SAN-CAR Jarosław Owczarek

Częstochowa

Opinie o SAN-CAR Jarosław Owczarek

Anonim

Dokładnie uważać bo najgorszy typ prywaciarza

Wqurwiony

Witaj, jesli startujesz do tej firmy i tego pana czyli Jarosława O. to przeczytaj co mam do powiedzenia. Nasza znajomosc zaczela sie po znajomosci, od razu sie spodobalem : "szukamy mlodego, dobrze Ci oczu patrzy, potrzebujemy pracownika na lata", lecz po 5 dniach, okazalo sie to kielbasa wyborcza. Hipokryta ktory mowi ze wiec jakie teraz sa sk..syny pracodawcy, a to najwiekszy ... Nie bede tu strzeszczal historii, po prostu powiem ze nalezy uwazac. Ten pan to sciemniacz, hipokryta, zlodziej, wyzyskiwacz. Kaze mi robic na dachu w moich dziurawych butach, a potem skarpetek zaluje. Nie mowiac o tym ze pieniedzy za te kilka dni nawet nie zobaczylem. NIE POLECAM I UWAGA NA ZLODZIEJA

Zostaw opinię o SAN-CAR Jarosław Owczarek - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAN-CAR Jarosław Owczarek