TRITEC POLSKA sp. z o.o.

Słupsk

TRITEC POLSKA sp. z o.o.

Opinie o TRITEC POLSKA sp. z o.o.

Igor

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Nowy

Atmosfera spoko, zarobki dobre, nikt nie stoi nad tobą i cię nie pogania. Polecam

Helena

@John, to, co piszesz, brzmi całkiem dobrze. Planujesz związać się z firmą TRITEC POLSKA na dłużej? Czy ktoś z Was także pracował w TRITEC POLSKA i chciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Każda Wasza wypowiedź może być bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

John

Największy plus tej firmy to spokojna praca według mnie na luzie.

John

Nikt nikogo tu nie pogania, jak w innych firmach jesteś pracownikiem nie osłem i koniem do roboty dotyczy to pracowników produkcyjnych i biurowych. Ludzie są dla siebie życzliwi nie ma podpierdalaczy na zasadzie uprzejmnie donoszę itp. Zarobki jak wszędzie trzeba indywidualnie rozmawiać o kasie to może się dostanie tyle ile się chce.

Helena

@John, a możesz napisać, jaka jest atmosfera w TRITEC POLSKA sp. z o.o.? Dobrze się pracuje w tej firmie? Co uważasz za największy plus tego pracodawcy? @Martyna, pytasz, bo jesteś zainteresowana pracą w tej firmie, czy po prostu z czystej ciekawości? A może brałaś niedawno udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w TRITEC POLSKA sp. z o.o.? Jeśli tak, to podziel się proszę swoją opinią na temat jego przebiegu.

John

Firma działa normalnie, zaszły zmiany ludzie dostali podwyżki po 12,5% od marca i zapowiedziane są kolejne w lipcu też ok 12%.

Martyna

Firma normalnie działa?

Magik

To jak w Hydro Naval roboty nie było a Panowie od myślenia zaczęli zmieniać warunki pracy.Kazali podpisywać śmieszne umowy gdzie odcinali 30 procent stawki. Naraz bunt wszyscy sie zwalniają takie pieprzen... zostali sami dupo lizusy którzy pierwsi mówili ze sie zwalniają a zostali to trzeba mieć tupet

Mietek

Nie polecam .

ddd

Jak ktoś chce do obozu pracy za śmieszne złotówki - właśnie połowa brygady czarnego montażu ( monterzy,spawacze ) złożyła wypowiedzenia . Taka jest bajka w tej firmie .

on45

Z góry dzięki kolego i to jest własnie Polska spawacz który spawa z dokumentacja techniczną,procedurami spawalniczymi i na wszelkiego rodzaju badania pod przemysł offshore. A spawacz który spawa płot ma tyle samo(nie obrażając innych spawaczy ). Gdzie tu logika wymagania wysokie aż się nie chce gadać

@on45 28.08.2016 13:52

I tu się z Tobą zgodzę , robota ciężka , wymagająca , precyzyjna a płaca jak za zamiatanie ulic . Dlatego firma kuleje coraz bardziej , ludzie powoli myślą o odchodzeniu bo jest jak jest , szału żadnego nie ma . A jak się odezwiesz na temat zarobków to usłyszysz - " no bo wy to byście chcieli nie wiadomo ile zarabiać " cytat dyr produkcji , podam jeszcze jeden cytat którym rozłożył nas pracowników na łopatki - " ja nie wiem jak wy dajecie radę przeżyć , ja mam 8 X więcej i nie mogę " . Ręce opadają .

@ddd 28.08.2016 17:02

I widzisz chyba będę spawał płoty czy coś w tym stylu nie dam komuś zarabiać kroci na mojej pracy. I jeszcze prosić o złotówkę podwyżki.

On 45

Witam Panów Fachowców aż tak źle w tej firmie ? A można coś bliżej z pracą jako spawacz?

@On 45 24.08.2016 06:23

No nieciekawie się dzieje to fakt . Jeśli chodzi o spawanie , to jeśli jesteś pewny swoich spoin ( próbki w każdej pozycji będą sprawdzane ) to próbuj ( chociaż osobiście szczerze nie polecam ) , ale jeśli jesteś spawaczem jakich wielu to sobie odpuść bo tylko stracisz czas .

@ddd 26.08.2016 18:05

Witam a zakładając że próbki przejdę na ile mogę tam liczyć jest z przodu 3

@on45 27.08.2016 19:09

Hehehehe zapomnij , 2200-2300 max ( i to przy założeniu że próbki perfect )

...

Nie dziękuję .

Tomek

Dajcie spokój z tą firmą , połowa brygady już patrzy za czymś innym .

alfred ssący

Jakieś te ostatnie 3 komenty zalatują propagandą . Nie ma dobrej atmosfery , firma pada na cycki i już .

xxx

długo tam pracowałem i nikt nigdy nie wypowiadał się pozytywnie na temat tej firmy ,może inaczej praca jak praca jak każda inna za pierdzenie w stołek kasy nie ma, chodzi o atmosferę jaka tam panuje ,może przyzwoicie zarabiają ale jak są nadgodziny ,powodzenia życzę jak się tam dostaniesz a tak po za tym wypowiadają się tu przede wszystkim ludzie co obecnie tam pracują do twej wiadomości

Pan

Bez komentarza .

tomek

Przykre ale prawdziwe . Pzdr .

T

Firma w odbiorze bardzo niekorzystna , zbyt niskie płace jak na taką produkcję . Ludzie chcą odchodzić bo to firma bez przyszłości . Dyrekcja myśli że wezmą pierwszych lepszych z ulicy i będzie dobrze , a tu potrzeba fachowców bo to przemysł offshore stoczniowy . Ostatnio Bjorn pochwalił się że po przeniesieniu produkcji z Norwegii do Polski jego koszty zamykają się w 30 % tego co wydawał w Norwegii . Teraz po przeniesieniu zakładu z Grunwaldzkiej do Redzikowa myślicie że dołożyli coś za dojazdy dla pracowników ? Odpowiem - nie dołożyli . Im nie brakuje pieniędzy , ale nam pracownikom tak i dodatkowe koszty dla pracowników za dojazdy w granicach 150 zł nie robią na nich wrazenia . Nie polecam .

th

Pracowałem w oddziale w Norwegii, już pół roku czekam na pieniądze. Zdecydowanie nie polecam pracy dla tego pana.

Zostaw opinię o TRITEC POLSKA sp. z o.o. - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRITEC POLSKA sp. z o.o.