SUMA SOLUTIONS SP. Z O.O.

Opinie o SUMA SOLUTIONS SP. Z O.O.

Pi

Sie gra sie ma.

sum

premie???? jakie premie, o czym Ty piszesz

|V|

Pracowałam jakiś czas w tej firmie i obiektywnie stwierdzam, że wcale nie było tak źle jak jest to tu opisywane. Nie było idealnie, ale nigdzie tak nie jest. Uważam, że negatywne opinie na tej stronie są przesadzone. Osoby piszące komentarze same się nakręcają i wyolbrzymiają niektóre sytuacje. Z perspektywy czasu sądzę, że warunki pracy w Sumie nie były złe. Zarobki i premie w firmie były odpowiednie do ilości obowiązków i poziomu odpowiedzialności. Chętni pracownicy mogli korzystać z karty Multisport.

Mr

Jonny nawet jak tos Ci napisze jak jest to zaraz zostanie zaszczuty ... że to fest forum do negagatywnych opinii ... aa obiektywnych opinii.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie SUMA SOLUTIONS SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

bedziesz musiał zastać kobietą i podpisać dekret o przynależności do partii i ligii :) Polecam.

kuka

Liga broni, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi. Jest OK.

Tak, a Kopernik była kobietą. Ty chodzisz po firmie i wypytujesz swoich pracowników jaką mają opinie o firmie? Brawo !

Bobert

Czy "naprawdę obiektywne opinie" to mają być wyłącznie negatywnie opinie? Zdecydowana większość osób ocenia firmę pozytywnie jak cześć z nastu co się stamtąd zwolniła. Polecam!

!

o kim piszesz, pisząc 'Ciebie' ? o której z tych kilkunastu osób które się zwolniły?

BANG !!! ale riposta ... 10 pkt. do sprawności gimbazy. Odkąd Ciebie nie ma jest idealnie :))) Z resztą to forum dobrze obrazuje twój poziom i nie wypowiadaj się za wszystkich - może użyj jakiejś maści ... albo coś. Powodzenia na rynku pracy.

Robert

Przecież powyższe opinie są prawdziwe, wyrażają subiektywne odczucia - aaaa zapomniałem, że z tym zawsze był problem. Faktycznie "dużo" się zmieniło - każdy ma myśleć tak samo. A pytanie o opinie osób aktualnie pracujących w SUMIE, to jak przeprowadzanie ankiety na ulicach Korei Północnej i zadawanie pytań o sympatię do Kim Dzong Una - odpowiedź może być zawsze tylko jedna :D Ale cieszymy się, że żyje wam się tam dobrze. Tak trzymać "wesoła" załogo.

Nikt za tobą w SUMA też nie tęskni :) a po prawdziwą opinię można zapytać każdego kto pracuje w SUMA.

Robert

Czy "naprawdę obiektywne opinie" to mają być wyłącznie pozytywne opinie? Zdecydowana większość osób sama się stamtąd zwolniła. Nie polecam.

J

To Niespełniona miłość Kasab;) masz rację, gdyby tak pomyśleć to znalazło by się też parę ciekawych histori o byłych pracownikach SUMA. Trzymajcie się SUMA.

D.

"Znam kilka osób,które tam pracują i ich opinie są całkowicie odmienne od tego co tu czytam." - o widzę że szefostwo zaczęło pisać komentarze.

R
@D.

Chyba możesz sie mylić kolego. Miało być tak swietnie a dalej siedzisz na portalu do poszukiwania pracy i wątku byłego pracodawcy.

Jan

Znam kilka osób,które tam pracują i ich opinie są całkowicie odmienne od tego co tu czytam. Szkoda, że na takich forach pojawiają się tylko malkontenci. Tak chyba jest w przypadku Sumy, bo znam tylko dobre opinie na jej temat.

zibi

Dobrze chociaż że TimeCampa można obejść prostym skryptem

B

Brak możliwosci rozwoju. Relatywnie niskie zarobki i stresująca atmosfera i niepewne jutro. Pracownicy nie posiadają minimum decyzyjnosci.

Sztyc

Suma po raz kolejny nomonowana Gazel Biznesu, padłem :-)))))

Sztyc
@Sztyc

nominowana do Gazel Biznesu, padłem jak Ciocie kocham. A kocham!!

Snowden

high life - wyblakłe przepocone firmowe koszulki noszone po pięciu osobach które po zwolnieniu pracownika trzeba oddać z powrotem itp. Szef obgaduje niektórych pracowników i puszcza różne "ciekawe" famy w obieg. Podwójne standardy. Plusy? możliwość poznania wielu nowych ludzi w krótkim okresie czasu oraz zapoznanie się z nowymi trendami w nieudolnej manipulacji. Pan Prezes bardzo miły człowiek, niestety nie ma pojęcia o tym co się dzieje w jego firmie, jest wtajemniczony może w 5% tego co się dzieje w oddziale katowickim - może to i lepiej dla niego.

Zostaw merytoryczną opinię o SUMA SOLUTIONS SP. Z O.O. - Katowice

SUMA SOLUTIONS SP. Z O.O.