"I.P.BUD-RIM" SP.J.

Piaseczno

Opinie o "I.P.BUD-RIM" SP.J.

Tomasz

Moje doświadczenia na plus. Współpraca układała się pomyślnie przez cały okres transakcji. Mieszkanie odebrane bez większych problemów. Wiadomo kilka usterek było - kwestia cierpliwości i zostały naprawione. Developer do dogadania. Moja ocena na plus

KOLO

Moje doświadczenia negartywne. Najgorszy developer z jakim dotychczas wspołpracowałem. Odebrałem mieszkanie za drugim razem tylko dlatego by nie tracic czasu - mam wrażenie że na to liczyli. NIE wiem jak można u nich odebrać mieszkanie bez uwag - moim zdaniem niemożliwe - albo jak ktoś nie sprawdza lub mu nie zależy Mieszkanie (blok)nie przygotowane dla klienta - dalej wygląda wszystko jak na budowie.. Biurofirmy nieprofesjonalne - to biuro stawia warunki klientom co do terminów odbioru, podpisania dokumentów (jakby klient nic nie robił tylko czekał na poczie na informacje z biura) . Biuro nie ma czasu dzwonić i uzgadniać spotkań z klientami (podobno zbyt dużo trzeba by dzwonić) :). Biuro nie oddzwania pomimo obietnicy oddzwonienia. Odbiór mieszkania (formalny) - na budowie w warunkach ... pożal się... gdzie inni developerzy otwieraja szmpana lub chociaz oferuje kawę i pare minut refleksji (rozmowy) - W BUD-RIM dostałem w garść protokół i pęk kluczy ... takie mają standardy. Wylewki w mieszkaniach wymagają sporo pracy by przygotować je pod podłogę... szlifowanie i głębokie gruntowanie. Miejsca parkingowe - minimum developerskie - życze powodzenia w parkowaniu np Fordem MONDEO :) Długo by jeszce pisać....jak ktoś może znaleźć bardziej solidnego developera - to szczerze polecam poszukać... nawet dopłacając troche do ceny...

Bożena

W mojej ocenie firma jest rzetelna i można im zaufać 100%. Zakupiłam od nich 2 mieszkania odbiór bez usterek. Reszta do dogadania.

tobiasz

Firma wybila się na poczatku dzieki architektowi ktory wykonywal im projekty za pol darmo. nachapali sie i zaczeli budowac niezgodnie z projektami , tanszymi materialami itp. Chec zysku przeslonila panu piotrowi jasnosc myslenia i rzetelnosc wykonywanych obiektow. doszlo do tego ze pan piotr ma kilka przegranych spraw w sądach. Ludzie pobrali kredyty na cale zycie , kupili u niego mieszkanie ktore do niczego sie nie nadaje z powodu spartolenia wykonawcow budynkow. Pracownia projektowa pozdrawia:))))) kontakt do mnie 606 187 514

Jarek

Podczas odbioru lokalu zgłosiłem kilka usterek . Wszystkie usterki zostały usunięte. Pozdrawiam jarek

TREBUH

Oni nie usuwaja usterek. Robisz sam na swoj koszt. na 10 usterek przyjelismy pod uwage 0 usterek. Uważamy że jest OKEJ. do tego pisza to na kolanie myla nazwisko i pisza PANI zamiast Pan. Żałuje zakupu cena była niska nie wrto. lepiej miec mniej na dobrym poziomie.

gość

Niestety firma Bud Rim jest fajna i sympatyczna przy podpisywaniu umowy, jednak jak się z czasem okazuje kiepsko wygląda sprawy kiedy trzeba usunąć usterki na nieruchomości. Po pierwsze usuwane są niechlujnie, po drugie długo to trwa a po trzecie jak w przypadku naszej wspólnoty tak długo Bud Rim zwlekał z ich usunięciem(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o "I.P.BUD-RIM" SP.J. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "I.P.BUD-RIM" SP.J.