Bank Millennium/Promax Pharma

Wrocław

Opinie o Bank Millennium/Promax Pharma

tadz
użytkownik zarejestrowany

W takim znanym banku to bardzo dobry start bys mial, poniewa takie banki nastawione sa przede wszystkim na zatrudnianie profesjnonalnych kandydyatow wyszkolonych

karotul
użytkownik zarejestrowany

Szukam pracy jako doratdca kilenta. mam spore doświadczenie, ponieważ pracowałem już w tym zawodzie jak jeszcze był Bank Gdański, później przerwałem na trochę i próbowałem z własnym bieznesem ale nei wyszło i teraz chętnie wrociłbym do zawodu. Wiem że bank gdańśki przekształcił się w milenium ale czy zasady tutaj panują takie jak tam panowały, ktoś wie

takie to bym chciał
użytkownik zarejestrowany

no kurczaczki - takie warunki to super sprawa ciekawe skad to przekleiles Paweł bo to nie wygląda jakbyś sam pisał albo spisał sobie po rozmowie. coz pogratulowac pozostaje takich warunkow do pracy. mam nadzieje, zep ojawi sie jakis wpis ktory opisze jak to w nowym roku wyglada. pozdrowienia z super feriii

takie to bym chciał

zyzgaz

oj nie silvio sekyła jest na liscie Wildstainea (usunięte przez administratora)

ale bzdury wypisujecie....

byly

Bardzo na nich uwazaj kolego wielu ktorych u nich pracowalo ma teraz sprawy i prokuratora. Kaza robic walki a potem sie wszystkiego wzpieraja.

czesc sluchajcie osoba o imieniu nazwisku ( usunięte przez administratora )prowadzi rekrutacje na stanowisko kierownika sprzedazy produktow kredytowych dla banku bph, ma ponoc otwierac oddzial w czestochowie. c( usunięte przez administratora ) jest jeszcze drugi koles, szczuply koscista twarz podobny wygladem do( usunięte przez administratora ) pozdr czekam na info o tej firmie i tych panach, czy mozna zaufac??

Były Promax - 2011-04-07 20:33:47Przyjaciuelu, w łodzi to jest firma( usunięte przez administratora ), a nie ( usunięte przez administratora )Nie lubie obydwu ale przynajmniej glupot nie piszę. Przynajmniej doinformowany jestem. Pozdrawiam.( usunięte przez administratora )

madziakrak

cześć zabrałam się do tego od innej strony! jestem za pozwem zbiorowym pozdrawiam

madziakrak

cześć ja się zabrałam za sprawę z innej strony, bo oszukali narzeczonego mojego masz może kontakt z ludźmi? działamy?pozdrawiam

yyyy

Witam firma znajduje się teraz w Łodzi ( usunięte przez administratora )> Czynna 8-16:) żadna tajemnica:)

Ja też jestem z Wami i też mam kilka osób które dołączą........

jjjj

(usunięte przez administratora) jeśli jesteś gotowy koordynować całą akcją to ja jestem jak najbardziej za. Myślę że na terenie dolnego śląska jestem w stanie zebrać co najmniej 10 osób, które chętnie się dopiszą do pozwu. Podaj mail i tam omówimy szczegóły.

Arkadiusz

Witam! Chciałbym zaproponowac wystapienie z roszczeniem w formie pozwu zbiorowego w celu zaspokojenia wierzytelności z majatku osobistego członków zarządu. Wydaje mi się, że to jedyna szansa na uzyskanie jakichkolwiek świadczeń. Kwestią zasadniczą pozostaje fakt czy członkowie zarządu-wszyscy w owym czasie-posiadają majątek prywatny, jeżeli go scedowali to kiedy i na kogo. Dla Promaxu jedyną szansą ograniczenia egzekucji będzie formalne ogłoszenie upadłości, a wtedy w najgorszym przypadku mamy wypłacone środki z FGŚP Prawo GospodarczePrawo Sportowe Osobista odpowiedzialność członków zarządu spółki z o.o. Zauważalny wzrost bezskutecznych egzekucji prowadzonych przeciwko spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością spowodował, iż wierzyciele coraz częściej dochodzą zaspokojenia swoich roszczeń z majątku osobistego członków zarządu tychże spółek. Podstawą wytoczenia przeciwko nim powództwa jest art. 299 Kodeksu spółek handlowych, przewidujący osobistą i solidarną odpowiedzialność członków zarządu za zobowiązania spółki. Odpowiedzialność osobista oznacza, iż odpowiadają oni swoim majątkiem prywatnym za całość zobowiązań spółki, z kolei solidarna - że wszyscy odpowiadają za cały dług. Odpowiedzialność ta ma również charakter subsydiarny, czyli posiłkowy, bowiem wierzyciel zaspokojenia swoich roszczeń w pierwszej kolejności musi dochodzić od spółki, a dopiero wówczas, gdy egzekucja przeciwko spółce okaże się bezskuteczna, może wystąpić z żądaniem zaspokojenia swojego roszczenia do członków jej zarządu. Kto i za co ponosi odpowiedzialność W orzecznictwie Sądu Najwyższego i doktrynie przyjmuje się, iż odpowiedzialność za zobowiązania spółki ponoszą osoby, które były członkami zarządu w czasie, kiedy zobowiązania te powstały lub stały się wymagalne, przy czym równocześnie musiały wystąpić wówczas przesłanki do złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości lub otwarcia postępowania układowego. Oznacza to, iż za konkretne zobowiązanie spółki odpowiadają osoby, które były członkami zarządu w czasie jego powstania oraz te, które pełniły funkcję członka zarządu w czasie, gdy zobowiązanie to już istniało i było wymagalne. W tym miejscu należy podkreślić, iż członek zarządu ponosi odpowiedzialność za zobowiązania spółki również po wykreśleniu go z Krajowego Rejestru Sądowego. Początkowym okresem jego odpowiedzialności jest natomiast podjęcie uchwały powołującej go do pełnienia funkcji członka zarządu, nie zaś moment dokonania wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego, który ma charakter jedynie deklaratoryjny. Zakres odpowiedzialności przewidziany w art. 299 KSH jest wyjątkowy szeroki i obejmuje wszystkie należności wobec spółki, co do których egzekucja okazała się bezskuteczna. Oznacza to, że wierzyciel może dochodzić również zwrotu kosztów procesu wytoczonego przeciwko spółce, odsetek ustawowych za czas opóźnienia oraz kosztów bezskutecznej egzekucji (wyrok SN z 2006-12-07, III CZP 118/2006, Biuletyn Sądu Najwyższego 2006/12). Ponadto dla zakresu odpowiedzialności bez znaczenia pozostaje fakt, czy są to należności prywatnoprawne czy też publicznoprawne. Osoba będąca członkiem zarządu odpowiada więc za zobowiązania spółki wobec jej kontrahentów, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, jak również z tytułu roszczeń pracowniczych. Przesłanki odpowiedzialności Zgodnie z treścią przepisu art. 299 § 1 KSH „członkowie zarządu spółki odpowiadają solidarnie za zobowiązania spółki, jeżeli egzekucja przeciwko spółce okaże się bezskuteczna”. Z brzmienia powyższego przepisu wynika, iż wierzyciel będzie mógł dochodzić zaspokojenia swoich roszczeń z majątku osobistego członków zarządu tylko wówczas, gdy egzekucja prowadzona przeciwko spółce okaże się bezskuteczna. Pierwszą i podstawową przesłanką odpowiedzialności jest zatem bezskuteczność egzekucji prowadzonej przeciwko spółce. Najprostszym sposobem wykazania przez wierzyciela zaistnienia owej przesłanki jest postanowienie komornika sądowego o umorzeniu postępowania egzekucyjnego. W tym miejscu należy zwrócić uwagę, iż egzekucja prowadzona przeciwko spółce musi odnosić się do całego jej majątku, a nie jedynie do jego części. Prowadzenie egzekucji z jednego tylko przedmiotu majątku (np. nieruchomości) jest wystarczającą przesłanką wyłącznie wówczas, gdy przedmiot ten stanowi jedyny majątek spółki, co również musi zostać udowodnione przez wierzyciela. Nie zawsze jednak wszczynanie egzekucji przeciwko spółce będzie konieczne. W przypadku bowiem, gdy istnieją oczywiste powody do stwierdzenia, iż postępowanie egzekucyjne nie przyniesie oczekiwanego skutku, bezskuteczność egzekucji może być dowodzona również w inny sposób. Z taką sytuacją będziemy mieli do czynienia na przykład, gdy jedynym majątkiem spółki jest nieruchomość obciążona ponad swoją wartość wierzytelnościami korzystającymi z pierwszeństwa zaspokojenia, czy też wykazanie prowadzenia bezskutecznej egzekucji przez innego wierzyciela spółki. Dowodem takim będzie również oddalenie wniosku o ogłoszenie upadłoś

mada049

Witam wszystkich. Ja tez nie dostalam PIT-u za rok 2010. Dodatkowo mam jeszcze jeden problem. Poszukuje dziewczyn, które dzięki tej firmie nie otrzymały macierzyńskiego- dzwonilam dziś do ZUS-u i dowiedziałam się, ze jest nas 3 lub 4 i niestety w przyszłym tygodniu dostaniemy decyzje odmowne o wyplate macierzyńskiego ponieważ nikt (standardowo nie odbiera korespondencji). Pani, z którą rozmawiałam mówiła mi, że takiego przypadku jak Promax jeszcze nie widziała i nie wie dlaczego tak z nami postępują, bo co im zależy odebrać list i dostarczyć potrzebne dokumenty skoro macierzyński i tak wypłaca nam ZUS. Dodatkowo dowiedziałam się, że "ZUS wysyłał pisma nie tylko na Wysockiego ale tez na prywatne adresy członków zarządu i niestety przychodziły zwrotki. Co do pracowników pracujących nadal druki Z3 są dostarczane do ZUS-u". Jeśli są tu jakieś dziewczyny, które oczekują na decyzję odmowną od ZUS-u - chodzi o urlop i zasiłek macierzyński lub ktoś zna takie dziewczyny, bardzo proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Hej kochani! Powiedzcie co robicie z tematem pit-ów za 2010? Byłam dziś w US i powiedzieli mi, ze mam na pismie potwierdzic, że starałam się o uzyskanie pit-u (korespondencja z pracodawca)- na nic tlumaczenie, że firma nie istnieje i nikt listow tam nie odbierze..., a nastepnie dolaczyc info do zeznania i na podstawie dostepnych dokumentow (wyciagi bankowe) wyliczyc skladniki pensji. Trafilam na wyjatkowego inteligenta, ktory zapytany czy w ich systemie mozna sprawdzic czy i ile podatku odprowadzal za mnie Promax zrobil mine jakby chcial zrobic kupe ale za to dodatkowo ofiarowal mi nr na infolinie(usunięte przez administratora).Pozdrawiam wszystkich ktorym sie w zyciu zawodowym poukladalo, reszcie zycze powodzenia a jeszcze pozostalym zeby przestali pisac glupoty na tym forum i jak mawial moj idol \"wzieli sie w koncu do roboty\"

czy ktoś jeszcze pisze na tym forum? mam sprawę...

Rechocząca Gwiazda

jaka zazdrość, jakie żale? (usunięte przez administratora)

chociaz natura sprawiedliwa

zoska

myśle że długo nie zagrzeje tam miejsca trzeba się spieszyć

:(:(

moi drodzy, kolejna firme jaka otworzyl ( usunięte przez administratora ) raczej( usunięte przez administratora )finanse w lodzi. kiedy minal miesiac od zaczecia pracy i przyszedl czas wyplat( usunięte przez administratora ) zamknal dzialalnosc!! powiedzial ze moze zabrac ze soba jakies 3 osoby ( usunięte przez administratora ) gdzie ma swoje drugie gniazdko, powodzenia tym ktorzy sie zgodza. obiecal ze pieniadze i tak otrzymamy, sadzac po waszych wpisach nie ma na co liczyc:(

Jacek S.

Kolejną firmę znalazłem, której prezes zarządu to (usunięte przez administratora). IGASSU TRADE SP. Z O.O.

a

aa

Już nie długo się zacznie

Sorry ale musicie jeszcze kilka dni poczekać

Prawo

W dniu wczorajszym w życie weszła ustawa z dnia 19 lipca 2010 o pozwach zbiorowych, pozew zbiorowy może być zorganizowany przez grupę minimum 10 osób, myślę że nie będziecie mieli problemu ze zorganizowaniem się, koszty podzielone na 10 osób to mniejsze koszty:) Pozdro dla wierzycieli PP

kolo

ja toże czekam:)

a

czekam z niecierpliwością, nie zawiedź mnie proszę i napisz co miałeś na mysli pozdro :)

Już niedługo się zacznie

Wszyscy jesteśmy w przerąbanej sytuacji, ale nie martwcie się już niedługo prezesik ostro beknie za to wszystko w przyszłą środę napisze o co mi chodzi będziecie mieli niezłą satysfakcje oczywiście wszystko w granicach prawa :)

Gość

Szukam kontakt z obecnymi lub byłymi pracownikami pp z woj.pomorskiego mam dla nich bardzo ciekawą ofertę pracy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt tel:( usunięte przez administratora ) />

sasasa

stary numer heheh, za każdym razem kiedy ( usunięte przez administratora ) półka jest na wylocie robią gdzieś ucieczkę. nieźli są ;)))

kita - 2010-02-17 18:51:59 hej no limits! tu robaczek czy jak wolisz akwizytor, pisze to tylko na podstawie swojego doswiadczenia, poniewaz w firmie mojej dobrej znajomej bylo podobne forum i ktos, komus nadepnal mocno na odcisk poniewaz 2 osoby maja wytoczone sprawy z powodztwa cywilnego za zniewagi w internecie z uzyciem nazwisk pozdrawiam i szanuje ludzi bezposrednich ale vis a vis Rozdział XXVII Przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej art. 213 § 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy. § 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut służący obronie społecznie uzasadnionego interesu; jeżeli zarzut dotyczy życia prywatnego lub rodzinnego, dowód prawdy może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy zarzut ma zapobiec niebezpieczeństwu dla życia lub zdrowia człowieka albo demoralizacji małoletniego.

byly pracownik

Witam!!!! Mam pytanko czy jest osoba ktora jakims cudem odzyskala zalegla kase? bo zastanawiam sie czy odzyskanie naszych pieniedzy jest wogole mozliwe.....

polek

promax is over, nawet serwer ze stroną odłączony:):)

ulek

myślałem że to czyjeś inicjały...

ZSSR

Czyżby prezes współpracował z KGB?:)

przyszlosc przyszloscia, ja dzis na chleb nie mam jak ktos zarabial 5 czy10 tysi na miesiac to sobie moze grzecznie czekac a jak ktos zarabial (usunięte przez administratora) zł, i wydawal z wlasnego na paliwo i prowizji nie dostal za 2 mce i moze o niej zapomniec to ma troche inne podejscie do swiata wydaje mi sie. jak cie scigaja banki za raty zaciagniete pare miesiecy temu a ty nie masz z czego oddac to juz tak sie wesolo, grezcznie nie czeka.pomysl sobie o tym,nie mierz wszystkich wg siebie.dla ciebie 2000 to pewnie na dobra impreze ja za to utrzymuje rodzine przez 2mce, wiec moze wstrzymaj sie ze swoimi zlotymi radami,kolego w niedoli myslisz sobie moze ze im ciszej bedzie to mniej ludzi sie bedzie o pieniadze staralo i pierwszy dostaniesz?

:-)

PROMAX JESZCZE ISTNEJE? JAKIE ODDIAŁY?

krucjata

Czyli ze spółki promax, to chyba już nic nie bedzie:) ale może A i A odbudują wawe::P:P:P:)

ja już część odzyskałem ale trochę to trwa

kto

A to ktoś jeszcze pracuje w tej firmie, myślałem że to już przeszłość:)

odp

Czlowieku nie mowie ze biuro nalezalo do promaxu. Promax wynajmuje nowe biuro bo ze starego sie wyprowadza a ja tylko poinformuje nowego najmujacego zeby uwazal(usunięte przez administratora)

Ciekawe czy nowy najemca biura promaxu z poznania wie z jaka firma podpisze umowe?? Niebawem sie dowie - pozdrawiam (usunięte przez administratora)

dobra firma z przyszloscia

Podziwiam bardzo ludzi z Lodzi za wytrwalosc, w pewnym stopniu wiare ze odzyskaja pieniadze i usmiech na twarzy ktory widnieje u nich. Mimo wszystkiego co sie dzieje jeszcze potrafia sie smiac. Pozdrawiam Was serdecznie. Fajnie sie z Wami pracowalo.

do wawy

Czy wawa jeszcze istnieje? ile zespołów ile ludzi? kto dyrektorem? kto kierownikiem itp?

kto wie gdzie on mieszka?

Smiechu warteee

A to ten Promax jeszcze istnieje?? chodzi mi o dział bankowy?? Coś tam się dzieje jeszcze w ogóle?? Jacyś kierownicy w wawie to tam są ze starego millenium?? Działa to porażowe zagłębie Polski centralnej??

XXX

W tych pustych łbach wam się poprzewracało?? Gowork służy do pisania opinii o firmie (oczywiście bez wulgaryzmów). Chcecie prać swoje brudy i się bluzgać to won na SKYPE, GG, NKL... itp. Wesołych świąt tym obrażanym oraz tym, którzy obrażają.

asdf - 2010-04-02 19:09:24 co pozamiatane? zamknęli kolejny oddział? Nie zamknęli a otworzyli tylko ze w psychiatryku - dla tych co nie wytrzymali psychicznie....

Zostaw opinię o Bank Millennium/Promax Pharma - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Millennium/Promax Pharma