E'leclerc
counter
3 11 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy pracownicy w E'leclerc dogadują się między sobą?

Bartek Nowy wpis

Normalna praca choć nie jest najłatwiejsza jak to w handlu ,ale jeśli ktoś się już zdecydował to powinien być zadowolony bo firma jest ok.

kasjer Nowy wpis

Absolutnie nie polecam. Pensja minimalna, na kasie nie ma opcji usuniecia towaru jezeli klient chce z jakiegos powodu zrezygnowac z zakupu, trzeba dzwonic po nadzor kasowy i jest przestoj. Maniery liniowych prostackie i prymitywne, stosuja mobbing. Ze wszystkich sieci handlowych placa najmniej.Klienci, jak klienci-wiekszosc normalna ktora wie po co przychodzi sie na zakupy. Istnieje jakis 5% oszolomstwa i (usunięte przez administratora) ktorym wydaje sie ze kasjer to sluzacy i odpowiedzialny za caly bajzel jaki panuje na innych dzialach. Brakuje jeszcze tylko lokaja ktory by rozwinal dywanik dla tej grupy klientow, ze raczyli zawitac w skromne progi Leclerca.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Co jaki okres czasu w E'leclerc można ubiegać się o podwyżkę?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gustaw

To forum pracownicze więc uwagi i zapytania do firmy nie tu powinny się znaleźć.

bert

Nie można zwrócić zakupionych artykułów AGD! Na półkach z towarami nie ma żadnej informacji!Czy to jest zgodne z prawem?

TakNie2
Jolanta

Mało w wątku opinii o pracy w E'leclerc - może jest jakiś sposób, aby zaktywizować pracowników tej firmy? Szukałam w Internecie informacji o prowadzonych obecnie rekrutacjach w tym miejscu, ale nie dowiedziałam się zbyt wiele - w jaki sposób można aplikować? Na stronie internetowej nie znalazłam nic na ten temat. Czy wystarczy skontaktować się z firmą poprzez zakładkę "Kontakt" (https://leclerc.pl/kontakt/ )? Zachęcam do zabierania głosu.

nikopiko

Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! Moje sugestie dla E'leclerc: Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: UWAGA !!! UWAGA !!! Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! II ii powinni jeszcze poprawnie poinformować , sprzedaż bardzo tłustych karpi z pod opola - nie do zjedzenia UWAGA !!!

TakNie3

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w E'leclerc?

lora

Tolek, no niestety w markecie zarabia się obecnie okolo 2300 brutto, to czasem wypada gdzieś dorobić. Praca w E'leclercu jest ok, wymagan na kase dużych nie maja, szkola z obslugi kasy fiskalnej i tyle. Plus taki, że jest duża szansa na umowę o pracę.

Tolek

Tak Szefowa z Francji porządna Babka nie wywyższa się a i z każdym pogada,moę zbyt tolerancyjna bo niektórzy pracownicy dorabiają na boku.

maggda

chce pracowac w eleklerku,jak tam jest?magda

Tak1Nie

Solidna firma, nastawiona przyjaźnie do pracowników.

TakNie

Zostaw opinię o E'leclerc - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

E'leclerc