E'leclerc

Wrocław

E'leclerc

Opinie o E'leclerc

Jolanta

Mało w wątku opinii o pracy w E'leclerc - może jest jakiś sposób, aby zaktywizować pracowników tej firmy? Szukałam w Internecie informacji o prowadzonych obecnie rekrutacjach w tym miejscu, ale nie dowiedziałam się zbyt wiele - w jaki sposób można aplikować? Na stronie internetowej nie znalazłam nic na ten temat. Czy wystarczy skontaktować się z firmą poprzez zakładkę "Kontakt" (https://leclerc.pl/kontakt/ )? Zachęcam do zabierania głosu.

nikopiko

Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! Moje sugestie dla E'leclerc: Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: UWAGA !!! UWAGA !!! Sprzedają karpie nie do zjedzenia nie do zjedzenia bo takie tłuste tłuste tłuste poinformowano mnie że pochodzą z pod opola kupiłem do 1,2 kg czapka na głowę dla tych co kupią duże podejrzewam że sanie do zjedzenia uwaga !!!!!!!! II ii powinni jeszcze poprawnie poinformować , sprzedaż bardzo tłustych karpi z pod opola - nie do zjedzenia UWAGA !!!

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w E'leclerc?

lora

Tolek, no niestety w markecie zarabia się obecnie okolo 2300 brutto, to czasem wypada gdzieś dorobić. Praca w E'leclercu jest ok, wymagan na kase dużych nie maja, szkola z obslugi kasy fiskalnej i tyle. Plus taki, że jest duża szansa na umowę o pracę.

Tolek

Tak Szefowa z Francji porządna Babka nie wywyższa się a i z każdym pogada,moę zbyt tolerancyjna bo niektórzy pracownicy dorabiają na boku.

maggda

chce pracowac w eleklerku,jak tam jest?magda

Solidna firma, nastawiona przyjaźnie do pracowników.

Zostaw opinię o E'leclerc - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E'leclerc