Opinie o Jarosław Owczarek San-Car w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jarosław Owczarek San-Car. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jarosław Owczarek San-Car o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Owczarek San-Car w Częstochowa

Zastanawia mnie skąd się biorą tak skrajne opinie na tym forum. Jedni zadowoleni po kilku latach pracy oceniają pracodawcę jako totalnie uczciwą osobę, inni po kilku dniach współpracy oceniają jako oszusta i złodzieja. Trudno w takim przypadku wyrobić sobie zdanie. A czy możecie w takim razie podrzucić jakie stawki proponują dla ślusarzy, czy można liczyć na tygodniówki?

@Marta

Witam myślę, że tak skrajne opinie powstają dzięki ludziom, którzy do pracy i pracodawcy podchodzą z szacunkiem, ale też dzięki takim, dla których praca to "odklepanie" godzin i wymaganie za nieuczciwą prace. Nasz zakład to rodzinna firma, ceniąca sobie wiele wartości. Jeśli ktoś u nas długo pracuje bądź pracował i ma o nas pozytywne zdanie .. to chyba wystarczająca rekomendacja. Do tego zadowolenie klientów :) Dlatego opinie ludzi drugiego pokroju niewiele nas interesują.

Emilia Nowy wpis
@San-Car

Jakie wartości sobie cenicie, skoro o tym zostało wspomniane ? :)

@Emilia

Myślę, że to nie miejsce na rozwijanie się tematycznie :) Nie przesiaduje na forach, wyjątkowo tu zaglądam. Być może przy zamówieniu przez Panią przyczepy, będzie miała Pani okazje sama to ocenić :) pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Sandra

Jak długo czekaliście na odzew z Jarosław Owczarek San-Car? Oddzwaniają zawsze?

Johny

Kontakt telefoniczny wyczerpujqcy. Mają dużo pracy, czekałem długo na ofertę, ale było warto. Polecam

@Johny

Dziękujemy Johny :) fakt.. okres oczekiwania dość długi, ale pracujemy dalej na podobnych obrotach, żeby nie zejść z jakości naszych przyczep :) Myślę, że indywidualne zamówienia wymagają chwili zaczekania Zapraszamy więc po kolejne Pozdrawiam :)

Klient

Kupiłem przyczepę od San Car na potrzeby firmy. Przyczepa sprawdza się . Jesteśmy zadowoleni myślimy o kupnie kolejnej

@Klient

Dziękujemy :) Mamy nadzieje, że przyczepa spełnia Pańskie oczekiwana :)

Marek Ś

Firma Sancar wykonała dla mnie przyczepę towarową według indywidualnego projektu,przyczepę użytkuje od kwietnia, przeważnie mocno przeładowaną , pracuje bardzo ciężko, jestem z przyczepy bardzo zadowolony. obsługa klienta również na wysokim poziomie

@Marek Ś

Dziękujemy Marek Ś Polecamy się na przyszłość :)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

San-Car

Witam, Jeżeli wystawia Pani/Pan opinie, to proszę najpierw zastanowić się czy aby na pewno chodzi o naszą firmę. Ponadto nigdy nie zatrudnialiśmy z zewnątrz kobiet w naszym zakładzie (zatrudniamy wyłącznie ślusarzy), do tego nie posiadamy recepcji, gdyż nasza branża takowej nie potrzebuje. Proszę usunąć opinie, inaczej sprawę skierujemy dalej.

Ilona
@San-Car

A prowadzicie obecnie rekrutację? Mam znajomego, który jest ślusarzem i szuka zarobku.

A to rozmowa jest telefoniczna do firmy ?

Wqurwiony

Witaj, jesli startujesz do tej firmy i tego pana czyli Jarosława O. to przeczytaj co mam do powiedzenia. Nasza znajomosc zaczela sie po znajomosci, od razu sie spodobalem : "szukamy mlodego, dobrze Ci oczu patrzy, potrzebujemy pracownika na lata", lecz po 5 dniach, okazalo sie to kielbasa wyborcza. Hipokryta ktory mowi ze wiec jakie teraz sa sk..syny pracodawcy, a to najwiekszy ... Nie bede tu strzeszczal historii, po prostu powiem ze nalezy uwazac. Ten pan to sciemniacz, hipokryta, zlodziej, wyzyskiwacz. Kaze mi robic na dachu w moich dziurawych butach, a potem skarpetek zaluje. Nie mowiac o tym ze pieniedzy za te kilka dni nawet nie zobaczylem. NIE POLECAM I UWAGA NA ZLODZIEJA

klijent
@Wqurwiony

popieram omijać szerokim łukiem przez duże O

krycha
@Wqurwiony

(usunięte przez administratora) ? nie powiedzialbym. sam tu "startowalem" tylko spawac nie umiem za dobrze, wiec nie przyjal . ale z polecenia bylem, sasiad pracowal tu kilka lat i zadowolony. uczciwy czlowiek, dobrze placi.

@Johny A jak przebiega rekrutacja i czy trudno przejść? Jakie zarobki?

Henryk

@Marek Ś To jest forum pracownicze ale skoro klient jest zadowolony to i pracownicy też bo dobrze robią swoją pracę!

Minionek

Normalna firma tylko trzeba pracować a z tym niektórzy maja problem!

Gomzo

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zero szacunku dla pracownika.

Dokładnie uważać bo najgorszy typ prywaciarza

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Owczarek San-Car - Częstochowa

• Jak się pracuje w Jarosław Owczarek San-Car?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Owczarek San-Car tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Owczarek San-Car?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jarosław Owczarek San-Car?

Kandydaci do pracy w Jarosław Owczarek San-Car napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jarosław Owczarek San-Car
3.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zagórskiego 5
    42-229 Częstochowa