyli kilkanaście na piętro - to jest normalne?

Kanona

Kupilam w marcu mieszkanie w Grey House moje odczucia sa bardzo pozytywne.Panie w biurze przemiłe. Nie ma zadnych problemow gdy zanudzam telefonami i pytaniami, mieszkanie jest ok bylam z fachowcami i sprawdzali wiele rzeczy. Nie mieli uwag.

Norbi
@Kanona

Fachowcy sprawdzali mieszkanie na etapie odbioru czy w trakcie budowy?

Ppawel
@Kanona

Nie ma deweloperów idealnych jak pisało kilka osób, popatrzcie co się dzieje w stolicy. Tu jest przynajmniej deweloper uczciwy. Dla mnie jest naprawdę okej.

Niczkowski

Nie mam zastrzeżeń co do tego dewelopera. 0 problemów przed podpisaniem umowy i 0 problemów po podpisaniu umowy. Takiej współpracy oczekuję

sylwia
@Niczkowski

Krzyś

Odebraliśmy mieszkanie w GRAY HOUSE II. Znaleźliśmy 3 małe usterki typu: rysa na szybie, delikatnie ukruszony tynk na balkonie poza tym posadzka w salonie wklęsła. Nic takiego na co opłacało by się czekać miesiąc na usunięcie usterki. Dostaliśmy wszystkie klucze i papiery. Jesteśmy z żoną zadowoleni. Wchodzimy z wykończeniówką.

sylwia
@Krzyś

polecam

Firma Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Magazynier. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Grzegorz

Deweloper wybudował ładne osiedle i ładne mieszkanie. Przemyślany rozkład, dobrze doświetlone, o każdej porze dnia salon i kuchnia. Jeśli chodzi o standard to oceniam wysoko. Po zapoznaniu się z konkurencją wypadają dobrze.

Alex

Wyglada na to, ze moje problemy dopiero zaczynaja sie z tym deweloperem (inwestycja Chrobrego w W-wa Wlochy), poniewaz wlasnie otrzymalam zaskakujace pismo, ze odbior techniczny odbedzie sie dopiero za 3 miesiace!!! Przy czym utrzymywany byl staly kontakt z deweloperem i zgodnie z zapewieniami, odbior mial miec miejsce we wlasciwym terminie i bez jakichkolwiek opoznien. Co wiecej, deweloper zapewnial, ze prace budowlane nastepuja zgodnie z harmonogramem. Nawet w tej sytuacji przedstawiciele dewelopera lekcewaza klienta i nie informuja o przyczynach tak dlugiego, niezapowiedzianego opoznienia.

Józef
@Alex

Jestem w takiej samej sytuacji. Podaję telefon kontaktowy 505429603

Zła
@Józef

Niestety, my też jesteśmy w tej samej sytuacji, najgorsze jest to, że oni nie mówią co dokładnie się stało, mimo, że 2 tygodnie przed otrzymaniem listu, powiedziano, że odbior będzie zgodny z planem na koniec marca.

ola410
@Zła

Żałuję że nie trafiliśmy tu wcześniej :( jesteśmy dokładnie w tej samej sytuacji, z tym, że właśnie konsultujemy sprawę z prawnikiem, ponieważ sam zapis o terminie odbioru jest przekrętem, więc bierzemy pod uwagę sprawę w sądzie i odszkodowanie. Obsługa tragiczna... może warto się skontaktować? Grupa na facebooku: Perła Włoch

Jakub

Nigdy więcej. Po tym jak już kupisz mieszkanie budrim ma cię w (usunięte przez administratora) Usuwanie usterek trwa miesiącami a jak już coś zrobią to i tak nie skutecznie. Kontakt jest masakryczny, a w odpowiedzi dlaczego nie dostałem mail’a zwrotnego usłyszałem ze pracownik bok nie ma czasu czytać mail od klientów! Nie polecam, odradzam i jeżeli to czytasz bo miałeś ochotę coś od nich kupić to zrezygnuj bo nie warto!

Pikaczuuu

Niestety wszystko dobre kończy się po podpisaniu umowy. Uważajcie bo wcześniej wszystko obiecuję a poźniej jesteś zostawiony sam sobie.

Klient20

Tragiczny deweloper. Serwis posorzedazowy nie istnieje. Bardzo trudny kontakt. Cwaniackie zachowania. Nie polecam!

Pawel

Jakiś czas temu odebrałem mieszkanie, dobra robota, solidnie wykonane, zadbali o każdy szczegół, pomogli dopełnić formalności, także mogę polecić firmę, jak najbardziej.

Jack

Ja osobiście mogę powiedzieć tylko, że cały proces od zakupu do zamieszkania w Piasecznie wspominam sympatycznie i chociaż minęły już 2 lata jak bym miał kupować po raz drugi to wybrał bym Budrima

Ppaweł

Maryl

Porównując moje problemy z tym co mają koledzy z innymi deweloperami to uważam się za szczęśliwca. Polecam wszystkim a nie będziecie zawiedzeni

Misia

Najgorszy developer w Piasecznie Po roku od wybudowania leje się z dachu, nie kwapia się do szybkiego usuwania usterek

Czik

Polecam dewelopera. Jestem świeżo po podpisaniu umowy. Wszystko kawa na ławę, bez mydlenia oczu.

MaczMacz

Kupiłem na Grey House mieszkanie dla córki, która teraz ma 5 lat. Akurat jak dorośnie, będzie miała ułatwiony start w dorosłe życie. Polecam

Lulu

Zero problemów przy zakupie (drugiego już) mieszkania. Jak dla mnie cena na Grey House jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do warszawskich nieruchomości.

Aneta

Zapraszam was do napisania nowych wieści w temacie firmy I.P.BUD-RIM w Piasecznie, może ten pracodawca zwiększył zatrudnienie w ostatnim czasie lub właśnie szykuję się do otwarcia nowych stanowisk pracy? Informacje dotyczące dodatków pracowniczych, szkoleń oraz benefitów będą bardzo pomocne dla innych osób.

Dustin

Mam zakupione mieszkanie na jednym z osiedli. Krótko i na temat deweloper okej z normalnymi cenami.

Witeqq

Zakupiłem właśnie 63,5 metra w Gray House. Czekam na odbiór kluczy. Na razie współpraca bez kłopotów, z czego jestem zadowolony. Pierwszy raz kupowałem tak mieszkanie, więc trochę obawiałem, ale na szczęście przedstawiciel dewelopera bardzo fajny i praktycznie wszystko wyjaśniał.

lukas
@Witeqq

Jest możliwość negocjacji cen zakupu mieszkania?

Zostaw merytoryczną opinię o Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp.j.