Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.

Kraków

Opinie o Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.

romek
użytkownik zarejestrowany

hejo! pracował ktoś moze u nich jako Inżynier budowy, bo nie wiem na co moge liczyć za bardzo, w ofercie napisali tylko jakie maja wymagania, że trzeba mieć doswiadczenie.

@romek 18.12.2015, 15:19

Nie polecam. Pracy w bród, a zarobki marne. Cały czas praktycznie w delegacji. Pracownicy nie doceniani.

Miałeś do czynienia z firmą Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.