PZL Sędziszów S.A.

Opinie o PZL Sędziszów S.A.

@Aaadziękuję za odpowiedź. To ważna informacja, że na początku pracy można szczególnie liczyć na pomoc i doświadczenie innych pracowników.

Aaa

@Marta , przede wszystkim, nikt nie rzuca nowego pracownika na głęboką wodę, tylko tłumaczy, służy pomocą i odpowie na każde pytanie. Dzięki temu mogłam nauczyć się naprawdę wielu nowych potrzebnych umiejętności i to bez stresu, że czegoś nie rozumiem, coś pomylę, zrobię nie tak, a nawet jeśli, każdy rozumie, że nowy pracownik ma jeszcze prawo do małego błędu ;) Bardzo dużo dała mi praca w zgranym zespole i możliwość przyglądania się jak wyglądają działania w tego typu firmie. Miałam możliwość także pracować zupełnie samodzielnie, ale bazowanie na zdobytej wiedzy i wskazówkach, a także ewentualna pomoc kolegów i koleżanek bardzo ułatwiały mi każde zlecone zadanie. Czyli podsumowując: dużo różnorodnych zadań z wielu obszarów, pomoc współpracowników i możliwość samodzielnego działania :)

@Aaaawspominasz, że praca w tej firmie dała Ci możliwość rozwoju i zdobycia niezbędnych umiejętności. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Takie dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do PZL Sędziszów S.A.

Aaaa

Pracuję w tej firmie już drugie wakacje z rzędu (studiuję, jestem zatrudniona tylko w okresie letnim) i jestem bardzo zadowolona :) Bardzo miła kadra, pomocna, zgrana, świetnie współpracuje się z każdym z działów. Praca tutaj to nieustanny rozwój i możliwość nauczenia się wielu niezbędnych umiejętności. Świetna atmosfera, przemili ludzie :) Polecam

Operator Cnc

konkretnie i jasno, cele,

doświadczenie, staż pracy całej,znajomość maszyn

Norman

No cóż :) Znam firmę od podszewki ! I mogę powiedzieć , że załogo bardzo uczciwa i pracowita .(usunięte przez administratora)

hubg

Podobno poszukujecie technologów teraz do Rzeszowa widzę, że od dawna nie ma żadnych aktualny opinii ale może akurat ktoś mi pomoże informacją na ten temat?

technolog
@hubg

Do końca obecnego tygodnia prowadzona jest rekrutacja na to stanowisko: http://pzlsedziszow.pl/kariera/technolog-procesow-przerobki-plastycznej/. Info z oficjalnej strony PZL.

as

Najpierw sprawdz czy tam jest jeszcze narzędziownia.

Ja również polecam pracę w PZL Sędziszów - kadra zarządzająca rozsądna i "ludzka", praca stabilna bo w firmie nie ma dużej rotacji, pensje może nie są powalające, ale zawsze wypłacane terminowo i na czas. W dodatku widać, że firma systematycznie się rozwija. Podsumowując - jedna z fajniejszych firm, w jakich do tej pory pracowałam. Pozdrawiam, były pracownik.

nick

pytanie do użytkownika "stanek". Dowiedziałeś się coś na ten temat może?

teodorex

Co prawda zakończyłem już współpracę z firmą, jednak staż pracy tutaj i różne sytuacje, jakie miałem dają ogólną ocenę dla pzl= b. dobry! nie mogę powiedzieć złego słowa o moich byłych przełożonych, bo byli kompetentni i z głową pełną pomysłów. A co do samej firmy, to zakład potrzebuje czasu na regenerację po latach partaczej "władzy", to proces długoterminowy, więc nie spodziewajcie się od razu super nowoczesnego biurowca. Wszystkie znaki jednak wskazują na sukces pzl sedziszow

malon

Ja pracuję tutaj od 2 lat i od początku mojej współpracy z PZL Sędziszów nie mam żadnych zastrzeżeń. Pensja zawsze terminowo; gdy miałem problemy rodzinne nie miałem problemu z wyjściem z pracy wcześniej (a trwało to 2 m-ce); szefostwo zawsze służy pomocą, gdy mam jakieś wątpliwości czy pytania; atmosfera pracy sympatyczna. Po prostu chcę mi się pracować!

kaja

Również pracuje w firmie PZL i nie miałam problemów z wypłatą wynagrodzenia. Większość Waszych opinii nie brzmi niestety merytorycznie. Same ogólniki, bez konkretów, łatwo się pisze w internecie oszczerstwa...oj łatwo.

mechanik

kiedyś mieli niezłą jakość filtrów, a jak jest teraz? klepią taki sam badziew jak filtron?

oskar
@mechanik

Drogie dziecko, Filtron (aktualnie należący do koncernu Mann - Hummel), skoro produkuje filtry na tzw. pierwsze wyposażenie, nie produkuje "badziewia" jak piszesz, zdarzają się wyjątki oczywiście jak wszędzie, ale generalnie jest ok. Nacisk na jakość jest ogromny, piszę jako zwykły "robol" pracujący od ponad 10-lat.

flick

Moja opinia z tzw. rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko konstruktor-technolog która "odbyła" się w dniu 24-03-2016: Panie kierowniku sekcji konstrukcyjnej dziękuję za takie potraktowanie mnie podczas 3-minutowego monologu w Pana wykonaniu .Życzę powodzenia w ewentualnym zniechęcaniu innych kandydatów na to stanowisko (tajemnicze drzwi 006). Pozdrawiam

bgn

Sulejman śmieszy mnie twoja opinia nie wiem jestes podstawiony bo według mnie chodzi sie do pracy za konkretne pieniądze a nie jak ty dużo (usunięte przez administratora) a mało zarabiasz a prezes sie cieszy ze ma niewolnika

sulejman

Jestem pracownikiem Filtrów w Sędziszowie i nie narzekam , to fakt pracy jest dużo , kasa mała ale generalnie władza w porządku , a były czasy że bywali gorsi rządzący, mam na myśli zarząd .....

ktoś kto wie

... re: diana, co Ci z umowy o prace, jak w każdym momencie mogą Ci ją wypowiedzieć, do tego startując z pewnością za minimum?, ja zdaję sobie sprawę, że na bezrybiu i rak ryba...ale docelowo w życiu nie o to chodzi...pozdrawiam

ktoś kto wie

co to są za gadki? jesteście pracownikami tej firmy i sztucznie bijecie pianę? Co to jest za pytanie -czy ktoś zatrudnia o umowę o pracę???...ludzie napiszcie coś o atmosferze czy warto tam w ogóle zaglądać choć na stronę internetową, czy coś się zmienia na dobre itp., żenada...

ktoś

co to za info? hehe pewnie lepek pracujesz w wf i piszesz jakieś banały- bo co napiszesz....;-)

Zostaw merytoryczną opinię o PZL Sędziszów S.A. - Sędziszów Małopolski

• Jak się pracuje w PZL Sędziszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZL Sędziszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZL Sędziszów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZL Sędziszów S.A.?

Kandydaci do pracy w PZL Sędziszów S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZL Sędziszów S.A.