Opinie o Bank Millennium/Promax Pharma w Wrocław Aleja Armii Krajowej 12/14

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Millennium/Promax Pharma. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bank Millennium/Promax Pharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium/Promax Pharma w Wrocław Aleja Armii Krajowej 12/14

Zapomniałem dodać. [usunięte przez moderatora] nie przejmuj się mało inteligentną wypowiedzią. Ten człowiek też się z czymś takim kiedyś spotka w życiu. Jest to okrutne i nikomu tego nie życzę. Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET.

?????????

Ludzie!!! Wy normalni jesteście? Takie wyzwiska? Jak można podawać czyjeś imę i nazwisko bez jego zgody w internecie bez zgody? I to jeszcze na takim forum? Troszkę inteligencje trzeba włączyć. Może założyć portal w stylu www.ciebienienawidze.pl. Podejrzewam, że ta osoba która to napisała też by się tam znalazła. Każdy ma swoich 'wrogów'. Czasami lepiej zachować opinię dla siebie. POZDRAWIAM.

???

jaka dymisja??

aannoonniimm

w piatek wielka dymisja!!!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bank Millennium/Promax Pharma? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

kraków i tyle - 2010-03-05 01:00:28 Odczepcie sie od Krakowa tu atmosfera jest fantastyczna, zajmijcie sie soba i przestańcie pisac bzdury i zajmować sie nie swoimi sprawami!!!!!!!!!! pracujecie tu że wiecie jak jest????? such jest super

Ciekawi bo wyplat nie ma...a ktos na Merca zarobil, czyzby jedyny pozostaly na miejscu boju [usunięte przez moderatora]?( PS - Ty sie tak teraz oburzyles?) a co do miejsca parkingowego-to mam w innym miejscu, wiec o to sie nie boj :))

KTOŚ

Co Ty piszesz? Groźby są karalne!

To juz jest koniec. Ci ktorzy mieli wyniki, teraz popadaja w zajebiste dluugi!!!!!!!!

XXXX

W Gdyni też większość jeszcze nie dostał dostali tylko ci którzy są lubiani prze[usunięte przez moderatora]

otymista

będzie dobrze wierzcie w to ludzie!!! Firma nie upadnie to bzdury... 12 marca ma byc duzy przelew do firmy i wtedy maja spłacic reszte pracownikow co byli na L4 i co juz nie pracuja wiec glowa do gory!!!:)

UPADŁOŚĆ

majątek może być już sprzedany z odbiorem za 3mieś:) nawet sąd nie może odebrać go klientowi. Zarząd wypłaca dywidendę raz w roku i kasy (majątku w firmie) NIE MA!!!!!!!! i po wypłatach:) ograniczona odpowiedzialność:) itp... jesteś doradcą więc nie mądrzyj się!!!!!!!!!

dinah.

anonim - 2010-03-02 16:58:51 nick - 2010-03-02 14:34:27 Ja mam natomiast pytanie w dalszym ciągu o wypłatę, czy ktoś wie kiedy zostanie przelana kasa dla tych, którzy byli w styczniu na L4??? Czy tylko pozostaje czekać na interwencje PiP-u :(:(:( tobie juz nikt i nic nie pomoze... NIe zgadzam się, gdyz jest cos takiego jak majatek firmy po upadlosci i kase wyplacic powinni....

CL500

Nie dowiedzialem sie w koncu czyj byl ten merc stojacy w Krk pod biurem na wroclawskich rejestracjach...ale ostatnio go juz nie ma, a tez i [usunięte przez moderatora]nie ma podobno(wywalony czy jemu tez [usunięte przez moderatora]i i odszedl :D?)

ppp

jakieś szczegóły czy??? bo to ze juz koniec to kazdy mowi od 3 miesiecy

alfred

asdf - 2010-03-02 20:22:41 są jakies przecieki po dzisiejszym spotkaniu??? Tak. Niestety to już koniec. Pa, pa, kaso...

Niestety to już koniec.... pa, pa, kaso.....

alfred

To już koniec......

asdf

są jakies przecieki po dzisiejszym spotkaniu???

NIE UPADŁOŚĆ!!!!

hehehe UPADŁOŚĆ, pogrąży was doradcy, naprawdę lepiej zwijajcie żagle przed tą procedurą bo postępowanie przypadku spółki zoo nie jest takie proste:)

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium/Promax Pharma - Wrocław

Bank Millennium/Promax Pharma