Opinie o Bank Millennium/Promax Pharma w Wrocław Aleja Armii Krajowej 12/14

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Millennium/Promax Pharma. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bank Millennium/Promax Pharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium/Promax Pharma w Wrocław Aleja Armii Krajowej 12/14

!!!!

podaj adres tego ogłoszenia???:)))

daro

prześlij linka :O

jjjjjjj

no racja, ale za te co wypłaciles kasy nie zobaczysz vHA HA HA

firma porazka - 2010-03-10 08:38:56 hahhaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Kto podpisal umowe o zakazie konkurencji z promaxem? hahahahhaha A kto umowe zlecenie z firma agosto? buahahahahaha Wniosek nasuwa sie sam................................ A jeżeli podpisałem to co ? Jak nie będa mi płacic to kredyty pójdą do innych banków ha, ha, ha....

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bank Millennium/Promax Pharma? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
firma porazka

poczytaj mi mamo

to ze nie ma ludzi niezastąpionych to bezsprzecznie zgadza sęk w tym że nie ma żadnych ludzi... tak tak..zrekrutuje sie, region sie zbuduje od nowa budowanie bez fundamentu, bezpośrednio na na popiele, gruzach i z pijanymi majstrami...tu nie trza byc budowlańcem wystarczy zaliczyć przysposobienie techniczne w podstawówce żeby wiedzieć jakie to ma szanse powodzenia pozdro dla zaczadzonych

Ktoś.................. - 2010-03-09 19:00:18 Martwcie się o swoje tyłki Ci co poszli dalej, jeszcze nie raz będziecie wspominać te czasy. Lublin sobie poradzi................ nie ma ludzi niezastąpionych. I kto to mówi ? Koleżanko... do roboty, telefon w łapę i dzwoń....

koralgol

drogi pracowniku po co jeszcze tkwisz w promaxie? A- jestes kompletnym [usunięte przez moderatora] bez kontaktu z rzeczywistością B- nikt nie chce oddzwonic na twoje cv...moze pora zaczac wysylac do innej branzy C- liczysz na kolejna wyplate do 25..zapewne sie przeliczysz i zgodnie z tym mysleniem zawsze bedziesz jedna w plecy D-liczysz na prowzje za grudzie..hehe, E-liczysz za prowizje za styczen, luty albo marzec...buhehehebuhehehe, sprawdz sobie sprzedaz ogolnopolska i pomysl ile bedzie pieniedzy z kredytow w kwietniu F-liczysz na awans bo praktycznie wszyscy menadżerowie już odeszli..patrz punkt A G- czujesz misje naprawcza, ze mozesz cos zmienic itd itp, ze firma sie podniesie z kolan..patrz punkt A. tutaj lojalnosc jest tylko w kierunku pracownik dla pracodawcy odwrotnie juz nie działa H- myslisz ze uda sie odrobic dlug firmy z bierzacej sprzedazy (pewnie juz z 2 miliony)..patrz punkt A i E I - lubisz prezesa i obecnych dyrektorow bo sa fajni i mowia fajne rzeczy, takie propagandowe...patrz punkt A ciekawe ktory punkt wybrales dla siebie...

genio

xcxcxc - 2010-03-09 17:08:07 Biuro w Lublinie sie znajdzie. Chyba budka na targu....he,he,he...

ależ to wyprowadzanie ma miejsce już od dawna. tylko oni obaj zgrywaja cyrk przed ludzmi ze niby syn nie chce oddac ojcu i sie kloca pod publiczke a tak naprawde sa dogadani. na promax wplywa tylko faktura z bph i z tego sie komornik pozywia i sa placone pensje zaznaczam ze NETTO!! sprawdzcie sobie skladki ZUS. faktury z pozostalych bankow leza nietkniete na koncie agosto. a dla ludzi kasy nie ma. o czym tu w ogole rozmawiac.... "takie te ludzie niucciwe", o ja biedny prezesina..

Jak nie zaplaca do konca tygodnia to trzeba sie bedzie zastanowic nad donosem do prokuratury nad wyprowadzaniem pieniedzy z Promaxu do Agosto - firemki[usunięte przez moderatora]

Ktoś..................

xcxcxc

Biuro w Lublinie sie znajdzie.

dinah.

WIE KTOŚ CZY W OGÓLE KASĘ DOSTANIEMY-niepracujący już????????

zostało 2 byłych kierownikow (poprzednio zdegradowanych) i jedna doradczyni, zona jednego z tych byłych kierownikow. dwoch nowych koordynatorow sie zwolniło dzis (nie wiem po co oni tu wogole wrocili-jakis absurd, jak wszystko tutaj zreszta) i [usunięte przez moderatora]tez sie dzis zwolnil

a co jestes taki ciekawy? :)

lublin - 2010-03-09 14:07:38 nie nie prawda, nie cały zostały 3 osoby na stanie i rekrutantka na L4 pozdro A gdzie oni bÃ��dÃ�� pracowac ? Z tego co wiem lokalu juÃ�¼ nie ma. Ciekawe kto zostaÃ�� ( doradcy czy kierownictwo)?

lublin

nie nie prawda, nie cały zostały 3 osoby na stanie i rekrutantka na L4 pozdro

Katowice

Ludzie! W Katowicach od kilku tygodni nie chodzimy do pracy bo wyrzucili Nas z biura za nie płacenie czynszu. Kierownik się ukrywa i nie odbiera od nikogo telefonu a ludzie dalej chodzą bez wypłaty od stycznia

????

to prawda ze cały lublin sie zwolnił?

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium/Promax Pharma - Wrocław

Bank Millennium/Promax Pharma