Opinie o Bank Millennium/Promax Pharma w Wrocław Aleja Armii Krajowej 12/14

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Millennium/Promax Pharma. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bank Millennium/Promax Pharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium/Promax Pharma w Wrocław Aleja Armii Krajowej 12/14

sdf

150 to w allianzie faktura z allianza idzie do agosto nie do promaxu komornik bedzie mail dostep tylko do konta promaxu sam sobie odpowiedz...

h1

człowieku nie puszczaj tego w promaxie, żadnych pieniedzy nie dostaniesz....

akceptuje mi sie konsola na 150 000 , czy dostane za to prowizje ? co mam zrobic :O, doradzicie ?

adam

[usunięte przez admina]..przesylala mailem druk oswiadczenia zlecebiobiorcy dla celow podatkowych i zgloszeniowych do zus ? Niektorzy takie oswiadczenie otrzymali aby je wypelnic i odeslac. Tlumaczono nam ze to jest do wyplaty prowizji za styczen i luty. Czy inni tez to otrzymali ? Sam nie wiem juz co o tym myslec.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bank Millennium/Promax Pharma? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Pieniedzy na pewno nie bedzie do 25, reke daje sobie uciac, a samosadu tez nie zrobisz bo prezesa juz w biurze i w Polsce nie bedzie. Ucieka by zrobic Welcome to Brasil...

Ja też

Jestem z Tobą

Prawda

Prawda jest taka ze w promaxie zostaly same bezradne naiwne osoby ktore wierza ze dostana prowizje. Kierownicy zostana bo jak bedzie trzeba was zwolnic ( a juz sie to dzieje)to beda probowali odbudowac firme zatrudniajac nowe osoby na umowe zlecenie w Agosto. Czxy im sie uda watpie ale [dane osobowe usunięte przez moderatora] daje taka mozliwosc.

asdf

Co do prowizji za listopad mamy mieć dzisiaj informacje kiedy będzie. Ale myślę, że możemy się już z tymi pieniędzmi pożegnać :(

asdf

Poznań jeszcze koło 10 doradców

Katowice ok.10 osob

zwolniona

W Poznaniu poleciały 4 osoby zwolnili nas... A gdzie moje pieniądze są??????????????

wydygany

głodny kasy - 2010-03-11 17:46:16 To ja też się najem!!!! bo ileż można jechać na maślance!!!! Nie bójcie się żadnego IP- buuuuhahhhaaaa, jaka policja????- ludzie. Ja kożystam tylko i wyłącznie z laptopa....i bezprzewodowego neta). Takie urządzenia jak telefon komórkowy, laptop- należą do grup tzw. urządzeń mobilnych- które trudno przyporządkować do konkretnych osób!!!- Ludzie próbowali za pomocą sms-ów udowodnić np. winę współmałżonka w sądzie!!- niestety!!!- to żaden dowód!- potwierdzi to każdy gliniarz!!!

głodny kasy

To ja też się najem!!!! bo ileż można jechać na maślance!!!!

dinah.

Ja podstawy nie dostałam za styczen-luty... Dzwoniliscie pytać? Ja się dodzwonic nie mogę, na maile nie odpisują;/

asdf

czy faktycznie do jutra mają być wypłacone premie listopadowe??? wiecie coś?

regan

To ironia czy poważnie mówisz?

:-)))))))))))

Czekamy na ludzi, ktorzy olali firme i beda chcieli wracac bo im tematy nie wyszly. Zobaczymy, czy tak latwo uda Wam sie uda wrocic. POZDRAWIAM.

walek

Czy wiecie że Warszawka będzie płacic zaległe podstawy i wszystkie premie. Nareszcie się najem do syta.

anonim - 2010-03-10 13:02:46 Zobaczcie na gumtree:) Czego ludzi puszczasz w maliny. takiego ogłoszenia nie ma. Nie stresuj ludzi...

nie związany

Witam, Jestem prywatnym przedsiębiorcą, ze względu na duży majątek często udzielam prywatnych pożyczek na umowy i weksle. Powiem jedno mam kilku wierzycieli z Warszawy, którzy zatrudnieni są na umowę w firmie o której mowa w dyskusji. Ogólnie na tym zarabiam ale szkoda mi tych oszukanych gęb, sympatyczni ludzie wywiązują się z danego słowa. Tylko co zrobić jak planujesz wydatki i spłaty, a pracodawca nie wypłaca wam pieniędzy na które zapracowaliście. Życzę wam abyście nie musieli więcej pożyczać kasy, i żebyście to wy pożyczali innym. Jak to mówią oby my kogoś anie ktoś nas:) Pozdrawiam wszystkich dobrych pracowników tej firmy,

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium/Promax Pharma - Wrocław

Bank Millennium/Promax Pharma